Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

hej nadal w dwupaku, coś się Bąbela obija. Jako, że termin z ostatniego usg zmienił mi się na 12-go , więc już nie zmieniam tabelki ani tygodnia. Megisu to nawet sobie nie zatęsknisz ;) Ciekawe jak tam Alexia się trzyma? 1234 niesamowite rzeczy we Wro się dzieją a takie fajne miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuch nadal wysoko, rano jak się budzę na plecach to nawet żebra mnie bolą. poza tym i bólem pleców nic mnie póki co nie męczy, więc obawiam się " przeterminowania" a tak chciałam, chyba jak każda wyrobić się przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi- czop odszedł mi tego dnia kiedy byłam w szpitalu z fałszywym alarmem. o ile dobrze pamietam do było 11 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam jestem padnięta... Ło ło ło wszystkiego najlepszego :) Kama ja telefonów nie dostaje, ale co każdego znajomego spotkam to się dziwią, że jeszcze chodze, a najlepsza akcja to była w nocy z piątku na sobote bo w zakładzie mojej mamy wybili szybę i policja przyjechała o 2 w nocy żeby mama coś z tym zrobiła bo by musieli całą noc pilnować, a mój chrzestny mieszka po drugiej stronie i akurat wstał do wc i widział że coś miga i myślał, że to pogotowie po mnie. Powiedział ciotce i kuzynce, a te jak na szpilkach siedziały i w końcu zadzwoniły o 9 rano do mojej mamy czy już urodziłam :D :D :D Netka gratuluje pozytywnego pozałatwiania spraw bo iść tam i wyjść zadowolonym to na prawde coś ;) Megisu świetne wiadomości :) Te kilka dni na pewno wytrzymasz. 1234...z krwawieniem zwłaszcza takim jak opisujesz powinni Cię przyjąć odrazu bez żadnego 'ale'. Nie mieści się w głowie co oni wyprawiają w tych szpitalach... Może Alexia będzie kolejna? Trzymam kciuki za nią :) A u mnie...3,5 kg do przodu, rozwarcie na 3 cm i gdybym była w szpitalu to powinni mnie wziąść na porodówke. Jestem jeszcze bardziej głupia jeden mówi, ze 2 cm ta mi mówi że 3 cm, do chol.ery ile w końcu? Mam serdecznie dość. Jesli nie urodzę to 10 mam wizytę, jeśli po wizycie nie urodzę to 16 idę do szpitala i chyba odrazu zaczną działać bo jak się pytałam czy dopiero na 11 dzień wywołają to mi nic o tym nie gadała cały czas o tym 16. Żyję nadzieją...A jutro ktg. Brzuch mi niedługo będzie przy kolanach wisiał tak się opuszcza. Skurcze jakieś tam mam, ale znając życie to na pewno za mało. Kręgosłup boli jak bolał, spać nie mogę, a mówią, że ciąża to nie choroba...dzisiaj to już jestem podłamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giga podziwiam ze potrafisz spać na plecach dla mnie to juz od dawna awykonalne Polcia jeszcze cię nie rozerwalo :-D to musi być męczące takie czekanie. Bardzo jestem ciekawa która bedzie następna :-) Ramysia gdzies mi umknelo to o tym czopie. Netko kochana aż tak sie zle czujesz...? Ze nic nie piszesz? No chyba ze zajmujesz sie meżusiem to wybaczamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia ludzie uwielbiają sensacje hehe faktycznie mogli pomyśleć ze zabiera cię pogotowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie... Zadzwonił do mnie mąż i mówi ...skarbeczku dostałem najpiękniejszy prezent na świecie, wyznanie miłosne na papierze, powiedział ze zachowa go do końca życia :-) i jak tylko poczuje tęsknotę wróci do tej cudownej lektury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Polcia współczuje choć zazdroszczę, że brzuch opadł- to dobry znak- u mnie ciągle wysoko Megisu dobrze że mąż docenia takie gesty ;) W czwartek nie byłam u swojego lekarza prowadzącego bo mój był na urlopie. Jutro mam wizytę u swojego lekarza ciekawa co powie 3 lekarz na to wszystko... Tak świecić pochwą... ale zdrowie Maluszka najważniejsze. dobrej nocy ... przespanej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldunek wieczorową porą w dwupaku :) Ramysia, nie odszedł mi czop i nie będę na niego wyczekiwać, bo po ostatniej rozmowie z położną wiem, że to nie jest reguła, że MUSI odejść. Być może moje dolegliwości zwiastują odejście czopa- zobaczymy, ale póki co kochana nic takiego się nie dzieje ;) Giga, Polcia, widzę, że już obie chciałybyście być po, no i Kama też. Ja myślę, ze to już kwestia kilku dni. Na pewno u jednej prędzej u drugiej ciut później, ale mamy już wrzesień i w każdej chwili może się wszystko zmienić :) 1234xyz- jestem w szoku i nie wiem jak nawet skomentować sytuację w szpitalu, ale Wrocław to duże miasto, może więc wybierzesz inną placówkę skoro ta pozostawia wiele do życzenia ? Potraktowanie kobiety przy kości było poniżej godności i wszelkiej krytyki. Co za cham i prostak z tego lekarza !!!!!!!! Jak można się tak odnosć do człowieka, do kobiety, a tym bardziej w ciaży ?!! Szok. Megisu, milutko, że o mnie pamiętasz :* Ja dziś miałam intensywny dzień, do południa pozałatwiałam swoje sprawy, potem obiad, odpoczynek, bo twardnienie brzucha nie ustepowało, a potem pojechaliśmy z mężusiem na działeczke i spontanicznie zrobiliśmy sobie grilla. Pogoda dopisywała, więc skorzystaliśmy :) Wiadomość od męża utwierdza tylko w tym, że kochacie się jak , jakbyście dopiero co się poznali - coś pięknego czuć ciągle motyle w brzuchu na myśl o drugiej osobie ! :) Odnośnie załątwiania spraw w urzędzie to słuchajcie, po raz pierwszy spotkała mnie mega miła sytuacja !!! I to naprawdę szok był dla mnie. Wchodzę do Urzędu Skarbowego i wszystkie stanowiska do obsługi klienta zajęte. MEga długa kolejka i wkurzeni czekaniem ludzie. Wziełam druk do wypełnienia i stanełam na końcu. Z początku kolejki podeszła do mnie dziewczyna młoda (miała może z 21,22 lata) i spytała czy ja też czekam na obsługe, więc ja jej mówie, że tak, na co on to poproszę panią przede mną, niech pani wejdzie przede mnie. Dziewczyny to było takie miłe, bo dziś samopoczucie miałam naprawdę do bani, chodziłam krokiem żółwia, a dziewczyna wyszła z początku kolejki, pofatygowała się i zaprosiła mnie na początek żebym nie czekała !!! Miny pozostałych - bezcenne. Podziękowałam jej kilka razy, bo do tej pory przez 9 m-cy tylko raz mnie wpuszczono w szpitalu, ale wtedy kolejki jako tako nie było. Dziwiło mnie jedynie, że były kobiety dojrzalsze od tej młodej dziewczyny, byli faceci, a nikt nie zachował się tak jak ona. Wiem, że może przezywam, ale to było mega uprzejme i mega miłe w dniu dzisiejszym :) No i cieszę się, że przynajmniej pod koniec ciąży spotkał mnie jakiś przywilej w kolejce. Oby spotkało ją coś równie miłego :) Druga sprawa, to troszke mnie wybiły z rytmu te skurcze i twardnienie brzucha i postanowiłam szybciej przygotowac swoją pussy w razie "w". W zasadzie to przygotował ją mój m. Bardzo ładnie i sprawnie mu to idzie no i ja postanowiłam sobie tam zajrzeć przy pomocy lusterka. I doznałam szoku! Moja mała do tej pory pussy zrobiła się jak bułeczka a do tego rozciagnęła się w dół!! Zrobiła się szersza na 2, 3 cm. Nie wiem czy to rozwarcie, jutro się dowiem na wizycie, ale zszokowałam się na jej widok :D Nie wyobrażam sobie rozwarcia na np. 10 cm Matko, ale sie rozpisałam... sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja jestem u mamy bo jutro na 8 wizyta więc od mamy mam 5 min spacerkiem :) pisze z tel. Więc nadrobie jutro to co pisałyscie. Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
hihihi netka Twój opis pussy - to jest dopiero bezcenne :D Ja dziś byłam na poczcie i mnie jakoś nikt nie przepuścił...buuu,ale powiem Wam,że kogo spotkam to się dziwi,że to już 9 miesiąc... Widzicie po sobie jakieś zmiany?Np. zmiany na buzi,jakieś puchnięcie itp. itd.???U nas narazie spokój i oby tak dalej,bo póki co szaleję z zakupami :) Oby Mała dała nam jeszcze trochę czasu na ogarnięcie sytuacji :D :P :) :) Zamówiłam fotelik samochodowy dla Kaliny :) Jutro wizyta u ginekologa...ciekawe co powie i co się uda załatwić jutro. Megisu78 widzisz jak sytuacja może się w mgnieniu oka zmienić z beznadziejnej na rewelacyjną?Właśnie to jest piękne w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
123412341234xyz zapomniałam dodać,że jakbym była na miejscu tej grubszej pani to wyzwałabym go od chamów i zabrała się z tego szpitala!W końcu we Wrocławiu macie chyba więcej szpitali niż ten jeden i nie jesteście skazane na obecnośc tego nieprzyjemnego pana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja sie melduje. dopiero mam chwile zeby usiąść,w lasnie oglądam "lekarzy" :) dzisiaj mocne bole brzucha i od wczoraj wieczór biegunka. Zwariować mozna bo albo niech sie zacznie albo przestanie :) a tak ja sie napalam że może to już i przestaje :) nie zdązyłam przeczytac co tam naskrobalyscie wiec wezmę sie za to jutro kolo poludnia jak wróce z paznokci. Byłam dzisiaj zrobic wyniki bo w czwartek wizyta ale juz nie mialam sily po nie isc po poludniu. Jutro mała odstawie do przedszkola to zajade odebrac. a w ogole to dzisiaj poczulam jak mi maluch "wszedł" niżej, brzuch mam nisko od jakiegos tygodnia moze troche dłużej wiec łudzę się że może szybciej urodze. Całe szczescie ze mam auto bo juz nie daje rady chodzic. do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ja tez przezywalam jak pan na poczcie zainterweniowal ze kobietę w ciazy należy przepuścić. Przykre jest to ze większość tego nie chce widzieć i np w markecie odwracają sie w druga stronę stojąc w kolejce do kasy. Walić ich. Co do tej pussy to kurcze muszę sobie pozagladac jak mówisz ze coś tam może sie zmieniać. Napewno wiem ze mam opuchnietą i taka ciemna reszty nie obserwowalam. Dziewczynki Napiszcie jutro koniecznie co na wizytach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 dużo ci jeszcze zostało do kupienia? :-) my juz raczej wszystkie tutaj przygotowane na to wielkie wydarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu78 sama nie wiem...Zamówiłam najważniejsze chyba rzeczy,bo łóżeczko,komodę,materac,rożek,fotelik samochodowy etc.,a pozostało pewnie dużo mniejszych rzeczy do kupienia.Dla siebie jeszcze prawie nic nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzisiaj u lekarza i skurczy zadnych niemam ale rozwarcie na 1 palec i po badaniu mam lekkie plamienie wiec moze sie cos ruszy a jak nie to nastepna wizyta w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł tak z rana :)) Megisu trzymam kciuki, że dasz rade :) głowa do góry masz w Nas wsparcie :)) :* Netka ale myśl przednia " ze taki ból to w porównaniu do" hehe co racja to racja :) Po za tym naprawde, że ktoś ustąpił miejsa no szok! żeby te stare baby sobie przypomniały jak to jest być w ciąży!! ja to mam ochote rozszarpac te babska:// Madleen no kurcze to już za moment, ja już 37 tc a zaczynam mieć stresa :) Alexia zrobiło się gorąco od tych wieści :) 1234 matko boska to co to szpital czy jakaś ubojnia? jak oni traktują ciężarne, co to znaczy że dziś cesarki nie robią, przecież taka opieka powinna być 24/h No Polcia czekamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam wczoraj u lekarza, odnosnie mojego Heńka czyli hemoroidów no to mialm racje są, przepisał mi czopki i maść zobaczymy jak bedzie, powiedziałam o tym dwóm moim koleżankom to powiedziały, że po porodzie dostały Heńki jedna rodziła sn a druga cc ale oba sie wchłoneły od maści. Ponadto troszke mi termin o 2 dni przesuneli, Doktor powiedział, że mam spuchnięte nogi a ja mu odpowiedziałam, że zawsze mialam grube hehe. W sumie przytyłam 14 KG a w środe na USG, nie moge sie doczekac zeby wiedziec ile bedzie wazył. a mój Gin hahah powiedział, że patrząc na mnie to pewnie podniose noge i dziecko samo wyskoczy .. no aparat z niego, jeszcze zaczął mnie ochrzaniać, że w ciągu2 tyg przytyłam 2 kg i kazał mi mówić wszystkim, że z nerw na mnie rzucał sie na podłoge i uderzał pięścami w nią i darł tapicerke hahaha no taki wyluzowany gość :)) a ja może pójde jeszcze spać, ciekawe czy zasne :) aaa dziś w nocy nie śpie i słysze jak moj W gada przez sen" kurwa cwelu" mówie mu ze tak krzyczał a on ze tak bo grał w piłke i kolega grać nie potrafił hahaha wariat mój kochany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dobry dzień :) Chyba się wcześniej obudziłam,gdyż się stresuję...Na 10tą idę na wizytę do ginekologa i się dowiem czy mi da skierowanie na cesarkę czy może Mała ułożyła się tak jak większość dzieci,ale ja wiem,że raczej nie zmieniła pozycji...nadal kopie mnie w jeden bok :D Powiem Wam,że te kopniaczki mnie dziś obudziły.Nie są już tak delikatne jak kiedyś,ale dopiero od kilku dni można powiedzieć,że czasem to nawet boli,ale ja i tak uwielbiam jak ona się wierci i daje Mamie popalić.To chyba najpiękniejsze chwile w ciąży :P betismile hahahaha Twój Mąż musi się bardzo wczuwać jak gra w piłkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,pomozcie ..robilam sobie badanie krzywej cukrowej ibabka z laboratorium mowila ,ze moge pic wode mineralna niegazowana i wypilam pol litra przez te 2 godziny ,a teraz kolezanki mowia mi ,ze nie wolno pic nic i ze najwyzej lyczka tej wody ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie przez noc nic. Jedyne co to tylko bardziej kręgosłup boli i prawa strona, a dokładniej pośladek. Nie mogę chodzić ani siadać i siedzieć. Wyprawa do wc kosztuje mnie na prawdę bardzo dużo. W nocy nie mogłam spać D. masował, ale to nic nie dało. Może jeszcze później coś skrobnę. Nie chce zarazić wisielczym humorem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dzisiaj nie wyspana:-( od drugiej mała nie dała mi spać bo tak się wierci i na dodatek plecy mnie bolą:-( też dzisiaj brak humoru:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ciekawe co u Alexii?? jak Wam minela noc? ja kilka razy mialam spacery do wc, jak zwykle spalam od 3 do 6 :( chyba maluch przyzwyczaja mnie do nie spania w nocy... kopie bardzo, brzuch sie wygina we wszystkie strony... ide dzisiaj na 12 do lekarza. zobaczymy co powie po badaniu :D wczoraj pojechalam do galerii poogladac nowa kolekcje w sklepach... achhh jakie piekne ubrania... juz sie nie moge doczekac kiedy w koncu bede mogla zrobic zakupy dla siebie w normalnym rozmiarze :) po tej wyprawie strasznie bolal mnie odcinek krzyzowy kregoslupa... niewygodnie bylo lezec ani siedziec... jeszzcze jak chodzilam to bylo najprzyjemniej. Netka w koncu ktos stanal na wysokosci zadania i przepuscil ciezarna w kolejce! oby wiecej bylo takich osob :D napisze po wizycie co sie dowiedzialam. buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Cześć dziewczyny Ja dzisiaj też nie wyspana, mój synek co 2 godziny się budził że coś go boli, to brzuszek, to nóżka to coś tam i prawie całą noc leżałam przy nim i mu nóżki masowałam. Wstałam pogięta i obolała. Mój m wyjechał i go w nocy nie było, jak jest to jest mi raźniej bo zawsze małego weźmie na ręce i jest ok a ja go nawet podnieść nie dam rady. Poza tym rano patrzę a na bluzce od piżamy mam żółtawe plamy na wysokości piersi- chyba siara mi poleciała co? Dziewczyny dajcie znak jak po wizytach, idę się położyć póki mały jest w przedszkolu, zajrzę później. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Netka gratuluję przepuszczenia- w końcu cuda się zdarzają ;) Mi dzisiaj chyba dalej odszedł czop-nie wiem jak długo może on odchodzić, czy na raty, albo to , co wcześniej za niego brałam było czymś innym :) Megisu jacy z Was romantycy :) Mój M najbardziej romantyczny jest, gdy śpi-przytula się do mnie, pocałuje i powie, że kocha a rano nic z tego nie pamięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) A mnie boli brzuch... :-) leze, byłam tylko z moja sunia na dworze. Betismile snilas mi sie dzisiaj :-) kurcze aż sie boje pisać dalej. Byłam u ciebie w mieszkaniu siedzialas z kochanym w pokoju na fotelach takich drewniano materialnych w jasnym kremowym kolorze, miałas blond włosy i jak sie odezwalas to nie miałam zębów z przodu :-D przepraszam cię, to tylko był sen :-) ale czemu śnią sie takie głupoty... Co do hemoroidow to sie nie przejmuj zejdą :-) mi sie prawie wklesnal ten w pupie po masciach i czopkach :-) Izka biedulko juz sobie wyobrażam jaka jesteś padnieta...odpoczywają teraz jak masz wolna chwile. Madleenn ja staram sie teraz nie chodzić po sklepach z ciuchami nie chce sie wkurzac. Powiedziałam sobie ze dopiero po nowym roku kupię sobie coś nowego jak trochę przychudne, mam nadzieje :-) Mama28 nic sie nie martw, bedzie jak bedzie, po cesarce tez kobiety dają sobie swietnie radę najwyżej nie poczujesz tych świetnych bóli na które my tak bardzo czekamy ;-) Polcia głowa do góry kochana :-) Kama no myśle ze juz najwyższa pora żeby sie coś zaczęło :-) może by troszkę spróbować przyspieszyć ;-) :-D no wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja sie wyspałam, raz tylko byłam w łazience. Ale wczoraj wieczorem popsułam sobie humor bo weszłam na wage i mam juz 16 kg do przodu. masakra czuje sie jak słoń. netka z tą pussy to normalne. moja też już nie jest taka zgrabniutka. po pierwsze w ciazy tyjemy i mimo wszystko TAM takze troche tłuszczyku sie nam zbiera, a po drugie to sie rozpulchnia wszystko przed porodem co by było łatwiej przejsc dziecku bez szkody dla pipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Hehe Ramysia, dobrze to opisałaś ;) Dziewczyny kochane, jesteśmy juz na takim etapie, że każda nocka będzie dla nas bolesna, wkurzająca i na pewno do rozwiązania lepiej nie będzie. Ja też miałam dziś ciężką noc i poranek, ale zobaczcie - tak niewiele zostało i stwierdzilam, ze nie ma co się irytować, bo i tak sobie niczym tego nie polepsze ;) Giga, z tym czopem to może być na raty, na wiele rat, wiec może to to. Megi, sen z Beti po prostu odjazd!!! :D Bez zębów - no nieeeeeeee!!!! :D Skąd się takie pierdoły biorą w głowie ? :D Madleenn, ja też się nie mogę doczekać zakupów w normalnym rozmiarze :) ale jeszcze troszkę, bo przecież po porodzie od razu szczupła nie bede... Mama 28, tak to już jest, że te kobiety które wolałyby rodzić sn rodza przez cc i na odwrót, ale jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma i trzeba się do tego przyzwyczaić psychicznie. Ja wolałabym rodzić cc, ale nastawiam się już na ból i rodzenie sn, nie mam wyjscia. Beti, fajnego masz lekarza no i Twój sen tez nizły :D Kochane dziś dzień wizyt, dajcie znać po jak tam wasze maluchy. Moja wizyta po południu... Zawsze gdy ustala mi taką godzinę to mi się czas do niej dłuży. No ale, w końcu przyjdzie moja kolej ;) Miłego dnia mamuśki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moja noc tez byla ciezka chyba z 10 razy odwiedzilam wc i niezmruzylam oka prawie cala noc bo mamy strasznie szalal jak by w niego diabel wstapil to pewnie przez wczorajsze badanie bo lekarz mi bardzo mocno naciskal na gurna czesc brzucha zeby sie cos ruszylo ale niestety to nic niedalo wczoraj mialam lekkie plamienie ale przez noc juz nic niebylo :( ja bym chetnie wziela w obroty mojego meza zeby przyspieszyc ale on sie boi ze zrobi krzywde malemu i niechce nawet o seksie slyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×