Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Still loving you

Wieczorna rozmowa przy herbacie z cytryną

Polecane posty

PS. KOREKTA, napisałem : " i nie może nawet obejść się bez tych leków" - miało być bez tego "NIE", pomyłka ;) Jej niczego nie trzeba, żadnych wspomagaczy a i tak jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybkaaaaaa
hi hi a ja bym się dziś nie doczekała obiadku...postawiłam sobie na rosół, wrzuciłam mięsko, warzywa i gotuje ....tyle że zapomniałam załączyć piec :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłam tutaj:D Wczoraj strasznie chciało mi się spać, oglądałam film i fik do łóżka : D Dzisiaj od razu weszłam tutaj, do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zbulwersowana tym
Kowalczyk wygrała :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Still:) tak, Justyna wygrała cały turniej! Mało tego, na dzisiejszych zawodach zdeklasowała swoją największą konkurentkę, ona jest niesamowita! Ogromnie się cieszę :D Norweska machina nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem w siódmym niebie :) To niesamowite , że ludzie na całym świecie słyszą teraz o naszej Justynce , o naszych rodakach :D To jak dla mnie jest niesamowite, że w Polsce jest tyle utalentowanych ludzi na arenie światowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still, jak Ci mija dzień? Nocka po nocnych rozmowach odespana? Szkoda, że dłużej z Wami nie posiedziałem, bo jak widzę, fajnie było:) ja właśnie zbieram spd powoli na spacer. Muszę zobaczyć zimę na własne oczy, bo tu u mnie to rzadki widok heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w galerii jest chyba pijalnia czekolady. Jeszcze nie miałem okazji odwiedzić, a Ty robisz smaka heh. A tak poza tym to witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję, myślę że będzie miły:) muszę przewietrzyć umysł. A dziś są wręcz idealne warunki:) widzę że nasza ekipa się zbiera w komplecie. Zamiast wieczornej herbatki będzie wczesno popołudniowa heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka, a lubisz jakąkolwiek czekoladę czy ... Byle by tylko była czekoladowa ? Ja uwielbiam gorzka, gorzka z nadzieniem lub po prostu mleczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem sobie właśnie kinder bueno :) Poszłam spać o 3, wstałam dzisiaj w pół do 1, obiadu nie ma, w lodówce jeszcze jakieś resztki... Rosołek się już gotuje :D Można powiedzieć że wyspałam się, przynajmniej czuję się wyspana Udanego spaceru 👄 AgentT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziulekLove ma rację, także dobrze od czasu do czasu taka zjeść:) ja to jeszcze lubię łączyć słodkie ze słonym, np. Paluszki i czekolada:D no nic, idę pochodzić po mieście, zobaczę, gdzie mnie nogi poniosą. Ja tu jeszcze wrócę:) miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Still, a ja nic w domu słodkiego nie mam ehhh:( Siedzę w piżamie jeszcze, pewnie znowu nie wyjdę z domu... Miałam się spotkać z koleżanką, ale ma bardzo ważną randkę, więc plany padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś szybko mi ta niedziela mija... nie lubię robić zakupów w niedzielę ale chyba dzisiaj się nie obejdzie bez wizyty w galerii albo przynajmniej biedronce, trochę rzeczy mi się pokończyło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Still, ja niedawno wróciłem ze spacerku. Prawie dwie godzinki na świeżym powietrzu, dookoła biało, choć już idzie odwilż. Tak za mną chodziła dziś ta czekolada - wracam ze spaceru i widzę, że ktoś kupił gorzką czekoladę wedla :D Zjadłem z paluszkami. A teraz popijam sobie liptona z cytryną i kardamonem. A Tobie jak mija ta niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×