Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

teacherka przypomnij mi który to cykl starań?:) Dziewczyny powiedzcie mi bo jutro mam 30 dc to zrobić jutro bete czy w poniedziałek po planowanej@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nerwa...jak mam czas by popisac,to internet sie zawiesza...:(...mw.poczytałam zaległosci=SORKI,że czesto nie odzywam sie,ale po przeprowadzce duzo w nowym domku do roboty i tak po pracy cos tam staramy sie robić także czasu naprawde mało. takze tak na szybkiego póki inter jest ...=dzieki MAŁPKO za dodanie do tabelki,zazdroszcze ci schudniecia..mam troszke nadwagi i mimo starań nic..jak juz pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko zamówiłam:) Ale pierwsze wesele jest 12 maja więc chyba się zmieszczę:)haha Misia bete to możesz już jutro zrobić:)10 dni po wynik wychodzi prawidłowy:) Desire to Ty bardzo młodziutka jesteś:)Jak partner zareagował?:) No i jak z rodzicami?Bo pewnie w szoku będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomózcie mi dziewczyny jaka niespodzianke moge zrobic chlopakowi ? bo kurde nie mam pomyslu a ma urodziny i niestety nie jestem przy nim i mysle jaka niespodzianke mu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka ja to nadwagi nie mam ja tak jak bezik kij od szczotki chuda jetsem z tym ze przez zime przybylo mi 3 kg i chcialam zzuci ale u mnie to momen wysarczy ze sie troche rusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów zawiesił sie,kurczę!już miesiac temu mieli podłaczyc inter.stacjonarny!i d..pa!tak to juz jest jak w (dziurze)sie mieszka..)chyba nie mam pisac....:(..ryczec mi sie chce!tak mnie lekarka zdenerwowała!URLOP!dobre sobie...fakt,moze i cos w tym jest,ale i tak wyluzowalismy na 3 mc!czyli bez schiz,mierzenia temp,itd.naprawde pełen luz..i co?NIC!Widocznie coś znów nie tak ze mną i znów badania tzn.prolaktyna,fsh T-3 T-4 GŁÓWNIE no i oczywiscie ATPO,KREW=hemoglob,euryth,mcv,mch,mchc,rdw,itd...mam po francusku pisane takze..i tak nie bede wszystkiego wymieniać bo to długa lista i znów 6 minimum ampułek musza mi pobrac..na szczescie pare odeszło jak np.cytomegalia czy rot wir.(rózyczka)i toksoplazmoza IGM IGG.Ale jesli któras z was nie miał ,to warto zrobic.ja mam niedoczynnosc tarczycy takze polecam te badania i inne,które dostałam(ale mój M,pojechał na zakupy i sa w aucie( w razie co,podam reszte pózniej) mam tez na cholesterol to wiem,bo miałam zawsze podwyzszony,i endo.kazała mi sie oszczędzac ..np.z tłustym jedzenie,alkoholem.jak powiedziałam,ze ograniczam sie do minimum!ona na to,ze niepotrzebnie bo specjalnie zawyzają normy tutaj by na lekach zarobic!a,ja mam w normie!rozumiecie cos z tego..?bezsens..juz jej nie wierzę,zrobie te badania,jak czas pozwoli ze wzgledu na pracę)i..ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w grudniu 20 dopiero ;P No się cieszy juz ma iniona wybrane, 14 lipca slub bierzemy, rodzicom nie chcemy mowic tylko dac im zdjecie z usg na prezent dla rodziców w dniu slubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - według tabelki to 5 cykl. Zaczeliśmy w grudniu i styczniu - nie udało się, lutego nie licze, bo wtedy pojechalismy na ferie, cykl mi sie wydluzyl do 36dni i na bank przegapilam owulację....od marca zaczęłam już stosować testy owu, i bardziej obserwować każdy dzień cyklu no i lekko zdesperowana dołączyłam do naszego forum :) Wiem, że nie jest to długo.... Teraz wiem też, że w grudniu i styczniu nie trafilismy w owulacje( jakos tak predzej sie tym nie interesowałam, myslalam, że jest wczesniej). Totalna porażka to marzec kiedy naprawde bacznie obserwowałam wszystko;/ no i kwiecien chyba też....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tY MAŁPECZKO I BEZIK TO JESTESCIE COOL!kije od szczotki...hehhhe,posmiałam sie trochszkę:)a,ja za to jak muminka...:0!aaa!no,ale najwazniejsze,ze mezusiowi nie przeszkadza ...(chyba ,że nie powie,by nie urazic...)takze tez NATI moge oddac pare kg...!mój M. WRÓCIŁ:)W RAZIE CO,JAK BY POTRZEBOWAŁ KTOŚ:podaję Wam resztę badań które sa wskazane do zajscia w ciażę=(ale tylko sktóty)bo reszta po fr.GDT,GPT.GOT,GT,Na,K,CA, do tego sod,potas calcium.WAZNE PRL!NFS,VS,Ap,TT.TO lekarz bedzie wiedział,ale zadko zalecają w pl.a juz wogóle w irlandi I ogólnieGB (wiem po mojej przyjaciółce)DO TEGO MUSOWO MOCZ(ale trzeba tez powiedziec dokładnie,ze staracie sie,bo zwykłe wyniki to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pamiętacie jak pisałam Wam o wróżce?:) Dopiero teraz mi się przypomniało...mówiła,że na pewno zajdę w ciążę i urodzę późną jesienią:D Czyli dużo się nie pomyliła:)Coś w tym jest:) Po tylu rozczarowaniach nie chciało mi się wierzyć w jej słowa...a jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku!pij ziółka,nie zaszkodza napewno,z tego co dziewczynki pisały..ja,jednak narazie popróbuje BEZ..A,jak tak co ty pijesz dobrego takiego?z,kad to masz?podziel sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka=pamietam!jej..chyba,tez do wrózki pójde...choc szczerze,to nie wierzyłam,bo kieeedys byłam i powiedziała,ze przed 30-stka bedzie dzidzia!a,tu grubo juz po...no (chyba,ze pomyliła się paaare miesiecy,a wtedy poroniłam...i nie wiem czy wierzyc,...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULEGAŁKO?KRZEWUSZKO?GDZIE JESTESCIE?MY MW,PODOBNIE MAMY:)KURCZĘ,JAK U WAS?SAMOPOCZUCIE? KRZEWUSZKO,ja mam pare pytanek do Ciebie ODNOSNIE OGRÓDKA (kwiatków głównie:)..ale,nie bede forum blokowac,chyba że miała bys chwilke by oderwac sie od TEMATÓW NASZYCH i reszta dziewczyn nie bedzie miała nic przeciwko,to zapytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie tylko plamienie ale to 23 dc , mam dostać koło 27 @ ziólka ojca sroki od 1 dc będe piła , z allegro je zciągną mój mąż ale dzwonił do zielarni żeby sie upewnić czy to są te napewno,a jak narazie to pije nalewke babuni :P , a ja boje sie wróżek nie wiem czemu , mam szeroko rozwiniętą wyobraźnie co do wróżek albo po prosty zryty berecik leciutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka dawaj o kwiatkach to temacik dla mnie, moje pelargonie jak narazie licho rosną choć jakieś pączusie rano zauważyłam :) w sumie to ogrodnikiem nie będe mam za ciężką łape do kwiatków chyba :P ale bardzo lubie roślinki i chce mieć ich dużo na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - a jak tam u Ciebie 20dc? :) jakieś bóle itp.? Ja chyba czuje nadchodzącą @ :( a może to przez to przeziębienie tak czuję się jak przejechana przez trakor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku,a miałas juz tak kiedys ,ze przed @ plamienia...?bo cos mi tu nie pasuje kochana!może ..jednak zaciazyłas,a poprostu nadwyrężałas sie i,od tego plamienia...?ja tak miałam (kiedys)...czy to jest czysta krew czy brunatna..?jaki kolor?duzo..?boli cie podbrzusze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym miesiącu miałam takie plamienie i 2 dni okres, a teraz to plamienie bardzo słabiutkie tyci śluzu lekko no niewiem różowo beżowego , brzuch mnie boli i piczka jak na @ , a robiłam test pare dni temu i negatywny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasrok
bezkimalinowy - ja bardzo wierze w ziólka, pierwszy raz zaciazylam wlasnie w cyklu w ktorym bralam ziolka...odnosnie tych 24 dniowycg cykli to w cyklach krotkich nie wazne jest ich dlugosc calkowita tylko dlugosc fazy lutealnej, czyli ile dni uplywa pomiedzy owulacja a kolejna miesiaczka. Jesli mniej niz 10, to moze to byc problem z zagniezdzeniem komorki, ale musisz wiedziex kiedy mialas dokladnie owulacje zeby sprawdzic dlugosc fazy lutealnej. spróbuj tego linku,tam jest dobre info i wyznacza owu moze jest jeszcze aktywny. mi bardzo pomogla ta strona. http://ovufriend.pl/?code=ajedozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka!idz sie kuruj!ziółka,czy dobra herbatke wypij!duzo cytrynkji!wypoc się,moze aspirynke!?bo,najgorzej jak infekcja sie rozwinie...no,a najlepiej babci moje KOCHANEJ ŚP:( przepis:szklanka mleka,czosnek,cebula i miód!rano czujesz sie,jak młody BÓG.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIK,NIE WIEM,NIE MOGE CI POMÓC...MOZE POSŁUCHAJ gosisrok.ja,tez miałam podobnie jak zaszłam w ciaże,ale nie chciała bym cie zmylac...tylko,ze moja @ trwała 5-7 dni a wtedy własnie ok.3 i plamienia miałam tez podobne(bo na okres to brunatne na poczatku miałam)no i badz dobrej mysli!tylko oszczedzaj sie PROSZE!BO W RAZIE CZEGO:)WIESZ:)DZIDZIA????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ja tez bylam u wrozki to co mowila narazie sie sprawdza tylko powiedziala ze mamusia bede bw wieku 29-30 wiec tak jak mozwisz cos w tym jest ciagle mam nadzieje ze co do tego sie pomylila i bede wczesniej ale coz moze powinnam zaczac sie starac tak za 4 lata skoro teraz to i tak nic z tego nie wyjdzie ah ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO KWIATKÓW,TO MASZ PELARGONIE:)I COS NAPEWNO Z NICH BEDZIE:)z,tego co czytałam to sa kwiatki dla poczatkujacych,i dobrze znosza prawie kazdy klimat!a,ja zuciłam sie na:fuksje!piekne rózowo fioletowe kwiatki posadziłam w doniczkach i zmarnaiały...:)mam jeszcze pare ich tak jak kupilismy(w takich małych)i stały w piwnicy jeszcze zyja,ale nie wiem jak je podlewac..w necie szukałam i niby dobrze to moze przetrwaja:)ale mam problem z reszta kwiatków..jak bys chciała czy inne dziewczynki popisac,by troszkę wyluzować:)to zapraszam!no,i na KRZEWUSZKE tez czekam ONA MYSLE ,MA WIEKSZE POJECIE W TYM TEMACIE...>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×