Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia oczywiscie czasmi sie odezwe ale wybaczcie chyba mam taki okres w moim zyciu ze musze przystopowac bede zagladac a przynajmije raz w miesiacu dam znac czy wredota @ przyszla albo o II kreseczkach eh marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
tyśka jedziemy na tym samym wózku bo ja tez bym syna chciała pierwszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
i podobny wiek mamy bo ja mam 28 lat;) i tez dopiero co zaczelismy sie starac tzn teraz drugi cykl zaczelismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
tyśka a czy ty juz masz dziecko czy pierwsze działąsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon2903ika mam juz córke z pierwszego związku, w listopadzie skończy 6 lat :) pannica z niej juz taka że ho ho :) tym bardziej fajniem by było gsdyby tym razem był synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
o to fajnie masz- ja pierwsze dziecko próbuje zdziałac i wiesz zaczynam czuc juz presje otoczenia bo to juz 1,5 roku po ślubie i 28 lat .... a brat męża juz 2 dzieci a rok młodszy odemnie ;) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowość Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolskie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopolska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolska Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??_________śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lublin .śliwka____________3_________37_______27.06_______Łódź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopolska tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łódź BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko= ja mam dzisiaj 32dc.. ale na ovu wyliczylo mi owulke 19dc wiec wg ovu dodac 14dfl to wyjdzie 12.08 @ :(:( wiec czekam dzisiaj ta tempka 36.9:( jak jutro spadnie to d***a narazie zadnych objawow na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 no więc i dla ciebie i dla mnie najwyższy czas na rodzeństwo dla pociech :) zawsze chciałam mieć choć dwójke dzieciaczków. ja sama mam dwóch braci i wiem że z wiekiem to lepiej jak ma sie kogoś kto pomoże, wysłucha, ochrzani i pokaże focha :) bez rodzeństwa swiat byłby nudny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane słuchajcie czy stosowałyście może taki mikroskop, tester owulacji afrodyta? pytam bo znalazłam w necie cos takiego, piszą że 98%skuteczności. cena ok 90zł to nie aż taka ogromna, jesli oczywiśxcie to prawda co o tym piszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie stosowałam, ale czytałam, że to zupełnie bezużyteczne. Dziewczyny narzekają na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarbeńki, witaj małpko :) u mnie lipa ptaszek zdechł, m ma złe wyniki wątrobowe i ukł krzepnięcia,po 17 ma hepatologa , nie wiem czy nie wstrzymamy sie od staranek pierw m musi sie wyleczyć kurcze bardzo sie boje że coś mu sie stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie @ wyregulował po urodzeniu córki. teraz mam prawie jak w zegarku. no i uwazam że tabletki anty które kiedyś brałam tez mogły miec na to wpływ. ps. pewnie sobie myslicie że ja nic nie robie tylko przesiaduje na forum :) - ale moja praca mi na t o pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka Ja przed ciąża miałam też nieregularnie jedynie rok po ciąży miałam w miare regularnie brałam anty i mi też nie pomogly... Każda kobieta inna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piłam siemie na refluks , już nie pije bo mi sie nie chce zaparzać, ale w moim przypadku działał cuda i na żołądek i na skóre pazurki, tylko trzeba pić go codziennie po szklance tego kiślu bez cukru i zjadać ziarenka a potem pić dużo wody niegazowanej bo w przeciwnym razie potrafi zapchać jelita , ja go piłam przez pare miechów i nawet mi smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) moge dołączyć? staram sie o dzidzie 9 cykl, na wtorek mam termin @.Jestem pewna,ze @ bedzie i juz trace siły:( ciagle niepowodzenia ... na jesieni czekaja mnie dokładniejsze badania a partnera badania nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... witamy cytrus :) u mnie 28dc.. czekam na @... czas zacząć kolejny cykl starań... czy można się jeszcze wspomóc?? dziewczynki doradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Małpko, ja pewnie już dawno bym skaptulowała w staraniach o dzidzię. Jakoś ciężko było mi samej uwierzyć, że nadal mam szansę zostać mamą w wieku 42 lat. Jedynie dzięki wsparciu mojego kochanego Damianka miałam nadzieję. Dzisiaj byłam pomalować włoski u fryzjera :) Od razu lepiej :) Nie cierpię odrostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku-trzymam kciuki za twojego m....:) cytrus-witam:) byla dzisiaj u mnie kolezanka-powiedziala ,ze mi piersi urosly i ona mowi mi ze napewno jestem w ciazy bo jakis dlugi cykl mam i ta tempka ... ale nie wierze,pewnie przyjdzie @ zobacze jaka jutro tempka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam siemię prażone czy jakoś w całych ziarenkach. i zrobiłam wg przepisu, zalałam wrzątkiem, poczekałam, mieszałam.. ale zrobiło się takie coś że na dole te pestki zostały i żaden glut nie wyszedł, woda smakowała jak woda.. może ja nie umiem tego robić? może trzeba zmielić te ziarenka? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m za tydzień ma poiwtórzyć badania, czeka go rezonans , ogólnie nie ma tragedii ale nie jest za ciekawie :( dowiedziałam sie dziś że moja mama ma gronkowca złocistego zastanawiam sie co będzie jak zajde i sie zaraże ? tyśka ja 2 łyżeczki siemia zalewam 2 szkl wody , gotuje na maleńkim ogniu , po wrzeniu 20 min aż pojawi sie kisiel ale ja mam surowe ziarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku-wspolczuje...i zycze zdrowia... kurde jak nie pala to go kijem ,zawsze jakies cholerstwo sie czepi.. ciagle powtarzam,ze normalnym ludziom zawsze pod gorke...a ta patologia to jakos idzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus nie przesądzaj a moze sie udało;) trzymam kciuki;) u mnie dzis 26dc ale juz wiem ze sie nie udało nie czuje sie jakos inaczej,ale boje sie momentu jak ujrze @ to takie przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już czuję, że @ zbliża się dużymi krokami :( pewnie w nocy dostanę albo jutro... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×