Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia chyba zostalas ostatnia na polu bitwy... rano robilam testa i wyszedl negatyw... cycki mnie nie bola ale za to brzuch zaczyna bolec na @... do piatku powinna sie pojawic... pozostaje miec nadzieje ze przyszly rok okaze sie lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.mycha przykro mi.misia oj cos czuje ze beda 2 kreseczki.a mnie boli dolem brzuch takie skurcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.mycha przykro mi.misia oj cos czuje ze beda 2 kreseczki.a mnie boli dolem brzuch takie skurcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek to niedobrze ze Cie skurcze lapia... misiulek - kiedy powtorzysz tesciora? nie trzymaj nas w niepewnosci bo juz chcemy sie cieszyc a co do mnie to jasne ze mi przykro ale moze tak jest lepiej? moze organizm sam zdecydowal ze za wczesnie? w koncu moja prolaktyna nadal za wysoka... bo ponad 40 lub w innych jednostkach ponad 800... i z tym ft3 problem... moze jak dojde z tym do ladu w koncu sie uda, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha- pewnie ,ze sie uda:):) a co mialas na mysli z tymi skurczami,ze niedobrze? niby boli delikatnie jak na @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Mycha jak nie teraz to nastepnym razem się uda... Misia rób teściora :) Ciekawe co tam u Kruszynki? Dorotq moim zdaniem lekkie pobolewanie brzucha może być na fasolinkę albo @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciązy to już nie pamietam...ale dużo moich koleżanek tak właśnie miało... lekkie pobolewanie jakby @ miała przyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam do jutra :)i jutro kupie test i zrobie w piątek :) Wiem,ze trzymam Was w niepewności i sama siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka biore dupka ostatni cykl po dupku 28 dc:) a teraz była owulacja potwierdzona monitoringiem dziewczyny jak byłam w 14dc i pecherzyk był pękniety a w 11 dc był 19mm to owulacja była w 13 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ,co bedzie to bedzie.... ja od niedzieli mam te bole czyli tydzien przed @... hmmm...korci mnie ,zby testowac ale sama nie wiem.. czytalam dzisiaj post ulegałki jak to z nia bylo:) myslała ,ze to @ bo miala taki bol brzucha a okazalo sie ,ze to dzidzia:) ulegałko ( o ile pamietasz) w ktorym dniu mialas owulke ? bo test robilas (przeczytalam) w 27dc u mnie tez dzisiaj 27dc czyli 10 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak mnie boli .. tak na wysokosci szyjki macicy pod pepkiem- jakby ktos mi noz wbijal w to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi czasem zabola,wczoraj wieczorem nie moglam sie na nich polozyc... misia pewnie masz racje ,ze za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Misia Dorotq trzymam kciuki za pozytywne testy. Mam nadzieje że w końcu Wam się uda. za reszte tez trzymam kcikasy:) u mnie już końcowka 10 tyg. Więc powoli czas leci. Buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×