Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

To zabrzmi dziwnie, ale: to dobrze :) Im gorzej, tym lepiej! Znaczy, że wszystko jest w porządku i maleństwo rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliweczko a jak Ty się czujesz:) Teacherko zazdroszczę Ci:) Zmykam wykąpać się , jeszcze się pojawię buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuję całkiem nieźle. Szybko się męczę. Mam mdłości, ale łapią mnie zazwyczaj po południu (po obiedzie). Nie są tak mocne, żeby wymiotować, ale nieco to przykre. I żołądek jakby nie mój - cokolwiek zjem to mnie nadyma, odbija mi się i czuje się jak chodzący balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny miałam zajrzec do Was wczoraj ale leżałam nieprzytomna miałam prawie 39 stopni ładnie mnie przewiało mój to już na pogotowie chciał mnie zawieść ale się broniłam rękami i nogami tabletki i okłady zbiły gorączkę dzisiaj trochę lepiej się już czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wczoraj nie mialam juz kiedy pisac bo po winku i 2 drinkach mialam taki namietny wieczor ze do dzis wspominam... :P a teraz zbieramy się do znajomych na obiad... papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne popołudnie :) Stopkakropka życzę zdrówka :) Oluś ja to jeszcze przed dniami płodnymi...dzisiaj 12 dc a mnie jeszcze ani raz nie zakłuło w jajnikach...temperatura dalej 36,6 a co zauważyłam to po macy tempka mi nie skacze w pierwszej fazie cylku :) utrzymuje się na jednym poziomie... Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale fajnie mi sie Was czyta :) Kaniu ja cos czuje ze u Ciebie to sie dzieje :) u mnie ok czuje sie dobrze, chociaz mdlosci coraz czesciej. nadal mamy gosci. ściskam Was mocno i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) My już jesteśmy w domku:)Fajnie było na wakacjach:) Ja mam 36dc a w piątek miałam mega rozciągliwy i przezroczysty śluz wiec chyba to była owulacja?? Kaniu trzymam kciuki,żeby to była fasolinka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która wybróbuje
TEST "DOMOWEJ ROBOTY" Sposób, kotry odkrylam w książce sprzed dwudziestu lat. Oto mocz kobiety ciężarnej zostawia na lateksie nieduży ale wyraźny, nie taki, ktorego trzeba sie dopatrzec, granulkowaty osad. Do zrobienia tez conajmniej po 6 dniach (j.w.). W moim przypadku sie sprawdził, zrobiłam coprawda 2 dni po dacie miesiaczki ale byl wyrazny i na drugi dzien prawdziwy test to potwierdzil. Uwaga- uzywanie do tego celu lateksowych prezerwatyw sie nie sprawdza, bo najczęściej sa naoliwione, lepsze np. rękawiczki do sprzątanie w domu, w ogóle najlepiej widać na ciemnym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misia, czuję się jak coś pomiędzy balonem a nadętą krową. Lody to był błąd... A co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który masz tydzień ciąży? Ja mam 36 dc i nie wiem czy miałam owulacje bo w piątek miałam śluz rozciągliwy i przezroczysty to chyba pozno troche,ale mam nieregularne wiec wszystko możliwe ostatni cykl miałam 44dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mija mi 7 tc. Jutro mam wizytę u gina, więc oczywiście chodzę po ścianach... Skoro masz takie długie cykle, to wszystko możliwe. W każdym razie ja bym nie odpuszczała, tylko nękała męża ile wlezie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj były przytulanki:P dzisiaj nie bedzie bo zmeczony:P nie nakręcam sie już tak,w pierwszą ciąże udało sie w 4 cyklu,a teraz długo no ale nadzieje trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
ja chyba też w tym cyklu nie załapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj były przytulanki:P dzisiaj nie będzie bo zmęczony:P już sie tak nie nakręcam,w pierwszej ciąży udało sie 4 cyklu a teraz długo ale nadzieje trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem śliwka,ale raz mam owulacje a raz nie teraz jak dostane @ to po pójde bo miała mi znowu hormony zapisać bo w zeszłym roku brałam i przez 6 miesięcy miałam regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, skoro można to łatwo uregulować, to po co się męczyć z niekończącymi się cyklami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
śliwa mam nadzieje , jak teraz dostane @ to od nastepnego cyklu nie licze rzandych plodnych dni, tylko bede męczyc męża co 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a żebyś wiedziała, mojemu mężusiowi to się bardziej chce niż mi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×