Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Szczerze mówiąc, to się nie pochwaliłam lekarzowi. Generalnie to nie jest dla mnie jakiś szczególny problem, zwłaszcza że siedzę na zwolnieniu. Nie musze wstawać rano, jak jestem śpiąca, to śpię. Więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie 19dc wczoraj test owul.pozytywny po gdz.13 jajnik mocno bolał od wieczora do polnocy;) przytulanki o 3 nad ranem;) a tempka rano 36.4:( moze dlatego ,ze spałam 3 godz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja to juz nie wierze temu co mowi moje cialo. u mnie dopiero 6dc a sluz mam wodnisty jakis i tempka z 36,3 dzis skoczyla na 37.0... moje libido od wczoraj jest mega olbrzymie!!! moze ten sluz raczej z tego ze ciagle podniecona chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-no to niezle z tymi twoimi objawami ja juz tez nie wierze w to wszytsko od 13dc mam sluz rozciagliwy do 17dc a potm wodnisty potem znowu rozciagliwy.. do tego ta tempka waha sie.. no ale teraz juz jak nie zajde to sie wsciekne;) przez prawie wszytstkie dni plodne sie przytulalismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq -wydaje mi się, że czas przytulanek idealny :) U mnie dopiero @ powoli się zmywa, wykończyła mnie w tym cyklu :( może dlatego, że wiesiołka nie brałam....już sama nie wiem, takich bóli to dawno nie było;/ u nas staranka w następny weekend :P inteeeeensywne........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka-ja własnie po wiesiolku mialam bolesne i obfite strasznie @ no ja tez mysle ,ze czas przytulanek byl idealny;) jutro wyjezdzamy na wakacje ale bede was czytała,postaram sie-bo bede miala dostep do neta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nareszcie koniec @:D tak mnie brzuch bolał, że myslałam że nie wytrzymam. Na razie koniec. Ciekawe ile potrwa ten cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju i teacherko zaczelysmy razem @, ja juz 2 dni po wy dopiero konczycie. Ale u mnie najdziwniejsze jest to ze zaczyna mnie ćmić jajnik... i ta temperatura 37,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ja tempki nie mierze bo nie znam sie na tym a pozatym jestem śmierdzący leń :P u mnie 22 dc czekam na @ ma być w pon lub w środe , znowu bede zdychać teraz ide na zakupki , po południu mam w planach poleżakować na balkonie z gazetką no chybaże znowu bieguna mnie dorwie to wtedy zamiast na leżaczku bede czytać gazetke na kibelku :( zrobie na obiadek rybke w piekarniku z frytami i surówką , nie wiem co gotować na takie upały , idem będe później miłego dzionka kobietki :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq - a na ulotce napisane że łagodzi bóle miesiączkowe, więc tak sobie pomyślałam, ale może zbieg okoliczności :) kania - ja mam zawsze długie, do tygodnia się ciągnie :( ale już z górki... bezik - mmmmm pycha obiadek, my na szybko coś dzisiaj, bo właśnie wróciłam z miasta, a ok. 17 idziemy na grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... taka zabiegana byłam, że dopiero dziś tu wylądowałam... u mnie 15dc... ale czuję się tak jakbym wcale owulki nie miała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień strasznie duszny jest. Mój skarbek dzisiaj po powrocie z pracy zechciał się wykąpać w morzu więc podjechaliśmy na plażę. Bardzo ciepła woda! Teraz siedzę znowu sama, tzn. w towarzystwie mojego kota. Mój kochany "grzebie" coś w garażu. Wieczór również będę miała samotny, bo mój kochany jwyjeżdża i będzie jutro późnym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Siedzę sobie na balkonie. Zrobiło się całkiem fajnie. Temperatura jest jeszcze dosyć wysoka ale słońce zaszło za chmurami. Jest lekki wiaterek. Nie jestem zwolenniczką upałów dlatego się cieszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leże sobie na kanapie i tak czuję że znów ze staranek nic nie wyszło... nie zauważyłam u siebie owulki a dziś już 15 dzień i białawy śluz... duuupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus a ilu dniowe masz cykle?? bo ja od 13dc mialam np objawy typowe dla owulki a tempka niska i testy negatywne dopiero w 18dc pokazal test mi 2 kreski a dzisiaj 19dc i tempka nadal 36.4 wiec nie jestes sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrzemnęłam się wieczorkiem i teraz pewnie szybko nie zasnę. Mój skarbek jest na wyjeździe i jakoś tak mi nieswojo samej w domu (z kotem). Jeśli chodzi o sórówke pasującą do ryby to najlepsza jest z kiszoną kapustą i marchewką. Bynajmniej ja taką lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapustka kiszona jest pyszniutka , też często daje ogórki w każdej postaci ale co więcej to niewiem dlatego zawsze to samo robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, czuję się dobrze. Od czasu do czasu zaboli mnie brzuch ale sa to krótkotrwałe dolegliwości i gin mówił że to zupełnie naturalne. Powiedział też że bóle trwające dłuzszy czas mogą przepowiadać coś złego a takie tam krótkie pobolewania są spowodowane rozciąganiem więzadeł. Bolą mnie tez piersi, zwłaszcza rano. Mam pewne obawy czy wszystko ok. z moją fasolką. Wszystko przez to, że wbrew sobie samej tak prędko poszlam do tego gina a ten nie stwierdził tętna i nawet nie odnalazł zarodka. No cóż, pocieszam się, że byłam u niego w takim momencie, gdy dopiero zaczyna być to wszystko widoczne na USG. Moje koleżanki miały widoczne tętno dziecka dopiero w 7-8 tygodniu a ja byłam w 6. Pocieszam się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×