Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Bezik ja też brałam Bromergon, ale spadła mi po tym prolaktyna... 2 razy po 0,5 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie powinnaś brać bromergonu teraz, skoro się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endokrynolog tylko letrox każe mi brać cały czas powiedział że bromegonu nie przepisze bo letrox zbija prolaktyne , ale jak bede podchodzić do iui to gina poprosze żeby mi przepisał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam tesciora :) dwie krechy :) jutro ide na bete :) jestem przeszczęsliwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia tak sie ciesze 😘 Teraz spokojnych 9 miesiecy. Po drodze jeszcze slub. Wiedzialam - Szczescia tez chodza parami. Ciesze sie twoim szczesciem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia tak sie ciesze 😘 Teraz spokojnych 9 miesiecy. Po drodze jeszcze slub. Wiedzialam - Szczescia tez chodza parami. Ciesze sie twoim szczesciem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dociera to jeszcze do mnie a w srode sie potwierdzi. A jak będe miała już wynik to któraś z was podpowie mi kiedy mam pójsc do gina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu8
Isia gratuluję! Cieszę się razem z Tobą. :D A swoją drogą też bym chciała przekazać Wam taką wiadomość :( Oby nas (zafasolkowanych) hihi, było więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu8
Isia trzymam za Ciebie kciuki oby wszystko było dobrze. A Ty się ciesz i o nic nie martw. Boże, też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Isia !!! Gratuluję !!!! Takie to optymistyczne zawsze jak którejś z nas się udaje !!! Na wizytę udało nam się umówić dopiero na pt, ale że ja jestem niecierpliwa stwierdziliśmy, że odbierzemy wyniki i wrócimy z nimi w pt i wiecie co ?? Nie chcą nam ich wydać ?? I o co chodzi?? Boję się, że są zle i dlatego nie chcą, bo lekarz ma nam coś złego do przekazania !! Druga sprawa NIE MAJĄ PRAWA ODMÓWIĆ, sprawdzilam to, nawet zadzwoniłam przed chwilą do rzecznika praw pacjenta, to są badania prywatne, zapłaciliśmy za nie i nie mogą odmówić ich wydania?? I co mam o tym myśleć ?? Czy za dużo wymagam ?? Chodzi im tylko o kasę ?? Boją się, że uciekne z wymikami do innego lekarza?? Czy rzeczywiście wyszło tam coś bbbb złego ?? Znów mam zmienić lekarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu8
Paula_ nie denerwuj się na zapas. Wie, łatwo mi mówić,ale to niczemu nie służy. Oni wykorzystują naszą niewiedzę, szkoda, że im nie powiedziałaś jak stanowi prawo, bo wtedy może by inaczej z Tobą rozmawiali. Może zajdź jeszcze raz i zażądaj wyników. Ale myślę, że tu chodzi o kasę. Bądźmy dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia do lekarza idz jak najpredzej. Moze przepisze Ci kwas foliowy w wyzszej dawce :) Paula, ja bym sie uparla i zarzadala wydania wynikow, a jak nie beda chcieli, to popros o odmowe wydania wynikow na pismie. Na pewno nie jezt tragicznie, raczej maja chora polityke, zeby pacjenci im nie uciekali. Trzeba byc twardym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Witajcie dziewczynki. Po pierwsze Isia ogromne gratulacje!!!! A co do Ciebie Paula to szczerze mówiąc nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Co najwyżej usłyszałam: "z wynikiem proszę udać się do lekarza", nie mam pojęcia dlaczego nie chcieli Wam wydać, teraz do piątku będziecie się zamartwiać, ale spokojnie może chodzi im właśnie o to, żebyście nie poszli do innego lekarza. Z tym, że tak jak mówisz oni nie mają prawa tak postąpić! a pytaliście może dlaczego nie chcą im Wam przekazać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki my tego tak nie zostawimy, teraz jesteśmy we Wrocławiu i o wynikach rozmawiał mąż telefonicznie, ale za 2 godzinki zajedziemy do tej przychodni i nie ma opcji, że wyjdziemy bez wyników!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia -gratulacje 🌻 suuper,ktora nastepna ;)?? paula- dziewczyny maja racje ,musza wam dac wyniki... ja zapisalam sie do gina na jutro na 16,45 ze swoimi wynikami ,ciekawe co powie-ja juz nie wiem co myslec o nich,ciagle latam po necie i czytam ,porównuje z innymi wynikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq wiem o tym i dlatego nie popuszcze, właśnie tam jedziemy i mam nadzieję za pół godziny tak jak Ty biegać po necie i czytać coś na temat wyników i chyba po raz kolejny myśleć o zmianie lekarza..... Masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dorotq trzymam kciuki za udaną jutrzejszą wizytę tj. trafną diagnozę i sposób rozwiązania ewentualnego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie bylo, wchodze na forum a tu takie mile informacje! ;) Isia gratulacje, beta na pewno wyjdzie pozytywnie ;) Ladny prezent z okazji slubu ;) Paula czy to nie jest zwykle naciaganie na kase skoro nie chca wydac wynikow bo trzeba isc do lekarza placac od razu za wizyte oczywiscie? Nigdy sie z czyms takim nie spotkalam ale jesli jest tak jak pisze to juz bym szukala innego gina. Mam nadzieje ze zrobicie tam niezla afere bo to jest jawne wyciaganie kasy od pacjentow. Dorotq ciekawa jestem co powie na wyniki Wasz lekarz. Nie znam sie na tym ale skoro piszecie ze nie jest tak tragicznie to moze wystarczy male leczenie. Trzymam kciuki za dobre wiesci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- duszak ma racje no nie do pomyslenia,zeby nie wydali wynikow.. jejku ja tez mysle o zmianie lekarza-latam ciagle za nim bo co raz zmienia przychodnie,troche popracuje w jednej potem w innej...nie wiem czemu tak sie dzieje.. no zobacze co powie jutro... po moim czytaniu na temat wynikow...mysle ,ze powod to ta aglutynaja-czyli skupiani sie plemnikow -wyczytalam ,ze moze to byc spowodowane albo przecicialami albo infekcja w wyniku badania moczu wyszly mojemu m fosforany moze to cos znaczy....ehhh moglismy odrazu zrobic posiew-ale skad mielismy to wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak- a jak twoje samopoczucie ?? przeszly mdlosci? mam nadzieje ,ze lepiej juz znosisz ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę cały początek mnie bolały... te 4 miesiące to na pewno :) mówiłam ostatnio, że będzie dobra wiadomość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i była dziś :) w ekspresowym tepie pojawiła się druga krecha i to bardzo mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jakieś nieporozumienie,nie wydali nam tych wyników! Babka na recepcji twierdzi, że tylko lekarz ma takie prawo,że ona nie może, że musi to zrobić osobiście lekarz, no masakra. Nie chciała nawet dać na piśmie odmowy, no po prostu jak grochem o ścianę. Nawet jak się powołałam na art. z ustawy o prawach pacjenta, to ona, że nie może,bo lekarz zabronił, a ona nie chce stracić pracy itd.. dziewczyny ja mam na prawdę dość.... od jutra szukam nowego lekarza :( Mąż tam jutro podjedzie tylko po same wyniki, aby je odebrać osobiście z rąk "Pana Doktora", ale bez żadnej konsultacji, nie zobaczą już od nas ani grosza i wszystkim będę odradzać ten gabinet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula kurcze czemu oni sie tak upieraja przy tych wynikach? a jakie bafania robilisci? jejku nie chce straszyc a moze to cos waznego ze lekarz chce sam osobiscie was powiadomic i skonsultowac.moze poczekajcie do wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×