Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Megan - fajniuchne ubranka :) Maniusia - piękny brzuszek :) Plotka - Mnie właśnie tak dziś brzuch cały dzień "boli". Podobnie jak opisałaś. Mam jeszcze wrażenie, że mam mega zaparcie połączone z połknięciem worka kamieni i cebuli. Choć wypróżniam się regularnie i cebuli też nie jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Black Rossa, Nie ukrywam, ze mnie troche uspokoilas :( To nie jest ogromny bol, ale tak sie czyje jakby mi ktos ciezarek na podbrzuszu polozyl :( Taj jakby na pecherzu, z tym ze nie mam parcia na mocz :( Wizyte u gina mam przelozona z jutra na poniedzialek, bo MUSZE byc jutro w pracy i pracowac za 3 osoby :( Postaram sie nie przeginac... Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci na bol glowy dzisiaj mi lekarz powiedzial ze mam brac paracetamol, bo nie szkodzi. Ja wole nie brac tabletek i moge Ci polecic spacer, masaz glowy, albo odpoczynek w zaciemnionym pomieszczeniu z zamknietymi oczami. Joanna nie wiem, czy jeszcze doczytasz... Szalwia jest zabroniona w ciazy. Tak przynajmniej mowia wszystkie zrodla, ktore kiedykolwiek czytalam. Wklejam Wam zdjecie bluzeczki z Allegro: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61ddaf56b68f8d70.html Material przyjemny i faktycznie duzo miejsca na rosnacy brzuszek. Jedyny minus to smrod papierosow. Sprzedajacy chyba ma zwyczaj palenia w swoim "magazynie", wiec trzeba wyprac przed pierwszym zalozeniem :P Leginsow jeszcze nie mierzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz sie pochwale, ze bedziemy mieli synka Jasia :) Dzisiaj juz lekarz powiedzial na 90% :) Pierwszy raz slyszelismy serduszko, bo zakupili mu Dopplera do gabinetu :) Slodki dzwiek :) Ladnie sie ruszal i w ogole... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa to gratulacje synka!:D tez bym chciala uslyszec te slowa od lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
jejciu jak ja bym chciala juz wiedziec kto jest u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa! Super, ze juz plec macie potwierdzona :) Jak ja bym chciala juz wiedziec!!!!!!!!!!!!!! W poniedzialek mamy wizyte i mysle ze jak mu powiem o tych moich niepokojacych objawach to moze bedzie chcial zrobic usg :) I wtedy moze cos bedzie widac :) To juz bedzie 17 tydzien... Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nom swiruje :D chyba na kolejnej wizycie powiem "nie wyjde stad dopoki mi Pan nie powie kto tam siedzi":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dziewczyny, mam 37,5 , jechac do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna to narazie stan podgoraczkowy na wieczor przy przeziebieniu tak jest ze sie podnosi. zrob sobie zimny oklad na zbicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ale teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja jak mialam goraczke to ginekolog mi powiedzial, zebym sie napila lipy albo herbaty z cytryna i jak nie minie to na drugi dzien do lekarza rodzinnego. Mozesz zazyc polopiryne albo paracetamol. Sa dozwolone na tym etapie ciazy. Dzieki dziewczyny za gratulacje :P Maz jest przeszczesliwy :) Smiejemy sie, ze Jasiek nam na wielkanoc pisanki pokazal hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zimny oklad tez pomaga. Najlepiej na kark. Joanna jak ja mialam goraczke to Ty mi doradzilas ten oklad i pomogl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ile mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to stan podgoraczkowy obserwuj temperature czy sie nie podnosi nie panikujmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna najwyzej mi skoczyla chyba do 37,8. Zrob sobie oklad, napij sie lipy i wygrzej w lozku :) Tylko radze oklad na kark, bo po okladach na czolo bolaly mnie zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
w nocy tez mam mierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zrob sobie oklad, wypij herbatke, poloz po koldre a przed snem zmierzysz czy nic sie nie zmienilo :) a rano obudzisz sie zdrowsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna chyba nie ma sensu. W ciazy niebezpieczna jest temparatura kolo 38 stopni, jesli utrzymuje sie dluzszy czas. Tak czytalam kiedys :) Podczas snu chyba temp spada, wiec spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatek to juz cos jak sie odezwal moze poszedl po rozum do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
na razie wyslalam mojego po prenalen i sol moeska do noska. cos jeszcze polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
to trzymam kciuki za spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
joanna moj lekarz powiedzial ze sol morska mozna wylac do morza:D mi nie pomogla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×