Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

dziewczyny które maja jutro wizyte trzymam kciuki za was i Maluszków :) lece spać :) dobrej nocki zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_lie znam ten ból - też magisterkę piszę, tzn. próbuję a wciąż się usprawiedliwiam że przez ciążę jestem zmęczona i odkładam na później :P Co do spodni to ja kupiłam sobie o rozmiar większe, ciutke są luźnawe ale chociaż wygodne i nie uwierają. A Pomarańczki najlepiej olewać, pisałam kiedyś na wątku ślubnym na kafe i tam się tego nauczyłam, bo szczerość (nie mylić z wredotą i chamstwem) jest wg mnie mile widziana i nie dopisałam się do forum tylko po to by sobie nawzajem słodzić i mówić dobre rzeczy. Myślę że forum jest po to by wyrażać swoje opinie czasem pozytywne a czasem negatywne, ale ważne by robić to OTWARCIE a nie tchórzyć podając się za anonimowe pomarańczki. I tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia małe sprostowanie ja jutro mam badania a w czwartek usg a w kolejny poniedziałek wizyte u gin ( co 2 tyg) ale w sumie ta sama lekarka robi usg więc kiedyś mnie zbadała przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o spodnie to ja jeszcze nosze swoje potem licze, że ciepło będzie to jakieś leginsy, może rybaczki ciążowe ( jak macie linka na jakieś w dobrej cenie rybaczki to poproszę) a spodnie mam jedne z poprzedniej ciąży ale jeszcze troszke za duże więc czekaja w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciak i masz tu racje:)a to ze ktos nigdy w ciazy nie był i nie wie jak sie tyje to juz trudno...ja wiem sama ze z pierwsza corka utylam 16kg i tyle a teraz przytylam 7kg i co z tego,a i nie powiedzialam ze tyje tak samo jak z corka ale podobnie-szybko i duzo....moja szwagierka przytyla 25kg ale nikt w to wierzyc nie musi i w to ze przytylam juz w 15tc 7kg....szybko chudne i tak samo tyje....:)i to na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k sorki, ja myślałam,ze ty też usg masz :) nakręciłam,hihi a na allegro zakupiłam 3 pary ciążowych, po niecałe 10zł za sztukę no plus przesysyłki,no i inne rzeczy i tak mi taniej wyszło niż jak widziałam ceny w sklepach... także patrzcie, licytujcie i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laseczki ja do pracy juz ze 3 tygodnie nosze ciazowki bo musze eleganckie nosic... A po domu dres albo legginsy najwygodniejsze .. A jesli chodzi o kilogramy to mnie tez ze 4-5 juz przybylo a ty pomaranczko sie nie madruj bo kazda kobieta jest inna .. Zreszta przy karmieniu piersia dziewczyny zrzucaja cala ciazowa tusze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ja w pierwszej ciąży przytyłam 18-20kg a w 3 miesiące nie było ani ,śladu więc ja wiem że mozna dużo przytyc i szybko schudnąć zresztą sama pewnie to wiesz a w drugiej ciązy przytyłam tylko 10kg więc niema reguły wcale nie musisz teraz dużo przytyć. A moim zdaniem jesteśmy na tyle dorosłe ( no moze pomijając tą tabelke hehe) że nie musimy się ukrywac i swoje opinie wyrażać głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,a ja znowu z synkiem tylko 9kg przytylam,czyli z 2 ciaza:)i uwazam podobnie,ze kazda ciaza jest inna,raz tyje sie tyle,a raz tyle:)a co mam klamac ze przytylam 2kg????gdzie tak z reguly bywa,no ale w moim przypadku tak nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a można już w II trymestrze farbować włosy farbą z amoniakiem? Bo kurde już takie odrosty mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie...ja calkiem nie dawno bylam u fryzjera....i nic sie nie dzieje,tez farbowalam...mysle ze to raczej nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia dokładnie a jeszcze teraz doczytałam że wazysz obecnie 58kg czyli przed ciążą 51 ważyłaś to ty chudzinka jesteś? ja waże obecnie 55 ( kg na plus od kilku dni tak samo jest). A też mam koleżanke co przytyła ponad 2okg w dwóch ciążach ( też strasznie drobna jest) i nic nie widać po niej no może tłuszczyk na brzuszku i tyle. Wiadomo ja też bym chciała mało przytyć ale jak przytyje więcej to co zapłącze się? A nikt nie bieże pod uwage że np wody mogą się zatrzymywać a nie tłuszcz no ale faktycznie te co w ciąży były to wiedzą co nas może czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali ja w każdej ciąży robiłam pasemka rozjaśniaczem i nic nigdy złego się nie działo moim zdaniem kłopot może byc tylko że np kolor nie chwyci jak powinien a jakoś wpływu na dziecko chyba niema skoro leki niekitóre można bezpiecznie brać. Ja do tego podchodze w ten sposób- wszystko z umiarem ( no prócz narkotyków itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż sie smieje,ze dziewczynka bedzie,bo podobnie ciaze znosze jak z moja corka:)hehe....a co do ciążowek to mam 2 pary i nosze je tylko jak gdzies wychodze wdomu z reguły biegam w getrach lub w dresach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja przy was grubasek jestem hehe, ciążę zaczęłam z wagą 60 kg, generalnie po ślubie dobre 5 kg przytyłam. A z farbowaniem to ja też mam już odrosty... Ale jak czuję zapach farby to tak mnie dusi że szok, czuję jakbym ją dosłownie piła!!! okropne uczucie... poczekam chyba więc do końca pierwszego trymestru, może burza hormonów się ciut uspokoi i dam rade pofarbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania też tak myślę, ale wiadomo jak to starsi ludzie, tzn rodzice teściowie.. ech no to we wtorek farbowanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ja zafarbowalam rozjasniaczem tydzien temu. Slyszalam rozne opinie ale jezeli nie robisz tego co miesiac to taka ilosc amoniaku nie zaszkodzi. Pisze na 28dni z roznymi mamami i mowily ze powinno byc ok choc sa i takie co mowia ze nie farbowaly wcale tak na wszelki wypadek. Ja ostatnio jestem caly czas glodna i mam takie jakby bulgotanie czy burczenie w brzuchu czasami i sie zastanawiam czy to dzidzia :) Ja jak na razie 57.5 kg. Moja stala waga to 54 ale po swietach Bozego Narodzenia i w styczniu bylo 56.5 wiec byla nadwyzka :) Ja np nie jem prawie wcale ciast i slodyczy i czasami herbate bez cukru jak chce cos slodkiego to owoce ale mam chwile slabosci i potrafie pozrec wielkie ciacho. I byla fanka coli i innych slodkosci gazowanych ale teraz prawie nie pije wcale. Martwi mnie ze malo pije. Mamy pic 2 litry plynow najlepiej wody a ja z tym nie daje rady. Zmuszam sie doslownie ale i tak 2 litrow nie osiagam... Ja jeszcze spodni ciazowych nie mam ale szukam. W domu dresy luzne w pracy tez spodnie luzniejsze. Na upartego jeszcze moge kazde spodnie wcisnac ale wieczorem nie ma mowy zeby sie wcisnac :) Za miesiac mamy male wesele i sukienke wypadaloby zalozyc i nie wiem co to bedzie bo chce sie jakos zakamuflowac zeby nie widzieli ze jestem w ciazy ale slabo to widze ale mialam kolezanke co w pierwszej ciazy w 6 miesiacu nie bylo jeszcze widac.. najwazniejsze to zeby dzidzia byla zdrowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i właśnie zjadłam galarete mięsna a ci mi tam :) I uwaga jeszcze nie wylądowało to w kibelku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianakarina1983 ja też nie osiągam 2 litrów dziennie. Nie cierpię wody mineralnej. Soki tak, ale woda.. jeszcze herbaty słabej dużo piję, ale z cukrem.. mnie najbardziej od czekolady odrzuciło, znaczy nie odczuwam potrzeby jedzenia jej. Ciasto - czasem. A głodna jestem często. Chciałabym już poczuć ruchy dziecka. Ponoć w pierwszej ciąży to jest później około 20tyg. Więc tego się trzymam, że jeszcze maluszek ma czas, żeby dać znać o sobie. Do tego wyczytałam, że mogę słabiej odczuwać ruchy jeśli mam łożysko na przedniej ścianie. Cokolwiek to znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina ja tez tyle nie pije może połowa zalecanej dawki się uzbiera i to nie wody a kawa, zupa, czsem herbata no i troche wody tez ale generalnie synka karmiłam prawie 14 miesięcy ( odrzucił cyca jak on już wyczuł że jestme w ciązy a raczje z emleczko ma inny smak) wiec wtedy praktycznie tylko wode niegazowaną piłam więc mam jej chwilowo doścć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania,widocznie dzidzi nie zasmakowało:Pja na szczescie mam juz za soba mdłosci i wymioty,do 12tc czesto mi sie zdarzało nawet po 12tc teraz juz jakis dobry tydz mam spokoj licze ze to juz koniec:)ja po kapieli,pije wlasnie kakao i wcinam kanapke ..ja przed ciaza w zyciu bym nic nie tkneła po godz 20,teraz to nawet w nocy wstaje i zajadam,a to jakis owoc,kanapka...to na co mam ochote....:)wcale sobie nie odmawiaj,oczywiscie co do słodyczy staram sie ograniczyc....mam troche podwyzszona glukoze,wiec tluste i słodkie rzadko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) Pomaranczowa sie nie przejmujcie to taka karolina pewnie co ja z majowek wyrzucily kwietniowki jej nie chce wiec p[rzychodzi i sie madrzy gdzie popadnie a widze ze teksty podobne wiec na bank ona ;) Ja w pierwszej ciazy zazynalam z waga 50 kg a przytylam 30 :( no ale moja wina bo jadlam jak glupia no coz zreszta wszyscy mowia ze nie wygladalam dobrze bo mam 169 wzrostu i 50 kg to moze i za malo ;) ale teraz zaczynalam z waga 68 kg co juz jest duuuuzo ale dalej tyle waze wiec moze nie bedzie tak zle .... ;) tak sie pocieszam heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..pamietacie mnie jeszcze:) kurcze ale wy produkujecie:) nie odzywalam sie bo od piatku jestem troche rozbita, bylam u lekarza bo zle sie poczulam w piatek i ten zabronil mi chodzic do pracy i dzwigac corcie, mam sie oszczedzac:( powiedzial ze ta deruga ciaza to jednak za szybko jak na moj organizm itd..........no nic musze w koncu usiasc na dupie...co bedzie strasznie trudne ja schudlam 1 kg bo skonczyly sie mdlosci a co za tym idzie pozbywanie sie tego uczucia ciaglym jedzeniem, jak zjem o 17 ostat posilek mi to starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viivvii ja mam 168cm i z waga 52 kg wygladalam tragicznie a max waga dla mnie to 60 kg, ale coz na pewne prawy nie ma sie wplywu:))) pela gratulacje, my bierzemy lu z koncem czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, wody to i ja nie piję ile trzeba - z sokami i herbatą to na pewno i przewyższę limit 2 l dziennie :D ale sama woda to niekoniecznie i zmuszać się nie zamierzam . Co do wagi,to ja z was najgrubsza, nie będę mówić ile ważę - komentarzy niepotrzebnych osób nie chcę :D taka jestem, i już. A wy to chudzielce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaparyzanka
hej:) dosłownie brak mi czasu, wszystko na raz, wesele, nowe mieszkanie, badanie usg... wczoraj miałam usg genetyczne:) lekarz był pozytywnie zdziwiony bo zobaczył wszystko to co musiałby skontrolować w 22 tygodniu, tak maluszek jest ślicznie rozwinięty:) wszystko widziałam, serduszko, móżdżek, nawet płyn owodniowy, pępowinę, żołądek... coś wspaniałego:) a na końcu mówi do mnie że pokaże mi coś co my mamy lubimy;) i serduszko pierwszy raz usłyszałam:D łzy jak na zawołanie... płeć próbował podejrzeć ale maleństwo po turecku sobie nóżki złożyło i za chiny nie chciało pokazać:) tak samo jak chciał zrobić w 3D zdjęcie twarzyczki, odwracało się i koniec:) ale i tak przeżycie niesłychane:) no i maluszek mierzy od główki do pupy 7,5 cm, z nóżkami prawie 15:) mega zaskoczenie:) bardzo ładnie rozwinięte jak na swój wiek:) od wczoraj chodzę zajarana że wszystko tak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×