Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Monis ja juz jakis czas temu zamawialam z bebilony i mimo iz mam synka to dostalam tez tylko misia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też nie dostałam jeszcze nic. A i nie pamiętam co tam wpisywałam, hihihi zobaczymy czy coś wyślą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia kazali sie jak na razie nie przejmowac ze moze lozysko sie podniesie i robie wszystko jak przed ciaza. barbe nie martw sie ze waga sie nie zmienia najwazniejsze ze na usg wszystko ok. Mi lekarka powiedziala ze kazdy jest inny i nie ma reguly najwazniejsze ze wyniki dobre. Mowila tez zeby nie sluchac jak ''zyczliwi'' mowia ze za malo czy za duzo tyjemy bo kazdemu sie wydaje ze wie najlepiej na skurcze magnez. ja biore od 3 miesiecy i skurczy nie mam vivii gratuluje zdanych egazminow mama coreczki i dobrze ze powiedzieli o babci przynajmniej ona zdecydowala czy leciec czy nie w Anglii tez lalo wczoraj caly dzien a dzis troszke ale zimno jak jesien a nie lato :( marla taki grillek pych ale bym sobie zjadla karkoweczki mniam A kiedy Twoj Michal przyjedzie do ciebie ? Monis83 rozerwiesz sie to ci sie moze samopoczucie poprawi. Ja bym chciala pracowac jak najdluzej bo w domu mi sie nudzi bo nie ma blisko mnie zadnej rodziny a kolezanki wiadomo kazdy maswoje zycie ania_26 fajnie ze Twoj maz juz poczul kopniaki :) natalie dawaj tego pulpecika :) Diana26 super ze wizyta ok. MAlutka rosnie pieknie :) Pela ja tez nie chce nigdzie wychodzic bo czuje sie grubo i nie mam sie w co ubrac :( pocieszam sie ze to minie jak dzidzia sie urodzi to wezme sie za siebie. Asiaz jak praca fizyczna to juz moze byc ciezko. Mozesz jakos sie oszczedzac w tej pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina dzięki za info, no widzisz a mnie nastraszyli, kazali leżeć i już sama nie wiem co myśleć. Dobranoc wszystkim , coraz mniej się odzywacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po badaniach prenatalnych... ogólnie to wszystko bardzo dobrze, ale czuję pewien "niedosyt":) Agatka odwrócona tak, że mój zmysł przestrzenny nie był w stanie ogarnąć tego, co pokazywał mi lekarz na monitorze. Ogólnie, to mam płytkę CD, ale jest na niej to, co widziałam na monitorze, czyli nic konkretnego hehe Poza tym, nawet nie dało się podglądnąć, czy aby na pewno jej siusiak nie urósł, więc dalej nie wiem, czy kupować już różowy fotelik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już różowy leżaczek dla Tadeusza :) Moja mama dostała od sąsiadki. Myślę,że będzie mu wszystko jedno jaki ma kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie u lekarza i dołączam do was dziewczynek odpoczywajacych i jeszcze raz odpoczywajacych Do konca tyg narazie mam zwolnienie Mam nadzieje ze problemy miną i bedzie książkowo znowu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki bylam tez dzis u lekarza i wszystko ok:) dr zmierzyl malucha w trzech miejscach i wyszly pomiary na 19tydz i 3 dzien wiec super,dzis zaczynam 20tydz wiec rosnie prawidlowo:) szyjka mi sie tez wydluzyla znow o pol cm i jest ladnie zamknieta wiec tez super bo mialam jeszcze niedawno z nia roznie:) zaraz zadzwonie umowic sie na polowkowe:) ale sie ciesze ze wszystko ok:):) pytalam o smyranie ,o to ze od srody wieczor maluch mnie nie smyra,powiedzial ze tak moze byc na takim etapie ciazy ,ze mam sie nie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś najwyżej za kilka lat wypomni Ci, że miał różowy leżaczek :) Mamusia, DIankara bardzo wam współczuje tego łożyska :/ Ale może się jeszcze unormuje, trzeba być dobrej myśli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchaaa super, że wszystko dobrze. Widzisz mówiłyśmy spokojnie z tym smyraniem :) Jeszcze poczujemy kopniaczki od naszych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ciesze sie ze wszystko ok Barbe -ja ci zazdroszcze ze nie tyjesz bo ja mam apetyt ,czasem mnie tak dopada ze MUSZE cos zjesc bo az mi slabo,staram sie nie objadac i jem duzo owocow i warzyw ,waga do gory skacze...wiec nie wiem co lepsze... Natalie..kamien z serca wiesz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan-mos oczywiscie ciesze sie ze z twoja ksiezniczka tez wszystko ok:) tyle tu nikow ze nie umiem spamietac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się, bo jak szłam w 20 tygodniu do gina i nie czułam ruchów, to byłam potwornie spanikowana.. A mały brykał jak oszalały w brzuchu z moich nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie juz jestesmy ,ze martwimy sie na zapas:) Wlasnie spojrzalam w karte ciazy i cud jakis schudlam ponad pol kg od poprzedniej wizyty...szok jakis albo waga ferelna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo :) JAk mi się che spać :(dawno tak nie miałam ale to ta deszczowa pogoda. MAmusie z wczorajszymi wizytami-ciesze sie ze wszystko w porzadku :) z ruchami róznie bywa ale tak jak to napisała miluchna martwimy się na zapas.KAżda by już chciała miec codzienny kontakt z Maleństwem i juz niedługo tak będzie :)będą mocne silne kopniaki ;) Ja dziś przed pracą idę do urzędu Gminy po zaświadczenie ,które mi potrzebne do kredytu.potem praca-wczoraj tak nudno było że dziś wezmę chyba sobie jakąs ksiażkę.Tak funkcjonuje sklep spożywczy ;) Zazdroszcze Wam tych zakupów,ja mimo tego że mam dziewczynkę to dużo nie będę kupować ,wózek,nosidełko,łózeczko i te inne pierdoły mam bo kolor miałam uniwersalny,wózek,czarny,szaro czarny -ubranek też mam trochę uniseks,zielone brązowe itd coś napewno dokupię.A na pewno na starszaka bo nic nie mam ale to wkrótce.. Miłego dnia wszystkim życzę :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) mam pytanie... jakie bierzecie suplementy z witaminami??? Na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że powinnam zacząć już brać tego typu tabletki... zastanawiam się które wybrać... Zdecyduję się chyba na Matruelle Pharmaton znacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ale tu cisza rano.. Nha a nie powiedział które najlepsze? Ja biorę od początku ciąży PregnaPlus i powiedział że mam je brać do końca ciąży a chyba nawet okresu połogu. Ale u mnie pogoda.. jejku, żeby do piątku a maksymalnie do wtorku się wypogodziło, bo przecież być nad morzem i siedzieć w ośrodku to żadna atrakcja :) Jadę właśnie odebrać wyniki ze stężenia glukozy. Mam nadzieje, że wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nha a ja nie biore zadnych witamin i zadnych brac nie zamierzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ja bralam prenatal clascic a teraz biore Doppel herz mama activ,te drugie sa z kwasami omega,pytalam dr ktore poleca powiedzial ze kazde sa ok....ze kazdy producent uwaza ze jego naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii ja też myślałam że obejdzie się bez ale skoro lekarz mówi że warto i że nie zaszkodzi tylko ewentualnie pomoże to zaczynam od dzisiaj brać;) Byłam właśnie w aptece i kupiłam ten Matruelle Pharmaton trochę drogie bo za 60 kapsułek dałam 80,00zł, ale babka w aptece powiedziała że są najlepsze i żadne inne nie mają takiego składu... Mój lekarz właśnie te mi polecił... więc stwierdziłam że nie ma co żałować ;) Jak Wasze samopoczucie od rana?? Kurcze strasznie zimno!! chyba mam słabsze krążenie bo czuję się jak w jakiejś chłodni brrrrr ;P Ja od wczoraj czuję się fatalanie.. wczoraj już myślałam, że mnie rozkłada, czułam się jakbym miała temperaturę ale o dziwo nie miałam... a straznie mnie trzęsło, dziwne?? Leżałam pod kocem cały wieczór.. a dzisiaj od rana znowu mnie trzęsie, okropnie bolą mnie plecy i wszystko mnie razi i drazni.. dobrze, że jeszcze tylko jutro do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaa31 a widzisz co lekarz i farmeceuta to inna opinia:) chyba ważne żeby te witaminy w składzie miały kwasy omega-3, wszystkie witaminy i składniki mineralne i tyle;) nata_lie cisza jak nigdy;) a prognozy co mówią??? bo wydawało mi się, że niestety na weekend wcale nie ma być ładniej ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze zazwyczaj przepisuja czy polecaja te witaminy ktore maja promowac bo podpisali czy umowili sie tak z przedstawicielem ;) Ja nie buore bo nie chce za duzego dziecka urodzic hehe bo jeszcze nie wyjdzie a cesarki boje sie jak ognia ;) moj maly bez wspomagaczy urodzil sie z waga 3500 wiec mysle ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem, czy wizyty dziewczyny mają czy co :) Pogoda no właśnie średnia.. ale weekend jeszcze przeżyję, bo po drodze zahaczamy na 3 dni o ciotkę a później od wtorku nad morze. I wtedy to już musi być ładnie :) Moje witaminy w sumie podobnie kosztują. Tyle że 30 sztuk za 35zł. Sama nie wiem, kiedyś nasze mamy nie brały i też było ok. Ja też mykam, jestem ciekawa tych wyników z wczoraj. Do później - mam nadzieję, że dziewczyny się przebudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna i Dianakarina :) Dzięki za dobre słowo :) Też się cieszę, że maleńka rośnie zdrowo :) Fika coraz mocniej :) ale to jest super uczucie. Dziewczyny, wszystkie to wkrótce poczujecie i nie martwcie się, że jeszcze słabo lub rzadko to odczuwacie.. Gratuluję pomyślnych wizyt i usg - to fajnie, że zdrowo się trzymacie i maluszki rosną :D Oby do października :) A ja wczoraj wylicytowałam fotelik - nosidełko :) Teraz czekam na przesyłkę.. http://allegro.pl/maxi-cosi-cabrio-i2381735376.html Kolejny planowany zakup to zestaw pościeli do łóżeczka i wózka oraz materac. Mi się podobają takie komplety z moskitierą, śpiworkiem, i całą resztą (nawet 20 elementów), ale to koszt ok. 400 zł, więc muszę to dobrze przemyśleć i sprawdzić czy lepiej kupić w zestawie czy osobno... ale osobno to dodatkowe koszty przesyłek, bo rzadko jeden sprzedawca ma wszystko... Ciśnienie niskie, bo siedzę i śpię... kawy nie piję, bo mnie zgaga męczy już kilka dni (zwłaszcza po czymś takim słodkim, tłustym lub kwaśnym) Miłego dnia! P.S. Marzy mi się wyjazd nad morze - ostatni raz byłam tam w wieku 14 lat... ale teraz to będzie trudne.. mamy do przejechania całą Polskę i jeszcze auto bez klimy.. :( ehhh pewnie pojedziemy za rok lub dwa już z malutką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do wagi dziecka.. to słyszałam, że też dużo zależy jak my się duzi urodziliśmy :) I to ma znaczenie, jakie nasze dziecko się urodzi. Hm.. sama nie wiem, czy w to wierzyć. Ale dobrze by było, by my z mężem ważyliśmy ponoć przy urodzeniu po 3kg :) Ale co do witamin, to fakt też się boję, że przez nie będzie duży chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie rację i fakt kiedyś się takich suplementów nie brało i było ok.. ale może kiedyś wszystko nie było tak nafaszerowane sztucznościami i ogólnie ludzie lepiej się odzywiali? nie wiem sama... W każdym bądź razie kupiłam już te tabletki, kurację na 2 miesiące i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie to mam nadzieję, że mój maluch nie będzie ważył tyle co ja - bo ja się urodziłam 3950 ;)) Na ostatniej wizycie lekarz mi mówił, że po tym co widzi w sensie po moim tyciu i po przyroście wagi u dziecka przewiduje ok 3300 na poród... fajnie by było gdyby się nie mylił... Ale myślicie ze możliwe żeby tak to przewidział??? Wam tez lekarz mówi takie rzeczy?? Moja kolezanka do niego chodziła i jej mniej więcej nakreślił ile będzie ważyło dziecko i prawie się nie pomylił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o witaminy też wczoraj pytałam...bo mi koleżanki (te po porodach) mówią, że witaminy w niczym nie pomagają, tylko dziecko spore rośnie i później jest trudny poród.. tak im mówiły ich położne i w szkole rodzenia.. No i pytałam ostatnio na usg 3D i lekarz to wyśmiał, twierdząc, że to brednie i witaminy należy przyjmować. A wczoraj mój gin na to samo pytanie, aż się wkurzył lekko (ale nie na mnie :P ), że te położne są niepoważne, że głupoty opowiadają, bo witaminy z kwasami DHA wspomagają prawidłowy rozwój wzroku i słuchu, oraz mózgu u dzieci i wg badań dzieci są większe tylko o jakieś 6 g. Mówił też, że były już spotkania w tym szpitalu i rozmowy z położnymi na temat takiej propagandy przeciw witaminom.. Obiecał, że będziemy obserwować wagę dziecka przy każdej wizycie i gdyby była niepokojąco duża, to będę je brać co drugi dzień.. Tak czy owak, ja je biorę, bo mają jod, a ja mam niedoczynność tarczycy i taka dawka + 1/2 tabl. euthyroxu to dla mnie konieczność. Ale każdy ma prawo do własnego zdania. Ja ufam lekarzowi - on wie co robi - to bardzo dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ważyłam 2750 :) a mąż nie wie... ale gigantem nie jest i nigdy nie był, jest drobnej budowy i średniego wzrostu - może nie będzie tragedii - a podobno dziewczynki rodzą się mniejsze :) Gin wczoraj powiedział, że norma dla wagi noworodka to 2500 - 4500 g :P ale rozbieżność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×