Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

A u mnie właśnie zasnął. Od 21 zasypiał :P a to się zesikał tak, że trzeba było zmieniać ubranie, a to potem znowu zgłodniał, a to nos zatkany i trzeba wyczyścić... A przyszedł już do Was mikołaj? Bo do mnie tak :) W skarpecie świątecznej zostawił zegarek :D Do Tadeusza też już przyszedł bo jak się zesikał to przebraliśmy go już w mikołajowe ubranko. A do mojego męża przyjdzie dziś w nocy mikołajkowa pomocnica rozpustnica :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie u mnie w sklepie byly wydrukowane na zwyklej a4, to pewnie gdzies na stronie sa, poszukaj w zakladce akcje konkursy, mi na komorce nie wchodzi a komp juz wylaczylam, ale moze tez byc tak ze kupon do dzis byl, nie wiem,nie umiem sie doczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Monis w takim przypadku to najcudowniejszy prezent dla faceta po takim czasie:D u nas tez był:D dzieciaki szczesliwe,dopiero zasneły,tyle wrazen ze hoho:D a my z mezem sobie nie robilismy Mikołajków,tzn...mój tak czekał na mnie w łozku,ze az zasnał,zanim małego ululałam,starszakow połozyłam i sie wykąpałam.. P:D u nas tak czesto sie zdarza ostatnio...nie ma nawet czasu na przytulania...:P ale tematem zapusciłam,hii;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga u nas kontrola bioderek 20 grudnia więc póki co morduje się z pielucha między nogami - całodobowo. A mała tego nie cierpi. Widzę jaką jest zadowolona jak ją tylko uwolnie na chwilę przy przebieraniu. Właśnie karmie i widzę że narazie po szczepionce nic niepokojącego się nie dzieje. Wracając do tematu kropęłek na brzuszek to daje biogaie i delicol - właśnie mi się skończył - i mimo tego że uważałam że wszystkie kropkę działa nie tyle na brzuch co na moja psychikę to jednak kupka jest całkiem inna więc rano do apteki. W niedzielę jedziemy do kuzynki która jak co roku organizuje mikołaja dla dzieci więc dla każdego jakiś drobiazg trzeba kupić. Dzieci jest 6 cioro więc i tak trochę wydałam. Mąż w tym roku zasłużył tylko na rózgę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię. Zbierałam siuśki do badania ogólnego. Udało mi się z jakieś 12 ml i sprawdzam w necie czy wystarczy - podobno już 5 jest wystarczająco. Ale siusiaka nie zdążyłam wcześniej umyć. Więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Dziś w nocy obudził się o 2 a potem o 5. A wczoraj wieczorem jak udało się, że wypił więcej to potem mu się konkretnie ulało :( xxx Natalie pisałaś, że trochę bolało przy "pierwszym" razie. Jaki to był ból? Mnie w miejscu zszycia trochę szczypało a w środku jakby ocieranie o kość... Nie umiem tego inaczej opisać :P Stresa miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan mos my idziemy 13,taki nam termin dali:) wspolczuje Agatce tej pieluchy ale wszystko przeciez dla jej dobra:)dzieci nie malo to i kasy idzie na prezenty:) u nas na razie 3 wiec nie tak zle:) Monis to i tak dobrze ze cokolwiek udalo ci sie zlapac, ja kiedys sie mordowalam chyba z tydzien:P a jak wyjdzie cos nie tak to/albo kaza powtorzyc albo dadza na dalsze badanie.... Moj cos steka przy cycu - cos mu nie pasi:) mam nadzieje ze zaraz zasnie to jeszcze sie troche zdrzemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga też wolałabym 13 - zawsze byłby tydzień pieluchowania mniej :/ Ale jak mnie zapisywali to ponoć już nie było wcześniej miejsca (hehe dla Was się znalazło :)) Zegar biologiczny Agatki jest nastawiony na 3 i zdążą się że na tym kończy się jej spanie. Dziś jednak zdążył się cud i po karmieniu usnęła - w prawdzie na moim brzuchu ale lepsze to niż wstanie o 3. Moniś mnie się wydaje że ten ból podczas "pierwszego razu" to taki ból bardziej w "głowie" - też tak miałam po Wiktorze, teraz natomiast jest normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan mos a czemu musisz Agatke pieluchować?? bo ja nie wiem czy ja zel robie ze ja Frankowi tak pieluszki nie wkladam. A ja sie dopiero bede na te bioderka umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela gdybys miala pieluchowac to by ci w szpitalu juz powiedzieli, na wypisie tez bys miala napisane - ja tak mialam, ale bylam juz na usg i mi powiedzial ze nie trzeba bo wszystko ok.... no nie wiem czemu ci tak powiedzieli ze mniejsca nie ma:) ja sie ciesze ze teraz bo potem chrzciny i swieta wiec mam co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej my z młodym tzn starszym od tygodnia na dobranoc czytujemy Zezia i Giler autorka Agnieszka Chylińska :) I tam jest motyw ze dzieci wieczorem,w przeddzień 6 grudnia myją swoje buty i stawiaja je na parapet i wtedy Mikołajek przychodzi i zostawia prezenty. Tak zrobilismy :) Ja dodałam 'teorie' ze dzis 6 grudnia przychodzi mały Mikołajek a za 3 tyg ten duuuzy i przynosi duze prezenty :) Mlody wstał i mówi -wiesz słyszaałem w nocy jakies trzaski to pewnie Mikołajek zobaczył moje buty na parapecie i szedł do mnie :):):):): Dziewcyzny miłego mikołajkowego dzzionka. sciskam,buziakuje małuszki i mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Graga w szpitalu nikt mi nie mówił że trzeba pieluchować tylko że na kontrolę po 4 tygodniach. Dopiero tam ten stary lekarz zalecił. Więc Pela chyba co szpital to inne zalecenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mikołaj też był :) Każdy znalazł coś w swojej skarpecie :D najbardziej zadowolona córcia bo dostała najwięcej hehehee choć w mikołaja nie wierzy to i zawsze cieszy się :P Cała rodzinka dostała słodycze a chłopaki dodatkowo piwko :P A ja - FLIPSY... to mój rarytas jak na razie. No i rękawiczki,bo ostatnio na spacerze jedną zgubiłam. A maluch dostał pieniążki no bo co mu kupić :P dziś zabawka przyjdzie, więc spóźnione będą, ale mu wszystko jedno :D xxxxxx My dziś ze spacerkiem pasujemy - za zimno dziś. Chyba tylko będziemy "werandować się". xxxx dan-mos powiedz biogaie i delicol podajesz na przemian ?? bo kupiłam biogaie i zastanawiam się jak ją podawać,skoro przed każydm karmieniem daję delicol. xxxx Filip właśnie jęczy,stęka i pręży się i krzyczy na swoją skarpetę z mikołajem. Ma tak delikatny brzuszek,że ja już nie daję rady. Muszę coś jeść a już nie wiem co, nie wiem co mu szkodzi,że tak się dzieje :( Od wczoraj zastanawiam się nad butelką tylko. Ale pokarmu mam jak na razie wystarczająco więc już sama nie wiem :( Poczekam do szczepienia i wizyty,zobaczę co lekarz na to. Dziś będę dzwonić do położnej,żeby mnie wkońcu odwiedziła, może coś ona podpowie... xxxx Ja też siedzę sama w domku,ale nie jest mi źle - przyzwyczaiłam się do tego w ciąży,że ciągle sama. Do 17-18 jestem bez swego, córcia wraca około 14-15, więc do tej pory tylko z synkiem. Ale wtedy spacer, gadanie z małym no i zawsze coś do zrobienia jest... Teraz mam czas na pakowanie prezentów na spokojnie, u nas na Święta spotykamy się z całą rodziną, jedną , drugą i trzecią ( córki babcia i wujek itd.) . I dzieci jest baaaardzo dużo - wszystkich prawie 30, każdemu upominek i naprawdę jest co robić :P Ale tylko raz w roku tak wszyscy się widzimy. xxxxx U mnie z przytulaniem się lipa, bo mam okres, ehhhh trza poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Córci podrzuciłam prezent do łóżeczka, jak się obudzi to zobaczy...ha ha ha dobre sobie, i pewnie podziękuje Mikołajowi, no co, ma już miesiąc to słowo dziękuję nie powinno jej sprawić trudności :) Dobre nawyki trzeba wyrabiać, dlatego postanowiłam sprezentować Jej coś już teraz :) Tak samo jak wkrótce tak od 3,4 miesiaca zacznę jej czytac książeczki przed zaśnięciem nocnym, niech nam to wejdzie w krew! Nawet jeśli na początku nic nie rozumie, to jednak będzie to częścią codziennego rytuału jak jedzenie i kąpiel, a i głos Mamy czy Taty są też ważne dla malucha.... zacznę od wierszy Brzechwy, uwielbiam je! Zresztą ja jestem mól ksiażkowy i córcia nie ma wyboru, też musi się wkrótce zapisać do biblioteki! haha xxxxx Mała jeszcze śpi, zasnęła przed 23 i obudziła się na jedzenie po 6 dopiero...spałam ciurkiem praktycznie 8 godzin! Teraz zasypia od razu a ja jak idiotka stoję nad nią i patrzę czy oddycha no bo nie jest normalne że tak sobie zasypia! :) Włączyłam w końcu aniołka-monitor oddechu, no i już się uspokoiłam, może dlatego tak dobrze spałam.....wyłączyłam też światło (wcześniej trzymałam lampkę nocną moją zaświeconą), zostawialm tylko światełko nocne z misia/lampki, bo u nas ze względu na okiennice panują egipskie ciemności.... i od razu perspektywa i widzenia świata mi się poprawiły! xxxxxxx Nie wiem czy do lekarza na kontrolę iść jeszcze w grudniu czy już po świętaach...teraz jestem w 6 tygodniu po, a w szpitalu kontrolę zalecili zrobić aż do 3 miesiecy...może odłożę to na styczeń, bo w tym grudniu to zamieszanie głowy ze swiętami, tym bardziej że rodzina sie zjeżdża do nas.... xxxxxxxx MIŁEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a u nas w domu jest wersja że teraz prezenty przynosi Mikołaj, wiadomo na 6 grudnia, a potem na Boże Narodzenie prezenty daje Aniołek, a okazji narodzin Jezuska :) i tego będziemy się trzymać nadal, bo taka wersja wydarzeń wydaje się całkiem sensowna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u nas sypie snieg, ze hej :) a ja sie ciesze jak glupia, bo uwielbiam taka 'pogode. powiedzcie mi, czy w taka pogode mozna wychodzic z maluchem na spacer? czy wyjde na wariatke? :) Monis mimo ze maz byl baaaardzo delikatny to wlasnie bolalo to naciecie i szczypalo. nastepnym razem bedzie duuuzo lepiej, zobaczysz :) my sie od paru dni "umawiamy" na numerek, ale zanim kuba pojdzie spac, da popalic to czlowewiek zmęczony i checi już brak. Moniś a to ze względu na tą wagę robisz badania??? Mamusia juz okres????przecież karmisz piersią. ja wcześniej rodziłam i lekarz mówił, że nie prędko. ale może dlatego, że nie dokarmiam.. Graga poszukam informacji, w gazetce est tylko że jak wydam 100zł to dostane 20zł, czy 20zł taniej będzie - coś takiego. ale 100zł to ja aż wydać nie chcę. a my mikołajek nie robiliśmy, jakoś nigdy nie obchodziłam tego. tylko jak dziecko. Kuba dostał tylko ubranka :) a teraz cieszy sie mój skarb a w nocy już mu powiedziałam, że gdyby nie był taki śliczny i gdybym go nie kochała to bym miała focha na niego za to budzenie co chwila. a wasze dzieciaczki też tak mają że od uśmiechu do płaczu to sekunda czasem? coś miałam jeszcze dopisać, ale w między czasie rozmawiam z moim gugaczem. jak coś mi się przypomni to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem - miałam pytać Tusia jak samopoczucie? coś lepiej jest? ciekawe swoją drogą co tam u naszej SwinkiPiggy.. współczuje wam tych kropelek, my już od miesiąca kompletnie nic nie stosujemy i Kuba robi kupkę, puszcza bączki że hej, nawet po pizzy nic mu nie było. nie wiem, czy to ma związek z tym, że ma taki zdrowy brzusio że w ciąży jadłam wszystko. ale bardzo się cieszę, że nas te kłopoty (odpukać) ominęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym okresem to ja nie wiem, ponoć może być nawet jak się karmi. Ja malucha mało dokarmiam, są dni ,że wcale nie daję mu mm, a są dni,że daję do 2 razy na dobę. To i sama zgłupiałam,no ale @ jest i nie ma co :( I do gina powinnam iść w tym tygodniu - w zasadzie dziś :P ale nie idę, pójdę,jak już będzie ok :D żeby porządnie mnie zbadała. No i jakaś antykoncepcja oczywiście, bo akurat my już nie chcemy dzidzi, tzn. może i chcemy ale nie mamy warunków mieszkalnych i trochę boję się,że znów ciąża leżąca a tu maluszek - trzeba się zająć... no i tak to wszystko się przedstawia, ale Wam życzę jeszcze wielu maluszków :D xxx Właśnie Tusia i cała reszta, jak samopoczucie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mamusia to faktycznie ciulowo z tym okresem.. ja się nie zdecydowałam na tabletki. wynaleźlismy gumki, które nie są na lateksie i w ogóle ich "nie czuć" :) a dzidzia i owszem ale jak będę mieć pracę na stałe i za minimum 2 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mikołajki:) My też od rana gugamy i auuuuamy:) aż buzia boli:O niezłe ćwiczenia logopedyczne:D Młody cieszy się aż mało nie wyskoczy ze skóry:) Natalie mój tez ma tak śmiech za chwile płacz:) heh ostatnio nawet bardzo często jak sobie ugryzie kciuka-którego wkłada do buzi:( U nas Mikołaj też był:) Huraaa i do mnie tez przyszedł-szok:) co roku omijał a w tym pamiętał:P szok:) Szymcio dostała klocki lego kreator,słodycze,Antoś zabawkowy mp3:) ja książkę i rózgę( nie obczajam za co;)) Mężuś krem i słodkości jego ulubione i też miał "bonus" dostać......no ale zanim dzieci poszły spać ja usnęłam jak zabita.....;) jak zwykle....tez jak nie ma w dzień "baraszkowania" to nie ma wcale...... mnie pierwszy raz nie bolało ,tylko czułam jakieś ciągnięcie .....na szwach.....wewnątrz.....muszę wykupić tabsy...... Ja wczoraj poszłam na basen -było super...ależ relaks i odciążenie dla kręgosłupa-bicze wodne,jakuzzi -bajjjka..... ale......dziś dołączyłam do Tusi .Nie wzięłam chustki wokół szyi i dziś wstałam masakra nie mogę odwracać szyi:):( heh a miałam kołnierz wysoki i nie pomógł-jednak rozgrzane ciało.....potem zimno i efekt jest:) głupota nie boli:) Dziś Synio w krainie zabawy "na kulkach":)ależ on dziś szczęśliwy:) Lece przebrać obsrańca:) kochanego......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mój maluch tak ma, raz się śmieje i za chwilę mina inna i płacz :) i zdarza się też jak śpi hihihihi wtedy to komicznie wygląda :D Filip widzę,że dziś maruda jak nie wiem co :( chyba przez brzuszek, kupy nie było ... a bąki są, ale takie,że piszczy :( xxxx Też miałam iść z córką na basen, bo w przyszłym tygodniu jedzie na zawody i chciałam ją troszkę "przegonić" ale co jak @ nadeszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla.... oj ty babo, nie musiałaś akurat z bólem dołączać do Tusi :P hehehe no nic kurujcie się dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska mogłabyś wkleić fotkę z chrztu swojego kawalera....coooo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla,mój laptop ma problem z odczytanie płyty. A do pokoju córki przenieść się nie mogę na razie. Prasuję i zerkam na aukcje i na kafe :D Ale potem dodam, wczoraj padłam spać - głowa bolała jak nei wiem co :P nawet nie pamiętam kiedy usnęłam, wiem że wstałam po 1 i wtedy podkładałam prezenty wszystkim :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już sie nie mogę doczekać aż córcia będzie tak gugać i uśmiechać się jak Wasze pociechy!....na razie usmiecha się tuż przed zaśnięciem, albo jak się naje (ale to chyba żadko się zdarza by się najadła haha).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tak gada ale tak spokojnie jeszcze :) zazwyczaj rano ma fazę hihihi ale uśmiecha się do każdego kto go zagada :P oczywiście z domowników,bo jak ktoś obcy to nie bardzo. Jutro mam gości - 6 koleżanek - czyli niezła imprezka zapowiada się, na szczęście bez rodzin przychodzą :D bo nie wiem,gdzie bym ich wszystkich ugościła :P No i trza coś zrobić do jedzenia, bo napoje wyskokowe mam na szczęście w zapasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zaczął z dnia na dzień:) i teraz coraz intensywniej gada aż się krztusi:) O Mamusiu to Twój A szczęśliwy dziś będzie-wśród tylu kobitek:) Powiem Ci że jak u mnie były koleżanki z pracy.... Michał był w pracy i miał tez mieć pępkowe ....ale że musieli zostać w pracy dłużej z pępkowego nici i wrócił wcześniej niż zamierzał.....na co Szymon jak zobaczył Michała w drzwiach wpadł do salonu i mówi: Mamusiu koniec imprezki -tata wrócił:D -myślałam ze padniemy z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×