Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

My mamy nad lozeczkiem gwiazde z ikei powieszona na scianie ... Ale niby zarowka najslabsza to i tak jasno w pokoju... Musialam sie przyzwyczaic bo ja musialam miec ciemnosc do spania.. A teraz jasno w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zapalam tylko podczas karmienia - zebym widziala ze daje mu cyca a nie co innego:) boshe jak tam jest zimno na dworze! bylam po starszaka wózkiem bo w samochodzie letnie opony, to teraz przyszlam i grzeje sobie wode na kawe, herbatę obojetnie co byle sie troche rozgrzac:) masakra jakas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i my mamy wymienioną żarówkę w lampce a mimo to jasno, myślę o czymś do łóżeczka - tylko nie mogę nic na allegro znaleźć a póki co na zakupy nie mam jak się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/multifunkcyjny-cd-z-lampka-nowosc-od-ziandrzej-626-i2806882493.html ta zabawka własnie dzis przyszła,miała byc w buta dla Wiktorka:)ale musiałam wyprubowac,mały zasnał....:) chwile ją mam a juz jestem zadowolina,a jak patrzy na nia,bo mam ją przy łozeczku przyczepiona:D melodyjki sa super a właczyłam ta z kołysanka na noc i chwila nie minela ,mały spał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja synkowi planuje kupic gre GRA INTERAKTYWNA DOOKOŁA ŚWIATA DROMADER akurat dlamego 5 latka. A odnosnie tej ksiazki Mama dookola swiata co cytuje opis: Jak to możliwe, że w Japonii ciąża trwa dziesięć miesięcy? Czemu w Indonezji coraz większą popularność zyskuje poród z zastosowaniem hipnozy? Po co w Armenii niespokojnym małym dzieciom wkłada się pod poduszkę ostry nóż? Jak smakuje i na co wpływa napój zrobiony z gniazd jaskółek, który piją chińskie matki? Praktyki młodych mam z całego świata bardzo się różnią. Mogą zaskakiwać, budzić wątpliwości, a nawet niepokój? Poród: naturalny i bez znieczulenia, a może przez cesarskie cięcie? Masaż, peeling, a może specjalna gimnastyka dla noworodka polegająca na trzymaniu go do góry nogami? Karmić piersią czy może niekoniecznie? Odpowiedzi na te pytania w różnych krajach wcale nie są takie oczywiste, a już z pewnością nie są takie same. Nie ma jednej uniwersalnej recepty, jak być dobrą matką. Ofelia Grzelińska, dziennikarka i podróżniczka, rozmawia z mamami z dziewięciu państw świata o tym, jak w ich rodzinnych stronach kobiety dbają o siebie w czasie ciąży, jak przygotowują się do porodu, jak wracają do formy w okresie połogu, jak pielęgnują, wychowują i karmią swoje dzieci. Autorka Mamy dookoła świata opisuje życie kobiet doświadczających macierzyństwa z daleka od miejsc, w których się wychowały, pisze o spotkaniu innych kultur i różnych sposobach postrzegania rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Tusia ale bajer:) no i dlatego fajnie być z wami co dwie głowy to nie jedna:D chyba też się skuszę:) choć my od 3 dni śpimy bez lampeczki.....(mam taka dotykową z 3-ma różnymi ostrościami światła)teraz jak mały kwęka dotykam i się włącza-karmie przy niej-co by małego big cycami nie zagnieść:D i jak odkładam myk i gaszę:) dla mnie super bo męczyło mnie już to światło w nocy.ale w ogóle bajerem byłby zakup mini światełka na czujnik ruchu:)muszę zapytać mojej szwagierki czy jest coś owego ona ma hurtownie elektryczną:) hmm wcale tak zimno nie jest jak sie wydaje:) ten śnieg sprzyja zakupom świątecznym......muzyka już płynie smętna zachęcająca do mega zakupów świątecznych :) aaa miluchna popatrz folder biedronki.....fajne rzeczy są dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro no musi być super ta książka:) a MY tez możemy napisać naszą książkę o macierzyństwie jakże różnym a w tej samej strefie czasowej w tym samym państwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa ta mustella tak nawilza ze nie trzeba w zasadzie juz smarowac,ja czasem posmaruje kremem bambono a na dwor kupilam nivea krem na kazda pogode,jak sie skonczy ta mustella to znow kupie bo jest super,myje reka go calego a potem gaza splukuje Bylismy na zakupach i mini spacerze bo zaczelo wiac i wrocilismy do domu...teraz nie predko wyjdziemy,w czwartek jak do lekarza bedziemy szli...dostal kataru przed wyjsciem ,psiklam disnemarem i gluta wycianelam aspiratorem,tylko ja nie mam fridy a marimer i po katarku,zobaczymy jak wstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla zabaweczka super:) polecam i wcale nie droga,chodz na innych aukcjach jest po 69zł,wiec okazja sie przytrafiła:) a my uzywamy oilatum krem i płyn do kapieli i tez super:)mały miał rumien noworodkowy i zeszło mu raz dwa:) a mustella słyszałam ze tez jest okey,podobnie działa jak oilatum czy emolium i oilan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla zabaweczka super:)i wcale nie droga ,chodz na innych aukcjach jest po 69zł,wiec okazja sie przytrafiła:) a my uzywamy oilatum płyn i krem,ale mustella tez dobra i w zasadzie ma podobne działanie jak oilatum czy emolium i oilan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej dodam fote na galeriusa jak mały ładnie spi przy kołysance z nowej zabaweczki:) teraz ide sie szykowac bo idziemy pieterko wyzej na kawke:D mezus mi zrobił niespodzianke bo szybciej z pracy przyszedł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo wlasnie nigdy malemu twarzy nie mylam w tej wodzie co go kape tylko wacikiem z przegotowana woda..a moze powinnam ta wod.. Tak..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewka jak małego wkładam do wanny to najpierw myje buzke potem reszte ciałka:) ide kapac maluchy,pozniej wiecej napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla,mamusia dodałam fotki...tak zadziałała nowa zabaweczka Wiktorka:) dosłownie chwilka i maluch zasypia przy muzyczce,w sumie to cos podobnego do karuzelki,tyle ze ta sie przyda na długo bo jest to zabawka 2 w 1 no i mozna ja brac w podroze a do auta nam sie bardzo przyda,bo mały marudzi podczas jazdy:P..zreszta mozna sobie poczytac na allegro:) moje maluchy słodko spia,a tu na forum cicho.... ok to ja tez spadam spac,dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka 1976
Witajcie My już po Chrzcie ;-) Teraz wracam do rzeczywistości Zaraz nadrabiam czytanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma prawo tu pisac co czuje i tyle nas jest ze zdania moga byc rozne. Jak w zyciu. Vivii nie zostawiaj forum. To ze sie nie zgadzamy ze wszystkimi to normalne. Nie jestesmy klonami. My lampki nie mamy w pokoju ale przy niani jest takie male swiatelko i to wlaczam do karmienia. Rzodkiewa ja kupilam na ebayu polskie emolium do twarzy i buzka juz nie jest sucha a do ciala uzywam tez E45. Do kapieli oilatum. U nas wieczory masakra. Maly zanim zasnie je po trochu co godzina. Tak moze trwac 2 -3 godzin a w dzien nie spi i jest wymagajacym dzieckiem przy ktorym trzeba siedziec i zabawiac bo placze. Na kilka podejsc robie obiad, sprzatanie czy pranie. Moj G pracuje po 12 godzin plus godzina dojazdu i jest ze mna 2 godz max zanim idzie spac. Tak przez 4 dni a potem ma 4 dni wolne. Ciezko jest bo rodziny zadnej ktora moglaby pomoc nie ma ale podobno po 3 miesiacach jest lepiej. Zaraz beda 2 skonczone :-) kazdy ma dni lepsze i gorsze. My nie kupujemy nic malemu ale chcemy zrobic mu profesjonalne fotki takie na pamiatke zeby byly. Taka sesja bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko wiesz co moj tez strasznie marudny byl przez jakis czas i wiesz co jak przedtem ubieralam body a na to spioszki tak teraz zakladam tylko spiochy a czasem same body ... Jemu poprostu bylo za goraco i teraz jest o wiele spokojniejszy :) Nie sugeruj sie tym ze moze tobie chlodno dziecku jest dobrze nawet w 20 stopniach u nas w domu 21 jeds mi chlodno bo ja to znarzluch jestem a malemu dobrze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly za to straszny piecuch jest Ubieram go w body z krotkim rekawem, kaftanik,spiochy pod spiochami oczywiscie skarpetki bo jak nie ma to wrzask jest straszny przy zmianie pielichy a w domu 20 stopni ciagle Do kapieli woda prawie goraca a recznik po musi byc cieplutki prosto z grzejniczka i dopiero dziecko szczesliwe jest Ja nie wiem po kim on to ma bo oboje z J wolimy bardziej jak jest chlodniej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!u nas nocka w miare okey:)za to ja umieram z bólu..wyciagałam małemu frida zabki i tak napiełam podczas wyciagania miesnie ze mi cos strzykło w szyi i teraz ruszac nie moge,a jak rusze to oo Matko!boli okropnie:( ale nasmarowałłam sobie vickiem i szalem owinęłam..mam nadzieje ze przejdzie,chyba za mocno sobie posmarowałam,bo parzy jak cholera:D a wy co tak cicho??? hiii,w ciazy to juz dwie strony były zapisane o tej porze,hee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampka zamówiona :D będzie prezent od babci bo się spodobała, ale oczywiście oddamy maluchowi wcześniej :) niech używa. Tusia, a dużo czekałaś na przesyłkę ?? xxxx U mnie nocka gorsza niż wczoraj, ale narzekać nie ma co :P xxxx asiaz mój synuś też lubi ciepło, właśnie zdjęłam mu łapki z rączek i zaczął kichać jak szalony, założyłam i jest ok. I to już kilka razy się zdarzyło. I jak przewijam, czy to w dzień czy w nocy, to zaraz kicha, bródka z imna mu "lata" i trzeba szybko. To samo w kąpieli, no taki już jest :) U mnie w domu jest ciepło, wiadomo jak to napali się w centralnym to cieplutko 23stopnie i ja chodzę rozebrana a małemu jest super :) ale i ja i Mój lubimy ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 2dni czekałam:)moze na Mikołaja akurat przyjdzie:D a ponarzekaj sobie ja juz ponarzekałam na bol mojej biednej szyi....i łaze z tym szalem i z ta mascia i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii nie zostawiaj forum, ja tam bardzo Cię lubiłam i Twoje wypowiedzi, może z powodu właśnie tej szklanki w połowie pelnej a nie pustej :) nie zwróciłam na to uwagi byś się chwaliła, ale może dlatego że żadnej babki z forum nie oceniam, czytam i tyle, coś mi się podoba albo nie..... .... bo słowo pisane często można źle uchwycić, brak przecież tonu głosu, gestów, mimiki twarzy.... poza tym każdy może mieć gorszy dzień.... Tak na marginesie, to zawsze patrzę na osobę jako całoksztalt, a nie tylko co mówi, bo nawet jeśli ktoś coś palnie głupiego, to i tak jeśli znasz daną osobę to nie obrazisz się na śmierć, bo wiesz że nie chciała źle... xxxxx Moje dziecko tej nocy po raz pierwszy zachowało się jak dorosła osoba ha ha. O 23 położylam Ją (z otwartymi oczami!!!!) do łózeczka, zasnęła. W nocy o 4 zjadła co miała zjeśc, znowu polożyłam na wpół już śpiącą do łóżeczka i myk..spała! A teraz się przebudziła troszkę, ale widzę że dalej senna, dałam smoczka i śpi dalej....czas na zrobienie kawy, butelki i sprawdzenie poczty. O 10 robię pobudkę generalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa fakt, trzeba zrobic paczkę na Mikołaja. U nas w domu zawsze w nocy kładło się nam dzieciakom coś pod poduszką czy obok łóżka (jesli prezent był duży gabarytowo)....to samo zastosuję z moją córcią :) Pierwsze Mikołajki ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki My dziś po pierwszej nocy Tadeusza w swoim pokoju. Sam zasnął! Przebudził się po 5, zjadł i poszedł znowu spać, potem przed 8 i nadal śpi. Trochę się stresowałam i smutno mi było bez niego ale dałam radę. Ciesze się, że nasza sypialnia jest znów nasza ;) On też się chyba cieszy, że jest w swoim pokoju bo nawet nie chce wstać. Tylko jedna rzecz mnie zmartwiła. Bartek mu zmienił pieluszkę ok 23 i jak sprawdzałam przed 8 to była sucha. Nic a nic w niej nie było! Miała tak któraś z Was? U nas się pierwszy raz tak zdarzyło. Jak się teraz obudzi i nic nadal nie będzie to chyba dzwonię do położnej bo mnie to martwi. xxx Ja już po śniadaniu, kuchnia sprzątnięta, zupa wstawiona. Wczoraj chciał wyłącznie spać na mnie i nic nie mogłam zrobić więc dziś korzystam z każdej wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Viviii się odezwie. Pewnie ma focha ;) ale niech nie zostawia nas wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, coś jest w powietrzu grudniowym dobrego! Żal to dziecko budzić, liczę że głód będzie szybszy ode mnie! haha xxxxxxxxxxxxx A z tym siku to zdarza sie że zrobi mniej, więcej (z reguły więcej haha), ale zawsze coś jest....choć może tylko Ci sie wydaje że nei zrobiła nic, bo przecież te pieluchy wchłaniają bardzo dobrze...... ale rzeczywiście obserwuj to, ale jeśli to pierwszy raz to się nie stresuj tylko sprawdzaj dzisiaj..... ja tak bym zrobiła. I nie szukaj nic na necie, opinii, bo zwariujesz tylko najwyżej spytaj potem lekarza czy położonej. Wczoraj wieczorem przed spaniem wpadł mi na necie artykuł o dziecięcym porażeniu mózgowym, nie muszę wam mówić że całą noc mialam sny ciężkie!!!! wszystko od razu przenosi się na swoje dziecko...koniec z chorobami i szukaniem objawów u mojego dziecka.... trzeba być rozsnądnym i zawsze rozmawiać z lekarzem o wątpliwościach w zakresie chorób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×