Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusia już niedługo :) eljotka to na pewno teraz maluszek zacznie przybierać na wadze :) miluchnaa ja nie miałam internetu przez parę godzin i już panika :) czyli zakupy całe zrobione? najlepiej próbować ściągać obrączkę, kiedy jest chłodniej bo wtedy mniej puchną ręce. ale próbuj, żeby nie skończyło się, że będą musieli rozcinać obrączkę czy pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla lekarka mówiła mi nazwe tego świństwa coś na G ale nie pamietam a z karty odczytac się nie mogę. jak skończe antybiotyk będę robić posiew i jesli tam coś wyjdzie wtedy jeszcze jakieś inne badania. I oprócz tego, ze ja mam leki mąż ma maść. Dziewczyny słodkie sa te maluszki aż się już chce mieć swojego maluszka przy sobie. Emachines to maluszek sporo urósł ciekawe jak tam mój na razie jest malusi oby nie nabrał tempa pod koniec bo w tej ciązy zażyczyłam sobie łatwego porodu :) Kiedy najwiecej się tyje dziewczyny w tym osttanim miesiacu czy ciut wcześniej? Ja teraz przez 8tygodni przybrałam 3kg i zastanawiam się jak to teraz będzie. Mamusia no ty o 3 juz wyspana a ja o ok 1-2 dopiero zasnęłam a o 6 koniec spania a maluszek strasznie mało się rusza od wczoraj kurde martwie się bo lekarka mówiła, że przy anemi dziecko ma mniej tlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Gratulacje dla Tusi oraz Kosiorakis ;-) Wypuścili mnie do domu ale mam leżeć z czterema literami do góry W poniedziałek mam sie stawić na czczo do szpitala .... A puscili bo miejsc nie ma , szyjke mam strasznie krótka ,rozwarcie jest , czasem skurcze wychodza W każdej chwili wody mi moga odejść Leżałam na oddziale położniczym wiec mam przedsmak tego co mnie czeka Po badaniu miałam 3 dni plamienia takie brudy brązowe... Potem napisze więcej bo ide sie połozyć Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka to dobrze ze ma apetyt :) najwazniejsze zeby jadl, a jakie mleko to juz nie wazne, wazne zebyscie byli szczesliwi :) mamusia ty sie juz tak nie pchaj z tym rodzeniem :) chociaż nie powiem że już też bym chciała być po :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis wy juz w domku?:) cudowne te twoje szczescia:) GRATULUJE!!! dodalam 2 zdjecia. kacik maluszka i brzuchol jak sie wypina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania k26 ja w sumie przez 4 tyg przytylam niecaly kilogram wiec mi waga zwolnila a ponoc w 9 miesiacu sie juz praktycznie nie tyje bo lozysko nie jest na tyle wydajne zeby pokryc cale zapotrzebowanie na energie malenstwa i ciagnie z naszego organizmu , przed porodem mozna nawet stracic kilo:) tak wyczytalam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to leż i jeżeli na leżaco nie piszesz na kafe to masz nic nie pisać, masz odpoczywać :) to gdzie byłaś w szpitalu że miejsc nie ma? chyba jakiś gorący okres - wychodzi wszystko z zimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga laptop musze właczyc to bede pisac Strasznie duzo porodów było tam ostatnio i ordynator zdecydował że moge w domu leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze wam tylko ze sama mam sudokrem ale on ma w składzie cynk który wysusza skóre Dla noworodka nie jest polecany pozostawia powłoke taka biała która trudno zmyć Jest dobry na jakies zmiany tzn jak trzeba cos podsuszyć i dla starszych dzieci A tak to polecaja cos natłuszczającego np. linomag,alantan Do kapieli Oliatum , Balleum czy jakos tak oraz Emolium A na odparzenia Tormentiol Ogladałam jak dziecko myja i wogóle cała pielęgnacje bo dzieci tam w pokojach są myte i badane Czyli usze kupic chyba linomag A do pepka oktanisept on jest niby bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, super,ze już w domu. No i za tydzień może będziesz tulić maleńką swoją :D A jakie wkońcu imię ??? A z tym tyciem, to ja teraz mocno przytyłam, w tym ostatnim miesiącu najwięcej. Aż się boję co będzie teraz :P Pela, to mało przytyłaś, pewnie przez spacerki :D nata_lie chcę już malucha przez te nocki, męczę się jak większość z was i boję każdego przewrotu itd. A jak widzę,te śliczne maluszki to tym bardziej się chce :) miluchnaa może pomocz rękę w zimnej wodzie z mydłem i powoli próbuj ściągnąć. Może uda się, skurczy się skóra to i zejdzie :) ania_k26 a twój maluszek może więcej rusza się w nocy, a kiedy masz wizytę ? Za dwa tygodnie graga no ja już chcę mieć malucha ale donoszonego i zdrowego :) emachines wowwww jaka gulka, u mnie tak nie widać ani razu :D a kącik super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to lez kochana jeszcze tydzień i będziesz miała swoją kruszynke a teraz odpoczywaj :) Pela tez tak słyszałam właśnie więc coś w tym jest ale ja na pewno jeszcze przytyje bo nawet 10 jeszcze niema więc troche za mało no i co waga 63kg wszyscy mi mówią, że ciąża mi słuzy i ja tez czuje się dobrze z tym brzuszkiem ( no prócz nocek oczywiście he he) paznokcie rosną zdrowe, włosy też, cera suuuper szkoda, że to tylko okres ciąży potem pewnie już tak pięknie nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniaki cudne - jak Ty je rozróżniasz ;) Agulka no to trzeba leżeć - ja bym wolała w domu niż w szpitalu. Przez cały weekend miałam bóle jak przy miesiączce. Mąż już się nieźle stresował... No i się stresuje nadal. Zresztą ja też.. Moja mam dziś rano obudziła mnie telefonem. Zadzwoniła zapytać czy urodziłam bo jej się tak śniło. Nosz.... ależ ludzie mają pomysły. Teściowa też co chwila sms albo telefon. Już nawet nie chce mi się im odpisywać. Może tylko dla mnie jest to oczywiste, że jak będzie się coś działo to damy znać. Dziś mam ktg, oglądanie oddziału a potem jeszcze szkołę rodzenia. Ale na szczęście jest mąż więc nie będę się tłukła autobusem w drodze powrotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia wizyte mam 28 teraz co 2 tygodnie mam wizyty a maluszek jakoś tak zmniejszył swoja aktywność od wczoraj dokładnie. Emachines ja na swoim brzuszku tez podziwiam takie górki, pagórki itp aż dziwne uczucie czuć dziecko tuż pod skórą. Co dziś macie na obiadek? Ja mam żur na króliku i zrobiłam sos chrzanowy i mizerie i tego króliczka wyciągnę i bedzie obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla świeżych mam!! Agulka odpoczywaj, już tak nie wiele zostało. Ja dzisiaj do lekarza, ciekawa jestem ile młoda urosła! Wiecie jakiś mam wredny nastrój ostatnio, wszystko mnie denerwuje, mąż mnie drażni, do córki brakuje cierpliwości. Czasem marze sobie że jestem w szpitalu i odpoczywam, śpię ile chce, nic nie robie, nie sprzątam achhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia wlasnie ze ja juz tydzien bez dluzszego spaceru;p Jakos sil mi brak i motywacji no ale ciagle gdzies sie kszatam i cos tam robie:) ale nie chce mi sie zbytnio jesc ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to od wczoraj mam fazę jedzenia, jak było ok i nie chciało się jeść tak teraz znów słodycze górują :P ale pilnuję się. Ehhh i każdy mi mówi,jedz lepiej teraz bo potem nie będziesz mogła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moj Piotrek mowi ze mam jesc i mu dziecka nie glodzic bo jak wyjdzie na usg ze malo Franio przytyl to ponoc mi lep ukreci hehe;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze mówi, moja mama też ciągle krzyczała na mnie żebym jadła, a zaraz będą krzyczeć żebym przestała :P A Mój sprząta, myje,składa letnie ciuchy i co nie tylko... a ja leżę jak sierota...i nic nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama w domu jestem i dostaje krecka z nudy juz nie wiem co ze soba zrobic wiec tez leze na lozku ze sluchawkami na uszach;d ale muzyke i tak na caly dom pewnie slychac bo ja mam takie zboczenie male ze jak sluchac muzyki to gloooosno:) ja mialam posegregowac dzisiaj papiery i znalezc moja prace maturalna ale musze poczekac na Piotrka bo nie mam pojecia gdzie sa moje dokumenty;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kosiorakis super ze jestescie juz w domciu,bo nie ma to jak w domu. Eljotka trzymam kciuki za Kubusia zeby przybieral na wadze, mysle ze jezeli je ponad norme to nie bedzie zle. Agulka Ty tez lez w domciu i nic nie rob, czekaj sobie spokojnie na swoja malenka , to chyba bedzie pierwsza forumowa dziewczynka. Tusia zycze zeby malutkiego szybko wyleczyli i zebyscie rowniez mogli wyjsc do domu. Ja jutro mam wizyte , wiec sie odezwe popoludniu albo na wieczor, jak mnie do szpitala nie wygna, ale mam nadzieje, ze to jeszcze nie teraz, chociaz od kilku dni czesto mi brzuch twardnieje ale moze tylko to co dzidzia sie wypina Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam córci frytki - sama też połasiłam się a teraz umieram z bólu brzucha - to nie dla mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja tak samo w zeszłym tygodniu miałam, niestety takie smakołyki pod koniec ciąży to nie dla nas :/ ja w ogóle dzisiaj jakieś mdłości z rana miałam, może taki dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jestem tak zdesperowana ze powiedzialam M ze zrobie sobie oklad z moczu na noc na tego palca i moze mi przejdzie ta opuchlizna hehe:) Ciac obraczke i pierscionek zareczynowy?szkoda..:( Mam taki fatalny nastroj ze ....szkoda gadac..odezwe sie jak mi przejdzie W Szczecinie sie czworaczki urodzily slyszalyscie?;) a w domu maja blizniaki i synka:)ale czad:) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to teraz mega źle się czuję po zjedzeniu tego świństwa. Innym pasowało - mi nie :( bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaa jakoś dasz radę to zdjąć , próbuj, kombinuj :D dasz radę. A o czworaczkach słyszałam,ale że jeszcze bliźniaki mają i jeszcze jedno dziecko - szok. Fajnie, ale nie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jestem tak zdesperowana ze powiedzialam M ze zrobie sobie oklad z moczu na noc na tego palca i moze mi przejdzie ta opuchlizna hehe:) Ciac obraczke i pierscionek zareczynowy?szkoda..:( Mam taki fatalny nastroj ze ....szkoda gadac..odezwe sie jak mi przejdzie W Szczecinie sie czworaczki urodzily slyszalyscie?;) a w domu maja blizniaki i synka:)ale czad:) pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odebrałam powtórny wynik HBS i wyszedł ujemny :D :D:D EH ULŻYŁO MI........Ale teraz który wezmą pod uwagę?????:(ciekawe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Myszki!! Gratuluje gorąco już rozpakowanym mamusiom ja się męczę, brzuch rzeczywiście rośnie jak oszalały. Na jutro jestem umówiona na USG prywatnie - cieszę się, dostanę filmik na pendrive i się w końcu dowiem, co słychać u mojego Malucha i czy nadal jest płci męskiej :) w sobotę byłam na weselu, było cudnie chociaż już o 22 byłam w domu, ale troszkę pobyłam z rodziną, pojadłam i się pośmiałam poza tym zdałam sobie sprawę, że jeszcze tylko półtora miesiąca do porodu i 2 tygodnie do ślubu i powoli ogarnia mnie panika życzę wam wszystkiego dobrego chociaż mnie nie ma, to jestem i podczytuje codziennie trzymajcie się dzielne kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×