Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

dafia nie wiem jak z ta oliwka ale ja przed kapiela smarowalam glowke, po jakims czasie wyczesywalam i potem mylam mydelkiem glowke w czasie kapieli, marla poleca szampon bambino - tyle z mojej strony.... ania napisz jeszcze raz ten przepis od vivii bo se nie spisalam a mi sie nie chce szukac gdzie on jest a bym zrobila dzisiaj te ciastka bo m jest w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki "- 450g mąki - 300 g masła - 1 jajko - 150 g cukru - 1 łyżeczka proszku do pieczenia 1. Mąkę przesiać na stolnicę. Dodać jajko, cukier, proszek do pieczenia i masło. Masło przesiekać nożem. 2. Do ciasta dodać według upodobań: cynamon, kakao, zapach midałowy, rumowy, waniliowy lub skórkę otartą z cytryny. 3. Bardzo szybko zagnieść ciasto i włożyć do lodówki na 1 godzinę. 4. Ciasto rozwałkować na ok. 0,5 cm i wycinać ciasteczka. Układać je na natłuszczonej lub wyłożonej papierem blaszce. Można posmarować je rozkłuconym jajkiem i posypać cukrem. 5. Piec w 180 stopniach 10-12 min. ja robie roznie czasem dodam mak czasem kokos czasem gorzkie kakao ale bez niczegob sa i tak rewelacyjne "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim matkom polkom :P U nas noc ciężka, mały budził się co godzinę, wkońcu do łóżka i spał na moim miejscu a ja w koncu łóżka, nie dość że kości i kręgosłup boli to i głowa nie przestaje :( i jeszcze Mój mnie wkurwił...ehhh faceci :( xxx graga i co podoba się ???? A co do nawilżacza - mój już pracuje i jest ok :) nosy mniej zatkane i strupki u mnie znikają :D xxx marla ja biorę: calcium gluconicum - to koleżanka mi podpowiedziała jakiś czas temu,ale żeby lekarz podpowiedział..hahahhaa a byliśmy u alergologa i u rodzinnego i żaden nie wspomniał. xxx Wy już po szczepieniach a u nas pewnie w nowym roku, jak dożyjemy :P już zagoiło się wszystko, ale co jak w środę przyszłą nieczynna przychodnia a u nas tylko w środy szczepienia. xxx asiaz musi być dobrze !! xxx ania_k26 nie wiem czy chodzi ci o tablica.pl. allegro czy www.amazon.co.uk ? :) dużo zdrówka dzieciakom :) xxx Synuś mój śpi od początku w łóżeczku i sam zasypia wieczorem po kąpieli i w nocy po wybudzeniu, ale na początku marudził, też problem z przestrzenią, ale ma swoje wałeczki i zabawki i jest ok. A w dzień najlepiej w wózku się śpi i najdłużej. Łóżeczko też ok ale wózek lepszy. xxx Jak pomyślę o wigilii i świętach to się zastanawiam co będę jeść... dobrze,że ostatnio 10 szt. kaszek dla dzieci kupiłam o różnych smakach bezmlecznych to będzie urozmaicenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas tez ciemieniucha i po kapieli delikatnie wyczesuje. Powinno pomoc. Tez zauwazylam bardzo sucha skore na lokciach i kolankach. Smaruje emolium. U nas leje i zimno i od 3 dni spaceru nie bylo. Cud sie u nas stal dzis. Maly skonczyl jesc o 23:30 i spal do 7. W sumie moze i spal by dluzej ale mialam wizyte u lekarza i musialam go nakarmic. U nas z usypiani tez problem. Wieczorem usupia tylko przy butli i pozno bo po 23-ej. Ale spi 12 godzin z przerwami na jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej łaski ja tylkona sekundke .. Mieliśmy usg bioderek dzis i wszystko super .. Kamien z serca :) Pozdrawiam xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja tez sie zastanawiam co ja jesc bede w wigilie,chyba wafle ryzowe i kaszke bezglutenową,nooo moze marchewke tak zeby zdrowiej było:P a tak serio to nie mam pojecia,bo w kazdym daniu z regóły jakis nabiał....my do dermatologa idziemy po nowym roku,do alergologa tez pójde,ale ten akurat które sobie chwale tylko prywatnie przyjmuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja dopiero teraz, bo dzisiaj pojechałam do rodziców w odwiedziny. i aż w szoku jestem, bo na swojej wadze ważyłam 1kg mniej niż przed ciążą, i myślałam że może zaniża ale u rodziców też tyle. czyli wciągu 3 tygodni zleciałąm 2kg :) ależ mi się humor poprawił :) popsuł mi się w momencie gdy chciałam kubę przebrać a tam cała kupa poza pieluszką.. no wiecie co szlag mnie mało co nie trafił, pieprzone huggiesy.. zaraz po obiedzie napisze do nich maila że produkują największy szit. ja już nie wiem, chyba te 80 sztuk wyrzucę co mi zostało.. przecież to jest nienormalne.. dada nigdy mi nie przeciekły, kupa nigdy nie wyleciała, a tutaj naokrągło i to akurat na świeżo wyprane, uprasowane rzeczy.. sorry, że dzisiaj tylko tak o sobie. zaraz was doczytam i napiszę po obiedzie. widzę, że tylko piszecie co tu jeść na wigilię. a myślicie że jak mojemu kubie nic nie jest po tym co jest, to mogę spróbować kapusty z grzybami, czy to jednak za ciężkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laseczki zostaje nam jeszcze jabłuszko z cynamonem....:)na deser:)a ryby????ja jem raz w tygodniu....eh....nie chce mi się pisać....brak słów na resztę......jutro koniec świata-pewnie mój sobie szykuje schron w pracy....:P Rzodkiewka to super kochana że ok....bez pieluchowania?brawo! A z anegdot dotyczących naszych dzieci:) Wczoraj położyłam się w łóżku ze swoim synkiem i słuchajcie on zaczął mi opowiadać jak to fajne mieć rodziców i rodzinę i wigilia i prezenty i nagle mówi ni z gruszki ni z pietruszki-biedni Ci pierwsi ludzie:Adam i Ewa:( pytam dlaczego?no bo nie mieli z kim do stołu usiąść byli tylko sami na świecie -kto im prezenty kupował;) i w ogóle z kim się bawili ciągle ze sobą.....:)nuudyyy:( :P a mamusiu skąd się wzięły ich wnuki skoro oni dwóch synów mieli......:) no to fajnie myślę sobie.....ZAPYATJ TATY :):D Ja dziś dopiero pójdę po prezenty-spoko na ostatni gwizdek ale dzieci chore ten wyjechał żebro pękło i plany poszły w las....także muszę dziś aż mnie nerwica trafia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no Marla wlasnie widze :) ktora z dziewczyn mi wyslala zaproszenie na fb? przyznac sie :) hehe, no faktyczne mieli nudno Adam z Ewa, nawet ubran nie mieli, zero zabawek :) no patrz nigdy o tym nie pomyslalam. dzieci to potrafia zadawac pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale Szymon ma głowę mądrą :P to niech pyta tatę, ciekawe co powie :D xxx ja rybę jadłam raz, mimo że lubię,to nie miałam okazji zjeść więcej, pewnie jutro zjem. Już kaszki mi się nudzą. Ja na minusie mam -20kg ale brzuch nadal mam :( chyba on nigdy nie spadnie, za to tyłka w ogóle nie mam... płasko jak nigdy, cycki też mniejsze. Ehhh spada nie stąd co trzeba !!!! xxx Marla udanych zakupów. Rzodkiewa, super,że wszystko ok :) Renia napisz coś więcej,co u ciebie :) natalie też myślałam,żeby napisać do nich, bo u mnie to samo było z pieluchami, ja kolejnej paczki nie otworzyłam - 80sztuk mi zostało i wystawiłam na allegro za niższą cenę i ktoś już licytuje. A ja pozbędę się :) xxx Gorzej jak na Święta doniosą nam pieluch .... huggies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam tak husteczki huggies shitowskie strasznie niezadowolona bylam.. Ale pieluchy narazie używam tylko na noc bo mam kilka 2 pampersow i nie chce używać zeby go nie uwieraly.. Narazie spoko jeszcze sie nie osikal przez noc ani nie skapsztalonil.. Ale chyba nie kupie kolejnej paczki zreszta jade do polandu i chyba kupie tam dady bo mam biedronke pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy jedziesz Rzodkiewa ?? Bilety kupiłaś ?? No a pampersy jako firma mi też nie odpowiadają, za szybko pęcznieją, albo mój tak siusia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedziemy w styczniu na poczatku.. Bo na swieta nie chce mojego samego tu zostawiać .. Dianakarina czy moglabys mi podać link do tego projektora gwiazdek na łóżeczko.?? Kupiliśmy w mothercare ale nie jestem zadowolona i zwrócę .. Bo co piec minut sie wyłącza sam i musze siedzieć i włączać bezsens.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
mamusia - sliczne, jak sie odrobie to posle wiesz co:) A dzisiaj brakuje mi tylko jakiegos motorka w du..pie.... Masakra jakas, caly dzien jezdze od rana, albo obiad gotuje, teraz mam chwile co se siadlam, bo karmie malego i podejrzewam ze jutro tez tak bedzie.... Natalie ja bym sie kapusty nie odwazyla:) a ja se jeszcze musze na wigilie gdzies lososia kupic bo mam smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia już na minusie 20kg???? jak Ty w tak szybkim czasie to zrobiłaś?? a ja tu się cieszę z 1kg :P Graga no właśnie nie wyobrażam sobie wigilii bez krokiecika.. a jem już wszystko, łącznie z pizzą, schabowymi itd.. fakt ze kapusty nie jadłam od porodu. ale karpia to na pewno zjem, zawsze u mamy mi bardzo smakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
mamusia ja myslalam ze -20 wagi z koncowki ciazy a nie z przed ciazy:) te kaszki to ja sobie chyba tez kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrzuciłam to co z ciąży i dodatkowo kilogramy...ale jeszcze z 15kg i bede zadowolona!!!! ja duza baba jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszke jem 2-3 razy dziennie, plus zupa i jakieś mieso z chlebem lub kaszą. to tyle na dzien. czasami zjem herbatniki jak mam gorszy dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać, mega dość mam dzisiejszego dnia - dziś doszła huśtawka wkońcu - czas i pora bo mam dość noszenia małego a już wymusza żebym go brała. Także posiedział trochę, pobujał i posłuchał muzyki i jest zadowolony. No a teraz spanie. Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia to lepiej mi napisz ile kg mniej niż przed ciążą :P mój mały był dzisiaj coś bardzo zmęczony, w sumie nie było spaceru, i mało spał że nie chciał jeść.. tylko jedną pierś i trochę drugiej possał i wrzask wielki.. no a mi 60ml zostało, bo właśnie ściągnęłam z piersi. pewnie się szybciej obudzi,ech no trudno. nie można ciągle mieć pierwszej pobudki o 4-5 :) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa jutro ci wysle bo to moj zamawial to jutro mi powie. Ten projektor gwiazdek sie sam dopiero po 45 min wylacza. U nas masakra wieczor od 18 do 22:30 placz i marudzenie. Jutro tesciowie maja sie zajac malym a my chcemy wyjsc wieczorem sami na 3-4 godzinki. Ciekawe czy dadza rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobel dla tego kto wymyślił huśtawki elektryczne :D ja już jestem zadowolona po niecałej dobie nabycia :D heheh a mały jaki szczęsliwy !! na razie... Schudłam 7kg już,ale rano przyglądając się w lustrze jak zobaczyłam brzuch to mi się odechciało wszystkiego. I jeszcze ta rana, z której jak ponosze małego to krew mi leci z jednego boku - taka dziurka po szyciu jest :( słabo się goi i kurczę nawet maści na blizny nie mogę stosować, a już 2 miesiące minęły... xxx Słuchajcie, u mnie położna z witaminą K napisała że do ukończenia 3 miesiąca - czyli dobrze rozumuję,że jak wybije 3 miesiąc to odstawić ????? bo zdurniałam... xxx Dianakarina, mój też maruda wieczorami i nie pomaga nic tylko kąpiel, a potem muszę uspokoić, bo nawet przy jedzeniu buntuje się i płacze,więc ponoszę chwilkę mocno "zakutanego" w kocyk ciepły i potem daję cyckę, jak się uspokoi. I jest ok :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga i jak ciasteczka? mamusia dziekuję za stronke znalazłam tam kilka dostawek tylko nie wiem jak sprawdzić czy dany model da się zamontowac na moim wózku i kurcze tu jest teraz problem :( Mój synek dziś spał całą noc a ja zamiast wyspana jestem jakaś połamana, plecy mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja tylko czytam :) czasem tylko coś pomogę tak jak wczoraj (chociaż i bez mojej pomocy by się obeszło, bo prędzej czy później ktoś by ten przepis wysłał;) ). U mnie raz lepiej, raz gorzej, ale na Adasia narzekać nie mogę - Aniołek mały :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×