Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

No wiem ratowniczka - czytałam :). Widzę że hardcor z Ciebie hehe :). Ale życzę Ci żeby Ci jak najwięcej zostało tych testów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hehe hardcore.bo prawdziwy zolnierz to nawet idac na wojenke przygotowuje sie jak do bitwy:))) a co mi tam..ja sie nie lubie ograniczac:Pa tak przynajmniej amm spokoj..;) tez mam nadzieje ze mi jak najwiecej zostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha chcesz jeszcze tą bitwę wygrać :P? Z tym że przeciwnik ma strzelać w Ciebie :D. Byleby nie strzelał ślepakami ale żeby szczęśliwie trafił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam wieczorkiem :) Ja za duzo nie pisze ale wszystko czytam :) Sasia27 - trzymam kciuki i czekam na wiadomosc o 2 krechach :) U mnie nic ciekawego ale ja czekam na @ bo wiem ze tym razem na pewno sie nie udalo. A teraz strasznie mnie cycki swedza... koszmar :( Moj juz sie stresuje taraz jak mu mowie w jakie dni musimy sie starac... co by bylo jakbym mu jeszcze pokazala test owulacyjny :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś pędzi do domku:-) czas na mnie.... miłego wieczorku paniom życzę i hih owocnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Osa ja swojemu pokazałam jak działa test owulacyjny. Był wielce zdziwiony jak wiele można z neigo wyczyać i sam się później dopytywał I jak I jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima z moim to nie przejdzie niestety ... czasem na niego krzycze ze sam wkoncu by cos sobie poczytal na te tematy ale nie....:( Samochody, komputery i jakies elektroniczne pierdoly to tak ale niec wiecej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej. Mój M codzienie pyta czy zrobiłam test owu, tabletki mi daje i budzi rano na zmierzenie temp:) Stara się chłopak, w końcu ma już 31l i chciałby zostać ojcem w końcu. Temp dalej 36,6 testy owu narazie nic nie pokazują. Zastanawiam się czy czekać, aż pokażą owu czy starać się już ?? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa...jak ja mojemu pokazalam test bo mi sie wydawalo ze na ciazowym jest kreska to mi powiedzial ze eee ,musi wyrazna byc i ze jak bedzie wyrazna to on sie zacznie cieszyc....no w sumie troche racji mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Witam wieczorem.Zdołowałam się przez to ile ważę.Robię brzuszki staram się jeśc mało a często i znów ta sama waga co było przed chudnięciem. Powoli tracę nadzieję że uda mi zrzucic 10 kg.Już mam dzisiaj 100 brzuszków zrobione.A robię jak się nie mylę ponad tydzień jak jest efekt to góra 1 dzień a potem znów na drugi dzień więcej kilogramów potem na trzeci znów spadam i czwarty znów tyję i tak w kółko.Może źle coś robię. Z tego wszystkiego musiałam zjesc 4 kostki czekolady.A jeszcze czuję że @ się zbliża.Pod wieczór zauważyłam że jestem zdrażliwa zaczęło wszystko denerwowac.Dół brzucha boli ciągnie. Lilu24 daj swoją wagę ja chętnie ci oddam moją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 Fajnie jak o ciebie dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Czy jak tsh wyszło wiadomo jakie to może byc inne przyczyny tycia? Myślałam że przez tarczycę tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliajulia
Sabrina.... staraj sie staraj... nigdy nie wiadomo na 100% kiedy jest godzina zero :) ja sie staram dopiero pierwszy cykl... zobaczymy... oby zakonczony wysmienitym powodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ratowniczka_medyczna Nigdy nie miałam robionej prolaktyny A ty robiłaś prolaktynę? I kiedy się ją robi i czy ginekolog może dac czy sama prywatnie muszę zrobic? I jakie są objawy jak się ma podwyższoną lub niższą prolaktynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Patrzyłam jakie są objawy prolaktyny to mam kłopoty z miesiączkami, spadek libido to tylko jak @ się zbliża,drażliwośc,trądzik a zaburzenia mineralizacji to niewiem.Jeśli chodzi o mięsiączki bo tam pisze skąpe lub mogą zaniknac a ja mam odwrotnie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamietam kiedy mialam robiona tzn w jakim dniu cyklu ale wiem ze jakos to sie powinno specjalnie robic w ktoryms dniu. przed badaniem nie mozna 24 h uprawiac seksu,zaleca sie nawet zeby nie robic samokontroli piersi,nie stresowac sie bo stres ja podwyzsza. wyzsza tez jest od tabl anty,ale nas to raczej nie dotyczy:))) Objawy: moga byc a nie musza...przy wielkiej prl kobiety maja pokram w piersiach,tyja bez powodu doslownie i ciezko im schudnac.. no i wszystko zalezy od tego czemu prl jest wysoka: czy to jest wynikiem np gruczolaka przysadki (mi wykluczyli testem metoclopramidowym-po bdaniu zjadasz tabl i za godz-dwie robia znow. jak wzrasta bodajze to jest ok,znaczy ze nie ma gruczolaka-->ale tu glowy nie dam bo z wynikami hormonów prkatycznie nie mam do czynienia) albo jest duza bo inne hormony maja zachwiane poziomy. idzie to latwo wyleczyc..nawet jak kobiety maja tego gruczolaka biora bromergon i ladnie zachodza w ciaze:) Prl jest taka mozna powiedziec naturalna met anty-stad tez poglad ze karminie piersia chroi przed ciaza..(ja bym raczej powiedziala zmniejsza jej wystapienie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A i patrzyłam na jednej stronie twoja idealna waga wpisałam wiek,waga i wzrost.I pisze twoja idealna waga to 62.Ważysz 8 kg więcej niż wynosi optymalna waga twojego wieku i wzrostu.Zobaczcie sobie http://kobieta.wp.pl/kalkulatoridealnawaga.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wie może z was w jakim dniu cyklu robi się prolaktynę i czy trzeba byc na czczo.Jeśli chodzi o samokontrolę piersi to nie badam często.A stres u ciężko. Tabl anty już ponad rok nie biorę.A objawy widzę że tyję bez powodu a schudnąc niemogę ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie:( ale tu dzis cisza...chyba wszystkie dzidki robią ;)))) hihihi a ja mam napad głupawkowy. sponsorem glupawki ratowniczki jest producent i głowny importer testów owulacyjnych "Twoje Jajeczko" wiem wiem bije mi..i szkoda ze Was nie ma bo byscie sie posmialy :P:P:P:P:P spokojnych snów,miłej pogodnej nocki z przytulaskami ,zyczy rm :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliajulia
ratowniczko juz uciekłas ? ja jeszcze jestem, tez spac po nocach nie moge a mojego meza nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliajulia
no dobranoc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 2100 % kobiety:-) Pozdrowienia ze skąpanego w deszczu Białegostoku. Zawitałam do pracy i popijając kawkę czytam wczorajsze wpisy:-) U mnie też 2 ani widu..... chyba w sobotę raz jeszcze zatestuję, ostatnio dostałam @ 5 dni po skończeniu Dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sublima :) Chyba tylko my tu jestesmy :) U mnie dzis nie pada na szczescie.... za to wczoraj caluski dzien mzylo koszmar. Az mnie zmulilo.Mam nadzieje ze dzis bedzie ladniej. Orientujesz sie moze czy jak prolaktyna jest w normie to wszystko ok czy tez jes zalezna od czegos tak jak tsh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×