Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

malinowa 1986 no własnie chyba faktycznie wtrafilam tu w złym momencie nie chce sie wtrącac mam nadzieje ze zaraz wszytsko sie wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka **Lenka Otóż chciałam na redakcji kafeteri założyć śmietnik bo nie ma i wpisałam mysha4.Ale nieudało się założyć bo pisało że 10 postów w ciągu godz wykorzystane.I chciałam napisać pod swój a zapomniałam że jest inny.I napisałam do sabriny,nati pod mysha4 się pomyliłam.I te 2 posty nic więcej.Tak mam jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - nie nie poradze, beta powinna rosnąc właśnie teraz a jak spada tzn ze ciaza nie rozwija sie prawidłowo. Rozmawiałam z lekarzem b. dobrym, kazał powtórzyć ale to i tak nic nie da. Przechodze to 3 raz. Bez krwawienia na oddział mnie nie przyjmą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka szkoda nerwów to nie sprzyja w staraniu o dzidziusia ja jestem na ogół bardzo nerwowa ale staram sie to zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima Może jeszcze nic straconego u sabriny. Sabrina niepoddawaj się.Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic kochane ja jade na miasto na zakupy odezwe sie na pewno wieczorem mysle ze juz bedzie spokojniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka a dzwoniłaś do swojego lekarza? przecież sa jakiś sposoby na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 Nienazywaj mnie tak bo nią niejestem.Napisałam i poraz kolejny powtarzam że się pomyliłam.Każdy ma prawo się pomylić.A może to ty wcześniej mnie atakowałaś co bo widzę po twoim zachowaniu.Jesteś niemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabrinka powinnas jak najszybciej zglosic sie na wizyte do lekarza ... i ratowac swoja fasolke ... Bardzo mocno Cie przytulam 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Lenka jak tam @?Przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Sabrina79127 To źle.Bo nią niejestem.Napisałam że się pomyliłam i przeprosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Sabrinko że drążę ale w szpitalu nic nie poradzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
sublima Jak tam nauka? W czwartek egzamin jak się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sublima - jak jestes w ciąży i krwawisz jedziesz do szpitala robią ci bete hcg i kładziesz sie do lóżka i dostajesz ja za pierwszym razem dostawałam AZ 2 duphastony, a za drugim razem AZ 3 luteiny. Leżysz i leżysz i leższy robią aż w koncu albo sie poprawia albo rożnisz i jest tyżeczkowanie macicy. Lezałam w dwóch róznych szpitalach w dwóch różnych miastach i szpitale miał dobre renomi i co? Jak ma sie utrzmać to się utrzyma a jak nie to nie. A bez krwaiwenia cie nie przyjma na oddział bo nie masz objawów. NASZA POLSKA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka...w uk jest jeszzce gorzej.do 12 tyg nic nie robia....nic.owszemjak masz bole juz i krwawisz biora nad oddzial...gdzie daja p bolwe upokajace i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko tyle przeszłaś:-( chciałabym Cię jakos pocieszyć ale nie znajduję słów. trzeba wierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuzia, jakoś leci, staram się czytać coś tam za dwa dni o tej porze będę albo śmiać sie albo płatać. oby to pierwsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz quwa ale sie porobilo! O co chodzi z ta mysha????? Monika????!!!! Sabrinka nie zalamuj sie prosze. Moze jeszcze nic straconego. Powtorzysz wynik i bedzie ok. Robilas badanie w tym samym lab? Moze na jakims innym sprzecie to sprawdzali i stad ta roznica. Wiecej napisze jak dojade do domu. Bede tez musiala sie w to wszystko bardziej wczytac bo cos straszne zamieszanie z tymi oszustwami sie zrobilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz teraz mój problem wydaje mi sie całkiem malutki, godzinke temu bedac w toalecie zauwazyłam na bieliżnie , jak to opisac, duza ilośc białka kurzego a w srodku tak jak w jajku plamka krwi, pewnie bym to zwaliła na @ ale dziwne to było i za duzo tego białka, można dostac @bez spadku temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
**Lenka jak to nic nierobią do 12 tyg.A jak np poroni to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×