Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Gość teneryfa ty swojego bękarta
faszeruj lekami, sama tez się nażryj i będzie raz spokój a a od innych się odwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ale jara :)
I każdy wie lepiej, jak matka powranwj dziewczynki powinna się zachować, co robić, jak płakać, jak się ubrać, odsłonić czy nie odsłonić, co powiedzić i w ogóle... :-0 Zaglądam od czas do czasu na ten topik i włosy mi stają dęba, jak czyatam te bezmyślne wypociny chorych wyorbaźni, które podniecają sie tematem, jakby to była tylko fikcja :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teneryfa - jeszcze raz ci napisze, bo nie dociera! Te rzeczy chcąc nie chcąc czytają rodzice dziecka, pomaga już im - sam ze swojej inicjatywy Rutkowski, widać że śledzą pewne rzeczy w internecie bo może działania sa skierowane również tą drogą poszukiwań. Czytają i z pewnością dodajesz im takimi bzdetami otuchy że ich dziecko jest już za granica, ze jest faszerowane lekami, qrwa daj se siana! Odwal się od nich, nie pisz bzdur, bo tylko ich tym bełkotem dobijasz. A od poszukiwań, poszlak i domniemań jest policja, detektywi i sztab wyszkolonych osób, a juz na pewno nie ty ze swoimi mądrościami. Zamilcz już, nie ośmieszaj się i nie dobijaj i tak zdruzgotanych ludzi. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pytająca dziś
teneryfo, nie pomyślałaś że trochę wstyd, żeby matka dziecka miotała takimi epitetami na publicznym forum? Przy dziecku też tak mówisz? Nie ma leków obojętnych dla organizmu, idź i zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pytająca dziś
a jak juz będziesz u lekarza poproś o coś na wyciszenie, bo strasznie pobudzona jesteś i agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedę pisała bo po to jest publiczne forum , dla mnie twoje wpisy są bzdurne i gówno wnoszące do sprawy - wiec daj se siana . Wielka persona " DDD" .... Co ty jesteś palcem robiona ? Chyba rodzice sa świadomi tego że dziecko moze być już za granicą, wiec moje wpisy odkryciem nie są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde bele no
a biadolcie sobie nad losami biednej mamuski co nawet nie wie gdzie i po co szła,nawet nie wie co jej sie stało,czy ja ktoś walnał w łeb czy sama zemdlała,bardzo dobrze niech sobie czyta co o niej piszą,prawda w oczy kole?Było nie łazic po nocy z dzieciakiem tylko siedziec na dupie a nie teraz wszyscy jaka ona pokrzywdzona.sam naraziła dziecko na niebezpieczenstwo.Biedne to jest tylko dziecko a ich mi wcale nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
naprawde myslicie ze jest za granicą?boże...........ja też tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje są za to wielce wnoszące do sprawy, naprawdę pomagasz tak że cała Polska huczy dzięki twej pomocy:O tak to forum publiczne ale chyba pomyliłaś się z powołaniem, bo trzeba było założyć biuro detektywistyczne:D Tego czy dziecko jest nafaszerowane lekami nie wie nawet taki jasnowidz - choć czapka z głów z jego strone - jak Krzysztof Jackowski, ale widać ty pobiłaś mistrza w tej dziedzinie! :O Nikt nie wie co dzieje się z dzieckiem czy jest w kraju czy nie, ale ty już przeciez wiesz, że jest za granica, ciekawe skąd? Ciekawe czy ty chciałabyś czytać kiedy doknełaby cie taka tragedia, czego nie zycze, o takich mądrościach jakie sama piszesz??? chcialabyś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty jesteś głupia czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? A moze jestes w trakcie ogladania" Mody na sukces" lub "trudnych spraw" i nie mozesz sie skoncentrować na jednoczesnym ogladaniu i czytaniu ? Nie mówię o absolutnie obojętnym działalniu leków ale o ich minimalnym przedostawaniu sie do organizmu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ale jara :)
psychole na kafe zawsze bedą uważać, że sami są święci, najmądrzejsi, a wszyscy do okoła to debile :-0 "Nigdy nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana temateem
teneryfo, proponując swoje doskonałe rozwiązanie, napisałaś, żeby powiedzieć o leku bardzo rzadkim, trudno dostępnym. Uważasz że są takie leki w 100% bezpieczne dla dziecka, wcześniaka, które zapewne jest pod stałą opieką kardiologiczną, bo urodziło się z zatrzymaniem akcji serca???? Matka tej małej, zapewne przed podaniem leku a gorączkę, musi się zastanowić, bo jest ryzyko, że mała nie każdy może przyjmować. Nie upieraj się i nie argumentuj , że ty i Twoje dziecko dostajecie jakieś tam leki i że lekarz WAM powiedział , że są bezpieczne. Dla Ciebie i Twojego dziecka są. Ale Twoje dziecko jak mniemam nie jest małą Magdaleną i nie ma tego samego organizmu prawad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pytająca dziś
teneryfo, ośmieszasz się i kompromitujesz. I uspokój się, oddychaj, oddychaj. Raz, dwa, trzy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pytająca dziś
a ja myślę że to Teneryfa stoi za porwaniem. Jej znajomość faktów jest zastraszająco duża. Na pewno napisała o tych lekach, zeby się dowiedzieć czy mała przypadkiem nie musi jakiegoś zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
weżcie juz przestancie ja oglądam tvn 24 a tu nic inic boże oszaleć idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłosić teneryfe
ja bym zainteresowała organa ścigania wpisami teneryfy. Wie zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde bele no
nie kłóccie się juz o te leki,co to ma za znaczenie?I tak zadna teoria nic tu nie pomoze,nasza policja jest nic nie warta,sami nie moga sobie poradzic tym bardziej zadna z nas niczego nie wymysli.Ja sadze ze wkrótce prawda wyjdzie na jaw,oby tylko nie sprawdziały sie najgorsze przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez oglądam tvn 24
teneryfa, skąd wiesz że mała jest nafaszerowana? ODDAJ DZIECKO MATCE TY CHORA KOBIETO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest madzia?!!!!
może mała już jest na teneryfie z tą chorą kobietą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baracholka
ciesze sie że nie tylko ja oglądam tvn 24 i mam takiego pierdolca naprawde póki niemasz dziecka nieiwesz jaki to strach o niego nie moge przestac o TYM MYŚLEĆĆĆĆĆĆĆĆĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój każdy post to żenada, ośmieszanie się, twoje epitety jak z rynsztoka, pytanie: czy mnie rodzice palcem robili, fuck! wyzwiska - jednym słowem patologia na całej lini, do której ja się nie zniżę. I koronne zdanie na kafe: że nie umiem czytać ze zrozumiem:O bo ty nie potrafisz odpowiedzieć na zadanie proste pytanie- czy chciałabyś czytac takie rzecz na miejscu tej matki? I ty jesteś matką? - z takim zasobem rynsztokowych słów? i obrzucaniem błotem wszystkich dookoła co mają inne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczyiwscie , przejrzałaś mnie ! Uważaj bo teraz szykuje sie na ciebie ;) Dziewczyny tak na poważnie , to uważam że w takich sytuacjach trzeba brać ABSOLUTNIE wszystko pod uwagę , nawet niewiarygodne scenariusze . Ja bym sobie nie darowała jakbym nie spróbowała wszystkich możliowści - nawet tych najbardziej absurdalnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ale jara :)
Niektórzy powinni pisać senariusze do "Trudnych spraw" czy innych badziewi TV, a nie wypowiadzać się na podobne tematy. Nic do sprawy nie wnoszą, a wymyślają głopoty tak chore, że aż czytać trudno i przykro:-0 Im mniej mają do powiedzenia, tym więcej o tym mówią. Teneryfa w tym przoduje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde bele no
teneryfie pewnie chodziło o to ze porywacze podali dziecku leki zeby za bardzo nie płakało np w mieszkaniu czy w aucie,to by było podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog sądowye
teneryfo, nie obraź się, ale ciężko brać na poważnie słowa matki (?) kobiety, która wyraża się jak żul z pod budki z piwem. Teksty typu "palcem jesteś zrobiony" słyszałam od robotników kładących chodnik pod moim blokiem, którzy na śniadanie wypijają po dwa piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest madzia?!!!!
pewnie teneryfa sama te leki podała małej!!!!! Teneryfo opamiętaj się, nie podawaj tej małej żadnych leków, to może ją zabić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przezywacie:O Fakt, ze to okropne co sie stalo, ale bez przesady wymyslac takie glupoty jak co po niektore tutaj. Powinniscie pisac historie do gazetek:P Ja mam nadzieje, ze dziecko jesli juz to zostalo porwane dla jakiejs bogatej rodziny, ktora odpowiednio zadba o mala. Dziecko pamietac nie bedzie, a moze nawet bedzie mialo lepsze zycie i start niz w rodzinie biologicznej. No, ale to juz bardziej optymistyczna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×