Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Witam :) Przeczytałam cały topik i chciałabym się przyłączyć do Was, bo miła atmosfera tu panuje :) Trochę o mnie może.... Jak większośc z Was też mam ok 30 lat, mam 174 cm, moja waga na dzień dzisiejszy 67,1 kg.... przed ciążą ( 5 lat temu prawie) było 10kg mniej :( ale za chuda wtedy byłam.... dziś mi się marzy 62 kg... mam za sobą wiele prób i nigdy nie udało mi się zejść poniżej 64kg.....mój organizm mówi wtedy STOP :( Mam nadzieję, że teraz się uda... Będzie mi bardzo miło jeśli mnie przyjmniecie do wspólnego dietowania :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie waż sie 29 zważ sie ze mna 5 :D bedzie mi raźniej . po co tak czesto sie ważyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
night... przyjmujemy cie z otwartymi rekami. im wiecej nas tym lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightshade - witaj! :) oczywiscie ze przyjmujemy Ciebie do naszego grona :) i kolejna ponad 170 :P jeszcze powiedz ze blondi jestes? :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavista, ekler - rozumiem ze wejscie na wage kusi :) ale ja tam sobie postanowilam ze nie wejde wczesniej nic za miesiac od poczatku mojej dietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe przyjęcie dziewczyny :) No właśnie nie..... niejestem blondi ;) mam czerwone włosy ;) ale kiedys raz przez 2 tygodnie byłam blond, jednak zle mi z tym.... i tak już niezmiennie od x lat czerwień u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka no cos ty ja musze robic kongtrolne wazenia bo nwiem wtedy czy ejst dobrze czy trzeba przycisnac pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlusty_paczek fajny sprzęcik..... może i ja sie rozejrze za czymś takim.... tylko ja to leń taki do ćwiczeń jestem, ze lepiej nie mówic :( A co do kontroli wagi to ja się waze codziennie, to bardzo mobilizujące jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
night ja wlasnie tez :-( a pozatym nie mam czasu niestety... dwa lata temu chodzilam na silownie, taka fajna tylko dla babek, ale wracalam do domu o 21:30, i w koncu dalam sobie spokoj... Mysle ze ten stepper przed tv wieczorem jest najlepszym rozwiazaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no kazda na swoj swosob :) a ja nie bede sie wazyc czesto bo jak mi sie uda cos zrzucic to wlasnie wtedy sobie popuszcze :) a tak bede sie trzymac diety i postanowien i wyczekiwac DNIA WAZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczek - ja tez z fitnesu wracam o 21:30 ale wczesniej i tak bym nie dala rady sie wybrac. night - czerwone wlosy sa okay! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnka no ja chodzilam zaraz po pracy, wiec wczesniej tez bym nie dala rady... a tam byla sauna, i takie fajne lezanki do odpoczynku, i bar ze zdrowymi koktajlami , wiec zawzse zostawlaam w sumie dluzej niz to bylo potrzebne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stepper dobry bylesbys na nim cwiczyla a nie ze bedzie stał w szafie :) dla mnie wazenie to istna katorga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - :) no moj steper to sobie na stryszku stal dobre 3 lata :D takze musze go porzadnie naoliwic i wyczyscic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler, juz Ty sie nie martw, bede ciwiczyla :-P :-P i schudne szybciej od Ciebie, hihi :-) :-P zrobmy wyscigi :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie oglądam stepery na allegro....fajne są te z kijkami jak nordic walking..... no będę się musiała porządnie zastanowić.... bo jak juz się wyda kasę to szkoda, żeby w szafie stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Witam:D Jaki ruch od rana:) i wszyscy na sportowo. Mobilizacja jest, czyli wszystko ok:D U mnie tak szaro za oknem, że mi się sportu odechciewa, a obiecałam sobie, że dziś pobiegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam taki najzwyklejszy i w sumie jeden z tanszych, szkod ami kasy, bo chce zainwestowac w tym roku w porzadny rower na wiosne i lato :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trellka 🖐️ u mnie po raz pierwszy jakby wiosna, ma byc 13 stopni, swieci slonko i w ogole od razu czlowiek sie inaczej czuje przy takiej pogodzie :-) problem tylko w tym, ze trzeba bedzie zaniedlugi sie bez kurtek pokazywac, i wszystkie walki i wylewajace sia sadlo beda narazone na widok publiczny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trellka 🖐️ u mnie po raz pierwszy jakby wiosna, ma byc 13 stopni, swieci slonko i w ogole od razu czlowiek sie inaczej czuje przy takiej pogodzie :-) problem tylko w tym, ze trzeba bedzie zaniedlugi sie bez kurtek pokazywac, i wszystkie walki i wylewajace sia sadlo beda narazone na widok publiczny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłusty no ale musisz siew takim wypadku ze mna ważyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Faktycznie. Nie mogę się doczeka wiosny, ale wszystkie moje spódniczki albo niemiłosiernie wrzynają mi się w cielsko, albo nawet się nie dopinam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler, pomyslimy :-) kiedy Ty sie jeszcze raz dokladnie wazysz ? trella, no mam ten sam problem :-( wiec dlatego biore sie ostro za siebie, bo sobie tego nie wybacze, jak moja tusze bedzie mi obrzydzala wiosne i lato..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trella - juhu! :) witaj paczek - no a jak ze zaczynamy stepowac :) i nadal stoje przy swoim, nie waze sie do 23 marca :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×