Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Cześć :) Ewa GRATULACJE :) Super, że już malutka jest z Tobą :) Czyli mamy pierwszą listopadową mamusię :D MałaB a jak Ty się czujesz? lekarz kazał Ci czekać na rozwój sytuacji czy jak nic nie ruszy masz się zgłosić do szpitala? u mnie też termin z usg był na 1.11 ale jeszcze na dwóch cmentarzach byłam, trochę się wystałam po czym kręgosłup dał o sobie troszkę znać ale nie jest źle :) Teściowa dziś stwierdziła, że chyba opadł mi brzuch no w sumie może i tak jakoś nie zwróciłam na to uwagi... Leonka dacie radę :) Ja też boję się tych pierwszych dni i w ogóle jak wcześniej się nie stresowałam tak teraz wszystkim się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobić tabele i mi się skasowała, może niech ktoś spróbuje. Ewa gratulacje! Jak zwykle czekamy na relacje z domu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ewa GRATULUJE :) Drogie Panie, szybkie pytanie - mdłości przed porodem, to jakiś objaw? No dzisiaj normalnie nie idzie wyrobić, tak mnie mdli, to cud że nie wymiotuję jeszcze. Czy któraś z Was mająca już poród za sobą, miała podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... MałaBlondynka......tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁUGOŚĆ /RP ....IMIĘ.....DZIECI......SKĄD............................................................................................................................ Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia .....Filip()... Leonka............05.11/28.10.......3310g/54cm/SN. ....Leon...............Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................. Poznań 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... MałaBlondynka......tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier 1111ewa.............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁUGOŚĆ /RP....IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ............ Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia .....Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...............Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................. Poznań 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... MałaBlondynka......tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ada1305..............tp. 10.11.......2 ciąża..........Emilia Maria...Wolsztyn ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁUGOŚĆ /RP....IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ................................................................................................... Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś....4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia .....Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...............Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................. Poznań 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! ja od dzisiaj w domku z Tośką. Ma małą żółtaczkę ale nie taką żeby leczona musiała być... Problem mam trochę z karmieniem, bardzo dużo je, niby pokarmu pełno, a malutka potrafi zjeść a za chwilę znowu do cyca i ciągnie i ciągnie... ale moze się unormuje... Poród znośny, długi i samotny ale nie było najgorzej! EWA GRATULACJE! W końcu pierwsza Mama Listopadowa :) aaaa i DZIĘKUJĘ Wszystkim za gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamusiek:):) niech maleństwa rosną zdrowo i przynoszą wam wiele radości:) jak ja Wam zazdroszczę...:):)ale z drugiej strony korzystam z ciąży na razie ile się da:) ze spaniem już niestety co raz gorzej, obrzęki na stopach, twarzy, dłoniach...w dodatku w dłoniach mam same mrówki, drętwieją strasznie. jutro kończę 38 tygodni, torba spakowana, jeszcze tylko muszę przygotować ubranka na wyjście. W związku z tym mam pytanie, co przygotowałyście?? coś grubszego pod kombinezon czy może tylko body z długim rękawem i pajac wystarczą?? Skurczy żądnych nie odczuwam, tak czuję, że to jeszcze nie szybko... *Madziolek* Czy ta Twoja koleżanka we Wrześni już rodziła??jakieś opinie??:) *futrzakk* hmm....mdłości mogą być jakiimś objawem przepowiadającym, chociaż wydaje mi się że u każdej z nas będzie to wyglądać inaczej, moja mam na przykład cały poród wymiotowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wszamałam jeszcze frytki, hot-doga i cheeseburgera jakby mnie jutro zostawili :D więc zaspokoiłam ostatnie zachcianki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. madziolek_88 gratulację;) a gdzie w końcu rodziłaś? Bo ja teraz myślę o Raszei i chciała bym wiedzieć jak tam jest...........Co u Mnie hmm niby dobrze ginekolog mówił,że jak do soboty nie urodzę to w niedziele mam zgłosić się do szpitala a od dziś zauważyłam jakąś wydzielinę gęstą bezbarwną galaretę i nie wiem co to, ale bóli nic na razie nie mam a więc nie panikuję ale coraz bardziej boję się porodu dzidzia waży 3940 a więc jest sporo ale to się okaże jak urodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam mdłosci przed porodem, ale słyszałam, że może tak być. Madziolek - mój też ma żółtaczkę, ale wydaje mi się, że zaczyna mu sama przechodzić. Jeśli chodzi o karmienia to u mnie jest na odwrót - je rzadko i duzo spi - ale niestety tylko w ciągu dnia - w nocy już tak ładnie nam nie śpi. A powiedz - ile czasu masz małą przy cycu ? i czy przy jednym karmieniu przystawiasz do dwóch cycków czy do jednego i tak na zmianę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia gratulacje !!! :))) 🌼 leonka to super ze juz sie duzo lepiej czujecie :) oby tak dalej 🌼 justyk89 ja przygotowalam cienszego i cieplejszego pajaca, kombinezon, bardzo ciepla kurtke i bluze. do tego skarpetki i czapeczke. nie wiem jak to bedzie z pogoda jak bedziemy w szpitalu a wolalam przygotowac wiecej zeby moj potem calej szafy nie rozgrzebal ;) a wezmie to co bedzie potrzebne :) 🌼 justyna1991 to spora dzidzia juz jest :) 🌼 u mnie skorcze mocno postraszyly we wtorek teraz juz spokoj, czekamy dalej :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja dopiero włączyłam komp i tyle do czytania że szok - a tu się serial zaczyna ;) odezwę się jutro rano - jak mąż pójdzie do pracy, a synka zajmę czymś na chwilkę ;) Spokojnej nocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam siły nadrabiać was , dziś zdycham. Żołądek mnie tak boli że aż się telepie cała :( do tego pogoniło mnie do kibla, ale razem z miska na kolanach. Na dwie strony. Ważyłam 2 nospy, jak mi nie przejdzie to chyba na pogotowie pojadę :( spróbuje zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ja już się wyspałam...;/ nie dość, że co godzinę do kibelka muszę wstawać to teraz już oczy jak gotowany agrest i spać się nie chce...a przewracanie z boku na bok w łóżku to w ogóle masakra... *Gosia* oj biedaczku...Ostatnio panuje właśnie taki wirus żołądkowo-jelitowy więc może i Ciebie to cholerstwo dopadło...oby nie...przede wszystkim spróbuj dużo pić małymi łyczkami jeżeli masz biegunkę i wymioty żebyś się nie odwodniła...chociaż wiem, że to się łatwo tak pisze...daj znać rano jak zniosłaś nockę. *Justyna* może czop Tobie odchodzi?? jeśli tak to z tego co słyszałam do soboty możesz się już rozpakować, bo to może być kwestia nawet kilku godzin, chociaż reguł nie ma:) maleństwo rzeczywiście już ładnie przybrało, ale ja jeśli chodzi o wagę to tym usg nie wierzę zbytnio...ale i tak pewnie w niedzielę będziesz miała już maleństwo przy sobie, więc się przekonasz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :D Ewaaaa, gratulacje :D super, ze mała masz ze sobą :D 🌻 Madziolek, Leonka- nabierajcie sił w domu ;) zoltaczka jest normalna dziewczyny, mojemu synkowi to dwa miechy schodzila.. 🌻 noo to teraz o mnie.. nie śpię sobie od jakichś dwóch godzinek.. czuje sie jakbym dostała okres- jeden z tych gorszych- bo ja mam tak, ze brzuch mnie boli ze sie skrecam, mdłości i biegunka.. no wiec zaczęło sie wszystko naraz.. ahh no i jak narazie skurcze co 7min i trwające ok minuty.. należące juz do tych bardziej bolesnych wiec pomagam sobie oddychaniem.. poza tym jak ide do kibelka to w sluzie nitki czerwoniutkiej krwi.. wiec... możliwe, ze dzisiaj sie do szpitala wybiore.. ;D narazie P nie budzilam bo on by paniki narobił i do gaci ze strachu bo może sie skończyć tak jak ostatnio, ze jednak ucichnie.. jak juz bedą skurcze typu "o ja pierdole!" to wtedy mu powiem :P troche oczy mi sie kleja, jednak humor dopisuje :D dam znać jak cos sie zmieni czy do szpitala sie wybiore ;) numer do Blondii mam, chociaz ona cicho to tez rodzic może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWA GRATULACJE !!! :) Teraz to się już nam posypie z mamusiami w tym NASZYM miesiącu :) Gosiak też słyszałam o panowaniu grypy jelitowej więc może to to oby nie i oby przeszło jak najszybciej bo to dziadostwo trzyma około 3 dni... Ja wczoraj przez cały dzień z przerwami zauważyłam u siebie takie "wiercenie" w brzuchu jakbym miała mieć biegunkę ale tylko na takim straszeniu się skończyło, życzę szybkiego powrotu do formy :) 🌼 🌼 🌼 🌼 Dziewczynki a powiedzcie czy Wasi mężowie też Was pilnują? :p Mi np najwygodniej siedzi się po turecku to on, że nie powinnam tak siedzieć, jak chcę gdzieś wyjść np. na spacer to, że mam się oszczędzać i nie chodzić za daleko itp czasami czuję się przy nim jak jakaś niesamodzielna kaleka na którą trzeba szczególnie uważać... Mama tak samo nie rób tego i tamtego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruchs2007
Patisonek, ale fajnie, trzymam ciuki, zeby nie ucichlo i a wszelki wypadek POWODZENiA! :) Moj az tak mnie nie pilnuje, oczywiscie każe się oszczędzać ale generalnie teraz już chyba i ja i on chcemy żeby się zaczęlo więc aktywność wskazana :) aha, no i wreszcie dzis w nocy mieliśmy seksik :P ale i tak na razie ciszaaaaa.... Chyba nic nie dało.... :) ale chociaż było wspaniale po takim długim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyk89 możliwe,że czop mi odchodzi ale ja jestem ciemna w tym a więc nie wiem puki co czekam na jakieś bule lub jakieś inne sygnały jeżeli nic nie ruszy do soboty to w niedziele jadę do szpitala i może mnie przyjmą i już wtedy będę miała maleństwo przy sobie;)a tak się boję porodu,że to masakra tym bardziej,że dzidzia jest duża i myślę jak ja ją urodzę a do cesarek Lekarze chętni nie są eh pewnie się pomęczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny siedzę w wannie i skurcze mi sie nasilily- co 3min. Dzwonilam na porodowke- kazali przyjechać i zaraz bedą mi napuszczac wodę do basenu :D czekajcie na smsa ;) buziole... a.. i są juz takie te skurcze, ze "o ja pierdole!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,,,, Dziewczynki, u mnie to raczej nie grypa, ja od zawsze miałam jakieś chce z żołądkiem, a do tego mnie mała bombarduje. Pić pije więc jest ok, a na razie biegunki nie mam, bardziej mnie na wymioty bierze i zastanawiam się czy i co zjeść na śniadanie. , W dodatku pogoda piękna u nas, 15 stopni na plusie ma być a ja bez sił :( 😴 Justyk, obrzęki ja też mam straszne, i raczej nie schodzą , próbowałam się wczoraj wcisnąć w moje kozaki , takie najluźniejsze i nie ma szans. ja nie tylko nogi, ja cała jestem opuchnięta, widzę jak mi się np szwy z ubrań odbijają albo pościel po nocy. 😴 Pati , to trzymaj się kobieto, i przy okazji wszystkim mamuśkom naszym serdeczne gratulacje bo zaczynam się gubić w tym która już urodziła a która jeszcze rodzi :) 😴 Listopadowa, co do pilnowania to znowu on mnie tak nie pilnuje żeby mi coś zakazywał :) ale zauważyłam że jak np wyjdę do łazienki i nie wezmę tel , a on w tym czasie zadzwoni a ja nie odbieram to dzwoni na domowy gdzie wcześniej tego nie robił lub baaaaaaardzo rzadko , w wyjątkowych sytuacjach :D , my z domowego telefonu w ogóle nie korzystamy. i Jak wie że mam jechać na miasto albo do lekarza to też dzwoni , na pewno częściej niż dzwonił :) I oczywiście jak mu coś powiem żeby coś zrobił , to leci i robi. 😴 A my wczoraj oblecieliśmy 4 cmentarze, od rana czułam że ten żołądek mnie pobolewał ale to było takie delikatnie, kiedyś też tak z tydzień mi dokuczał ale zgoniłam na to że młoda go szturmuje, i teraz też tak myślałam, Oczywiście jak to na cmentarzach , miodki, miśki i inne smakołyki, a od paru dni chodził za mną smak takiego odpustowego czerwonego lizaka i wcięłam 2 , do tego szyszkę ( taka z ryżu dmuchanego oblana karmelem ) i żelki, zasłodziło mnie strasznie i podejrzewam że to od tego mnie tak chwycił ten żołądek . Między cmentarzami pojechaliśmy jeszcze dziadka odwiedzić ( 97 lat ma , dziadek ze strony męża ) i mi mówi , o jak dobrze że jesteś , bo właśnie o tobie myślałem , czy byś mi paznokci nie obcięła :) , raz mu we wakacje obcinałam i do tego czasu nikt mu nie obciął :/ więc zrobiłam dziadkowi, manicure, pedicure i masaż stup,,, :) jaki był zadowolony to Wam mówię. Najbardziej lubimy słuchać z mężem jak zaczyna opowiadać historie z dzieciństwa , Jak żyli, co jedli jak się uśmiecha jak mówi że coś było dobre :) wczoraj nam mówi że ojciec robił masło i śmietanę ze swojego mleka ale oni nigdy nie jedli bo to na sprzedaż szło, i mówi że raz było bardzo ciepło i ojciec nie zdążył sprzedać masła i mu się roztopiło i przyniósł z powrotem do domu i posmarował im chleb tym masłem, i dziadek mówi że tylko wtedy jadł masło :D i że to takie dobre było :D Strasznie go lubię słuchać jak tak opowiada bo on się na prawdę potrafi z takich małych rzeczy cieszyć. I jest przy tym niesamowitym facetem mimo że u schyłku swojego życia. Jak wychodziliśmy to się poszłam pożegnać i m u mówię, Dziadek , za jakieś 3 tygodnie wpadniemy - ale już w trójkę :) .... Boję się że nie zdąży nawet zobaczyć swojej kolejnej prawnuczki i dlatego chcemy prosto ze szpitala na chwilę podjechać do niego. dziadek ma obecnie 7 wnuków/wnuczek , i 5 prawnuków i 2je w drodze nasze i jeszcze kuzynka męża ponoć na wiosnę ma rodzić. Ale zanudzam :) wy tu o skurczach , taki ważny temat a ja o dziadku :) 😴 Blondi a jak tam u Ciebie postępy porodowe, pamiętasz jak pisałaś że Cię coś pod cycem spina , mam chyba to samo. pod prawym cycem, na wysokości pępka takie bardzo ckliwe miejsce mam ,że czasami aż boli jakby co najmniej poparzona skóra była albo ktoś mocno szczypał a śladu nie ma. zauważyłam tylko że w tym miejscu pod skórą żyłka przebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki ;) Ja jem śniadanie i zbieram sie do szpitala, zaczynam mieć stresa bo u mnie zero objawów, skurczy itp. A już po terminie więc w ogole nie wiem czego się spodziewać i co mi powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeTroszke
Ewaaa gratuluję!! :-) Zazdroszczę... :P 🌼 Futrzakk ja mdłości też miałam, skończyło się na wymiotach, ale porodu nie ma..przeszło mi :-) więc chyba nie ma reguły.. 🌼 Listopadowa mamusia mhmm....skąd ja znam to pilnowanie? U mnie nie dość, że mąż to jeszcze inni..mama, teściowa..o masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj bez życia kompletnie nic mi się nie chce zjadł rano śniadanie i leże ale i pogoda u nas jest pochmurna. Znowu śnią mi się głupie sny jak ja ich nie lubie bo później tylko się zastanawiam czy wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja prawie nic nie pisze bo nie mogę siedzieć wcale prawie, ale czytam was. Wczoraj miałam bóle i skurcze straszne. Oczywiście regularności brak aleee nauczona porodem młodej - u mnie tak to może być - przy niej na ktg wszystko jak w zegarku i niby mocne, a ja do odejścia wód nie mogłam określić tych skurczy jakoś tak specjalnie i nie wiedziałam, nie czułam, że już rodzę :P No w każdym razie męczyło mnie już parę godzin, najbardziej tak że siedzieć nie mogłam... no normalnie jakby mi ktoś wiertło w pipsko wkręcał. Młody chyba sobie schodzi, ale jeszcze na rozwarcie musi poczekać i nakurwia tak, że mało powiedziane :O :( No bądź co bądź zabraliśmy się na spacer do rynku - chodzić nie mogłam, zginałam się, ze łzami prawie w oczach za pipę łapałam jak nikt nie patrzył :D Dobrze, że większość ludzi na cmentarzach to prawie pusto było ;) Ale to była masakra i to w odstępach co chwila lub długo ciągle. Ale żadnych charakterystycznych skurczy rozchodzących się z brzucha na plecy tylko pobolewanie. W domu kąpiel - nic nie pomogło. Doszedł ból krzyża i te wiertło w pipie rozchodziło się już skurczem na brzuch. Jak doszło do co około 3 minuty to mówię mojemu, że jedziemy zaraz chyba.Wody są na miejscu, nie krwawię to pomału bo wolę się w domu pomęczyć, no ale "kochanie ja rodzę" ;) Już się ubrałam itp, minęło jeszcze z pół godziny i... przeszło :O No maaaaaasakraaaaaa!!!! Już powiedziałam, że jak tak to ma wyglądać i mnie męczyć bez celu to będę prosiła o wywołanie :O Noc przespana ok, tzn do drugiej twardy sen później obudziłam się siku i leżałam myślałam, ale nic nie bolało. Jeszcze dosypiałam i teraz wstałam normalnie bez żadnych dolegliwości... tylko mi trochę mokro, ale ok bo i tak dzisiaj kontrola w szpitalu z racji przeterminowania. Także wieczorem jak mój z pracy wróci w zależności jak się czuć będę to tak koło 19-20 sobie skoczymy Mój się też o mnie bardzo martwi i tak przez cały dzień to zabrania większość rzeczy - nie idź, nie rób... ale jak jest w domu to ok bo wie, że aktywność potrzebna.... z tym, że jak poproszę o każdą zachciankę to spełnia :P Nie mówi zrób sobie sama ruch Ci dobrze zrobi ;) Też jak nie odbiorę raz telefonu to wydzwania, generalnie dzwoni bardzo często i mam mu wszystko mówić nawet najmniejsze dolegliwości. Aha no i od wczoraj częściej parcie na kibelek, ale już nie siusiu tylko ;) Biegunki nie mam jednak czuje w tyłku taki bardziej ucisk ;) Chyba faktycznie młody już bardzo nisko i tylko rozwarcia mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majra2012
Leonka serdeczne gratulacje!!!!! Może napiszesz coś o inflanckiej?? bo jak pisałam wcześniej też tam będę rodzić... tylko że mała nadal się nie przekręciła i już mam skierowanie na cesarke i mam jechać rano we wtorek.... boję się już strasznie najbardziej o to że po cesarce nie dadzą mi dziecka i nie wpuszczą do mnie męża:(( bo chyba po cesarce tak jest prawda?? może któraś z dziewczyn się orientuje to proszę o podpowiedź jak to wygląda po cesarce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika89 Powodzenia tam w szpitalu :) Nie stresuj się będzie dobrze! Patisonek Trzymam kciuki napisz jak już dojdziesz do siebie jak dzidziolek i jak tam wrażenia z porodu w wodzie :) krucha2007 17 no to tylko troszeczkę szybciej jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×