Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonko22

7.03.2012 Początek walki z kg :)

Polecane posty

w 2 tyg ponad 4 kg schudłam...w piątek się ważę bo to 4 tyg będą więc wtedy powiem...częściej się nie ważę, bo do głowy bym dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak prawdę mówiąc to te 60 na początku orientacyjnie podałam, a mogło być tych kg więcej...po 2 tygodniach do 56 doszłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie:) Boginka Ty juz tyle dni dietujesz:) gratuluje:) Moje wymiary;/ Biodra:104cm Talia(pas): 80cm Brzuch(pepek): 101cm Udo:62cm Jestem takim swiniakiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki...Gjuba Panna nie mów tak o sobie!! Po pierwsze jesteś wysoka, więc na pewno nie jest aż tak źle!! Przy twoim wzroście wagowo nie jest najgorzej!! Patrz na dziewczyny co przy moim wzroście 80 kg mają!! Najważniejsze, że coś z sobą robimy więc uszy do góry :) Ja idę sobie zupkę gotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski Racja Boginko- nie myślimy i nie mówimy o sobie źle!!!!! Przecież pracujemy nad sobą - czyli juz jesteśmy "oświecone". dzisiaj zjadłam owsiankę pół pomarańczy i kawłęk -taki 3-na 4 cm ciastka bo koleżanka urodzinowe do pracy przyniosła- , że tyeż dałam sie namówić:/ Cholerka ten wczorajszy koncert , to raczej zdrowia mi nie przysporzył, gardło boli dalrj, katar i głowa mi pęka....świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie na wadze tyle samo ale poszalalam wczoraj z jedzeniem:) ale to i dobrze, nasycilam sie 'tym niedobrym' i mam znowu enerie na walke, podkrecilam troszke medabolizm hehe musze kupic sobie tasme krawiecka bo nawet nie wiem jak sprawdzic swoje wymiary :) ja dzisiaj na sniadanko - owsianka 2 sniadanko - 200g truskawek lunch - ser feta+ 2 pomidor+ 2 garsci salaty+ lyzeczka pesto podwieczorek - smootchie bananowo kokosowy kolacja - pieczona rybka z nadzieniem pomidorowym i bazylia wieczorem czeka mnie 30 min rowerka + 15 min hula hoop ja juz po tamtym tygodniu widze zmiane w sobie choc dopiero niecale 2kg za mna pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj trzymam się następującego programu : 2 wasy z polędwicą- 90 kal zielony grejpfrut- 80 kawa z mlekiem- 20 barszcz ukraiński na kostce knorr, bez śmietany!!- 125 kal talerz (sporo tego wychodzi, najecie się) no i o 16 zjem sobie jogobelle light- 90 kal To będzie jadłospis na dziś= 405 kalorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie bylo mnie przez weekend a wszystko przez to ,że byłam na uczelni :P Dopadła mnie jakas choroba, wszystko mnie boli gardło, głowa, kości i ogolnie jest nieciekawie a gdyby tego było mało ... okres. Wiec masakra. Z dieta było roznie przez ten week ale na wadze 61.5 wiec nie najgorzej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonko jak jesteś chora to lepiej dbaj o siebie, a pie.prz jakąś ostrą dietę, bo organizm musi mieć się jak bronic!! A zdrowie najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,nie pisałam nic przez weekend bo byłam w pracy i dopiero dziś mam wolne. Nawet Wam nie powiem co wczoraj jadłam bo mi wstyd przed samą sobą:( Ale od dzisiaj już trzymam się diety i na weekend do 1000 kalorii żebym za bardzo nie szalała:) Boginka podziwiam Cie ze tyle dni na tak ostrej diecie wytrzymujesz Gjuba Panna dziewczyny mają racje weż pod uwage to że jesteś wysoka więc na te cm nie ma co aż tak patrzec:) a to udo na jakiej wysokości mierzyłaś? Moje wymiary- biodra 94cm, pod biustem 75cm, brzuch pępek 73 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boginka25 masz racje , zaraz ide zrobic sobie cos do jedzonka bo dzis jeszcze nic nie jadłam przez to wszystko , a chłopak mimo że jest na służbie i dopiero w środe wraca bez przerwy dzwoni i pyta czy coś normalnego zjadlam :P Wekend a własciwie kolezanki ze studiow zmotywowaly mnie do dalszego trwania w diecie. Kazda powtarzala ,że swietnie wygladam (to byla przesada) ale mimo wszystko mile to bylo. Jeszcze nie cale 3 tyg temu wazylam 63.7 a dzis 61.5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja po weekendzie anwet nie mysle o ważeniu się..poszalałm z jedzeniem;) A najgorsze jest to, że przez cały dzien super trzymałam diete a wieczorem jak przyszli goście to alkohol i jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadanio-obiedzie :p Zjadłam pierś pieczoną w piekarniku i dwa jajka na twardo :P kolejna herbata tym razem czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nic sie nie stalo:) nie ma sie co katowac caly czas wracamy na poprawna droge, hop :) ja tam nie zaluje tej pizzy i ciasta ktore wczoraj zjadlam:D Gjuba Panna :) odpowiadam na twoje pytanie http://www.google.co.uk/products/catalog?q=flax+seed&hl=en&gbv=2&prmd=ivns&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=16832018639688804081# to jest siemie lniane ktore dodaje do potraw pierwsze slysze, ze tuczy...hmmm.. poszperalam w necie i jedni pisza ze lepsze niezmielone ziarna a inni ze zmielone dodawane do jogurtow sa bardzo dobre chyba wszystko zalezy ile sie tego pochlania:) ja jem gora dwie lyzeczki dziennie zauwazylam ze wlosy mi sie polepszyly i skora jest ladniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja, bo żyje się raz :) Najważniejsze, żeby potem znów wrócić do dietki i będzie dobrze :)...Ja dziś na spotkanie z koleżankami z byłej pracy idę. Bez piwa się pewno nie obejdzie, ale mnie to wali...cały czas nie mogę być obowiązkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boginka - smacznego piwka :) no ja wlasnie tak podchodze do odchudzania to nie ma byc katorga tylko przyjemnosc a jeden dzien w tyg mozna przeznaczyc na nagrode i po prostu odpuscic (nie mylic z najesc sie wszystkiego co wlezie) zaspokoic podniebienie, wyciszyc sie dietowo, naladowac baterie i znowu jazda od poniedzialku / czy tam innego dnia :) ja uwazam ze niedziela to neidziela, czas beztroski, spedzenia milo z rodzinka i odpuszczenia rygoru wiem ze znowu wroce do diety i cwiczen ale kazdy ma inne zasady :) ehh... jeszcze 3h w pracy zasypiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zjadlam palucha z makiem,bo nie mialam z czym wziac kanapki:/ na obiadek mam fasolke szparagowa na parze. Kolacja...hmmm... ugotuje sobie dwa jajka. Tak najgorzej to moze i nie wygladam ... ale zle;D Mi pomaga jak ktos mi ubliza co do mojego wygladu,dlatego mozecie mnie wyzywac i brzydko okreslac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jak nie zjezdzam na wekend do domu to z dieta nie ma problemu ale jak tylko wroce to wiadomo mama zaraz cos pysznego gotuje,a to jakis bigosik,krokieciki itp i nie moge sie powstrzymac. Najgorzej na tyg jak gdzies wychodze czy cos bo zawsze cos pije,jem;/ ja jak pije alkohol to tak duzo potarfie zjesc... a i zjadlam jeszcze dzis kanapke z ciemnego pieczywa z twarozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gjuba Panna :D serio Ci to pomaga? mnie bardziej motywuje jak ktos mi powie, ze lepiej wygladam, ze schudlam itd :) dobra, zabieram sie za robote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny oto moj dzisiejszy jadłospis: trójkącik sera topionego, jajko na miękko, pomarańcza, 20 dag gotowanego indyka z jogurtem naturalnym i mały jogurt light. Wszystko co 2 godz bez pieczywa i bez przypraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam---tak bo wtedy wiem ze zle wygladam,jeszcze nikt mi tak sam z siebie nie powiedzial ale kiedys kazalam tak mowic kolezance. Hmm to ze ktos by mi powiedzial ze schudlam tez by pewnie pomoglo,ale nikt mi tego nie powie bo odkad zaczelam tyc to nie bylo momentu zebym troche lepiej wygladala. Dziewczyny ratujcie!! juz mam jakies zalamanie i zjadlabym cos pysznego;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co weszłam teraz na wage i zobaczyłam że jest prawie kilogram mniej niz jak wazyłam sie rano nie wiem jak to jest że rano waże wiecej niż wieczorem, totalnie tego nie kapuje bo zawsze mówi się tak że trzeba się ważyć rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tylko na chwilkę ppodzielić się moimi wynikami z ważenia i mierzenia waga tylko 0,6 kg w dól a miara w pasie ubyło mi 2,5 cm a w biodrach uwaga uwaga całe 5 cm tylko to mnie motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek 22222
a napisze Wam jeszcze że moje wymiary teraz to pas 72 biodra 94 a było 99 tydzień temu,zaczęłam 4 tydzień diety i powiem szczerze że mam już dosyć nie wiem czy dam radę dalej :( zaopatrzyłam się w zielona i czerwoną herbatę i pije obie trzy razy dziennie.przez te 3 tygodnie schudłam tylko 3.5 kg Tracę siłę do walki i wiarę w siebie że mogę dalej się odchudzać i widzieć lepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Pisałam tu zaraz na początku :) Widze, że nieźle Wam idzie w zupełnym przeciwieństwie do mnie :D Wasze wyniki mnie jednak motywują. Jadłospis na jutro: owsianka 2 kanapki z serkiem śmietankowym i pomidorem surówka z kapuchy i marchwi 3majcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dzisiaj zjadlam ok 1800 kcal, duzo ale zdrowo :D ale cwiczylam 45 minut:D do jutra aha, kupilam tasme krawiecka to sie jutro pomierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×