Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Koniczyna79

ZACZYNAMY STARANIA 2012/2013

Polecane posty

leal pecherzyk rosnie ok 2 mm na dobę, ponoc najlepszy jest gdy peknie przy rozmiarze ok22 mm . Poniżej 20 nawet jak peknie to i tak male szanse na fasolkę bo to jest niedojrzały. Jesli przerośnie (od ok26 ) i nie peknie to tez nie dobrze bo moga z niego zrobic sie torbiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję się do tabeli: pseudo...............wiek...mc staran....tydzien ciazy..... plec... poród Koniczyna79.........33.........0................0........ .........0..........0 alex20120............26..........2................0...... ..........0..........0 LealPrice-CH.........22.........2................0....... ..........0.........0 Juustaaa..............24.........2................0...... ...........0.........0 melinda32.............31.........1................0...... ...........0.........0 OrzeszeK76..........35.........3................0........ .........0.........1 justaa27a............32.........20...............0....... ..........0.........1 kamilka@.............29.........3(sz.c.)........ok.5..... ........0.........0 Lisaveta_............19..........1................0...... ...........0.........0 zalamka34...........37..........7................0....... ..........0.........1 Nayeli................20..........1................0..... ............0..........0 Elizabet1204........34..........3................0....... ..........0.........0 viola150..............26..........7................0..... ...........0..........0 wczorajsza_........25..........1................0........ ........0..........0 muszelka122........26..........1..............ok5........ .......0..........0 jestem pewna29 ...29..........5................0................0.......... 0 Marcysia00..........25.........2.................0.......... .....0...........0 Joaanna_23..........23........5..................0...............0...........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja, Kochana trzymaj się będzie dobrze, wierzę w to z całego serca i trzymam za Ciebie mocno kciuki. Wiem, że dziś trudno jest Ci w to uwierzyć co piszę,bo dziś jest źle ale z każdym dniem będzie coraz lepiej, pilnuj koniecznie kontroli lekarskiej, a tych konowałów goń żeby czegoś nie przeoczyli... Nagroda będzie wielka... jak już wszystko się ułoży zapewniam Cię, że doczekasz maleńkiej, pięknej istotki, która wynagrodzi Ci wszystkie złe chwile... ściskam Cię, pozdrawiam :) Głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za mile slowa :) Wrocilam dzis do szpitala ,bo niedawalo mi to wszystko spokoju...mialam szczescie ,ze trafilam na fajna lekarke,probowala cos sprawdzic ,zbadac ...ale ze wzgledu na duze krwawienie nic nie mogla dojrzec,takze nie wiem co i jak nadal,powiedziala ,z ewszystko wskazuje na poronienie ale dopiero usg to potwierdzi na 100% ,a mam dopiero w poniedzialek,niestety to nie tak jak u nas ,gdzie w szpitalu robia 24 na dobe...tutaj trzeba czekac:/ Dala mi antybiotyk ,zeby nie doszlo do zakazenia i zrobila test ,ktory wyszedl pozytywnie ,ale powiedziala,ze tak bywa przy poronieniach,ze organizm nie pozbywa sie odrazu tego hormonu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa27a ja wiem że powinien mieć ok 20mm.. u mnie na 9dc ma 13,5mm..mi gin powiedziała że między 18-22mm. A jestem ciekawa czy on jeszcze będzie rósł. Czy jak skończyłam brać już clostil. to już nie bedzie rósł z tych 13,5..czy on rośnie do samej owulacji?? ..ze stresu zapomniałam się zapytać....musze coś poczytać na forum o clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie i miłe słowa... :) Już mi sie humor porawił, znajomi byli, wróciłam z pracy i troszkę posiedziliśmy na świeżym powietrzu :) Ja mojemu męzowi też nie mówie kiedy śa dni płodne, zazwyczaj to on pyta czy już był ten dzień ale zawsze mówię że niewiem :) Sumeja trzymaj sie!! wszystko się ułoży i będzie dobrze :) Najwazniejsze że teraz trafiłaś na "normalniejszą" lekarkę, oby tylko to krwawienie sie nie przedłużało bo będziesz bardzo osłabiona... Dobranoc wszystkim. Mój mąz już spi bo wypił sobie troszkę ze znajomym a ja mówię usiadę i poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa to raczej my sie bedziemy radzic ciebie i dopytywac o wszystko hihi Leal o ile sie nie myle to pecherzyk rosnie do dnia owu i pozoiom estrogenow jest wazny do prawidlowego wzrostu i przygotowania do zagniezdzenia zarodka a po owu progesteron do podtrzymania ciazy a estrogen po owu maleje , wiec hormony sa b.wazne ja niestety mam z nimi problemy :/ ja ostre kombinacje uskuteczniam zeby dostac te ziolka wspomagajace, polecilybyscie może jakąś stronę internetowa? ja wyslalam zapytanie do kilku sklepów niestety żaden nie ma całeg o kompletu ziół , jeszcze myślałam o oleju z wiesiolka - ktoś brał ? pomaga coś? miłej soboty wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Ręce mi sie trzęsą, zrobiłam dla swojego świętego spokoju test i jest!!! Druga jaśniejsza bo jaśniejsza kreska ale jest!!!! :) O matko, nie wierzę... co chwilę spoglądam na ten test i ona nie znika, nie wydaje mi sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola 3 mam kciuki aby wyszla gruba krecha za dzien lub dwa i po cichutku juz skladam gratulacje :))))))) , mam nadzieje ze to szczescie dosiegnie takze i mnie :) , a juz jestes po @ planowo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola trzymam kciuki aby wszsyyko poszlo zgodnie z planem ;)) i pojawila sie druga ciemniejsza kreseczka ja biorę wisiolek od grudnia ale prawde mowiac duzej roznicy nie widzę ale sa dziewczyny co go bardzo chwalą - co organizm to inaczej reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg moich takich obliczeń to @ powinna być wczoraj albo dziś... Ostatnio trochę mi skakał cykl, więc dlatego przypuszczam że powinna być wczoraj. Zrobię test w poniedziałek i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutka27
Witam wszystkie dziewczyny z forum:):) Dołączam do Was, w grupie razniej. Postaram się przeczytac wszyskie posty, od 1 do 29 strony. Jak myslicie, jesli wczoraj miałam od rana najwięcej sluzu płodnego, seksik był ok.22, rano śluzu znikome ilości...Mozliwe jest zajscie w ciąze? czy nie za pózno zabraliśmy sie do pracy?Czy to był dzien owulacji, czy ja poprzedzał? Dzieki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola150 moje gratulacje, mówiłam cierpliwość się opłaca.... Ale się cieszę razem z Tobą :) :) :) CUDOWNIE !!! Ściskam i pozdrawiam cieplutko :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha widzisz Viola, wiedziałam, że coś się święci dobrego. Gratuluję serdecznie i tak się cieszę, że Ci (Wam) się udało. Jak się człowiek nie nastawia w danym cyklu to wychodzi odwrotnie :) ściskam Cię mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się cieszę dziewczyny Juustaaa i Viola150! macie już swoje upragnione dwie kreseczki! Ale się dzieje, chyba wiosna robi swoje! Mam nadzieję, że wszystkie niedługo dołączymy do Waszego grona. A u ciebie Viola to jakoś miałam przeczucie, że jesteś w ciąży jak pisałaś o swoim śluzie (dziewczyny często piszą ze to pierwszy objaw ciąży) tak że bardzo się cieszę i gratuluję! Sumeja bardzo mi przykro z powodu tego co się stało, ale tak się czasami dzieje, czasami sam organizm decyduje. Ja wierzę że trudne sytuacje zawsze niosą coś dobrego, co możemy zrozumieć dopiero za jakiś czas. Nie smuć się i bądź silna, jestem z Tobą. Marcysia00 niestety nie mogę polecić żadnej strony z ziołami bo sama kupowałam sklepie zielarskim. gutka27 witam Cie na naszym forum. Jeżeli chodzi o Twoje pytanie to chyba nie można stwierdzić po obserwacji samego śluzu czy dzień o którym piszesz był dniem owulacji, owulacja powinna wystąpić w okolicach szczytu śluzu także nawet 2 dni po, czyli zajście w ciążę jak najbardziej możliwe. powodzonka A u mnie jakoś leci, dziś jest mój 6 dc, od tego cyklu piję ziółka i niedługo rozpoczynam staranka o moje upragnione "dwie kreseczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, chociaż cały czas sie obawiam czy to nie jakaś pomyłka... Abym już nie dostała @ przez najbliższe miesiące, powtórzę test dla pewności. Justaaa a Ty po ilu dniach powtórzyłaś swój?? Rzeczywiście sie nie nastawiałam tym bardziej już teraz pod koniec cyklu, stwierdziłam że zrobię go bo lezy juz kilka miesięcy i pewnie jeszcze przeleży i oby nie stracił terminu waznoći :P w razie co stwierdziłam że kupie nowy :):) i wyobraźcie sobie że byłam najpierw dziś z siostrą w mieście i kupiłam sobie pudełko nowych tamponów i podpaski i nawet buteleczkę winka bo stwierdziłam że jak przychodzi tesciowa na kawę to żebym miała co postawić :D:D i dopiero potem robiłam test... Justaaa dziękuję, cieszę sie że najprawdopodobniej będziemy w tym samym okresie ciązy :) Mój mąż sie też ucieszył bardzo ale narazie staramy sie o tym aż tak nie myśleć :) Nieznajoma77 i Tobie się uda, nawet sie nie obejrzysz jak szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka5015 a może to ta metoda "nogi do góry" o której pisałyśmy na poprzednich stronach?? :P w tym cyklu zastosowałam ją pierwszy raz :D:D albo i wiosna, któraś z Was pisała że najczęściej kwiecień/maj to miesiące w których dziewczyny zachodzą w ciąze :) Dziękuję za wiarę, a ztym śluzem to rzeczywiście było go więcej niz zawsze ale zmylił mnie ten ból piersi jak co miesiąc przed @ i ból brzucha... Trzymam kciuki i wierze że Twoje starania i ta WIOSNA sprawią że będą te II kreseczki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola150 gratulację!! No dziewczyny teraz nasza kolej, która kolejna??:) Mam cichą nadzieję że może mi się uda.... już 4 dnień jak się spóźnia... Chodź ciągle mnie pobolewa brzuch... ale viola150 też pisałaś że miałaś objawy jak przed @ a tu proszę... :P Siedzę w pracy i myślę jak tu czas zabić??? A wy już śpicie? Czy zajmujecie się robieniem " dwóch kreseczek":D Iza ma już 4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola jakoś nie mogę poważnie potraktować tej metody do góry nogami :) wciąż się śmiejemy z mężem że muszę spróbować :) :) :) ale jak mówisz że działa...? dobra, mogę nawet stać na głowie tylko aby poszło :):) Joanna_23 czwarty dzień spóźnienia to dużo, a pobolewanie brzucha jak na @ to podobno też objaw ciąży. A Ty dzisiaj biedulko w pracy, wracaj do domku i rób teścik i pisz nam co i jak. Ja jeszcze nie śpię, ale za chwilkę wskakuję do łóżka, dobrej nocki Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gutka27 no jasne ze razem razniej :)), no ja będę wtedy cały czas stosować metodę nogi do góry skoro polecacie :) , pomimo ze w poprzednim cyklu nie wyszło ale jest nowy i trzeba działać :))) hihi apropo dziewczyny a co myślicie o tej metodzie planowania płci ze stosunek przed owu to dziewczynka a po chłopiec wiadomo ze mi tylko zależy aby zdrowe dziecko mieć ale czasem sie zastanawiam :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku staran tez polowalam na dziewczynkę... stosunek na poczatku dni płodnych,,, teraz z perspektywy czasu wszsytko się zmianiło i wazne aby sie w kocu udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oczywiście, że damy radę, jak nie jak tak... :) :) :) Ja w tym miesiącu z utęsknieniem czekam na @ najdalej jutro powinna nadejść. Zakupiłam testy owulacyjne i jak tylko @ się skończy rozpoczynamy z mężem staranki przytulanki :) Do tej pory nie wolno nam było, więc musieliśmy się z mężem pilnować, aż w końcu nadszedł ten czas, kiedy dostaliśmy zielone światło... Tak wiec do pracy rodacy!!! Kobietki, my jesteśmy kobiety pracujące żadnej pracy się nie boimy hi hi :) A naszym świeżo upieczonym mamuśkom z całego serducha jeszcze raz gratuluję :) :) :) Dbajcie o siebie dziewczyny, żeby dzieciątka były zdrowe jak maliny, ściskam Was mocno w ten piękny słoneczny poranek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola drugi test zrobiłam po dwóch dniach, rano przed odbiorem wyników bety i tak szłam po nie i już byłam niemal pewna, że będzie wskazywać ciążę :) Idziesz też na badanie krwi? Chyba faktycznie daje większą pewność. Też się cieszę, że jesteśmy na podobnym etapie :) Trzymaj się teraz zdrowo i cieplutko :* A ja też stosowałam metodę nogi do góry oczywiście :P, a dwa dni przed owu po przytulaniach poszłam od razu spać z podusią pod pupą nie wstając już z łóżka do rana :P może to coś dało... Stokrotka to już niedługo nadchodzi Wasz intensywny czas :) A z ziółkami to już z pewnością zaskoczycie. A może faktycznie zrób trochę "gimnastyki" po :D zaszkodzić nie zaszkodzi, a efekt może Cię pozytywnie zaskoczyć :) Powodzenia!!! Joanna i jak tam? Wkraczasz do klubu dwóch kresek rozumiem tak? ;) Napisz koniecznie czy zrobiłaś teścik. Trzymam mocno kciuki!!!! Forum rozkręca się w dobrą stronę :P Marcysia ja mam cichą nadzieję, że ta metoda działa bo mam wrażenie, że dziewczynkę jakoś tak łatwiej wychować :P ale przyjmę z radością co los da :) mąż by się cieszył z chłopca bo chciałby odchować super sportowca hehe. Nieznajoma no to szalejcie do woli z mężem i mam nadzieję, że uda Wam się za pierwszym razem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa27a no tak co będzie to będzie tylko sie zastanawiam czy ta metoda naprawdę działa ;) nieznajoma77 to super ze już możesz zacząć starania za niedługo, też w razie w już myślę o następnym cyklu ze testy owu. pójdą w ruch :) justaaa haha u mnie to samo, ja to bym chciała dziewczynkę pierwsza nie wiem czy łatwiej wychować czy nie, zawsze chciałam mieć 3 dzieci ale kto wie może po 1 porodzie zmienię zdanie ;) , mam nadz. ze chłopiec też by sie trafił. natomiast mój narzeczony chce chłopca i to samo co twój, zrobić na sportowca bo sam jest fanatykiem sportu hihi no ale wiadomo ze obojętnie co będzie to pokocham z całego serca :) joanna mam nadz ze ci sie udało no i gratuluje cierpliwości ja to już bym miała z 6 testów zrobionych bo ja z 'tych niecierpliwych ' :) hihi miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaanna_23 no miałam objawy jak na @, jeszcze tu dziewczynom pisałam że piersi zaczęły mnie boleć więc napewno zaraz przyjdzie, a tu wczoraj niespodzianka :) Także to że brzuch pobolewa to może być objaw wcale nie @ :D Także trzymam kcuki :) Dziewczyny ja nie mówię że to dzięki metodzie nogi do góry ale może?? Zastosowałam ją w tym cyklu po raz pierwszy i tak jak Justaaa po przytulaniach poszłam odrazu spać nie wstając do rana :) Próbujcie wszystkie i niedługo zamiast forum dla starających się bedzie forum dla młodych mamusi :) O płci wcale nie myślałam szczerze mówiąc to nawet nie wiedziałam że przed owu to na dziewczynkę :) zobaczymy... Nieznajoma77 bierzcie sprawy w swoje ręce i pracujcie cięzko :))) Justaaa niewiem czy pójde na bete, zrobię jutro drugi test, teraz te święta to nawet niewiem jak działają laboratoria. Myślę że potem odrazu umówię sie do lekarza :) Jestem ciekawa jak u Ciebie będzie po pierwszej wizycie, czekam z niecierpliwością :* Ja idę teraz na ogródek trochę poodpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem czy chciałabym chłopca czy dziewczynkę chyba wszystko mi jedno, a z facetami to jest tak, że często najpierw mówią o synku, a potem rozpieszczają córeczki:) a kobiety odwrotnie:) U moich kilku znajomych trafianie w chłopaka lub dziewczynkę sprawdziło się, więc może działa. Zresztą ta teoria wynika z badań nad żywotnością i szybkością plemników żeńskich i męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Test jeszcze nie zrobiony, muszę poczekać do jutra bo z rana najlepiej robić:) Dzięki za wsparcie:) Jak tylko się dowiem dam znać. Marcysia co do tego sposobu planowania płci to wątpię żeby działał. Ja przy pierwszym kochałam się niby w dzień płodny i do 5 miesiąca wszystko wskazywało na chłopca a tu na USG szok - dziewczynka... Wszyscy mówili że mam okrągły brzuszek i że promienieje więc na pewno chłopiec bo córa to niby mamie urodę "zabiera"... A tu niespodzianka:) Więc tak naprawdę ile ludzi tyle opinii, jednym się uda to powiedzą że działa innym nie... Jak tym razem się nie uda to też zacznę gimnastykę do góry nogami. Mąż się śmieje ale nie ma nic przeciwko:) Ja nawet nie mam jak odpocząć... dziś znowu nocka a jutro czekają mnie urodziny córci...:) Miłego dnia dziewuszki:) Iza ma już 4 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta metoda oczywiscie nie spelnia sie w 100 % ale jest wieksze prawdopodobienstwo ze tak sie stanie.. plmiki zenskie sa bardziej wytrzymale ( jak widac juz od samego poczatku to sie sprawdza) za to faceci sa bardziej szybcy i dolatują szybciej do komoreczki ;))) u mnie w poprzedniej ciazy sie to sprawdzilo ;) wiec moze cos w tym jest ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumeja, od początku wiedziałam jak napisałaś że to było poronienie. Na własne oczy widziałam jak pani obok mnie na patologii ciąży poroniła w szpitalu(na łóżku obok). To był straszny widok i właśnie olbrzymie ilości krwi i rozpacz tej pani. Nie mogła się pozbierać, położna pocieszała ale i tak nikt nie mógł nic zrobic. Tak się często dzieje jak są jakies wady wrodzone płodu i natura sama usuwa taką ciążę. Nie martw się, teraz odczekać trzeba trochę i zacząć starania od nowa, wiem ze jeżeli jest wiecej niż jedno poronienie to włącza się duphaston od samego początku ciąży na podtrzymanie lub inne leki ale to jak sa czeste poronienia, bo takie czeste poronienia nie swiadcza o wadach plodu a o problemach z hormonami. Mysle ze jak mialas to jedno poronienie mozesz wypróbowac ziół przeciwko poronieniom, jak beda znowu wady wrodzone to i tak natura sama zlikwiduje ciaze, ale jak przyczyna sa hormony, to zioła pomogą: Oto przepis na mieszanke, zakupic w sklepie zielarskim: Wzmacniająca mieszanka O. Sroki w przypadku poronień: koszyczek rumianku- 100 gr owoc róży - 100 gr liść melisy - 50 gr ziele dziurawca - 50 gr liść mięty pieprzowej - 50 gr kwiat nagietka - 20 gr Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem 20-30 min. Pić raz dziennie przed spaniem. Można osłodzić łyżką syropu malinowego lub z czarnej porzeczki. zycze spokoju i owocnyhc staran pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×