Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zxcasd

ktoś pije browara?

Polecane posty

Wokal zajeebisty, ten pierwszy kawałek jest motzno w pytę :D:classic_cool: W tym drugim strasznie wkoorwia mnie ten Moorzyn und jego fatzjata, więc nawet nie patrzyłam na teledysk :classic_cool: A to skojarzenie mnie rozyebało, mimo że ja tego nie dostrzegam :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nawet nie próbuję tego ogarnąć, chociaż sama często mam takie skojarzenia i sama nie potrafię ich zrozumieć :classic_cool: A tę nutę skądś znam tylko nie wiem skąd, bo ja z reguły takiej muzyki nie słucham, więc pewnie u kogoś zasłyszałam :classic_cool: Widzę, że włączyłaś jakieś nitro kiedy wracałaś :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiłam prosecco już jakiś czas temu, przechodzę na tajgę (black taiga :classic_cool:) o smaku... no właśnie jakim? wild berry co to? :D bo smakuje mi jak czarna porzeczka :) 17%, tylko próbuję :P bo jak zmieszam to chooy mnie jutro obudzi :o:classic_cool: nie nie, lepiej nie, chooyom to ja podziękuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś wilcza und zdziczała jagoda :D:classic_cool: Ale jagodom do porzeczek blisko, albo to ja już tak dawno nie jadłam jednego i drugiego, że nawet nie pamiętam jak smakują :o:classic_cool: Mnie jutro nawet chooj może obudzić bylebym tylko wstała o 9 😭 Dzisiaj w sumie już przed 10 nie spałam, ale ja nie spałam całą notz, więc trudno się dziwić, oby mnie dzisiaj nie ścięło na amen jak się położę :classic_cool: Głodna jestem po chooju, bo jadłam tylko mini hot-doga o 16, ale przynajmniej przerzucę się na bardziej ubogi w kalorie tryb życia :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry to jagoda, jak zajeebista to się pije und nie marudzi :classic_cool: Ja tak wiecznie piję, tramwajowy drze na mnie mordę, że w samotności to tylko alkoholicy piją, ale z drugiej strony z kim mam koorwa pić jak ja nawet znajomych nie mam :o:classic_cool: Smacznej fayki, mi już tak się spać chce, że robię literówki jakbym nayebana była, mam nadzieję, że nie zasnę z kompem na kolanach :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pośpię tylko 40 minut dłużej niż Ty :classic_cool: I racja, zwłaszcza że moja fatzjata jest tradycyjnie wymazana w barwach wojennych stworzonych z maści cynkowej, więc miałabym niezłe pole minowe na klawiaturze :classic_cool: Koorwa, tak mi się jeść chce, że już mi się we łbie kręci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle kafetełe przestało istnieć o godzinie 3 :classic_cool: W takim razie kładę się spać pijoosy, bo nie dość, że głód mnie dobija to jeszcze oczy mi się zamykają i zaraz sąsiada obudzi huk mojego pustego łba po piertolnięciu w klawiaturę :classic_cool: Dobranotz und do wieczora/do później :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
okres dostalam, umieram :o chyba nie da rady bez nospy, kurde nie lubie brac lekow, PRZECIEZ TO SZKODZI WATROBIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwosz, Twoja wątroba jest już zahartowana jak młody Spartanin, nie żałuj jej :classic_cool: Współlokatorka znowu naznosiła cały arsenał alkoholu do chałupy, dzisiaj pewnie po raz kolejny wepchnie we mnie Desperadosy i już mi słabo na myśl o tym, że znowu dwa proste wyrazy skapuję po trzech godzinach :o:classic_cool: Życie żoola jest takie skomplikowane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
napisalam Ci na priv. heheh a ja tak tesknie za piwem :( :P no wiec prosecco juz wypite, wczoraj zaczelam ta wodke, nawet dobra, ale ja nie lubie tak wodki pic do kompa :o czeka jeszcze litrowy wermut :) i cola, otworzona chyba od tygodnia, wiec moze wezme sie najpierw za to, a wodke schowam do lodowki i niech czeka na ciezsze czasy.. :) tak, martini to zdecydowanie lepsze rozwiazanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacata bro
wlasnie wzielam nospe, nie daje rady :o booooooliiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×