Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale mnie rozsmieszaja

wstyd latac do polski

Polecane posty

"mi mała niezalogowana ror - nie trzeba byc fanem big bang theory, zeby kojarzyc to i owo" nie wiem o co ci chodzi - mozliwe ze cie gdzies urazilam.., a juz wiem poczulas sie dotknieta bo chodzi to mieszkania w krakowie na kt pracujesz w uk, czy tak? to ty? smiesznie bo jesli mowilas o tym kiedykolwiek w samolocie - to mozliwe ze moja kol leciala z toba, jesli nie - to jest was wiecej z krakowa prazujaych na mieszkania w uk;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Nie targam dziecka do meza, ktory zapierdala zagranica na budowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
nie, nie o to mi chodzilo;) zabawne a w samolocie o finansach i zakupach nieruchomosci zwykle nie gadam - czytam ksiazke;) rozumiem, ze kolezanka wrecz przeciwnie;) co do oczekiwan wzgledem lotnisk po lotnisku w Paphos (cypr) mam wygorowane, bo tak slicznego, zadbanego i cudownego lotniska nie widzialam w zyciu widac mozna;) fakt, małe - podobnie jak Balice;) ktore zreszta tez dosc czyste jest, mimo masy podrozujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dziecko ma prawo przezywac lot, zwlaszcza male. Dziwne, ze dziecku nudzi sie, gdy czeka na lotnisku? Dziwne, ze nudzi sie podczas lotu?" a co to kogo obchodzi? pasazer z migrena tez ma prawo do spokojnego lotu - as easy as it is " Czasem zdarzaja sie osoby, ktore matki/rodziny z dzieckiem/dziecmi przepuszcza przodem, ale zdarza sie to rzadko-raczej pchaja sie jak banda jakas, byle ja pierwszy do samolotu. Dlatego wykupuje sobie pierwszenstwo wejscia" moze latasz tanimi liniami? w wiekszosci linii - zwasze wywowluja wczesniej podroznych z dziecmi "jak latamy do Polski, to mamy loty przewaznie wczesnie rano-trzeba doliczyc dojazd na lotnisko i czesto po 4 rano pobudka. Dziecko ma prawo czuc dyskomfort, byc nawet marudne" sama mu to fundujesz - jak radzila mala mi - mozna wybrac lot bardziej dogodny;-) "Dziewczyna wysiadla z samolotu zdenerwowana jak nic, bo tez widziala, jaki ludzie mieli do niej stosunek, gdy jej dziecko sie darlo" latanie nie jest dla wszystkich - jak sie tak bala mogla popsic ojca dziecka zeby sie dzieckiem zaopiekowal - czyz nie? "jak ma sobie poradzic z dzieckiem, gdy sam odczuwa dyskomfort ilus tam par oczu wlepionych w niego i jego placzace dziecko. Myslicie, ze dla rodzica to komfortowa sytuacja?" a to juz jego problem nie pasazerow;/ ja mam kolege kt prawie raz zaslabl bo ma takie migreny w trakcie lotu i naprawde ma gleboko problemy inncyh to jest wlasnie zenujace ze rodzice mysla ze wszyscy sie tylko na nich skupiaja a sami nie wykazuja zadnej rempatii tylko stale jej oczekuja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czytam ksiazke rozumiem, ze kolezanka wrecz przeciwnie" nie nie ropzumiesz - kolezanka byla zmuszona sluchac tej rozmowy , nie uczestniczyla;-) "co do oczekiwan wzgledem lotnisk po lotnisku w Paphos (cypr) mam wygorowane, bo tak slicznego, zadbanego i cudownego lotniska nie widzialam w zyciu" a bylas kiedys na lotniskach we wschodniej tajlandii? mysle ze to bardzo by rozszerzylo porownanie, dla mnie cypr niczym sie nie wyroznial pod tym wzgldem;/ "widac mozna fakt, małe - podobnie jak Balice ktore zreszta tez dosc czyste jest, mimo masy podrozujacych" jedno jest super w krakowie - polaczenie z centrum na lotnisko , naparwde rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
jak juz pisalam - rodzic nie musi narazac sie na dyskomfort wlepiania w niego oczu, nie latajac z rocznym dzieckiem;) wszak przymusu nie ma, wrecz uwazam to za wielce nierozsadne moze rowniez odpowiednio przygotowac dziecko do lotu i zadbac o zajecie go podczas podrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] belle de jour 1982 wszystko mozna ROR, nawet przetrwac lot z rozwolnieniem" jak ktos lubi to oki, jego sprawa. nie moje dzieci i nie moje uszy;-) po prostu sie dziwie ze tak postepuja - that's all;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Tak, latam tanimi liniami-to jakies przestepstwo? Tak, latam rano, pracuje, nie moge sobie przebierac co do terminow i godzin-mam urlopy wypisane w pracy z gory na okreslone terminy. No i najwazniejsze-Ciebie nie obchodza rodzice latajacy z dzieckiem, to mnie nie musza obchodzic takie osoby jak Ty-ktore poza czubkiem wlasnego nosa nic nie widza. A jednak licze sie z tym, zeby moje dziecko nie przeszkadzalo innym pasazerom. Co do dziewczyny, o ktorej pisalam, to leciala na urlop zagranice do meza z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
jak juz pisalam - ze wzgledow zdrowotnych nie latam do afryki, azji itd. mowie o swojej prywatnej skali porownawczej, paphos przebilo wg mnie wiele innych europejskich lotnisk w maju sprawdze jak na sardynii sytuacja wyglada- ale to wlochy w koncu, wiec nie spodziewam sie czystosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to psitoczenie rodzicow - ze "musza" tak latac - bo tak maja lot itd. a co to kogo obchodzi?;-) czasem lepiej wybrac lot z przesiadka niz zerwac dziecko o 4 rano - tak uwaza moja kol matka dwojki dzieci;-) sama mam za soba lot z 3-latkiem przez atlantyk wiec wiem o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
Co do dziewczyny, o ktorej pisalam, to leciala na urlop zagranice do meza z dzieckiem. o tym mowilam wlasnie;) zmora tanich linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek na prelllliiiiit
taki fajny temat sie szykowal, a wyszla durna przepychanka slowna na temat dzieci, wrzaskow. szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wedlug ciebie do pewnego wieku matki z dziecmi powinny sie zamknac w domach, bo przeciez nie tylko w samolocie dziecko przeszkadza, placze, marudzi. W sklepie, na ulicy, w autobusie tez moze to komus przeszkadzac. Coz ROR proponuje zakup wlasnego samolotu i, czy tez przede wszystkim, zaprzestac uwazania sie za pepek swiata. Bo tak w sumie co taka matke obchodzi to, ze masz awersje do dzieci? Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Tak, mozna zajac dziecko podczas podrozy, ale wieksze. Niemowleta i male dzieci to inna bajka. Jakos nie ma zakazu podrozowania z malymi dziecmi. Poza tym zrozumienie dzieciecej psychiki sie klania. Dziecko inaczej reaguje na stres, dyskomfort-z reguly placzem, w gorszych przypadkach chimerami. dziecko to nie dorosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
ja mam awersje do niegrzecznych dzieci, i ich rodziców;) poza tym sama wkrotce dziecko bede miala, wiec ogolnej awersji nie mam;) nie mam zaburzen socjopatycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"xxxxxxxxxxa Tak, latam tanimi liniami-to jakies przestepstwo?" abosolutnie zdane;-) tanie maja to so diebie ze jakosc uslug na nizszym poziomie i z dzieckiem czy gdy sie potrzebuje innych dodatkowych dogodnosci - chyba rozsadniej byloby latac innym standardem czy nie? tanie linie zostaly wymyslone dla "bezproblemowych" pasazerow - zauwaz ze laduja w mniejszych portach dalej od miast itd. "Tak, latam rano, pracuje, nie moge sobie przebierac co do terminow i godzin-mam urlopy wypisane w pracy z gory na okreslone terminy" urzekla mnie twoja historia;-) a to twoj problem - nie ty jedna masz obowiazki, wszystko jest kwestia organizacji;-) "No i najwazniejsze-Ciebie nie obchodza rodzice latajacy z dzieckiem, to mnie nie musza obchodzic takie osoby jak Ty-ktore poza czubkiem wlasnego nosa nic nie widza" tyle ze ja tutaj nie wumuszam dla siebie empatii - bo mnie niepsecjalnie interesuje czy ktos w samolocie na mnie patrzy i z jakiego powodu , a ty opisalas tutajk jakas lzawa historie-histerie- domgajac sie czegios tam od wspopasazerow;-) aha - mam wspolczucie dla powaznych problemow;/ lecialas z kims kto leci na transpalnatcaje - jelsi nie - to chyba nie wiesz o czym mowisz;/ i dobrze;/ "Co do dziewczyny, o ktorej pisalam, to leciala na urlop zagranice do meza z dzieckiem" fajny maz co to zonke na stresik wystawia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domek na prelllliiiiit
ROR powiem ci szczerze,ze jakbym miala leciec z corka(obecnie ponad 4 lata), to ja bym wybrala poranny lot. kazda matka zna swoje dzieci. moja corka od zawsze byla marudna przy bdzeniu-nie chcialo jej sie:) wiaodmo, ale wiem,ze jak ja obudze o 4 rano, to za jakis czas bedzie spala pol dnia. rzadko mialysmy okazje,zeby wstawac tak wczesnie, ale 2 czy 3 razy zdazylo sie przy wyjazdach droga ladową:) np do niemiec. dziecko budze nad ranem, pozniej spi w aucie. dla mnie mysle, wydaje sie to lepsze,niz jechac/leciec z wypoczetym dzieckiem. albo na noc, albo wczesnie rano-tak jest w naszym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] mi mała niezalogowana jak juz pisalam - ze wzgledow zdrowotnych nie latam do afryki, azji itd. mowie o sojej prywatnej skali porownawczej, paphos przebilo wg mnie wiele innych europejskich lotn" jasne - wrazenia zawsze sa uwarunkowane skala porownawcza ;-) im ona szersza tym wiekszy wachlarz doznan;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Zreszta, lata mi to kolo d... Ja i moje dziecko mamy takie samo prawo latac samolotem jak i osoby bezdzietne. Nie wiem, dlaczego czepiacie sie tanich linii, lotow rannych. Czyzby w innych liniach, drozszych, czy na lotach w godzinach 12-16 (np.) dzieci byly inne? Grzeczniutkie i spokojne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Coz ROR proponuje zakup wlasnego samolotu i, czy tez przede wszystkim, zaprzestac uwazania sie za pepek swiata. Bo tak w sumie co taka matke obchodzi to, ze masz awersje do dzieci?" proponuje sie wypowiuadac we wlasnym imieniu a nie imieniu ROR ;-) nie mam awersji do dzieci - nie przepadam za lataniem z dziecmi i tyle;-) niespecjalnie mnie tez zajmuje co mysla/nie msyla matki dzieci o mnie;-) "Dobranoc wszystkim" nie uw szystkich jeste teraz noc, warto pamietac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
ja sie tanich linii nie czepiam - uwielbiam je;) czepiam sie rozdartych dzieci i bezczelnych doroslych w samolotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym zrozumienie dzieciecej psychiki sie klania. Dziecko inaczej reaguje na stres, dyskomfort" to niech opiekunewie siedza i sie zapoznaja z psychika - najlpeije jeszcze przed planowanym lotem;-) "poza tym sama wkrotce dziecko bede miala, wiec ogolnej awersji nie mam nie mam zaburzen socjopatycznych" smieszne jest zsafowanie slowami ktorych znaczenia sie nie rozumie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem, dlaczego czepiacie sie tanich linii, lotow rannych. Czyzby w innych liniach, drozszych, czy na lotach w godzinach 12-16 (np.) dzieci byly inne? Grzeczniutkie i spokojne?" nie , nie dzieci sa inne;-)) ale warunki lotu bywaja inne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
masz racje - mialo byc zachowan;) socjopatia to wszak zaburzenie samo w sobie. na pewno dobrze znasz;) ja tez juz mowie dobranoc - jak kazdy, u ktorego jest wieczor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi mała niezalogowana ja sie tanich linii nie czepiam - uwielbiam je" zwlaszcza ze latasz - jak mowisz - glwonie lodnyn krakow - to specjalnie wyboru nie masz - bo chyba tylko tanie lataja na tej trasie - o ile pamietam, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxa
Wybacz, zaczelam latac z dzieckiem, gdy mialo 2 lata. Nie potrzebowalam specjalnych udogodnien. Nie musialam zmieniac pieluchy, czy nie wiem co jescze. ROR-ciagle piszesz, ze Ty to, Ty tamto, czepiasz sie, na wszystko masz swoja odpowiedz-lepiej ci? chcesz sie dowartosciowac czyims kosztem? Ja latam z dzieckiem i bede robic to nadal i mam gdzies Twoje zdanie. Nie podoba Ci sie-wynajmij sobie samolot. I najwiekszy ferment siejesz tu Ty. Jka juz sie tak czepiasz i uwazasz siebie za najmadrzejsza, to przyczepic mozna sie do wszystkiego-moze mi sie nie podobac, ze siedzi obok mnie jakas otyla osoba, moze mi sie nie podobac zapach czyichs perfum-i co? robie z tego problem na skale swiatowa? Tak jak Ty z matek latajacych z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi mała niezalogowana masz racje - mialo byc zachowan socjopatia to wszak zaburzenie samo w sobie. na pewno dobrze znasz" to zes blysnela wiedza - ;-)) "ja tez juz mowie dobranoc - jak kazdy, u ktorego jest wieczor" i znajmosci stref czasowych ;-) kolezanko -krakusko nie wyscibiajaca noska poza europe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
zgadza sie, tanie linie oferuja najlepsze polaczenia londyn stansted - krakow. a mieszkam blisko stansted, wiec idealnie:) zreszta gdyby lataly tez standardowe, BA itd to pewnie tez latalabym glownie tanimi, poki co wydatkow mase, a roznica cenowa bywa znaczaca. ale z malym dzieckiem tanie linie wg mnie odpadaja, jesli juz trzeba z takim leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała niezalogowana
co ma znajomosc stref czasowych do faktu, ze mowie dobranoc, bo u mnie jest wieczor?;) jak u ciebie jest wieczor, to zegnajac sie mowisz 'dzien dobry'?;) uwazaj, bo okaze sie, ze faktycznie blysnelam 'wiedza' z ta socjopatia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×