Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość Młoda Kacha 22
i zaczyna sie temat ruchów dziecka w brzuszku :) a jeszcze niedawno wszystkie biegałyśmy na pierwsze usg :D ja tez mam wrażenie jak leże na pleckach ze coś mi sie rusza troszke w brzuchu . we wtorek kolejne usg to juz bedzie 17 tydzien nie moge sie doczekać aż zobacze moja niunie jak sie rusza . dzisiaj podczas kapieli wyciagnełam garsc wlosów co mnie troche przestraszyło . też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma co się bać tak bardzo tej cesarki :) mam sporo koleżanek, które sobie chwalą, nie miały problemów z laktacją ani chudnięciem, wstały na nogi po 6 godz chyba i zajmowały się dzieckiem. Fakt, cierpiały bo bolało, ale mnie po nacinaniu też bolało straszliwie, nie moglam siedzieć ani stać ,bo ciągnęło :O W ogóle daruję sobie opis swojego porodu, bo nie chcę Was straszyć. Przemyslę jeszcze tą cesarkę, to może uda mi się uratować pipkę przed nacinaniem, hehe :) buziaki, spijcie dobrze! ps.też mam problemy ze snem :O budzę się ok.4tej i nie moge spać. męczę się :/ może przez upały...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda Kacha, mam tak samo. Zdeczdowanie zrobily sie bardziej geste, ale wypadaja jak nigdy!! Dodatkowo przybylo mi : - ciemniejsze i grubsze wloski na brzuchu - pelno krostek na plecach i troche na piersiach - szybciej mi rosna wlosy na nogach i bikini. Musze golic co drugi dzien! - czesto mam zgage - swedza mnie dlonie - sikam non stop I jem juz co popadnie :) Kiedy masz teraz usg, wiesz co nosisz? :) Musimy zacząć wpisywać do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda Kacha, mam tak samo. Zdeczdowanie zrobily sie bardziej geste, ale wypadaja jak nigdy!! Dodatkowo przybylo mi : - ciemniejsze i grubsze wloski na brzuchu - pelno krostek na plecach i troche na piersiach - szybciej mi rosna wlosy na nogach i bikini. Musze golic co drugi dzien! - czesto mam zgage - swedza mnie dlonie - sikam non stop I jem juz co popadnie :) Kiedy masz teraz usg, wiesz co nosisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda Kacha, mam tak samo. Zdeczdowanie zrobily sie bardziej geste, ale wypadaja jak nigdy!! Dodatkowo przybylo mi : - ciemniejsze i grubsze wloski na brzuchu - pelno krostek na plecach i troche na piersiach - szybciej mi rosna wlosy na nogach i bikini. Musze golic co drugi dzien! - czesto mam zgage - swedza mnie dlonie - sikam non stop I jem juz co popadnie :) Kiedy masz teraz usg, wiesz co nosisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda Kacha, mam tak samo. Zdeczdowanie zrobily sie bardziej geste, ale wypadaja jak nigdy!! Dodatkowo przybylo mi : - ciemniejsze i grubsze wloski na brzuchu - pelno krostek na plecach i troche na piersiach - szybciej mi rosna wlosy na nogach i bikini. Musze golic co drugi dzien! - czesto mam zgage - swedza mnie dlonie - sikam non stop I jem juz co popadnie :) Kiedy masz teraz usg, wiesz co nosisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę tabelkę :) aktualizujcie, kto potrzebuje! :) NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn .............Filip lenka.k...........XX...............11.01.2013............ XXX...........XXX sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX blanka25..........XX..............15.01.2013............X XX............XXX MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X. ...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Keerah............23...............21.01.2013...........X XX...........XXX __aga__...........27...............26.01.2013...........X XX...........XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... ....XXX Słońce Moje....XX..............27.01.2013............XXX........... XXX inLoveee..........23..............29.01.2013............X XX...........XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ............XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X............XXX gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX a co z resztą dziewczynek? :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn .............Filip lenka.k...........26...............11.01.2013............ XXX...........XXX sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX blanka25..........XX..............15.01.2013............X XX............XXX MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X. ...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Keerah............23...............21.01.2013...........X XX...........XXX __aga__...........27...............26.01.2013...........X XX...........XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... ....XXX Słońce Moje....XX..............27.01.2013............XXX........... XXX inLoveee..........23..............29.01.2013............X XX...........XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ............XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X............XXX gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX wpisałam swój wiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym mam tak samo z włosami wcale rewelacji nie ma jak na ciążę, wypadają mi tak samo, a z początku bardzo...brzuch mi urósł odkąd piję dużo wody i swędzi mnie wieczorami jak jest największy, nareszcie przeszło mi ssanie z głodu więc jem 3 razy mniej:) waga stanęła:) to już 18 t.c. i czekam z niecierpliwością na ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn .............Filip lenka.k...........26...............11.01.2013............ XXX...........XXX sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX blanka25..........XX..............15.01.2013............X XX............XXX MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X. ...........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........X XX...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX __aga__...........27...............26.01.2013...........X XX...........XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... ....XXX Słońce Moje....XX..............27.01.2013............XXX........... XXX inLoveee..........23..............29.01.2013............X XX...........XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ............XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X............XXX gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn .............Filip lenka.k...........26...............11.01.2013............ XXX...........XXX sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX blanka25..........XX..............15.01.2013............X XX............XXX MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X. ...........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........X XX...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX __aga__...........27...............26.01.2013...........X XX...........XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... ....XXX Słońce Moje....XX..............27.01.2013............XXX........... XXX inLoveee..........23..............29.01.2013............X XX...........XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ............XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X............XX gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX patrycja2222......18.......23.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Lenka to ja mam tak samo z tym swedzacym brzuchem. A urosl mi juz dawno sie w moje stare spodnie nie mieszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tutaj rodzi po raz pierwszy bo już straciłam orientację? Ja jestem w ciąży po raz pierwszy:) ale wydaje mi się, że malo tu jest takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja tak samo żadnego ciucha nie założę sprzed ciąży:( masakra, nie wiem w czym mam chodzić a rzeczy ciążowe są takie drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
ja pierwszy raz jestem w ciazy... co mozna wywnioskowac po moim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
jak na razie nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy raz. A mnie martwi ze nadal brzuszka nie ma. 16 tydzien. Spodnie te same. Nawet pasek tak samo na ostatnia dziurke. :( Cos jest nie tak? Czy moze tak byc? Bo juz sie martwie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja2222
ja jestem w 15 tyg. i tez spodnie te same :) mysle ze i na nas przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keerah - myślałam, że to Twój drugi dzidziuś, nie wiem czemu.. dziewczyny jak nic nie przytyłyście to fajnie macie wciąż te same ciuchy:) a to naprawdę różnie jest, niektóre nic nie tyją do 20 t.c. a później nadrabiają szybciej:) nie martwcie się:) ja wyhamowałam z wagą ale i tak mam 5,5 kg na plusie a to jest 18 t.c., w I trym - 3,5 kg, a później 2 kg w 1 tydzień! i teraz od 15 t.c. stoi w miejscu... mam cichą nadzieję utrzymać się tak do 20:) conajmniej a najlepiej dłużej ale teraz bardzo uważam na jedzenie i nie mam już ssania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Ja tez bede rodzila po raz pierwszy. Jutro mam do lekarza mam nadzieje ze bedzie dobrze a na usg pewnie dopiero w srode pojde. Brzuch mam wielki piersi tez sie zrobily a do tego strasznie bola od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama25
brzuchem nie ma co się martwić ja jestem w 18 tyg i wyglądam jak bym się objadła a rano to w ogóle prawie na płasko:) też się martwiłam ale byłam u lekarza i stwierdził że mam szerokie biodra więc wszystko się jeszcze w nich mieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama25
ja tez po raz pierwszy mam termin na 6 stycznia i leniwego chłopaka nosze pod serduszkiem bo nic nie kopie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska:(
Hej:) Ja też tak jak wiele z was mam termin na styczeń. U mnie jest to 21:) Jeśli nie urodze wcześniej to będę się starać urodzić 22, w dzień urodzin przyszłego męża:) To moje pierwsze maleństwo i się boję trochę jak to będzie a to już 15tc:) Intuicja podpowiada mi, że będzie to dziewczynka:) Bardzo bym tego chciała:)Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Ja też pierwszy raz w ciąży. Waga nawet jeszcze nie ta co przed ciążą. Keerah nie przejmuj się. Ja jestem niewysoka, szczupła, mam wąskie biodra i też brzucha nie mam (no może jak się najem - wtedy nawet wyraźna różnica, bo przedtem miałam dół :D). Piersi sporo większe, facet szaleje ze szczęścia.:P Włosy bez zmian, zawsze miałam dość ładne i bardzo szybko rosły, tak jak paznokcie. To na co teraz mogę ponarzekać to: -bóle głowy (gin mówi, że mogę brać apap ale i tak nie biorę :P) -gorące stopy pod wieczór -bóle kręgosłupa -czasem jeszcze mdłośći i wymioty, ale dużo rzadsze i mniej dokuczliwe niż przedtem (mam wrażenie, że zaraz ustaną całkowicie) -no i zadyszka szybko łapana ;) A tak to czuję się jak młoda bogini i mimo braku wzrostu wagi i brzucha, dzieciaczek rośnie i ma się świetnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
co do włosów jeszcze, jak macie problem z wypadaniem, bierzcie zestaw witaminek, który ma w składzie biotynę i cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn .............Filip lenka.k...........26...............11.01.2013............ XXX...........XXX sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX blanka25..........25..............13.01.2013............córka.........Amelka MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X. ...........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........X XX...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX __aga__...........27...............26.01.2013...........X XX...........XXX Aneta G..........23...............27.01.2013............XXX....... ....XXX Słońce Moje....XX..............27.01.2013............XXX........... XXX inLoveee..........23..............29.01.2013............X XX...........XXX dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ............XXX londynek.........XX..............XX.01.2013............XX X............XXX gosieńka2666....27..............26.01.2013............XX X............XXX madziulah.........27..............10.01.2013............X XX.............XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Niestety pisze z tel i nie moge sie dopisac do tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×