Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Oj panowie dwaj z d. :) wasza pamiec jest wybiorcza , widac sok d. na pamiec nie dziala . Nie zniże sie do Twojego ( waszego) poziomu i nie bede odpowiadal na Twoje zaczepki. Gdybym odpowiedzial moglbys doznac załamania nerwowego a tego bym nie chciał. Aż tak bardzo mi krzywdy nie zrobiles zebym ci zle życzyl. Powiem tylko ze mi przykro , bo dobrze wiesz jak bylo naprawdę , a że w fabule jesteś dobry to wszyscy wiedzą.W dalszym ciągu życze sukcesów - czym wiecej zajmiesz sie działaniem a nie przesiadywanuem na forum tym lepsze beda twoje( wasze) wyniki. A potrzebujecie wyników bo ludzie w nieskonczonośc na" spadachroniarzy "czekać nie będą .A i nikt wam nie broni wejsc do lidera O. pokazesz na co cie stać - uczciwie bez oszustów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxedotor
Polaki cebulaki, ja jestem użytownikiem soku od 2 miesięcy i uważam, że mi pomógł. Może to zwykłe placebo, może nie. Czuję się lepiej i mam w poważaniu wasze zdanie na temat MV. Zazdrość was zżera, że ktoś zarabia lepiej od was. Nie jestem dystrybutorem itp, po porstu piję sok 2x dziennie i mi lepiej i mogę to z czystym sumieniem napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co z USA jest najlepsze kupę ładnie zapakują i też będziecie zachwyceni a gdzie wasz patriotyzm ? Jak ma być dobrze w tym kraju ? Ciekawe czy z tych dochodów się rozliczacie czy szara strefa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,placimy podatki bo to legalny biznes a ty xie ciesz bo masz kuroniowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakiej podstawie się rozliczasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz wmarketingu sieciowym to sie dowiesz .to proste ze jak dostajesz wynagrodzenie na rachunek bankowy to zliczasz co miesiac wplywy i z tego odprowadzasz zaliczkowo podatek 18 albo 19 procent zalezy czy robisz na dzialalnosc gospodarcza czy bez,ja skladam pit 36 przychody z zagranicy -masz dokladne wyjasnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
17.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Skalpel nie oznacza od razu chirurga z forsą. Ci z powołania… Raczej taki po prostu zawód wybrali a nie z powołaniem obcowali - to takie bidoki z przychodni po 2-3k PLN/m i karami po 30k PLN. Bo ich „kochani pacjenci wyśmigali”. Lekarz potrzebny jest często byś na stole operacyjnym właśnie nie wylądował. W końcu istnije coś takiego jak rozpoznanie choroby we wczesnym stadium. Chyba że wolisz napojem swoim zapobiegać, to… To już wiesz co  Gruba polisa. Pamiętaj o tym. Leczenie na chybił trafił ? No to lecz się sam  Będziesz mieć takie same szanse na wyleczenie jak u konowała :D Równe 50% (wedle Twojej teoryjki o „chybił – trafił”). A i nerwów nie stracisz i czasu w kolejce. O ile zakład , że jak „dupa Ci zapłonie” to pobiegniesz do lekarza szybciej niż inni i poprosisz o pomoc ? Hę ? Neguję wszystko ? Do „wszystko” to jest bardzo daleko. Który z wymienionych przykładów Ci się nie zgadza ? To że zarabiasz lepiej niż u mnie to pewne. Bo ja nie byznesmen. Nie zatrudniam nikogo. Swoją robotę wykonuję sam. Jakie czasy są to ja wiem. Ale nie uważam by manipulowanie umysłami ludzików zmęczonych brakiem perspektyw było ok. (taktyka „jak nie kijem to pałą go” wyżej przeze mnie opisana). Pisałem, że pochodzę z przeciętnej rodziny. Nie dostałem od tatusia posadki w firmie czy solidnej gotówy. Będziesz mieć te miliony, to przekonasz się czy łatwo czy nie, jest inwestować. Na tę chwilę nie ma co gadać. Co do kopiowania Was przez konkurencję czy co tam, to nie wiem. Nie znam się. Nie jestem z Waszej bajki. Nie byłbym w stanie „opychać” czarów i magii, czy kogoś „zapisać” do pracy i powiedzieć „idź zrób to samo”. Ode mnie radę chcesz ? Totek jest dla specyficznych osób i nie wdawajmy się w to nawet. Prędzej niech się zaczną uczyć gry w pokera. Statystycznie mają przynajmniej większe szanse na ciągłe wygrywanie. Wpierw musiałbyś zrozumieć co wcześniej pisałem. Uważam odwrotnie do autorytetów z książek – „ …że każdy może odnosić sukcesy”. W mojej opinii tak nie jest. (jeżeli wszyscy odniosą sukces, to nie będzie miał kto dostarczać Ci butelek, tworzyć ich itd.) Najważeniejsze by robić coś co przynosi radość. Kasa na drugim miejscu. Jeżeli będzie odwrotnie to nici z tego. Każdy jest inny. Trzeba mieć na siebie pomysł. Jeżeli go nie ma, to nie będzie nigdy i nigdzie super samochodów, kasiory po pięć zer miesięcznie i tych wszystkich rzeczy, które „musimy” dziś mieć, bo taka panuje moda (byznes i succes and God bless America…). Zalecam rozsądek. Ja wiem że nie zostanę inżynierem pracującym przy zderzaczu hadronów. I nie pcham się tam bo mi guru powiedział , że mogę wszystko. Dupa. Nie mogę. Trzeba znać swoje ograniczenia. Jeżeli lubisz robotę z ludźmi, sprzedaż czy te MLMy całe. To na Twoim miejscu bym zadbał o produkt, który jest klarowny i nie muszę posługiwać się absurdami jako argumentami by go rozprowadzać/bronić (jakieś witaminy,kwasy, benzoesany,antyoksydanty,fitoskładniki… To brzmi jak obłęd jakiś). Po drugie by to był produkt sprzedawalny. Po trzecie… Te cholerne, zmyślone opowieści (kłamstwo każdy wyczuwa na poziomie podświadomości ponoć- i coś w tym jest). U wszystkich takie same. Z tych samych książek. Jeżeli Kowalski Jan nie ma kasy a chce pokazać „faka” kryzysowi, władcom kraju i innym którzy mu uprzykrzają żywot ,niech pomyśli o tym co może zrobić realnie, teraz. Bo to może dać początek temu co mu się marzy. Wszyscy mówicie o inwestowaniu. Ok. Forex czeka. Nie wymaga wielkiej kasy. Zacząłeś już ? Pewnie że nie. Lepiej napisać o paru bańkach. A może inwestowanie w siebie ? Kto zna fiński ? Nikt ? To może warto się nauczyć. To też nie kosztuje wiele. Studia, kierunek psychologia ? Chyba idealny pomysł na pracę z ludźmi o profilu sprzedażowo-mlm’owym. Można takich przykładów podawać jeszcze bardzo wiele. A nie iluzjoniści od braku sprzedaży. Rozwalający budziki. Gadający o tym, że nikt nie wcina dziennie aceroli czy innej tam liczi. Ktoś tu warczał jaki z niego Napoleon jest i z palca ma 500 ludzi (czy jakoś tak to brzmiało). Pytam co ma ? Gdzie ma ? Guzik ma! To nie są jego żołnierze oddziału elitarnego a on nie jest ich kierwonikiem – menedżerem - wodzem. Nie podpisali z nim niczego. To osobne jednostki, absolutnie wolne, które mogą w każdej chwili powiedzieć papa. (szczególnie że chłop nie wiem kim jest np. nr 78 w strukturze). Nie tylko MLM z kosmicznym napojem może bidoka wyciągnąć do góry. Tylko trzeba ruszyć głową samodzielnie. Etacik etacikowi nierówny. Innych rad nie mam. Książki też nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forex powiadasz? Dla osoby ktora sie na tym nie zna jest eownoznaczne z utratą pieniedzy. Jednym słowem etat pozostaje bo nic innego nie wymysliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w MV i wiem że omijają prawo podatkowe tzw ukryte dochody więc wiem jak to działa.Jeśli masz firmę to ok ale mówienie osobom które nie mają firmy że to legalne to już ściema wsadzanie ludzi na sanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pana D z Monavie.Dostałem tel.od mojego przyjaciela żebym wszedł na to forum bo kolega ma jakiś problem i skierował go w moją stronę.Otórz panie Dominiku oczywiście dzwoniłem i pisałem sms do pana ludzi z zespołu pana Jana H ale nie żeby go przekonać do swojego biznesu tylko po to że robiłem mu umowę na tańszą energię i potrzebna była jeszcze jedna faktura dystrybucyjna nie odbierał nie odpisywał więc pewnie nie umowa nie wejdzie w życie ale to już tego pana problem.Co do pani Teresy L chciałbym panu powiedzieć że to ona zaprosiła mnie na spotkanie do Centrum Handlowego Magnolia i tam przedstawiła mi plan monavie gdzie grzecznie odmówiłem współpracy.Wydawało mi się to za uczciwe jak zaproszę ją na spotkanie i przedstawię jej nasz plan marketingowy a że nie odbierała telefonu napisałem na fb.Jak wiesz tych dwoje ludzi działa również w mojej firmie i mam prawo się z nimi kontaktować i informować ich o nowościach w naszej firmie z racji Lidera.Taką nowością jest nowa marka DL pozdrawiam Piotr Zawodny .ps Dominik jak masz coś do mnie to znasz mój numer telefonu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to od czego jest pit 36?to wlasnie dla ludzi bez otwartej dzialalnosci gospodarczej,kazdy kto ukrywa to dla swojej szkody i zgrozo jak sie dopatrza ,ale bez dzialalnosci jest to podatek 18 procent i po co wypisujesz glupoty jak nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrze i Piotrze pozdrawiam serdecznie ;) Tak , jak napisalem wczesniej , nie sprowokujecie mnie , nie wiesz kto pisal , nie wiesz kogo ja czy kto inny mial na mysli. Nie bede odpowiadal na Wasze zaczepki , bo niestety nie byloby miło . Jeszcze raz powodzenia , duzo radosci i samych uczciwych ludzi na Waszych(Twojej) drogach.Moze kiedys spotkamy sie na kawie to sie posmiejemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak dlatego temat uważam za zamknięty życzę sukcesów i dajmy ludziom prawo wyboru firmy. Prawda jest taką że i w jednej i drugiej można zarabiać duże pieniądze.Piotr mi mówił że wyjaśniliście sobie sprawy i nie ma sensu ciągnąć temat . A wiesz doskonale bo jesteś w GU że jest nowy produkt i z racji tego że jest się w jej strukturach wypada go promować.Pozdrawiam i do zobaczenia przy kieliszku DL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego masz prawo promować produkty jakie chcesz .Oczernianie lub obrażanie to już raczej nie , to nie moja bajka .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozliczenie zarobków w comiesięcznym picie z działalności lub w picie rocznym , ale najlepiej stosować to jeżeli dochody nie sa za duże gdyż szybko można wpaść w podatek 32 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YGS
19.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość ... Było gadać, że się męczysz odpisywaniem mi. Życzę powodzenia i szczęścia. Ty mówisz MonaVie a ja SelaWi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to naród który tylko narzeka a amerykańskiego uśmiechu na twarzy więc nienawidzi szczerze. To jest sztuka wyboru, każdy może wybrać dla siebie co chce, jednak gdy człowiek chory zje i wypije wszystko aby sobie pomóc. Czy ktoś z was myśli że Linda reklamuje specyfik za darmo albo może go spożywa, no niestety jest odwrotnie nie spożywa i dostaje kasę, więc jak może stwierdzić że to jest dobre? Lepiej sprawdzie składy na produktach żywnościowych to będziecie wiedzieć dlaczego szpitale są pełne. Od monavie chyba jeszcze nikt nie umarł więc przynajmniej nie szkodzi i to tyle w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farmacja to biznes MV to też biznes więc konkurencja "nie lubi"się i to chyba oczywiste?Linda twarzą Geriavitu a kilku sportowców(za darmo?) twarzą MV.Co w tym dziwnego?I w MV i w farmacji sa spece od marketingu a czy produkty działaja to temat drugoplanowy(sami w MV mówimy,że na jednych dzialaja a na innych nie)Pamietać należy, że sprzedaż=konsumpcja i każdy zrobi wszystko(dosłownie)żeby sprzedać jak najwiecej.Jedni walą w TV,aktorów itp.a inni w MLM połączony z delikatnie mówiąc żeby nikogo nie urazić bardzo sprytnym oddziaływaniem na na uczestników dystrybucji typu MLM. Nie róbcie z MV "świętych";) Nie rozdajemy produktów za darmo dla zbawienia ludzkości od "złej "farmacji tylko głównie dla kasy.Czy któryś z dystrybutorów skoro zarabia odpowiednio dużo rozdaje na ulicach soki np.dla schorowanych i biednych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Tak mnie naszło z pewnym specyfikiem szeroko reklamowanym w MV, jako coś cudownego w ich soku. Chodzi o Glukozaminę. Działa dobrze na stawy. Pragnę poinformować, że można ją kupić za małe pieniądzę w aptece, np. Glokozamina Plus z Lublina. No i widzicie jakie to proste? Mamy kurację na bazie polskiej glukozaminy. Pozdrawiam Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glukozamina z apteki, a do tego jeszcze z Lublina to nie to co z USA. Ta z USA jest lepsza, ta z Polski wywołuje raka i choroby weneryczne, a do tego firmy wyzyskują pracowników. Tam w USA są same zdrowe środki, nie to co u nas. Uwierzcie mi, tak mówił Pan na szkoleniu i wcale nie chciał mnie wkręcić do biznesu, jemu zależało na moim dobrym zdrowiu, on się dzielił ze mną tajemną wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam opokan , 4 flex za 160 pln i inne super srodki. W tabletkach megawypas 5 % wchłanialności, ale co tam Polska chemia z syntetykow albo skorupiaków lepsza ;) Pozdrawiam Stachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i czemu Artur nie siegniesz glebiej tylko walisz publicznie przyklad glukozaminy -jestes w bledzie .glukozamina o ktorej piszesz jest ze skorupiakow produkowana i po dluzszym zazywaniu puchna kosci a ta w monavie jest pochodzenia roslinnego -dla sprecyzowania ,glukozamina jakotako nie istnieje w roslinach wiec 1 firma na swiecie produkuje ja z fermentacji kukurydzy i w polaczeniu z lizyna i wit c i wit d3 wchlania sie wapno do naszych kosci .taka wiedze powinienes miec zeby pisac publicznie a nie jakis stereotyp.zreszta chyba wiesz bo szwagier c***owiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci kośc**puchną to rzeczywiście masz niesamowitą wiedzę. Dystrybutor, daj już sobie spokój. Wszystkie Twoje tezy są wyśmiewane, gadasz głupoty jak potłuczony, ale twardo się udzielasz żeby obronić Monavie. Działasz jeszcze na niekorzyść, bo pokazujesz jak wygląda przeciętny monavista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpieprzaj sobie tą glukozaminkę z apteki .Nawet niech ci kości nie puchną , a wątroba i nerki zawsze bedą jak nowe ;) Pozdrawiam monavista stachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwi sekciarze.Monavie czego was nie ma w Niemczech ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy i mamy sie dobrze . Staszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w niemczech wpisz sobie w you tune danien feier i zobaczysz jak chulamy ,ja osobiscie mam 3 grupy duze w niemczech ,kolejny dobrze poinformowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co kłamiesz ? W Niemczech monavie jest zabronione nie dopuszczone do obrotu może ktoś wie dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej kit. W Niemczech Monavie jest nie dopuszczone do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×