Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
tylko sobie ustaw na germany w wyszukiwarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopie wez sie opamietaj ,najpierw sprawdz ,na kalendarzu spotkan ,jak by w niemczech bylo nie legalne to by ich pozamykali za cykliczne co tygodniowe spotkania hotelowe w najwiekszych miastach niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://de.monavie.com/ tak ,zakazane i dlatego 1 i 2 marca odbędzie się europejska konwencja w Berlinie .Oszołomów nie brakuje. pozdrawia zdzich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze aborcja jest zakazana bo takich zjebow na swiat przychodzi masami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz podaj dane niemieckie i adres to cie zarejestruje , tylko nr karty podaj bo ja za ciebie za towar nie bede płacił :) dostaniesz towar do każdej pipiduwy w niemczech i austrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie już jest ale przez sąd we frankfurcie sprzedaż była na 2 lata zakazana bo plan marketingowy był oszustwem i 2 liderów miało wyroki w zawieszeniu i gdyby coś zaczęli robić to trafiliby do więzienia.Chciałem tylko pokazać że plan był ułożony tak że prawie nikt nie zarabiał.Chłopcze ją działam w branży mlm 17 lat i nie ubliżam nikomu pewnie zarobiłeś trochę dolarów i kozaczysz.Pewnie jesteś jakimś goldem czy coś takiego więc mogło coś tam wpaść ale pieniądze to nie wszystko.Parę osób nie zamówi paczek i po biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak , pan profesor mlmu się odezwał i walnął sobie paszkwilka .Czy ja gold , rubin diament czy pomywak , nie ma to żadnego znaczenia .Przeczytałeś info powyżej to nie powtarzaj tych bredni , bo "profesorowi"branży nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.)Widać dokładnie po powyższych wpisach, jacy ludzie reprezentują moanvie. Co do sądu... Macie podany przykład powyżej, gdzie opis soku monavi jest tak zmanipulowany żeby ludzie myśleli, że 25% soku to jagoda acai - tak samo zresztą mówią dystrybutorzy. Prawda jest taka, że jest to 25% owoców które tam są, a nie soku. czyli zaledwie kilkanaście gram. 2.)Dalej... Tekst ze strony odnośnie monavie: "Czy produkty MonaVie są rozcieńczane za pomocą wody? Nie. Celem dodania wody nie jest rozcieńczenie produktu. Nasze produkty są badane w trakcie procesu produkcji oraz po jego zakończeniu w celu upewnienia się, że produkty są najwyższej jakości." Otóż produkt jest rozcieńczony wodą, jednak wedle monavie cel dodania wody jest inny więc manipulując wypowiedzią napisali, że NIE, ponieważ oni dodają wodę w celu rozpuszczenia koncentratu z owoców. usmiech.gif - Każdy klienta czytający powyższą odpowiedź uzna, że woda nie jest dodawana... Tak właśnie manipuluje monavie licząc na naiwność ludzi. Oczywiście woda w soku to normalka, jednak monavie się z całych sił upiera, że jest to sok z owoców, a nie woda (wiem, jedno i to samo ale z dodatkami, ale moanvie to tłumaczy zupełnie inaczej) smiech.gif 3.) Mieszanka monavie zawiera bardzo wysoki poziom antyoksydantów, bardzo wysoki ORAC itp. - Otóż tak, mieszanka monavie zawiera dużo antyoksydantów, jednak mieszanka monavie to nie sok, tylko proszek, który powstaje po liofilizacji i jest go 25% ze wszystkich owoców dodanych, czyli tak jak pisałem wyżej kilkanaście gram. 4.) Jak udowodnić, że jagody jest bardzo mało w soku? Skoro jest to sam Susz z jagody po odcięczeniu wody i to ten SUSZ ma bardzo dobre własciwości, a do tego jest jego 25% wszytskich owoców to po prostu wylejcie sok do naczynia, odparujcie wodę i otrzymany proszek podzielcie na 4. Wtedy będziecie wiedzieć jak mało jagody jest w soku. 5.)Trudno za to pozwać firmę (chociaż myślę, że dobry adwokat by to podpiął pod wprowadzanie w błąd klienta) itp itd. dużo tego jest i jak będę miał chwilę to wezmę się za opisanie manipulacji. 6.) Podobnie jest z kwestia kwasów omega, jest ich tam bardzo niewiele, dlatego właśnie nic nie mówi o ilości zawartych składników. Co powinno dziwić klientów, ponieważ na tego typu środkach jest to najważniejszy element do porównań. Tzn. jeśli producent się powołuje, na składnik soku który działa cuda to zazwyczaj ten składnik jest wymieniony na etykiecie suplementu. Nie chodzi o wypisywanie wszystkich składników, a tych które powodują że dany suplement rzeczywiście może być zdrowszy od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku powyżej jestes klamca ,klamca i jeszcze raz klamca.na jakiej podstawie wszystko wiesz.Gowno wiesz!!!! Woda jest w soku i jest to napisane powtarzam jest napisane w na stronie monavie nie jest to żadna tajemnica.woda jest dlatego ze jest to wymóg UE co do soku na rynek Polski.natomiast nie moga podjąć współpracy z niektórymi państwami bo komisja chce zmienić skład soku na co monavie się nie zgadza.co do liofilizacji i pure pozostawiam ocenie bo piszesz też bzdury i co do składu soku.ale to jak rozmowa z debilem wiec nie ma sensu pisać.natomiast Kochani na rynku chińskim pojawiła się jagoda acai tylko to nie ta sama jagoda - ta pierwsza ma inne właściwości i kosztuje pure 15 zł jest modyfikowana-smacznego .zycze powodzenia to jest dla naiwnych i tych którzy oszczędzają na zdrowiu i na przedluzeniu własnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto przykład Monavisty. Człowiek ogarnięty psychpatyczną manią na punkcie swojej religii. Wpada w niepohamowany szał kiedy usłyszy niepochlebne opinie nt. swojej religii lub swojego boga. Jego niemożność udowodnienia swoich racji powoduje, że jest w stanie wziąć siekierę zamiast racjonalnych argumentów. Co do wody, wiem że jak się wczytasz to jest opis o wodzie. Kwestia tego, że nawet 2 strony wcześniej możesz przeczytać wiadomość od dystrybutora iż monavie nie zawiera wody, tylko sok z owoców i jest to dość popularna opinia u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powyżej jesteś ignorantem , który g***o wie, gownem gada i gównem się popisuje. Nie warto ci nawet odpowiadać .Jak masz takie twarde dowody to idź z tym do sądu .Jak jest taj jak mówisz to sprawę masz wygraną i konkurenję monavie z głowy-powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to moze byc sama woda , ale ta "woda" działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pl) składniki: Woda, puree i Proszek z jagód açai (25%), sok wyprodukowany z zagęszczonych soków z owoców (jabłko, gruszka, winogrono, suszona śliwka, owoce bzu czarnego, borówka amerykańska, wiśnia, jeżyna), przecier owocowy (acerola, gruszka, żurawina, banan, borówka czarna), sok wyprodukowany z zagęszczonych soków z owoców egzotycznych (kiwi, owoce passiflory, ananas, jagody kolcowoju pospolitego, granat, liczi), chlorowodorek glukozaminy Nie wiem poco ta rozmowa - informacja z etykiety na butelce ? Puree i proszek z jagód asai plus sok z owoców , jezeli z zageszczonych to musi być uzupelniony wodą-zagęszcony sok to nie po prostu sok a nie zauważyłem żeby na jakichkolwiek materiałach ktoś pisał że monavie składa się z 25%jagody asai i zagęszczonych soków tylko z soków owocowych .Jak zwykle które szuka sensacji.Te informacje znajdują sie na butelkach !!! Pogromca afer. Jeszcze jedno na wszelki wypadek z oficjalnego materiału firmy : Czy sok monavie zawiera wzmacniacze smaku , sztuczne barwniki i substancje słodzące ? Nie. MonaVie Active nie zawiera wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników, czy substancji słodzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko po co to przytaczasz? :) Ja wiem co jest napisane, chodzi mi o manipulowanie co właśnie wypisałem wcześnie. To co jest, a to co mówią dystrybutorzy, to w jaki sposób to przedstawiają. Poza tym woda nie jest jedynym elementem, o którym tam wspomniałem. Czyżbyś nie umiał odpowiedzieć na inne zarzuty więc próbujesz przebić się z tym jednym? Cytat o rozpuszczaniu za pomocą wody jest ze strony Pana Piotra M. Waszego wodza. Natomiast wypowiedzi o tym, iż nie ma wody, a sok jest to cytat Waszych dystrybutorów, który kilkukrotnie można przeczytać nawet w tym wątku. Jak widzisz nie jesteś w stanie nic więcej powiedzieć i nadal zarzuty są aktualne. Co do 25% tak właśnie sugerują opisy i tak mówią dystrybutorzy, że jest to 25% i dlatego sok jest tak zdrowy i ma mnóstwo antyoksydantów dzięki jagodzie acai. Jednak prawda jest taka, że jagody acai jest bardzo niewiele, a co za tym idzie niewiele jest również antyoksydantów. O to właśnie chodzi! Sok zawiera niewielkie ilości jagody acai i jest jedną wielką ściemą tym bardziej biorąc pod uwagę jego cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz głupoty , matematyk sie znalazł , ty wiesz czy jest 25% czy 5%.Bez sensu. Kupuj sobie nawet sok 100% z asai, wali mnie to. Jakby to bylo takie proste to wszyscy zrobiliby sok 100% jagody asai z gozdzikami i oregano i byloby po sprawie. Druga sprawa czy jezeli jakis przedstawiciel handlowy z hurtowni spozywczej powie komus przy sprzedazy w sklepie ze jak bedzie pił cocacole to wyleczy sie z raka , to winny jest ten przedstawiciel czy coca cola , Odpowiedz sobie na to pytanie , a potem odpowiedz sobie na swoje chore zarzuty. Manipulacja, oszustwo, nikla ilosc asai, brak kwasow tluszczowych. Czego to jeszcze nie wymyślicie. Przestańcie mierzyć innych swojà miarą , droga konkurencjo. A droga niekonkurencjo , tylko niezadowoleni konsumenci ktorzy nawet kolo soku monavie nie stali -pijcie sok z hortexu tymbarku pijcie co chcecie nawet sok z 200% asai w butelce.Śmieszni ludzie,ale i tak niedlugo bedziecie mieli problem, bedziecie musieli wymyslic nowe sensacje, bo nowe produkty wchodzą. I znowu bedziecie siedzieć i tracić czas na szukanie haka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam program i powiem tym glabom krytykantom ze dzieci 2 letnie maja wyższy poziom inteligencji niż wy! Czy wasze mozgownice pomyslaly dlaczego tam jest tylko 25%acai a nie na przykład 50% .To wiedza tylko ci którzy maja juz na ten temat wiedzę albo po prostu dobrze pomyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt o zdrowych zmyslach by sobie czasu i fatygi nie zajmowal zeby tak zajadle podwazac jakies soczki ,na kilometr czuc konkurencje ktora zaangazowala sie odstraszac ludzi od monavie bo doskonale wiedza ze jak ktos chce pospozywac to idzie na forum i wtedy odnosicie sukces swoimi tutaj wypocinami i wiedza od szwagra .macie dowody to idzcie do sadu -firma monavie bogata i mozecie sie sadzic o milion dolarow .tyle istnien ludzkich temat poznaje i bada a ty akurat z kilkoma krytykami z pod koluszek czy innej pipidowy odkryliscie wielki spisek firmy i przekrety -powiedzcie to ludziom ktorzy pija to po 4 5 lat i dluzej zeby przestali-wielu pozbylo sie schorzen wiec swoimi mordami zazdrosci i kalectwa do zwalczania konkurencji smiesznymi doswiadczeniami czy woda czy gips to mowie stop-sami jestescie woda w 98 procentach -to jakie z was komputery wszechwiedzace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz powiecie ze 5 lat picia to ile kasy stracili -a ja odpowiem ,nie dla psa kielbasa,wszystkie dobre rzeczy maja swoja cene ,zobacz w aptece ceny i pomyslcie czy tamto w masowej produkcji nie wychodzi za grosze,no ale patenty napiszecie -no wlasnie .oni patenty a my czesc ceny na wyplaty dla ludzi co reklamuja -patenty to biznes globalny i nawet nie wiecie ze odstraszajac ludzi od suplementow naganiacie przemyslowi farmaceutycznemu mase klientow ku ich zadowoleniu -palnijcie sie w glowe i zakonczcie te watki ,bo wszystko laik na swiecie moze skrytykowac .A JAK SIE MYLICIE?I KTOS BY SOBIE KUPIL TEN SOCZEK I WYLECZYL SOBIE NAWET SMIERTELNA CHOROBE A WCZESNIEJ WSZEDLBY TU I PRZECZYTAL WASZE GLUPOTY I NIE KUPILBY SOBIE W EFEKCIE SOCZKU?I BY UMARL - WEZMIECIE NA SIEBIE TA WINE ZE PRZEZ WAS ON ZMIENIL WYBOR?SYTUACJA CZYSTO HIPOTETYCZNA ,ALE ZAWSZE REALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pojechales :)))) na ten tekst chyba najwiecej ludzi nalapales do swojego biznesu , hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź też na siebie winę jak wyjdzie, że cudowny sok z Ameryki powoduje różnego rodzaju choroby i nie zaleca się go dawać dzieciom. Tego niestety nie wiesz, ponieważ jest to cudowny sok z MLM, które jak zawsze są specyfikami niewiadomego pochodzenia, zachwalane przez światowej sławy specjalistów jak i w telezakupach mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za Debil powyżej ,pomodlmy się za niego !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn pije 4 lata i jakos alergii nie ma ,a jadl prochy na to -ma 7 lat i nic go nie otrulo -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sok leczy ? Co za brednie za takie gadanie monavie może żądać wszystkich zarobionych przez ciebie pieniędzy.Ty dla sprzedaży zrobisz wszystko byle wcisnąć ten soczek.Może zmieńmy tytuł MonaVie -czy to już sekta? Facet pomyliła ci się odwaga z odważnikiem. Suplementy nie leczą !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać szkolenie w Ossie dodaje wiary w produkt już nawet leczy z raka.To już jest Sekta przez duże S.Każdy po takim szkoleniu jest zwycięzcą ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolki jedne-czy ja napisalem czy leczy?to jest oczyszczanie organizmu z toksyn ktore jemy ,dostarczamy 18 aminokwasow i ponad 3 tys polifenoli a organizm ma sam narzedzia do samouleczenia jak przyczyny wyeliminujemy.Troche wiedzy matoly .metoda gersona to tez sekta?,burzynski z antyneoplastonami to tez sekta?wyobrazcie sobie ze metoda gersona jest oparta tez na owocach i warzywach i pelno ludzi wyszlo z raka w sposob naturalny .debile bo tak was nazywam nieokrzesane zaprogramowane matoly ,nie jestem agresywny piszac to ale nazywam was po imieniu choloto bez wiedzy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do ossy nie jezdze bo pracuje na efektach produktu i niepotrzebuje robic z tego seminarium ,wystarczy ze produkt dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy pomagają w leczeniu.sami sobie wkladacie w usta jakieś brednie.czytajcie dokładniej ludziska.do sceptyków pytanko czy warto sie w zyciu suplementowac? i na co to człowiekowi jest potrzebne.ja z rodzina pije monavie 8 miesięcy ,zaczęłam podawać mojemu alergicznemu dziecku.wszyscy ci którzy pija ze mną czujemy sie bardzo dobrze. Poprawiły nam sie badania,cukier i cholesterol sie wyrownal.o dziecku nie będę sie wypowiadać bo pije za krótko ale widzę ze zaczyna niwelować alergie.wiec jak nie stosowaliscie tego soku to sie kurna nie wypowiadajcie. Jak można oceniać produkt tylko po cenie.zawsze macie wybór alkohol papierochy słodycze i kierunek apteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×