Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

Witam czwartkowo:) Mjluska, nie poddawaj się, zostało Ci już tak niewiele, zobacz, jaką drogę już przeszłaś. Takie kryzysy się zdarzają, to normalna rzecz, ważne, żeby im nie ulegać. Dziewczyny, miłego dnia i zapału do gubienia kg i cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę, że tu pustki, mam nadzieję, to tylko chwilowe. Ja wczoraj mialam ważenie i wynik jako ogólnie tygodniowy mnie zadowala, ale od dwóch dni waga stoi, co mnie martwi. Mam nadzieję że w dluższej perspektywie waga będzie spadać chociażby wolniej, ale jednak. Z diety nie mam zamiaru rezygnowac, bo dobrze mi na niej. Nawet mnie nie ciągnie do slonych przekąsek a to spory plus. Znalazlam świetny zamiennik - oliwki. Kilka zielonych oliwek nadzianych papryką, mniam:) Niestety mimo jedzenia duzej ilości blonnika dopadly mnie zaparcia. Znacie jakiś lagodny, najlepiej naturalny sposób na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie dietka trwa, chociaz grzeszki się trafiają;) Własnie zaliczam druga kawkę:) i zastanawiam się co domownikom zaserwować dzisiaj na obiad, bo dla siebie mam szparagi:) Ancymonisia- ja rano naczczo piję szklankę przegotowanej wody (takiej letniej) na mnie działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki w pochmurny czwartek. Mało nas tutaj fakt, ale to po części też moja wina, bo nie zawsze mam czas tu zasiąść i popisać coś. Przerażona jestem moją dietą, a może lepiej powiedzieć jej brakiem. Wydaje mi się, że mało jem, ale jak tak przeanalizuje potem cały dzień, to się okazuje, że 1000 kcal dawno przekroczone. Postanowłam założyć zeszyt i zapisywać w nim wszystko, co jem. Będę liczyła każdą kalorię i zobaczymy. Już kiedyś tak robiłam, schudłam 10 kg w miesiąc, ale przyznam się, że się wspomagałam wtedy zelixą, więc to nie było trudne. Mam jeszcze 6 listków tej zelixy, ale nie wiem, czy powinnam się na to decydować. Teraz z maluszkiem przy boku boję się troszkę, bo to różnie bywało wtedy, nawet raz zemdlałam. Więc jeszcze się wstrzymam i zobaczymy. Miłego dnia życzę. Postaram się tu częściej zaglądać w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancymonisia ja na zaparcia piję czasem xennę, ale to tak raz w tygodniu, żeby się jelita za badzo nie przyzwyczaiły. Poleczka muszę spróbować z tą wodą rano. Ale to tak zaraz po przebudzeniu mam pić, cvzy po prostu jako pierwszy że tak powiem posiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zmiksować parę suszonych śliwek z jogurtem naturalnym i zjeść wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie idę zrobić sobie drugą kawkę. Powiem wam, że opcja z zeszytem jest w porządku, przynajmniej jak dla mnie. Cały czas mam kontrolę nad ilością kalorii i wiem, na ci i wjakich ilościach mogę sobie jeszcze pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanooo laski troche mnie tu nie bylo ale przyznam szczerze ze jest u nas tak goraco , ze nie mialam nawet ochoty pisac urzadzałam sie w n mieszkanku i tak jakos tydzien zleciał (prawie) tutaj widze cos sie dzieje i nie ma zbytnio czego nadrabiac z czytaniem , mysle ze to przez ta pogode nikomu nie chce sie siedziec przed kompem :) ja dietke 3mam i w sobote sprawdzam wage ::)))) pozdrawiam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalinka, już na dobre się urządziłaś? Masz rację, pogoda wygania ludzi z domu. Kto może, to pędzi na skrawek miejsca do opalania, albo tak jak ja, szuka cienia i ochłody w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Was jeszcze nie znam wide ze Wy juz sie troche znacie;) mam nadzieje ze uda mi sie jakos z wami zaprzyjaznic potrzebuje wsparcia zeby znow sie odchudzac dzis mialam troszke nerwowy dzien wiec bylo i slodkie;/ wogole mam jakos dola, nie wiem czy jeszcze umiem sie odchudzac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski!!! Ja muszę się nacieszyć R bo o 21 wyjeżdża i wraca jutro o 13:( Widzę,że jakoś nie idzie rozkręcić tego topiku:( dziewczyny wiecie na co mam cholerną ochotę na słonecznik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimisiu słonecznik w niewielkich ilościach jest nawet wskazany w diecie :) więc możesz sobie zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 jak Ci sie udalo zrzucic kg?bo nie czytalam calego topiku mozesz jakos tak w skrocie? Mimisia widze ze Tobie waga ładnie spada co Ty jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:)a ja wlasnie po pracy, po rowerku i po opalanku i ide mojemu M zrobić obiadek:)pisac pisac co by nam wateczek nie upadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki zwykły do łuskania???:D Ile go mogę zjeść np zamiast kolacji???:P co jem tylko gotowaną pierś rybę,zero słodkiego ,ciemne pieczywo no i warzywa,owoce:) itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gotowana z groszkiem jesz? jak nie to ja po prostu chrupie albo z jablkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wróciłam z działki i położyłam małego..... Ja marchew jem póki co tylko surową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to od czasu do czasu garść słonecznika- takiego do łuskania nie odmawiam sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już siedzę sama:( akurat ubrałam pościele i się zastanawiam co robić:( Idę się zaraz umyć:( Jutro dajemy czadu biegi 3 km + rowerki i tak cały weekend bo dzisiaj bez rowerów tylko 30 brzuszków:( ale coś @ się nie zjawia:( mam mega ochotę na ARBUZA I SŁONECZNIK!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, podliczyłam dzisiejsze kalorie i wyszło mi ok 1100 :/ No cóż, niby nie dużo, ale do radości też niewiele. Jutro postaram się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lecę spać. Kolorowych snów i życzę pobudki lżejsze chociażby o parę deko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimisia moja siostra Robila kiedyś taka sałatke : arbuz w kostke,kawałki sałaty i do tego słonecznik luskany pamietam że mi to Smakowalo :) Milego dnia. ją dziś pewnie nrd do końca dietetycznie bo jutro ide na wesele więc dziś sobie daruje,ale też bez przesady :) no i po weselu dieta na 100procent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepelko piatkowo!!!! :) Prosto po pracy jade zmowu na 4 dni na dzialeczke:) Bede za wami tesknic!!! do poniedzialaku,kochaniutkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie. U mnie też dziś się zapowiada cieplutki dzień. Czas na małą kawkę na początek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od rana nie mogę się dodzwonić do R:( jego telefon jest wyłączony:( chyba zaraz oszaleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×