Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaa33

słodkości do mdłości :P

Polecane posty

Dobranoc slodkie kotki i misie, bo moj pyszczek ku kolderce chyli sie. Na boki rozjezdzaja sie oczka i z poduszka juz chca sie spotkac Rymem czestochowskim dzien dzisiejszy koncze i jezyk jak widac tez mi sie juz placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubog ale krewna
Chodź do mnie. Nie pada.. :) Albo oddaj mi swój.. Bo w razie deszczu jeżdżę autem do pracy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uboga wyjdz z tej klaty Bo zle bedzie:P Wstalam,w lebie huczy:( Ale,co najwazniejsze,slonce jest! Jedziemy zaraz po paszport Sarniatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłłł, kawyyyy!!!! Leje jak z cebra od rana, przemokłam w drodze do roboty i łeb zaczął mnie boleć. Popijam earl grey pachnącą, podzielę się. :) Właśnie poczytałam że wspominają nas z nostalgią - miłe :D Wczoraj byłam na spotkaniu w przedszkolu, jakoś tak dużo samodzielności wymagają od 3-latków, a może tylko mi się wydaje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię tu o samodzielnej toalecie czy jedzeniu ale np. o samodzielnym zakładaniu rajstop. No dzieć za chiny sam na założy teraz rajstop. Cieszę się, że potrafi prawie sam się rozebrać albo z grubsza ubrać. Jedna mamuśka chwaliła się że jej 3-latek nie je nic innego tylko kaszę z butelki - dziennie schodzi jej 2 litry kaszy :o To dopiero będzie wyzwanie dla małego od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr zeżarło mi posta nie mówię tu o samodzielnej toalecie czy jedzeniu ale np. żeby dziecko samo założyło sobie rajstopki. Mój dzieć za chiny nie założy sobie teraz rajstopek sam. Cieszę się, że prawie sam potrafi się rozebrać i jako tako ubrać, ale rajstopki??? Jedna mamuśka chwaliła się że jej 3-latek nie je nic innego jak kaszę z butelki - dziennie schodzi jej 2 litry :o To dopiero będzie wyzwanie dla małego od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no- rajstopy to przegięcie:O F. niby potrafi ale robi to pół godziny. i często wychodzi mu tył na przód:O zresztą skarpetki tez mu wychodzą tył na przód albo na lewą stronę. z tym że to robi w dwie chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez całe wakację będziemy jeszcze się ćwiczyć w ubieraniu i rozbieraniu więc do września pewno będzie dobrze. Tylko właśnie te rajstopy mnie zaniepokoiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, co wy, tak gadają ale pomagaja dzieciom a 3 latkom to już na pewno a i wiekszym jak któreś ma problemy, to też co za pogoda, a moje dziecko male pojechało na piknik, bo jutro kończy przedszkole a tu taki zonk ( wczoraj bylismy w szkole na spotkaniu organizacyjnym, mlody szczęśliwy, bo jest w klasie z przyjacielem z przedszkola już sie umówili, że bedą razem w ławce siedzieć od czasów paty poładniała ta szkola, klasy kolorowe, zabawki maja, nawet klocki lego co bardzo ucieszyło młodego :D a od moich czasów to nie ma co mówic, tylko bunkry te same na podwórku pan od wf był zachwycony, że następna latorośl z naszej rodziny przychodzi, od razu zaczął pate pod niebiosa wychwalać no i młody został już zapisany na sportowe zajęcia oczywiście kamien z serca mu trochę spadł, bo ta szkoła to dla niego jakaś straszna była, myślał, że będzie się błąkał samotny, a tu i przyjaciel się znalazł, i pan od razu wiedział, kto on jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba młody nie musi tych rajstop w przedszkolu ubierać nie? dresy mu na tyłek założysz i tyle. A w ogóle wydaje mi się, że one na wszelki wypadek straszą. bo co niektóre dzieci to pewnie i dresów naciągnąć nie potrafią. a przecież jak będą chciały gdzieś z dzieciakami iść, a mały Cukiń będzie sie gramolił z rajtami to mu pomogą bo nigdy nie wyjdą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też właśnie piszę że zawsze się odgrażają żeby matki zmobilizować:D Dobrze, ze szkołą już nie straszna taka młodemu. Maila Twojego dopiero odczytałam i już poszedł i mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, przestało lać i przebija się słońce - od razu mi lepiej :) A i dzięki za uświadomienie rajtkowe - juz się nie mogę doczekać tego przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej tam dziwna. nie oglądasz filmów?? często zdarza się, ze ktoś w rodzinie przed laty stworzył powalający przepis- przekazywany z dziada pradziada. Przepis ten jest tak wyjatkowy, ze owiewa się go wielką tajemnicą i strzeże jego receptury. Ta Kacia też taki stworzyła a pomarańczą ją zdemaskowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×