Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

To chyba zalezy co kto lubi , ja chodziłam do platinum na vacu i było ok *mowie o takim gdzie jest tylko vacu i solarium(. Kolezanka chodzi na mogilska i jest zadowolona, wiadomo n ajlepiej isc na 1 zajecia i zobaczyc co i jak :) x landery wiem, że sa chwalone mi sie nie podoba, ale jak bym miała dostac to bym nie narzekała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym teraz kupowala wozek to kupilabym mutsy albo graco :) a coz teraz pozostaje nam kupic wiekszy fotelik :/ i znow kasa pojdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Pogoda sie sie robi - a zapowiadal sie dzien leniwca przed tv! Ja rowniez zostalam obdarowana wozkami, wiec chociaz o ten wydatek mialam mniej! Moje zdanie jest takie w tym temacie - nie ma co inwestowac w wozek typu 3 w 1, bo sporo kosztuja, a potem i tak szybko sie z nich rezygnuje na rzecz lekkich spacerowek. Wiec lepiej pozyczyc lub kupic uzywke a zainwestowac w fajna spacerowke, ktora dluzej posluzy! Fajnie macie Ineezz z tymi konikami :-) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie tez zaluje ze kupilam 3 w 1 ( choc uzywany ) po pierwsze z gondoli juz nie korzystamy , fotelik niedlugo pojdzie w odstawke i tylko sie miejsce w domu zagraca :/ po zimie spacerowka tez pojdzie w odstawke :/ wg mnie sa one za ciezkie , teraz to bym kupila sama gondole uzywana a teraz wlasnie bym zainwestowala w fajan spacerowke lekka i porzadna albo jak mowie w wozek graco bo on jest solidny i mozna w nim przewozic noworodka a pozniej jest super spacerowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice krk, pierwsza ciąża i czasem ogarnia mnie przerażenie :) a mały lokator.... w poniedziałek będzie 10 tydzień :) i chyba miewa się bardzo dobrze, nie to co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymioty na szczęście nie choć parę razy było o wlos. Codzienne, praktycznie non stop nudności, ból żołądka i problemy ze snem... No i brak apetytu także wmuszam co dam radę... I cholera nie wiem czy to od ciąży czy od witamin bo na drugi dzień po wizycie zaczęły się mdłości i a po wizycie wzięłam pierwszą tabletkę..w środę mam wizytę więc zobaczymy co powie. Ciąża potwierdzona w 7 tyg, dowiedziałam się mniej więcej w 5 tyg i było bez takich przejść lekko ospała i osłabiona i lekkie zawroty głowy ale nudności itp nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno niektóre witaminy podowuja nudności, może trzeba zmienić:) \Planowana ciaża czy nie :) kurcez zleci zobaczysz:d jestes na tym etapie co ja jak dołanczyłam do Dziewczyn :) Senność też przejdzie gdzieś chyba koło 11-12 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam nowa kolezanke! Napisz cos wiecej :-) i nie martw sie, bo z kazdym dniem bedzie lepiej! Angel pewnie mozna kupic, tylko chyba zadko mozna znalezc takie oferty, bo po co komus np. Samo siedzisko spacerowki bez stelaza. Ale to tylko tak na chlopski rozum mysle, wiec moge sie mylic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) a my sie na wies ostatni raz wybralismy a tam puieknie 20 st :) sloneczko :) bylo cudnie :) Witamy nowa kolezanke :) ja dostalam gondole ze spacerowka, kolyske tez mam dostac, a co do spacerowki to sie zgadzam z Krakuska lepiej kupic porzadna bo dlugo bedzie sluzyc ;) i poreczniejsza :) humor juz lepszy :) choc nie wiem na jak dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzyłam własnie ale zazwyczaj sa gondole ze spacerówką a nosidełko osobno. ehh coz jak nie ozdtsaniemy tej obiecanej to bede cos myślec jest jeszcez czas. Mam drugie łózeczko turystyczne ale juz bez regulacji, takie na później no i jest zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam po weekendzie ? u nas ok ale zaczęły się odczuwalne skurcze :( i troszkę jest to uciążliwe w szczególności w nocy bo potrafi wybudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nerwowy , szczególnie niedziela;/ Ehh ja się wczoraj poryczałam bo nie wiedzuiałam jak sie mam połozyc na plechach mi sie robiło niedobrze, a na prawym boku mnie brzuch bolał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie ostatnmio musialam ponarzekac ;/ Po weekendzie tak sobie ale dzisiaj musze mala umowic do lekarza bo dalej ma katar a to 9 dzien i nic jej nie przechodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiesz ja mam mieszane uczucioa i che zeby juz było po i nie ;/ Jakies takie obawy mam , najbardziej sie boje tego ze nie bede miała jak wrócic do pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ale ten czas leci! Juz 7 mc! Normalnie szok! Wspolczuje malej katarku - lepiej sprawdzic co tam! Jak juz tyle to trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie szybko ;/ Zreszta po Waszych dzieciaczkach widac jak czas leci . Nie obejrzę się a będzie styczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się ciąża wlekła maskarycznie ale teraz na szczęśxcie leci. Czekam az Ania skonczy te 3m-ce czy jej sie poprawi wreszcie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×