Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Asia, jak jeszcze nie stosowałaś czopka to ja w takiej sytuacji bym go podała - jako mniejsze zło! Jeżeli nie będzie to częste to na pewno nie wpłynie na rozleniwienie jelit - ale wiadomo zbyt często nie można! Kurcze wiem, ze dzisiaj jestem monotematyczna - ale chciałam Was zapytać czy mogę z naszego maila wysłać sobie głosiki - czy macie coś przeciwko temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Kup kateter rektalny Windi i zastosuj zgonie z ulotką. Powinien pomóc. Delikatnie pobudzi przez stymulację odbytu. Jak nie pomoże, to dopiero czopka. A podejrzewasz, jaka może być przyczyna zaparć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a ja bym dziecku przy odbycie nie grzebala , ja bym najpierw sprobowala podac jeszcze koperek zamiast rumianek on jest silniejszy w dzialaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ale czego nowego laptopa czy kabla ?:) bo nie zakumalam :) Informatyk to nie serwisant :) informatyk zajmuje sie programowaniem a nie naprawa laptopow :) wiec moze nic powaznego sie tam u ciebie nie stalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu w mirea orientuje sie we wszystkim co sie nazywa laptop bo juz sie tego nasluchalam tyle codziennie a pozatym zawsze mojego moge zapytac :) Angel klawiatura do Twojego lapka kosztuje 100 zl z przesylka do tego 50 zl wymiana i za 150 zl masz nowa dzialajaca klawiature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj krakuska to ja ja chyba odpuszcze narazie bo nie wiem czy wogole sie opłaca jak lapek kosztuje ze 300 pewnie ;/ na zaparcia nie pomogę. Kurde Ania mi wysłała smska a ja idotka źle przeczytałam myslałam ze coś z szyjka nie tak a ona pisała ze ja szyja bo filiżanka jej pekła. Dobrze ze zdarzyłam przeczytac nast. a nie zaczełam wam pisac czegos. BYłam w pepco kmupiłam rózowe nauszniki puchate, tusz rimela za 10 zł niedrapki, :) aa no i ten worek próżniowy co kiedyś pisałam:) Pampy kupiłam w innym polo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , nie odzywam się bo leże w szpitalu, z wtorku na środę mnie zostawili, pojechałam z bólami tego mojego żołądka bo znów mnie atak chwycił. 5 godzin mnie wytrzymali zanim podjęli jakąkolwiek decyzję. Gonili mnie z ginekologii na sor i z powrotem i wszystko w tych bólach, już pod koniec byłam tak umęczona że już mi było obojętne czy mi uśmierzą ten ból czy nie , marzyłam się tylko położyć . W końcu po powrocie na ginekologie postanowili mnie przyjąć , o północy wylądowałam na patologii. Chcieli mnie niby wypuszczać przed weekendem bo w sumie czuje się już dobrze , robione badania z soru były dobre, ale jak lekarz kazał powtórzyć to wyszły podniesione próby wątrobowe, bakterie w moczu i nie wiem co jeszcze . Więc musiałam zostać. Leże na Kopernika , bo tu miałam najbliżej ale mam nadzieję że mnie jeszcze wypuszcza bo chciałam rodzic w Rydygiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ledwo ze mna bol okropny a przzeciw bolowego nie zazyje bo juz wczoraj dostalam w szpitalu :( reka wyglada jak pobojowisko :( Krakuska wydaje mi sie ze to kabel we wzmacniaczu/zasilaczu musial pasc ;/ Gosia mam nadzieje ze wszystko okej i szybko wyjdziecie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dziś zrobiła pierwszy raz do nocnika ;) Wiadomo przypadek ale jak mi morale podskoczyło! Pochwaliłam dziecko, ach i och. Kanatika Ty Nati sadzasz na nocnik regularnie,w stalych porach?czy widzisz,ze Jej się chce to wtedy?moze po posiłkach,po kąpieli? Ania,co Cie tak boli ? buuuu bidulka;[ Angel co do jutra musze wiedziec kiedy bys podiechała,bo wybieram się z mężem do GH i obstawiam,ze jak wyjedziemy to na pół dnia zapasy się pokonczyly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineezz a czy GH oznaczało galerie?? bo jutro to święto jest więc zawiele to nie kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania! Normalnie co to się podziało!!! Współczuje!!! Mam nadzieję, ze wszystko się ładnie wygoi i nie będzie ani śladu!!! Gosiaq my tutaj się wszystkie zamartwiamy - gdzie jesteś (ja nawet sprawdzałam na listopadówkach czy się nie rozdwoiłaś ;-) a tu takie buty! Z jednej strony może to i lepiej, bo jesteś pod profesjonalną opieką! Mam nadzieję, ze jeszcze zdążysz przed porodem wrócić do domu i urodzić tam gdzie chcesz - a może zmienisz zdanie i zostaniesz na Kopernika? Ineezz gratulację dla Mai za pierwsze siku! ja sadzam Natalkę zazwyczaj rano koło 9 i potem po drzemce (ale nie zawsze - jeszcze do reguły nam daleko!), czekam dopóki nie zrobi. Jak zwykle proszę o głosiki! Na Kaśka! http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?start=10565&id=7898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Aniu i Tobie Gosiu życzę dużo zdrówka - buziaki!!! A jak Maja? Ją tez całuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez gratulacje dla Majki :) sorki ja dopiero dotarłam do domu zaraz Ci wyslę smska jak tylko mój przyjdzie bo moja kom została w jego kurtce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny w ten piękny niedzielny dzionek! Ale ładnie świeci słoneczko!!!! a my o dziwo dzisiaj mieliśmy ciężką noc! Nati postanowiła nie spać od 1 do 5! I to bez wyraźnej przyczyny! Brzuszek miękki - chociaż kilka baczków poszło! Zęby raczej nie idą - no chyba, że nie widzę a już coś tam zaczyna się dziać! Temperatury brak, wiec nie wiem o co jej chodziło! za to ja padam na twarz - niby doleżeliśmy do za 15 dziesiąta - ale to nie to samo co cała noc przespana! i jak sobie pomyślę, że niektóre mamy mają tak co noc to normalnie... chyba bym padła! ech.... ()(()()((()())(((() Proszę o głosik na Kaśka()()()(())((((((((((((((((((((((((())))))) http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?start=10565&id=7898 dzięki i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere tak chodzilo mi o galerie.Na szczescie w porę sie skapłam,ze jutro swieto i bylam w sklepie wczoraj poznym popoludniem. Takze Angel wpadaj jak Ci pasuje pogoda boska!Maja spi po obiadku jestem wolna. Kanatika,glosy poszły.Maja nie zrobiła siku tylko to drugie :) dlatego sie bardziej ucieszylam,bo siku to czesciej mozna sie spodziewac:D Nati moze wyspala sie za dnia i w nocy była gotowa do zabawy?;)nie wiem tak zgaduje nam się to nie zdarza. Buzka Ania jak tam dziś samopoczucie? GosiaQ powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ineezz, nam też się to nie zdarza - dlatego jestem w takim szoku! Ale za dobrze by mi było tak 100% nocek przespać!!! Mam tylko nadzieję, ze nie będzie się jej to często zdarzać! W takim wypadku poprawiam się - gratuluje Mai zrobienia "drugiego dania" ;-) dziękuję za głosiki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhhhh jakoś dziewczyny leci dopiero wstałam ból głowy mnie dziś dopadł .... dom pusty i do posprzatnia ;/ Jutro/wtorek mam zmiane opatrunku wiec zob jak to wyglada :( po prostu mylam filizanke po kawie i bach wew dloni miedzy wskazujacym a kciukiem az do mieska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosiki poleciały :) Do Dziewczyn dotarłam nawet punktualnie :) Inezz w rzeczywistości jesteś jesczez bardziej chuda ;p;p Majka słodka , a siniaczka juz prawie nie widać :) hehe podrzuce Ci Mojego psiaka jeszcze kiedys :d aaa znalazlam ta liste w tej książeczce fajne rzeczy tam są :) Wózek masz bardzo fajny :) esioster jaki Twój jest wysoki :D i ładnie Ci w takich włoskach jak masz teraz szkoda ze malucha nie wzieliście no ale w sumie zimno było :) aaa wracałam od Ciebie Inezz i kurde stłuczkę miałam nic sie nie stało i w ogóle ( przy cofaniu zahaczyłam kolesia ) , ogólnie patrzyłam w lusterko i nie widziałam typa ani świateł z jego auta ani nic a zaczynała sie już taka szarówka robić. Typ wyleciał i dzwoni po policje, ja mówie po co mamy ubezp spiszmy oświadczenie, a on ze nie i koniec;/ No to dobra patrzymy na naszym zderzaku nic nie widać u niego tez nie. Zaczął wymyślać , ze mu się chłodnica urwała itd ( lało by się wtedy ) Po prawie godzinie przyjechał patrol , wyśmiali chłopa, bo skoro ja sie przyznałam do winy to oni nie maja co robic, bo auta mu nie naprawią :) ( miał mała ryske na tabl rejestracyjnej)W efekcie faceta kosztowało to drożej niż mnie bo ja dostałam 100 zł mandatu bez pkt a on skierowanie na badanie techniczne, którego jak nie zrobi to mu dowód rej zabiora :d heheh policjant do mnie , ze miałam szczęscie bo to nie było ani na drodze głównej ani na drodze osiedlowej tylko pośrodku ( tak jakby odcinek 10 metrów był bezpański ) A jak tam Iza i inka bo coś cicho ? Ania będzie dobrze zrośnie się, tylko musi niestety troszkę poboleć :) Ciekawe jak Gosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) dziś już lepiej bo mogę pisać 2 rączkami ;D Angel na Teligii jest chirurgia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna nie wiem czy jest ;/ musisz zadzwonic , bo ja po tych zmianach u nich to nie moge sie ogarnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na necie jest że jest więc zrobię tak jak mówisz zadzwonię ;) ciekawe czy dam radę jeździć autem ... co do stłuczki to jakieś fatum chyba w ten weekend było moja siostra i kolega mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty mówisz. ehh tylko wiesz guzik sie staóo a typ taaaka afere zrobił, że lepiej nie mówic. Zreszta jak podszedł po moje dane do ubezpieczalni to sam do mnie z tekstem :" i po chuj ja ta policję wzywałem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem bardzo, mnie to rybka bo ja mam znizki ubezpieczone i raz w ciągu roku jak spowoduje kolizję to mi nic nie zabieraja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) my ostatnie dwie noce to jakas masakra... tak ja u Kanatiki noce nie przespane rowniez bez powodu. Wszystko bylo w normie nakarmione przebrane wypierdziane brzuszki miekkie i za cholere nie chcialy zasnac. Dziewczynki dziekuje za pomoc z tym koperkiem ale niestety za pozno przeczytalam jak juz zasadzilismy czopka, moj chcial mu zaaplikowac i tylko wsadzil i rykoszetem dostal kupsztalem po calej dloni :D ja zadowolona ze zrobil a moj zly bo lecial z reka okupkana, a takie kilkudniowe kupki nie za fajnie pachna :D Gosia wracaj szybciutko do zdrowia mam nadzieje ze to nic groznego i wyjdziesz zeby tylko szpital zmienic :) Ineezz, Angel, Esister do raportu!! co to za spotkania w tajemnicy? :P Ja w sobote lazilam i nie wiedzialam juz gdzie mam isc i z piastow dotarlam nawet do Czarodzieje na zlotej jesieni zeby kupic malej smoczek do butelki. Aaa Mamuski powiedzcie mi kiedy mozna bezpiecznie oduczac dzieci jedzenia w nocy? Podobno to nawet wskazane jak najwczesniej zeby brzuszek tez odpaczal a nie byl caly czas pelny i mozna w nocy podawac herbatke zamiast mleczka a po kilku dniach nie powinny sie juz budzic na jedzenie bo beda wiedzialy ze dostana herbate i ze im sie nie oplaca wstawac :) tylko jak to wszystko w praktywe wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę Angel, ale burak! Nie dość, że nic mu się nie stało! Ty w ciąży a on policje musi wzywać! Dobrze mu tak - aż się uśmiałam!!!! Dzięki Bogu, że to nic groźnego!!! Szkoda tylko, że mandat trzeba zapłacić, ale bynajmniej nie masz punktów! Wczoraj wreszcie się doczekałam - Natalka zaczęła raczkować!!!! A już myślałam, że to nie nastąpi!!!! :-) ale robi to śmiesznie! I koniec spokoju! Już wszędzie wejdzie!!! Ania dobrze, ze już troszkę lepiej z ręka! Mam nadzieję, że szybko się wygoi!!! Dziewczyny (pisałam Wam kiedyś, że tak lubię oglądać porodówkę na TLC) i tak sobie pomyślałam, że gdybym drugi raz wybierała drogę życiową- to chyba zostałabym położną! ale już na taką zmianę za późno! zawsze marzyła mi się praca w szpitalu, (ale nie ma takiego zawodu) - na zasadzie pomocy rodzicom/dzieciom, gdy np. rodzi się dziecko chore/ z problemami, żeby pokierować rodziną - gdzie do specjalisty mają się udać itp. chciałabym wspierać ich psychicznie, bo wiem, ze nie ma takiej osoby w szpitalu. Oglądałam w DD TVN program o Duoli i chyba chciałabym kimś takim zostać! Słyszałyście o tym? Duoola to asystentka porodu, wspierająca rodzącą ale nie położna. Jednak, gdy sama postawie się na miejscu rodzącej to nie chciałabym chyba obcej osoby wpuszczać na porodówkę (wystarczył mi mąż) a Wy jakie macie spostrzeżenia na ten temat? zaufałybyście takiej osobie? oczywiście aby zostać Doula trzeba przejść różne szkolenia - także nie byłby to ktoś niedoświadczony. Jak zwykle dziękuje i proszę o jeszcze!!!! ******************************Na Kaśka*********************************************** http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjatkowe-chwile-macierzynstwa/galeria/?start=10565&id=7898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×