Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Ineezz rowerek to super sprawa na wiosnę! No chyba, ze masz gdzie nim jeździć po domu (ja zastanawiam się nad jeździkiem), ale rowerek jak najbardziej polecam - mamy podobny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzieki to z mysla o Inezz chciałam zebyś wrzuciła :D No ta kolezanka robiła z masy i sie wkurzała, bo ona jej sie darła ;/;/ Ja sie w kurzam o to ze wszyscy dookoła mi mowia, ze takładnie wygladam w ciazy i powinnam sie o nastepna starac no ludzie ja jesczez jednego malucha nie urodziłam ..... Rowerek fajny tylko duzy sie wydaje, no i pytanie czy przetrwa do ostatniego etapu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO WIDZE ZE POJAWIL SIE TEMAT KOLCZYKOW :) JA OST SIE KLOCILAM Z MOIM BO ON uwaza ze albo przebije obojgu uszka (maksowi oczywiscie jedno ucho) albo wogole, bo moj m ma kolczyka. Mowie mu ze Milence przebije jak skonczy gdzies roczek a maks jak dorosnie i bedzie chcial to wtedy a on dalej swoje, zreszta nie specjalnie mi sie podoba kolczyk u malego chlopca dlatego bedziemy musieli sie jakos dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katoinka ale ja go nie robiłam, miałam w planach ale mało z tego wyszło... ja i tak chciałam zrobic z masa czekoladowa tylko. a gora miała byc taka krowa, tylko ze nie wyszlo bo czekolada wsiakla w biszkopt i dupa:/ mogłam zrobic z masy cukrowej, a takto lipa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to masz niezły dylemat hehe ale moze maz zmieni zdanie, bo chyba chłopcu to tak nie za bardzo jak taki mały:/ z reszta ta moda na kolczyka u ch,łopaków to mieła jakies 15lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyswietlilo mi tego torta w linku...ale jest meskie przyrodzenie i napis zawsze tewrdego hahaha znalazlam tez pszczólke w tych michalskich to dobre torty mają? Asia dla chłopca kolczyk? hmmmm rowerek wezme postanowione;] moze duzy sie na zdj wydaje heh miesce mam w mieszkaniu Maja jezdzi autem -tatus kupil czerwone ferrari uwielbia jezdzic i mowi bummmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz ja mam tego typu rowerek ale narazie schowany w piwnicy jeszcze nie uzywany, po zimie go wyciagniemy- bedzie mi wygodniej niz w wozku mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO to Iwcia to w takim wypadku, ja się nawet za to nie biorę!!! ;-) Ineezz no cudnie wyglądają te torciki! Ja na pierwsze urodziny kupiłam taki u Dąbrowskich w kształcie samochodu - no i dałam prawie 100 zł (6 lat temu) wyglądał ślicznie- ale smak bleee!!!! i od tej pory już piekła babcia, albo gdzieś zamawiam. Asia, no to macie twardy orzech do zgryzienia... no ale ja miałabym w tym temacie takie zdanie jak Ty! Na Maksia przyjdzie pora trochę później! Już widzę jakbyś napisała topik chcę przebić ucho mojemu 3 miesięcznemu synkowi...ale by kafeteria wrzała ;-) bo ja usłyszałam, ze może jeszcze zrobię dziecku tatuaż itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz rowerek tez czeka na wiosnę, ale już jeździła na wsi i bardzo jej się podobało! wiec kupuj śmiało! Moje szczęście już wstało, także zmykam dziewczyny i jeszcze raz dziękuje za głosiki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tortu dziewczyny to ja na chrzciny znalazłam babeczke na gumtree i mi robiła tort, dałam za niego 150zł w sumie to w ciemno go wziełam ale powiem wam szczerze ze nigy nie jadłam tak pysznego torta!! moze warto tam poszukac?? ja miałam dosyc duzy ten torcik bo był robiony na 30 osob stad ta cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no ja sie własnie zdiwiłam jak bylismy u Twojego taaaki duzy chłopak i taki mały kolcyk :) Ale ja bym postawiła na swoim Córa tak a Syn niech sam decyduje A co do Michalskich to mysle, że kwestia smaku , ja raczej nie korzystam. Co do ceny to na pewno będzie wyższ aniz normalnie bo to marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia i ja tak mysle,ze bedzie wygodniej i poreczniej;D ja wezme raczej ten model,bo sprawdzony i bardzo wizualnie mi sie podoba Kanatika fajny! ja Wam pozniej wysle Majkę w swojej furze Iwcia ja wole w cukierni,bo to zawsze pewne,a tak nie wiadomo czego się spodziewac.Gratuluje odwagi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to wrzuć namiary na te babeczkę od tortów jak masz sprawdzona, bo może ja skorzystam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGEL MA TAKIEGO MALEGO BO NA JEDNEJ IMPREZIE POSZRPAL sie ze swoim bratem troche i zerwal mu takiego ladnego co mu kupilam i teraz nosi takiego, powiedzialam mu ze juz mu nie kupie jak tak tamtego zalatwil :P Kanatika az mnie korci zeby napisac taki topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam namiarów na ta baeczke, bo to było prawie rok temu... ale naprawde pycha!!! Ineezz wcale nie masz pewnosci ze w cukierni torcik bedzie dobry, wcale a wcale- ja bym jednak bardziej ufała znalez własnie kogos kto piecze... a z moim tortem to wogole był szal bo w niedziele chrzicny a ja w czwartek o 21 sobie dopiero przypomniałam ze torta nie mam- haha i wydzwaniałam do kogos zeby mi zrobił i trafiłam dobrze- jeszcze mi go na imorezke przywiezli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te z galeri tez ładnie wyglądaja :) U Nas w rodzinie na roczek robili zwykły tort z truskawkami i bita smietana ale był pyszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia napisz, chetnie poczytamy tylko moze pod jakims pomaranczowym nickiem bo detektywi z kafeterii cie tu znajda hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda Iwcia - myslałam, ze skorzystam! Bo tez wolałabym żeby mi ktoś upiekł! Na chrzciny piekła mi koleżanka, ale ona daleko mieszka (w Proszowicach) Kurcze, ale ta mgła trzyma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tort pamietram nie był robiony na biszkopcie tylko na płatach miodowych... dlatego byłataki dobry- ja ogołem nie lubie miody i jego tam nie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka siedze na gumtree i szukam jej ale chyba juz sie nie ogłasza:/ duzo innych ma ogłoszenia i piekne te torty robia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa piecze lepsze niz w cukierni,ale glupio mi prosic,choc na chrzciny prawie się obraziła,ze nie pomyslalam o niej :D nie bede sie oszukiwac domowy jest lepszy;] detektywi kafeteryjni rulez:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten niebieski... co na poczte kiedys wysłałam. jasne ze domowe lepsze Ineezz- jak tesciowa piecze torty to nad czym sie zastanawiasz?:) ugadaj sie z nia napewno bedzie szczesliwa, daj jej tam kaske na produkty i z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×