Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

hmm ja mam jedne ciazowe, dwie pary biodrówek tylko jedne białe i tak śfrednio praktyczne bo ja wsiąde do auta i zaraz ubrudze:D no i te , I jesczze mam ze 3 pary leginsów:d Ogólnie ubrałam się rano bo zimno było a teraz mi gorąco ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pogoda się ładniutka w końcu zrobiła, fajnie. Pranie szybko będzie schnąć,,,, ..............................................................................................................Przeraziłam się właśnie , wyciągam wszystkie ubranka jakie znosiłam, przynosili, kupowałam do wyprawki,,,,, połowy pewnie nie zdążę założyć bo wyrośnie. lecę coś z tym zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Nie wiem która z Was pisała, że ma do odsprzedania krople sab simplex? Koniecznie muszę je dostać jak najszybciej. Dajcie znać proszę :( Asiu gratulacje. Śliczne te Twoje dzieciaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel szkoda gadać. Te krople tez nie rewelacja ale najlepsze z tych wszystkich. Nie mogę patrzeć jak Ania się męczy :( W dodatku jutro o północy mija termin kiedy muszę złożyć projekt a mam dopiero 3/4 napisane nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka mam te krople co sie dzieje ?nie dotarly te co zamowilas?jak Ci przesłac to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo i Ty i Ona . Wiedziałam , że któraś z nich ma :) O tym projekcie to ja Ci pisałam może pójda na rekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineezz najchętniej bym sobie odebrała od Ciebie popołudniu jeżeli by była taka możliwość. Tamte doszły ale teraz muszę czekać do środy lub czwartku w zależności jak pocztą dojdą na nową dostawę a mam 1/3 buteleczki. Po zastanowieniu doszłam do wniosku, że one jej łagodzą te kolki w porównaniu do innych specyfików i boje przestać podawać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona juz ma 2 miesiące no nie ? kurcze leci to starsznie. musisz wytrzymac jakos , a na mm jestes no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel dzisiaj skończyła 7 tyg. Co do projektu to nie ma zmiłuj. Albo prześle albo 4 tyś kary. Dosłownie nie wyrabiam już Dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza , wiem że wcześniej mnie tu nie było i się nie znamy,,,ale .... nie masz kogoś bliskiego kto by ci pomógł przy małej żebyś mogła skończyć ten projekt ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamusie! :) Wkoncu i ja moge dolonczyc do tego grona - mam nadzieje... Mimo ze mam troszke komplikacji wierze ze malenstwo bedzie zyc i bedzie zdrowe... Jestem w 7 lub 8 tygodniu ciazy - lekarze sprzeczaja sie co do wieku plodu , ale dzis pierwszy raz ide do lekarza ktorego musialam zmienic bo pierwsza pani ginekolog do ktorej poszlam prywatnie mimo ze byla bardzo mila to wyslala mnie na USG do kobiety ktora na USG nic nie widziala poza pecherzem ciazowym i z gory postawila diagnoze " nieprawidlowa ciaza ". Malo tego pani ginekolog przepisala mi leki ale zabronila ich wykupywac jesli nie bedzie bolal mnie brzuch , wiec nie wykupywalam. I mimo ze nie mialam bolow dostalam silnego krwotoku i wyladowalam w szpitalu gdzie oznajmili mi ze zarodkowi pulsuje serduszko ale niestety mam dosc duzego krwiaka i odkleja sie kosmowka :( ! Niestety moja radosc z bijacego serduszka nie trwala dlugo bo na drugi dzien dostalam strasznych bolesci i dwa razy tracilam przytomnosc - wtedy myslalam tylko o tym ze pewnie poronilam... Rodzina wezwala karetke i poprawka do szpitala i tam mi ulzylo bo ponownie mnie zbadano i powiedziano ze serce bije... Dzis wybieram sie do ginekologa w osrodku ( pod Krk ). Mam nadzieje ze uslysze same dobre wiesci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka, życzę samych dobrych wieści,,,, mam nadzieję że wszystko się ładnie ułoży,,,,, aż mi się przypominają moje pierwsze tygodnie wrrrr ,,,,,,, pomór straszny był w listopadówkach. :( także trzymam mocno kciuki za Ciebie i Maleństwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza masz na @ moj nr tel napisz to sie dogadamy co do miejsca spotkania,bo ja nie dam rady przez kafe - mala daje popalic i musze na nia miec non stop oko. Jak dla mnie mozesz nawet do domu wpasc:P weź Anulke koniecznie to się dziewczyny poznają:P Allegrowiczka i ja mocno zaciskam kciukaski za Twoje maleństwo ;)trzba wierzyc,że bedzie dobrze!powodzenia u lekarza i czekamy na dobre wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allegrowiczka witamy i trzymam kciuki :) Angel wczoraj byly takie po 79 wiec masz polowe ceny ! Moja mama ma jutro wolne i powiedziala ze jak nie znajde zadnych to jedziemy do bonarki i mi kupi ;p pogoda jest piekna biore ksiazke i ide sie wygrzac na sloneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania w bonarce jest nie wiele bo byłam, lepiej do Krakowskiej uderzyć. W kazimierz nie ma wogóle. No wlasnie wiem, ja te spodnie chciałam w bonarce kupic to tylko 42 było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to dobrze wiedziec w m1 wczoraj to jedne byly 36 i dwie pary 38 a tak to same 42 i 44 wiec nie wiem czemu jest taki brak spodni skoro pogoda sie "konczy" i nigdy ich nie widzialam na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pewnie wychodzą z założenia ze 36 nie trzeba ;/;/;/ no ja widziałam od 40 w zwyz do wyboru do koloru , na necie tez ciezko te mniejsze wychaczyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alegrowiczka trzymam za was kciuki :* Serio Inka juz rodzi ?:) ale fajnie :) A my mamy juz kanalik przetkany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na porodówce , wody odchodzą podali oksycotyna :) I jak po przetykaniu bardzo xle było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodze zobaczyc co tam Krakuska u Was po tym przetykaniu kanalika? A tu czytam, ze Inke zebralo!!! Ciekawe jak jej idzie? Mam nadzieje, ze juz tuli dzidziusia w ramionach! Witaj Allegrowiczka! Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy! Trzymam kciuki! Napisz cos o sobie. Iza wspolczuje tych kolek! A probowalas esputicon? Tyle masz na glowie! Ale dasz rade!!! Zobaczysz!!! MAMA to najlepiej zorganizowana firma! ;-) superowe te dzieciaczki Asi! Wszystkie Wasze dzieciaczki tez fajniutkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×