Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agucha_Aga

"Życie po Gacy"

Polecane posty

Koko jedna z dziewczyn pisała że piloci cały tydzień dietka a tylko weekend normalne jedzonko i to jest możliwe bo wystarczy zacząć solić i już waga leci a niestety w wędlinach serach pieczywie we wszystkim jest sól a skazać się na jedzenie wciąż gotowanego mięsa bez soli zamiast szynki No to masakra ja mam wedzarnię i mogę uwędzić mniej słoną szynkę ale wszyscy inni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Pigułko napisałaś,że Piloci tylko w wekend jedzą co chcą, może to też jest jakis sposób jeślli waga nadal będzie rosnąć. Kupiłam CLA z ziloną herbatą plus L- karnityna z Olimpa 60 tabletek po 1350 mg za 41zł, należy brać po śniadaniu i przed treningiem. Kupiłam jeszcze proteiny truskawkowe 759gram za 41 zł, Te proteiny powinno sie brac codziennie, hm, niegdy nie brałam,ale chemi sie teraz najem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułko Ty cały czas bierzesz vitamin king po 2 tabletki dziennie? ja brałam po 1 dziennie, teraz z Olimpa biorę, ale też raz dziennie. W pewnym momencie zaczęły mi włosy wypadać, ale już jest ok, kupiłam w aptece Seboradin tak jak tu dziewczyny polecały i jest ok nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia faktycznie moje włosy mi wypadają i mam wrażenie że się kruszą może masz rację że powinnam zejść do jednej tabletki i jeszcze powiem ci że w niektórych aptekach jest L karnityna 1000 do ssania kosztuje ok 60 zł i trzeba ją ssać przed wysiłkiem jest super brałam ją przed basenem i jak chodziłam rok temu na siłownię poszukaj jej bo nie we wszystkich aptekach jest ale warto bo inne to tak średnio działają . Pozdrawiam idę spać bo właśnie wróciłam z godzinnego spaceru z psem a jutro 5 rano pobudka . Do jutra trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguła i gosia - czytam o tym wypadaniu włosów - mam podobny problem, ale wydawało mi się, że u mnie to następuje, jak włosy nieco zapuszczę. Hmmmm......... wydawałoby się, że generalnie witaminy dobrze robią na wszystko? Ja jeszcze biorę belissę - poprawiły mi sie pazurki, bo zawsze były lichutkie, oj, lichutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z włosami - wyłażą mi okropnie. Stosuję naftę z żółtkiem, zawsze pomagało, teraz niestety nie. Stosuję też olej kokosowy, są piękne - błyszczące, zdrowe, ale wypadają. Stosuję odżywki ze skrzypem ... Zamierzam kupić seboradin w ampułkach, mam nadzieję, że pomoże. Miłego dzionka ... życie jest piękne z 500g truskawek na II śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. Wczoraj pierwszy dzień z CLA. Moja waga wczoraj była 61,7, dziś 61,3, nie wiem czy to zasługa CLA, czy fitnes, ale troszke jest mniej :), albo wyda ze mnie wyparowała :). Po obiadku nie grzeszyłam ani owocami, ani lodami , na kolację białko i woda w ciągu dnai ok2 l. Dzis czuję się mniej niez wczoraj jak balanik. Moje włosy dziewczyny w końcu przestały garsciami wypadać, może już co miało wypaśc to wypadło, a terz pomaludku do przodka :) Życzę miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, czytałam wczoraj o tym CLA, niektórzy twierdzą, że bardzo wspomaga odchudzanie, ale po odstawieniu często jest efekt jojo :( wiecie cosik na ten temat, hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia m co do CLA z zielona herbatą tego z apteki to ja sprawdziłam i działało ale masz racje że kilogramy wracają jak się to odstawi i tu chyba trzeba tylko zaciskać pasa i ruszać się bo tak naprawdę nie ma złotego środka który zadziała za nas . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, a można bób?
za 2 tygodnie dopiero mam konsultacje i nie wiem, czy można, może któraś z Was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam CLA - zobaczymy :) gosia! ale Ci sie chciało pisać tyle o indeksie na starym forum :) dzięki - pokopiowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabieram głosu w temacie witamin i suplementów bo nie mam zbyt dużych doświadczeń ale z polecenia farmaceuty (znajomego) przyjmujemy taki preparat GIGAMAX. W jego skład wchodzi: żeń-szeń, guarana, zielona herbata, luteina i wiele innych. Nic nam się złego z włosami nie dzieje. Powiedziałabym, że odwrotnie. Stan paznokci i włosów rewelacja. A my też na diecie od końca stycznia. Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę dużo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Was dziewczyny! Aga Agucha skopiowałam oczywiście ten indeks g. i informacje na ten temat, zainteresowałam się tym i fajnie było opisane na jakimś forum, a myślę, że może sie to nam przydać:) Ewcia-59 dziękujemy z ainfo.trzeba wszystkiego próbować, jak bedzie dalej zle to napewno skorzystam. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułko zgadzam sie z Toba i dzięki za odp.nie ma złotego srodka:) Wszystko jest w naszych głowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia cieszy mnie że pomógł ci seboradin;) Kochane jeszcze jedno: oczywiste że dbamy o jadłospis, trening, skórę w czasie diety masujemy...piersi pupa,uda, ale powiedzcie z ręką na sercu czy któraś z was masuje skórę głowy by pobudzić regenerację cebulek? Wczoraj byłam u fryzjera i rozmawiałam o tym. Pan fryzjer stwierdził,że taka nasza kobieca natura ;) że by podobać się sobie to ciągłe diety i rolony a o skórze głowy zapominamy i dopiero jak włosy garściami wypadają to szukamy pomocy:) :) Radził by nawet oglądając TV co drugi dzień masować 15-30 minut skórę palcami bo ona też potrzebuje być dobrze odżywiona a jeśli wymasujemy to samo jej dotlenienie da więcej niż drogie szampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka ;) Dzięki za podpowiedź, jeszcze mi zostało kila ( milionów chyba) włosów, może masowanie coś pomoże :P Dawno nie miałam tak lichych włosów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko...masować pupe, brzuch, uda, wklepywać kremy antycelulitowe, robić peeling, joge twarzy, masować cebulki, trzymac sie diety, nakładac maseczki, stosować bańki chińskie, ćwiczyć cardio i flexi - to... i pewnie jeszcze coś o czym zapomniałam przez okrągły rok a to wszystko po to żeby sie nie wstydzić wyskoczyć w bikini nad basenem podczas tygodniowych wakacji hihihihi wiecie co dziewczyny jesteśmy albo pierdolnięte( sorry za wyrażenie) albo wyjatkowe w każdym calu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzam wypowiedź - oczywiście, że nie tylko dlatego to robimy są ważniejsze powody jak zdrowie, kondycja, samopczucie itd. to tylko taki błahy przykład bo prawda jest taka, że wiekszosc z nas robi to żeby sie sobie i innym podobać - prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do masowania skóry głowy zaleca się szczotkę z włosia końskiego. Powinna być twardsza od takiej dla małych dzieci. Podobna jest w Rossmanie, taka z drewnianymi kołeczkami. Faceci ratują się w taki sposób przed łysinami. Życzę sukcesów bo włosy to ważny element naszej urody. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane coś fajnego znalazłam i polecam przeczytać: http://www.handsomemen.pl/wlosy,inne,masaz_skory_glowy.html#.T-MA3tWrq0s http://www.naturalne-kosmetyki.net/pielegnacja-wlosow.html Po przeczytaniu tego to tak sobie myślę,że może te włosy tak wypadają przy dietach by wyrosły nowe i piękne a organizm wyrzuca te na wykończeniu by szybciej rosły;). Miłego popołudnia wyjątkowe chudzinki;). Tak, tak wato nawet pod walec drogowy się położyć;) by wymasował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walec drogowy, ułahahaha ale śmieszne :( :):):) Ja mam czasem takie ciągoty, że już zrobię wszystko, byle wyrwać się ze szponów grubasa :(. I wczoraj przeczytałam, że jakaś tam znana laska ze stanów jest na diecie od szóstej klasy podstawówki, żeby jakoś wyglądać :(. A Cichopkowa to już podobni nic nie je. A Kate Winslet to zdaje się wyrzuciła z domu lodówkę. A ktoś tam to coś tam. Jezu :(. Litości:(. czasem jak pomyślę o tych ograniczeniach, to buuuuu mi się włącza:(. Dlaczego nie mogę być kurna NORMALNA??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 sorry za frustrację :(. zły dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia nie dołuj się! Media lubią wyolbrzymiać gdyż ludzie czytają i oglądają to co wywołuje emocje bo normalność mamy dookoła. Laska nie martw się media nazywają dietą zdrowe odżywianie a zdrowy tryb życia męczarnią a pomyśl dlaczego tak niewiele nawołuje to i pochwala... bo jeśli nie będą krytykować osób dbających o siebie to nie zarobią na reklamach leków, czipsów itp. Aga nie marw się warto się pilnować i musimy sobie swoje zasady wypracować np. Jak waga pokaże 60 kg to szlaban i koniec. Przecież wiem ile cię ta dieta wyrzeczeń kosztowała i nie wierzę byś teraz pozwoliła sobie przytyć 10 czy 15kg. Aga musimy sobie obiecać że już się tak nie zapuścimy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia masz prawo do emocji wypłacz się, wyzłość a nawet weź coś i rzuć sobie byle ci tylko pomogło. To dobry znak bo dawniej byśmy pewnie zajadły emocje a teraz mamy prawo być kobietami i czasem się zezłościć;) Masz świetny wynik więc głowa do góry -jutro będzie lepszy dzień! A ty myślisz że ci co jedzą co chcą i są szczupli to co? Mam koleżkę z którą pracowałam i wiem że wiele lat tak miała a obecnie coś jej się przestawiło, ma 40 lat i z wagi 52-58 kg przytyła do 106kg i kosmos bo nic nie wie na temat odchudzania i zdrowych posiłków a do tego lekarz powiedział,że dieta bezsolna bo nerki słabe i może sama sobie pogratulować,że tak się dopuściła: ciśnienie, obrzęki jak kobieta w wieku podeszłym. Szkoda mi jej bo na Gacę nie te nerki:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) Damy radę, jak nie MY - to kto. Jesteśmy silne. Tyle kasy wpakowałyśmy w nasz wygląd ... Przecież mamy zdrowy rozsądek, uzdrowiony co nieco ... Mamy wagę w domu ... mamy rozpiskę dietową, którą należy zachować i traktować bardzo poważnie. W razie skoku wagi ... karkóweczka i rowerek dodatkowy ... Ja kocham siebie w rozmiarze 38 !!! I przysięgam sama sobie - NIGDY WIĘCEJ ROZMIARU 44/46 !!! A przecież w jedną noc tego nie nadrobię... Jesteśmy NORMALNE, bo wiemy, co mam robić. Mamy prawo być już zmęczone ... ale teraz będzie już tylko lepiej. mam tylko nadzieję, że kiedyś nadrobię spanie :P AGA ... głowa do góry !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka :) dzięki za dobre słowo. To prawda, że tu na forum jesteście Dziewczyny ogromną pomocą i pociechą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytałam co tu napisaliście i nie lekko mi się zrobiło na duszy niestety. Ja nie chcę nawet tego kupować, że tak się wyrażę. Boże drogi czyżbym słyszała zdanie: król jest nagi? Po kiego grzyba retuszują zdjęcia ? Przecież obiecują rozbudowanie metabolizmu i iluś tam czegoś mięśni po przejściu prawidłowo programu a tu co spojrzę na kawałek czekolady to już mam planować ile dni zajmie jej spalenie. Czyli to nie byłoby rozbudowanie metabolizmu ale jego totalne zwolnienie. Napiszcie, że będzie dobrze. Ja już ledwie żyje. Chyba na starość meteopatą się staję czy jak, bo te wahania temperatur, ciśnień dosłownie mnie przybijają do ziemi. Ciśnienie malutkie, kieliszeczek czegoś by może poskutkował a tu nie można. Przez moją dietę ostały się 3 flaszeczki naleweczki z aronii. W sam raz na Boże Narodzenie może już będę po diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komela nie łam się :) - też Ci odpłacę "stawianiem Cię do pionu" jak Ty zawsze mnie. witaminkę lub kawałek pomidora i jazda do przodu :) miejmy nadzieję, że ta pogoda się unormuje wreszcie jakoś :) trzymaj się Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komela nie łam się kochanie od kostki czekolady 25kg nie przybędzie;-). U nas problemem jest i będzie powiedzieć sobie 1 kostka i ok. U nas jak u narkomana jak dotknie kubka smakowego to potem ciężko będzie mózg uspokoić dlatego musimy być czujne;-). Komela to nie koniec świata zjeść loda, ciastko czy kostkę czekolady raz na tydzień ale... ja wiem jak ciężko nie zjesć blachy ciasta, 2l lodów czy 2-3 tablice czekolady. Przy mojej bulimii taka kosteczka to nie jest jak coś na uspokojenie tylko jak darmowa dawka od deelera dla ćpunki, więc trzymam się i pracuje nad sobą;-). Dobrej nocki:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×