Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Gość gość
No wlasnie, glupie myslenie. to juz by z zonatym/zameznoa nie mozan bylo w ogole rozmawiac nawet. A ze sie facet zali to widac ma taka potrzebe i juz. Ale dotkac sie nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ael tych zon mi szkoda, ktorych mezowie nie pozadaja. Sa tylko od sprzatania, prania, przygotowania jedzenia. I akceptuja kochanki. Kobiety zacznijcie sie szanowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem mężatką od lat 13 lat , mamy 2 dzieci w wieku szkolnym o romansie nie o tym , że jestem zdradzaną dowiedziałam się 8 msc temu - przyznał się . Nie mam żalu , wybaczyłam - w końcu to otwarło mi oczy na mój świat , to on jest wielką niewiadomą - poszukał w innych oczach podniesienia swojej męskości A Ja wygrałam - Jestem Ważna i Warta na lepsze jutro, nie lepsze dzisiaj .Jego zdrada pomogła mi znaleźć w sobie swoją Wartość i Poczucie że jestem Kobietą - to on jest uwikłany - a Ja mogę jej podziękować , bo dzięki temu nie stoję idę na przód z podniesioną głową- przeszłam wiele chwil załamania.... o takich czytasz tylko w ksiażkach albo oglądasz na filmach - Jestem Wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu go nie zostawiasz?????????? A jak z sexem bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest człowiek z którym łączy mnie dziwna więź, człowiek który żył przez wiele lat w moich wspomnieniach, ale gdy kiedyś odszedł Mój świat zmienił się na zawsze......człowiek którego słowa teoretycznie nie powinny mi być niezbędne do życia, ale gdy milczy- coś jest nie tak, człowiek którego mój umysł niby nie potrzebuje ale za którym serce zawsze się wciąż ogląda, człowiek który na zawsze pozostanie dla mnie dziwną zagadką, której nigdy nie umiałam rozwiązać.........może tak pokrętnie to napisałam, ale tak jest....jesteś zagadką......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie wierzę, że wtedy gdy miałeś 18 lat udawałeś Kogoś innego niż nim byłeś...wiem, że tacy byliśmy oboje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie to nie jest zdrada chociaż jeżeli jest Ci z tym źle masz prawo przerwać w każdej chwili.............gorzej jakbyś zaczął się spotykać z tą osobą z którą piszesz i ją przytulać, całować itd. to już jest zdrada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie .... tylko im więcej z Nią piszę tym mam na to większą ochotę :( tak było kilka lat temu , k.....a !! I tak źle i tak nie dobrze.... gdzie się człowiek odwróci tam du....a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisanie nie ale juz spotkanie i rozmowa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By się znowu działo !! Że ho,ho !! Tulipan ze mnie że hej !! :D Klękajcie narody ! Nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PA,PA spać trzeba iść ...powoli.... bo mnie noga dzisiaj boli,słonko już za horyzont się sktyło,czas obmyć po całym dniu...me ryło. Umyć uszka,ząbki a do plecków użyć miękkiej gąbki,potem ręcznik niebieski,ciało me wymasuje,w piżamkę wskoczyć i na kolanka,na koniec modlitwa codzienna,człowieka,sąsiada,Polaka : "Gdy wieczorne zgasną zorze. Zanim głowę do snu złożę. Modlitwę moją zanoszę. Bogu ojcu i synowi, dop********e sąsiadowi. Dla siebie o nic nie proszę, tylko mu dosrajcie proszę. Kto ja jestem? Polak mały. Mały zawisły i podły. Jaki znak mój - krwawe gały. Oto wznoszę moje modły, do Boga, Marii i Syna, zniszczcie tego s********a. Mego brata sąsiada, tego wroga, tego gada. Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym, i w ogóle żeby miał marnie. Żeby miał AIDS, zabijaka, oto modlitwa Polaka." PA PA B....ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO CO KOBIETY SIEDZA Z NIEWIERNYMI FACETAMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż za czuła modlitwa P...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie spadaj na mecz a potem do podusi, i słodko śnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę ,patrzę :) spoko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem... żadnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś każdej:) bo jesteś mądry facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale interesująca modlitwa na koniec dnia he he dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowa i spotkanie nie są zdradą chociaż już czasami mogą być wstępem do niej....a pocałunek i przytulenie to już ostra jazda bez trzymanki....he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak sądzę ...ale miło wspominam...bardzo miło ,udanego i fajnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ...ale jeśli żona wie że ta z którą się rozmawia,to pierwsza miłość....jeśli Jej się obiecało kiedyś ...że więcej nie będzie się kontaktowało z Tą osobą ,ani telefonicznie ,ani listownie ,a-mailowo itp ....I się kontaktuje ....to co to jest ? Powiedzcie mi czy to jest ok ? Jeśli się złamało słowo bo chciąło się tylko dowiedzieć co słychać ,czy jest zdrowa,czy w jej życiu wszystko jest ok ? Czy to jest zdrada ? Czy jak człowiek martwi się też o osobę z którą się nie widziłao bardzo dawno ...ale coś go łączy,jakaś niewidzialna nić ? I się pisze ...to jak to jest ?Oczywiście w tajemnicy ? No bo się nie chce zranić to jak to nazwiecie ???? 4 _____________________________________ Szarpie za serce takie wyznanie, bo chciałabym, żeby pochodziło od mojego P. Tyle szczegółów zgadza się... Chyba byłoby mi łatwiej, gdybym wiedziała...że on tak myśli. Zamiast domyslac się, bić z myślami, bo zamilkł... Tak, wiem, że tak jest lepiej, żeby zgasło to uczucie, jeszcze raz w moim życiu, co za ironia losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co. Widzialam pozew rozwodowy czyli nie klamal jak na razie. Kolejna sprawa to powiedzial ze jest cierpliwy i mozemy na razie pozostac na tym etapia na ktorym jestesmy. Ciekawe ile ten rozwod moze trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiada mi to bo mozna sie lepie poznac i widze ze potrafi sie wstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że potrafi się powstrzymać, to o niczym nie świadczy znałam takiego, co się powstrzymywał, a potem było tak że rozpalał tę kochankę /co już wtedy była żoną/ i ją tak zostawiał a ona się męczyła. wiec to powstrzymywanie o niczym nie świadczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie się powstrzymuje a później to się normalnie zdziwisz co się będzie działo, sama będziesz w szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma kiedyś się spotkała z żonatym kolegą z pracy tylko w celach omówienia pewnych spraw zawodowych a ten się rzucił na nią niczym wilk.......była w totalnym szoku nie wiedziała co robić:), także uważaj na zajętych mężczyzn teraz się powstrzymał ale potem to zobaczysz że się już nie będzie taki grzeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×