Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nusiaaa

IN VITRO - zapraszam te które przed, w trakcie i po

Polecane posty

Izabelka gratuuuuuuuuuuuuulacje kochana!!!!!!!super super!!!!!! Oby betka rosla jak na drożdżach ;-) ściskam Cię mocno:-) x Juloni pisz szybciutko bo na Ciebie też czekamy! x Helenka trzymaj się jutro dzielnie i zyczę powodzenia! x Witaj Aliket,Tobie tez zycze wysokiej bety. x kurde potraficie człowiekowi poprawić humor z rana ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka30 wiesz ja się nieznam na tym napisałam tylko to co usłyszałam,ale teraz myślę że może chodzilo o to że w moim przypadku nie ma to znaczenia czy ten lek czy ten. izabelka strasznie mocno gratuluję 2 kreseczek miejmy nadzieje że otwierasz pasmo szczęścia na forum:) Ja dzisiaj nie mogę znaleźć sobie miejsca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Izabelko gratulacje :) Uśmiech mi pojawił się, jak przeczytałam Twoja wiadomość. Dbaj teraz o siebie i swoja fasolkę. x Ja biorę lutinus. x Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak jest w dniu transferu brałyście rano też te tabletki dowcipne przed transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlicha83
do NOWA38 hej sluchaj ja tez mieszkam w u w okolicch Manchester i tutaj sie lecze ,co do punkcji to mam miec w znieczuleniu wiec to nie tak ze wszedzie w UK go nie podaja.informacje mam sprawdzona bo kumpela ktora leczy sie w tym samym szpitalu jest juz po i miala wykonane znieczulenie Gdzie mieszkasz w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja z tego co pamietam to bralam utrogestan jeszcze przed punkcja az to bety. Rano przed transferem tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka, suuuuper, gratulacje! Takie wieści z samego :) Teraz czekamy na resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka - ogromne gratulacje, bardzo Ci sie ciesze ze Ci sie udalo, moze w koncu teraz juz sie kazdej z nas uda! dosyc tych niepowodzen:) Gerwazy ja znowu z pytaniem. Bo lekarka kazala mi brac luteine dopochwowa od 16 dnia cyklu przez 14 dni ( zawsze bylo przez 10 nie wiem czemu teraz przez 14) mialam ten scratching plamilam troszke ale przeszlo i teraz pytanie, bo dzis rano jak sie podcieralam zobaczylam zywa czerwona krew i czy mam brac dalej luteine czy juz odstawic i traktowac to jako okres?bo jak bym dalej brala luteine to moge sobie cos poprzestawiac w cyklu?? a czy wogole moze pojawic sie okres jak biorze sie luteine? bardzo prosze o rade bo od 1 dc mam brac estrofen i nie wiem co robic?? juloni teraz Twoja kolej Alkiet witamy Madziula, helenka, nonjoc - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelka gratulacje:) Aliket dopytywałam ciągle o ciebie i jesteś:) trzymam kciuki za twój sukces. Ja niestety musze czekać do lipca, i to zawieszenie jest okropne. Helenko powodzenia na transferze:) trzymam kciuki za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny codziennie was czytam i za kazda kciuki trzymam i jak widze sobre wiesci to sie nie loge powstrzymac zeby nie pogratulowac, wiec izabelka gratulacje! ja po 10 miesiacach brania duphastonu, odstawilam go, Boze myslalam ze mnie wykoncza te migrent! Jak naprawde bardzo sie znosze jakiekolwiek hormony, jutro powinnam dostac wreszcie @ pierwsza nez wspomagaczy, mode. Eddie mi teraz latwiej schudnac, jutro instaluje silownie w garazu, sprzety kupione- bieznia, orbitrek,dziewczyny jak tylko schudne dolacze do was, tak bardzo chcialabym znowu zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Eli, plan jest, silownia jest, takze tylko cwiczyc i obserwowac efekty :) xxx Izka, super! gratulacje!!!!! bardzo bardzo fajnie, zycze Ci spokojnych 9 mies :) xx Miki, u mnie lekarz zapropowal CC, a nawet dwoch lekarzy, moj i drugi, do ktorego sie wybralam po druga opinie. Oboje powiedzieli, ze decyzja nalezy do mnie i ze moge wybrac czy naturalnie czy CC, ale z uwagi na pepowine, moga mnie skierowac na CC. xxx Juloni, trzymam kciuki! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja też brałam luteinę dopochwową w dzień transferu az do bety,teraz tez tak będę robic. x yassmin a dlaczego bierzesz właśnie ten lutinus a nie zwykła luteinę?są jakies szczególne wskazania w Twoim przypadku?A Ty leczysz się w Polsce i tez płaciłaś tyle co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nielotol ,Madziula30 dzięki za odpowiedź bo tak się zastanawiałam czy to im nie będzie przeszkadzało w umieszczeniu zarodków czyli rano normalnie wezmę luteinę,a możecie mi napisać jak u was było z sexem?i czy po transferze leżałyście czy raczej ruszałyście się? Ja nabieram nadziei że jak jeszcze nie zadzwonili z kliniki to że wszystko jest dobrze i jutro dojdzie do transferu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja jak zaczęłam brać te wszystkie leki łącznie z luteina to oczywiście sexu nie było bo nie wyglądasz wtedy estetycznie.Ja zakladalam cały czas wkładke bo wszystko się wylewa.Po transferze przez jakies 3 dni starałam się dużo leżeć a później już zyłam normalnie ale nie dźwigałam niczego,spokojnie i bez wysiłku.Generalnie bardzo uważałam na siebie.Acha no i po transferze sexu również zero bo tak nam zalecił lekarz,zeby jednak być ostrożnym i poki co zrezygnować ze współżycia.Trudno było ale czego się nie robi dla dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko, ja rowniez bralam utrogestan przed transferem. Po transferze, odpoczywaj, nie forsuj sie i nie kap sie, tylko raczej prysznic. Xx Aliket, witaj po przerwie :) Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nielotol Monjoc Gerwazy Juloni Miki Madziula Helenka Yassmin Kikulec Joasiu Justynka mamaElisabethi (mam nadzieje, ze zadnej ne pominelam) DZIEKUJE Wam wszystkim ,za dobre rady równiez. Ciągle nie mogę uwierzyc. Mocno trzymam kciuki za Nas wszystkie . Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Madziula 30 nie wiem dlaczego lekarz akurat przepisał mi ten lutinus a nie zwykłą luteinę. Może uznał,że jest silniejszy i lepszy. Jestem po transferze. Mieszkam w Polsce. Kosztował mnie opakowanie ok 200zł. Pewnie to też zależy od apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmine a kiedy testujesz? Izabelko jak się czujesz mamuśko;-) Czekamy teraz z=na dobre wieści od Julion ;-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yassmin31
Nie wiem. Poczekam na rozwój sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yassmin jak sie czujesz po transferze i kiedy testujesz??:) x Monjoc jestem w szoku hehe oczywiscie teraz sie martwie bo tu nie robia bety za kilka dni powtorze wiec test! Plecy mnie bola potwornie no i takie ćmienie w brzuchu, taki bol jakbym zaraz miala dostac @ W poniedzialek ty bedziesz tryskała szczęściem:) Dziewczyny mieszkajace wpolsce mam do Was pytanie. Jak to wyglada, macie in vitro zachodzicie w ciąże dzwonicie do kliniki i co dalej? Macie jakies spotkanie z lekarzem?? Bo tutaj nic zero jakis tam zaleceń (poza oszczedzaniem sie i zero stresu), a wizyte mam dopiero w czerwcu! Nie wiem czy to tak wszedzie jest czy tylko w uk. xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko mnie czesto krzyż boli w dolnej partii czy też tak miałas podobnie? Już świruję !! ;-) Ale tak mam przed @. Jajnik mnie nieraz kuje lewy i przez pierś lewą jakieś nerwy przechodzą, oprócz tego krostek troszkę na czole i szyi i brzuch taki nabrzmiały ;-( Izabelko mi lekarz kazał dzwonić po becie i umowić sie na spotkanie czyt tak czy tak. Ja mam do mojego tel. komórkowy i zawsze mozna zadzwonić, także kontakt jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec teraz tylko czekam na telefon..... martwie sie jak nie wiem, ale nic mnie nie boli, nic mnie nie cmi tak jak Izabelke wiec chyba nic z tego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juloni, każdy przechodzi inaczej. Będzie dobrze. A o której mają dać znać? Co chwilę zaglądam i czekam na dobre wieści. Powoli się uzależniam od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkabelka serdeczne gratulacje!!! wiem jak to jest, czlowiek nie moze uwiezyc:) x u mnie jak beta jest pozytywna to za 2 tyg jest wizyta u lekarza, wlasciwie po to , zeby stwierdzic: ile jest zarodkow, czy ciaza jest prawidlowo umieszczona i zeby sprawdzic czy nie ma jakis torbieli albo innych nieprawidlowosci. jesli wszystko jest ok, to idziesz do swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izkabelka te wizyty u lekarza na tak wszesnym stadium to wlasciwie tak dla naszego spokoju, bo gdyby cos bylo nie tak, np. ciaza pozamaciczna to miala bys bole lub krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania dziekuje:) U ciebie wszystko dobrze?? JULONI czekamy z niecierpliwoscia!!!!!!! Monjoc jeszcze 3 dni i wszystko sie wyjasni. Każda kobieta jest inna takze nie przejmuj sie ze cos cie boli albo nie! Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania masz racje ze to fajne jak szybko jest wizyta bo przeciez nigdy nie wiadomo, kurcze ile bylo historii ze okazywalo sie ze pecherzyk jest pusty...dobra ale nie mysle o tym wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelko mas rację, kazdy organizm jest inny ;-) Julion czekam razem z Toba '-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety.......nie udalo sie....Papa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×