Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

U mnie dziś leniwy dzień cały dzień w łóżku:-) ale Mąż chory temp, gardło, katar w nocy mi się tak wypocił, że czuję jak mnie też coś łapie:-/ na razie ratuje się tym syropkiem dla ciężarnych Prenalen może da radę:-) u mnie wg ostatniego usg mały też ułożony podłużnie miednicowo. Pod koniec miesiąca mam kolejne. I kopniaczki czuję w dole brzucha tuż na spojeniem łonowym i w pęcherz. I też czuję jak na prawe żebra mi się pcha co jest dość bolesne momentami:-/ z wagą nie wiem jak bo na nowym mieszkaniu wagi brak ostatnio było 13 do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pościel to w sumie nie myślałam o tym. Nie wiem czy pościel czy poduszeczka i kocyk? Może doświadczone Mamy podpowiedzą czy przydaje się?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posciel do wozka to nic innego jak mini wersja tej do lozeczka (teraz jestem taka madra bo przy pierwszej ciazy tez sie o to pytalam ;) ) Jak dla mnie wystarczy flanelkowa pieluszka albo miekka tetra jako przescieradelko i grubszy kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowi sie, ze poduszki niewskazane sa dla niemowlakow. Ja sie balam klasc synka na poduszkach bo balam sie,ze sie zaplacze. Nawet na takich plasciutkich nie kladlam. I tak sobie mysle, ze nic na tym nie stracil a ja spokojniejsza bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lokator rozpycha się dziś znowu cały dzień jak szalony. Ruchy odczuwam wysoko, ponad pępkiem. W dole też, ale częściej ucisk. Za to wątrobę już mam nieźle skopaną ;) Zachowuje się jakby chciał wyjść przez pępek już teraz. Łobuz! :) *NoToFRUGO trzymam kciuki, byś dotrwała spokojnie do kwietnia. Nic tylko się oszczędzaj maksymalnie. *Mysza ja najczęściej śpię na lewym boku właśnie. Ale bez poduszki między nogami. Robi mi się ciężko, kiedy leżę zbyt długo na wznak. *bożka u mojej trzylatki też teraz jakoś sporo różu w szafie. To chyba taki wiek różowych księżniczek :) *Nadziejka daj znać, co tam w brzucholku słychać. *karolowa pościeli do wózeczka na pewno nie będę kupować. Kocyki jak dla mnie będą w 100% wystarczające. Z poduszek wszelkich dla maluszków i tak lekarze i fizjoterapeuci zalecają zrezygnować. Tak jak pisze Mysza - też miałam obawy przed kładzeniem małej na poduszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny próbuję z modyfikacją tabelki. Jeśli macie ochotę - podzielcie się wybranymi imionami :) NICK----------------synek/córeczka----------imię----------termin porodu mniejszabyc--------------córcia---------------7--------- --- ----01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia--------------6----------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek----------------6--------- --- ----05.04.2013 kasia-----------------------synek----------------6------- --- -----6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek---------------7----------- ------ 07.04.2013 kiwoszka------------------córka----------------6-------- --- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia---------------6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80-------------------synek----------------6--------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6------ --- -------11.04.2013 madzisn-------------------synek----------------6--------- --- ----11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------6------ --- --------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia---------------6---------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek----------------6---------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek----------------6---------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-----------------6---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś---------------- 6---------------17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------------6--------- --- ---17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 6---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek-------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek----------------6--------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka----------------5-------- --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia----------------5--------- --- ----22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ 5----------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pościeli do wozka nie miałam Paulinka spala w rożku na pieluszcze i pod kocykiem albo bez NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia---------------7--------- --- ----01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia--------------6----------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek----------------6--------- --- ----05.04.2013 kasia-----------------------synek----------------6------- --- -----6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek---------------7----------- ------ 07.04.2013 kiwoszka------------------córka----------------6-------- --- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia---------------6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80-------------------synek----------------6--------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6------ --- -------11.04.2013 madzisn-------------------synek----------------6--------- --- ----11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------6------ --- --------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia---------------6---------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek----------------6---------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek----------------6---------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-----------------6---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś---------------- 6---------------17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------------Zuzanna --------- --- ---17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 6---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek-------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek----------------6--------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka----------------5-------- --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia----------------5--------- --- ----22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ 5----------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK----------------synek/córeczka---------- imię------- ---termin porodu mniejszabyc-------------- córcia---------------7--------- --- ----01.04.2013 Nadziejka mała----------- córcia--------------6----------------05.04 .2013 Dzidek78------------------ synek----------------6--------- --- ----05.04.2013 kasia----------------------- synek----------------6------- --- -----6-10.04.2013 321Mysza----------------- synek---------------7----------- ------ 07.04.2013 kiwoszka------------------ córka----------------6-------- --- -----08.04.2013 olabia---------------------- córcia---------------6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80------------------- synek----------------6--------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6------ --- -------11.04.2013 madzisn------------------- synek----------------6--------- --- ----11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------6------ --- --------12.04.2013 kwietniówka2013-------- córcia---------------6---------- -- ---13.04.2013 Andzik1984--------------- synek----------------6---------- -- ---16.04.2013 Sekowa28----------------- synek----------------6---------- -----16.04.2013 agalesna ----------------- synek-----------------6---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś---------------- 6---------------17.04.2013 Bożka2930--------------- córeczka-------------6--------- --- ---17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 6---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek------------- Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa--------------------- synek----------------6--------- --- ----19.04.2013 Funiak-------------------- córka----------------5-------- --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa------------- córcia----------------5--------- --- ----22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek-------------?--------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane co myslicie o imieniu Antek? Kurka jakby byla dziewczynka mamy wybrane a ze ma byc chlopczyk to ja juz nie wiem... Tesciowej podoba sie tez Wojtek, maz wspominal cos o szymonie i bartku... Kurka najbardziej denerwuje mnie reakcja mojej rodziny.. Siostry mnie wkurzja strasznie... Bo antek nie bo jakis wuja byl ktorego ja wogole nie znalam zmarl 2 lata zamin sie urodzilam... Wojtek ze znaly takiego wojtka i byl pijak... Strasznie mnie to denerwuje! Przeciez nawet jesli bd Wojtus to bd tylko moj znaczy nasz jedyny taki wyjatkowy... Ale oni nie potrafia tego zrozumiec... E ona to ty chyba pytalas o ten wczesniejszy porod... Boje sie strasznie .. Dzisiaj czytalam artykul o kobiecie ktora urodzila w 25 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMM wszystkie przytoczone przez Ciebie imiona są jak dla mnie bardzo ładne i przy tym klasyczne. Wszystkie też kojarzą mi się bardzo dobrze, mam kilku takich w bliskiej rodzinie - fajne chłopaki :) Gdybym miała wybierać to zastanawiałabym się chyba między Antkiem i Wojtkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dziewczynka jest idealna, ma równy 1 kg i przy porodzie będzie miała ok 3,1 kg jak tak dalej będzie rosła :-) . Szyjka jak najbardziej ok, a te skurcze też naturalne. Póki co ułożona poprzecznie ale się powinna obrócić za ok 1 miesiąc. Byle tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec dziewczynka jest idealna, ma równy 1 kg i przy porodzie będzie miała ok 3,1 kg jak tak dalej będzie rosła :-) . Szyjka jak najbardziej ok, a te skurcze też naturalne. Póki co ułożona poprzecznie ale się powinna obrócić za ok 1 miesiąc. Byle tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka cieszę się, że wieści dobre :) I że Twój nastrój po wizycie też dobry :) Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka cieszę się, że wieści dobre :) I że Twój nastrój po wizycie też dobry :) Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję oby tak dalej. Ale jeszcze lekarz stwierdził, ze mogę się spodziewać ze jak się urodzi też będzie taka ruchliwa, będzie wesoło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamlodamama ja mam siostrzeńców Wojtusia i Bartusia :) a nad Antkiem się zastanawiałam na początku, ale jakoś odwidziało mi się ;) ale ogólnie fajne imionka. NICK----------------synek/córeczka----------imię------- ---termin porodu mniejszabyc--------------córcia---------------7--------- --- ----01.04.2013 Nadziejka mała-----------córcia--------------6----------------05.04 .2013 Dzidek78------------------synek----------------6--------- --- ----05.04.2013 kasia-----------------------synek----------------6------- --- -----6-10.04.2013 321Mysza-----------------synek---------------7----------- ------ 07.04.2013 kiwoszka------------------córka----------------6-------- --- -----08.04.2013 olabia----------------------córcia---------------6------ --- -------09.04.2013 Ancyk80-------------------synek----------------6--------- --- ----10.04.2013 ::::Asia::::----------------córcia---------------6------ --- -------11.04.2013 madzisn-------------------synek----------------6--------- --- ----11.04.2013 Plusik------------------------?-------------------6------ --- --------12.04.2013 kwietniówka2013--------córcia---------------6---------- -- ---13.04.2013 Andzik1984---------------synek----------------6---------- -- ---16.04.2013 Sekowa28-----------------synek----------------6---------- -----16.04.2013 agalesna -----------------synek-----------------6---------------16. 04.2013 monika_kwietniowka---synuś------------Olaf---------------17.04.2013 Bożka2930---------------córeczka-------Zuzanna ----------17.04.2013 e ona---------------------synek---------------- 6---------------18.04.2013 Otulka--------------------synek-------------Tymon----- --- ----18.04.2013 dagaa---------------------synek----------------6--------- --- ----19.04.2013 Funiak--------------------córka----------------5-------- --- -----20.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------5----------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia----------------5--------- --- ----22.04.2013 przyszlaMlodaMama-------?------------------ 5----------------28.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE przyszlaMlodaMama imię Antek bardzo mi się podoba, tak na imię miał mój kochany dziadek, a mój syn ma tak na drugie. Wojtek też mi się podoba, Bartek mniej. Nadziejka mała super że z dzidzią wszystko dobrze :) Karolowa przy pierwszym dziecku naszukałam się poduszki do wózka. Jedna za pulchna, inna taka że główka się pociła, w końcu znalazłam prawie że płaską, ubrałam ją w poszewkę, a na spód położyłam samą poszewkę od kołderki. Jak było gorąco to miałam tylko pieluszkę do przykrycia, a jak chłodniej to kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE przyszlaMlodaMama imię Antek bardzo mi się podoba, tak na imię miał mój kochany dziadek, a mój syn ma tak na drugie. Wojtek też mi się podoba, Bartek mniej. Nadziejka mała super że z dzidzią wszystko dobrze :) Karolowa przy pierwszym dziecku naszukałam się poduszki do wózka. Jedna za pulchna, inna taka że główka się pociła, w końcu znalazłam prawie że płaską, ubrałam ją w poszewkę, a na spód położyłam samą poszewkę od kołderki. Jak było gorąco to miałam tylko pieluszkę do przykrycia, a jak chłodniej to kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE przyszlaMlodaMama imię Antek bardzo mi się podoba, tak na imię miał mój kochany dziadek, a mój syn ma tak na drugie. Wojtek też mi się podoba, Bartek mniej. Nadziejka mała super że z dzidzią wszystko dobrze :) Karolowa przy pierwszym dziecku naszukałam się poduszki do wózka. Jedna za pulchna, inna taka że główka się pociła, w końcu znalazłam prawie że płaską, ubrałam ją w poszewkę, a na spód położyłam samą poszewkę od kołderki. Jak było gorąco to miałam tylko pieluszkę do przykrycia, a jak chłodniej to kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jade na zakupy... Zobacze jak wena... Bo kiepsko ostatnio z nia.. I po zakupach okazuje sie ze jestem zla i ze nic nie kupilam... Myslalam ze bd wrecz odwrotnie a tu masz... Mam dosyc siedzenia w domu.. Ile mozna... Juz chcialabym miec babla przy sobie... Wczoraj tak poczytalam watek grudniowek i styczniowek... Chyba kazda miala problemy z karmieniem...bardzo sie tego boje.. Im wiecej czlowiek ma czasu tym wiecej sobie problemow wynajduje... Nadziejka duza masz ta kruszynke:) ciesze sie ze dober wiesci po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jade na zakupy... Zobacze jak wena... Bo kiepsko ostatnio z nia.. I po zakupach okazuje sie ze jestem zla i ze nic nie kupilam... Myslalam ze bd wrecz odwrotnie a tu masz... Mam dosyc siedzenia w domu.. Ile mozna... Juz chcialabym miec babla przy sobie... Wczoraj tak poczytalam watek grudniowek i styczniowek... Chyba kazda miala problemy z karmieniem...bardzo sie tego boje.. Im wiecej czlowiek ma czasu tym wiecej sobie problemow wynajduje... Nadziejka duza masz ta kruszynke:) ciesze sie ze dober wiesci po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌼 i ja juz wczoraj myslalam nad ta posciela do wozka i daruje sobie, takie malenstwo to rzeczywiscie w rozek, a pozniej szybko minie i bedzie czerwiec wiec kocyk bedzie w sam raz :) 🌼 przyszlaMM bardzo ladne imiona, mi sie Bartek podoba, ale w moim bliskim otoczeniu jest juz niejeden :D Antek... u nas na ludzie z pewnego terenu mowi sie "antki" niewiem skad sie to wzielo, ale to juz jest od dawna, dlatego swojemu synkowi nie dalabym tak na imie, ale tylko z tej dziwnej tradycji w naszym wojewodztwie :D mysle ze ladne imie, ale po prostu gdybym ja tak dala to ten zwyczaj by pewnie spowodowal ze bylby troszke wysmiewany od "antkow" :D a Wojtek to mi najmniej sie podoba, ale Szymon jest tez bardzo ladne, i sama nad nim sie zastanawialam, tylko maz nie polubil tego imienia i zaczal przedrzezniac "szyszon" ale dlaczego nie wiem :D nie patrz sie na innych, wszystkim nie dogodzisz, wazne zeby Tobie i mezowi sie spodobalo, naprawde, ja juz tez niejedno uslyszalam ;) 🌼 Nadziejka mała to super ze z corcia wszystko dobrze, kurcze moj synek 3 tygodnie temu mial 800 gram, ciekawe ile teraz moze miec... ale chyba duzy nie bedzie raczej :) Ja tez trzymam kciuki, oby dalej bylo tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tabele wagi plodu ;) http://ciaza-i-porod.wieszjak.pl/kalendarz-ciazy/235468,Tabela-sredniej-wielkosci-i-masy-plodu-w-poszczegolnych-tygodniach-ciazy.html u mnie 27 tydzien maly wazy 1,150 wiec sporo, mysle ze 4,500 to spokojnie sie urodzi;) jak dotrwam do konca ;) tez czytam styczniowki ale polowa juz urodzila a czesc w grudniu (czyli przed terminem). jest tyle pieknych imion Antoni mi tez sie bodoba ;) ja wybralam Błazej bo tak chcemy i najwazniejsze ze nam sie podoba. Rodzinie nie koniecznie - ciagle slysze ze te blazej z serialu to sie nie slucha rodzicow to i wasz taki bedzie... ble ble ble ;) Mateusz ma byc łobuziakiem - poki co jest aniołkiem ;) to ze znaja pijaka o jakims imieniu to juz - nie.... bo xxx to pijak i wasz tez bedzie. albo yyyy jest wredny to i wasz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tabele wagi plodu ;) http://ciaza-i-porod.wieszjak.pl/kalendarz-ciazy/235468,Tabela-sredniej-wielkosci-i-masy-plodu-w-poszczegolnych-tygodniach-ciazy.html u mnie 27 tydzien maly wazy 1,150 wiec sporo, mysle ze 4,500 to spokojnie sie urodzi;) jak dotrwam do konca ;) tez czytam styczniowki ale polowa juz urodzila a czesc w grudniu (czyli przed terminem). jest tyle pieknych imion Antoni mi tez sie bodoba ;) ja wybralam Błazej bo tak chcemy i najwazniejsze ze nam sie podoba. Rodzinie nie koniecznie - ciagle slysze ze te blazej z serialu to sie nie slucha rodzicow to i wasz taki bedzie... ble ble ble ;) Mateusz ma byc łobuziakiem - poki co jest aniołkiem ;) to ze znaja pijaka o jakims imieniu to juz - nie.... bo xxx to pijak i wasz tez bedzie. albo yyyy jest wredny to i wasz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka duża już Twoja Dziewczynka:-) ale 3100 na poród to tak akurat:-) PrzyszłaMłodaMamo udanych zakupów życzę:-) ja ostatnio byłam w Pepco i kilka ciuszków zakupiłam zestaw startowy, body, niedrapki, pajacyka. I nie wiem za bardzo na jaki rozmiar kupować? Mam jeden zestaw na 56 i teraz te ciuszki na 62. I tak sobie myślę że na razie na 62 będę kupowała a jak na jednym z ostatnich usg się okaże, że synuś jest malutki to dokupię na 56. Co do imion to mnie strasznie wkurza jak ktoś mówi e takie to nie bo to tacy i tacy ludzie. Ja miałam tak z imieniem dla dziewczynki miała być Magdalena to od Mamy Męża non stop słyszałam, że Magdy wszystkie są takie i takie. Kilka razy doszło nawet to delikatnej kłótni. Jak się okazało, że chłopiec to mówiła że imiona po Dziadkach Męża żeby dać. A dlaczego nie po moich?? Całe szczęście to my wybieramy:-D i będzie Bartuś:-) jak będziecie kopiowały tabelkę poproszę o dodanie u mnie Bartosza:-) bo piszę ciągle z telefonu i nie mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka duża już Twoja Dziewczynka:-) ale 3100 na poród to tak akurat:-) PrzyszłaMłodaMamo udanych zakupów życzę:-) ja ostatnio byłam w Pepco i kilka ciuszków zakupiłam zestaw startowy, body, niedrapki, pajacyka. I nie wiem za bardzo na jaki rozmiar kupować? Mam jeden zestaw na 56 i teraz te ciuszki na 62. I tak sobie myślę że na razie na 62 będę kupowała a jak na jednym z ostatnich usg się okaże, że synuś jest malutki to dokupię na 56. Co do imion to mnie strasznie wkurza jak ktoś mówi e takie to nie bo to tacy i tacy ludzie. Ja miałam tak z imieniem dla dziewczynki miała być Magdalena to od Mamy Męża non stop słyszałam, że Magdy wszystkie są takie i takie. Kilka razy doszło nawet to delikatnej kłótni. Jak się okazało, że chłopiec to mówiła że imiona po Dziadkach Męża żeby dać. A dlaczego nie po moich?? Całe szczęście to my wybieramy:-D i będzie Bartuś:-) jak będziecie kopiowały tabelkę poproszę o dodanie u mnie Bartosza:-) bo piszę ciągle z telefonu i nie mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj z tymi imionami to się mają ludzie.. ja tam nigdy nie mówiłam nikomu, że wybiera brzydkie imię, albo coś w tym stylu. Najważniejsza jest dzidzia, a nie tam imię :) Powoli do każdego można się przyzwyczaić :D Jak byłam ostatnio na USG w 22tyg. to mały ważył 560g, a w tej tabelce jest 350g to duża różnica. Jutro mam wizytę, czyli 26tyd. ciekawe ile ma:)W tab.jest 850g ;) Oby nie był taki wielki :D , bo jak ja go urodzę?:D Wy też tak macie, że non stop jak macie czas to myślicie o swoich maleństwach? O porodzie, przygotowaniach, itd.? No bo ja to nie mogę o tym zapomnieć:/ Cały czas mam go w myślach.. i oby do kwietnia !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja właśnie wróciłam z przychodni robiłam ten test obciążenia glukoza a fuj :-(, w pierwszej ciąży jakoś łatwiej mi to przeszło przez gardło jak teraz..., na nic nie mam ochoty jakoś tak sennie się czuje a tu pasuje sie brac za obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł! karolowa chciałabyś mieć bardziej cc niż sn? 321Mysza ja spie na bokach bo inaczej mi nie wygodnie , czasem na chwile połoze sie na plecach ale wtedy mały od razy protestuje poprostu mnie kopie tak ze zaraz wracam na bok. Juz mam wgniecione boki czasami :D Bożka co do macierzyńskiego to podobno ten roczny urlop nalezy sie matą które urodzą po 17 marca. Ja nie wiem czy bede z niego korzystac, nie jestem typową matką polką i lubie miec kontakt z ludżmi a praca daje mi taki kontakt. Poza tym wolałabym rozwi azanie 6miesiecy płatnego 100% i ewentualnie dobrac sobie 1czy 2 miesiace tego za 60% bo jeszcze mam urlop wypoczynkowy... ale nie wiemczy tak mozna , czy trzeba albo pół roku albo rok siedziec. przyszłaMłodamama Antek ładnie; ale to Wam rodzicom ma sie podobać przede wszytskim. Zazwyczaj imiona kojarzą sie juz z konkretną osobą ale ja uważam ze nie ma co sie ogl adac na innych i poporstu nazwac tak jak sie uważa. To Twoje dziecko i Ty bedziesz najczesciej zwracac sie imieniem ktore wybrłaś. Nadzieja ma la - dobrze ze wszytko ok. :) takie wiadomości są najlepsze! ja pewnie synka nazwę NIKODEM bo zawsze z meżem nam sie to imie podoba lo i mam gdzies komu i czy sie podoba. własnie czytam książkle Pięćdziesiąt twarzy Greya - jezu normalnie pornol! czyta la kt oras to z Was heheh masakra jaks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też non stop myślę o maleństwie, o rzeczach dla niego o porodzie, czytam ciągle fora. Tak naprawdę teraz tylko tym żyję:-) no ale co się dziwić rewolucja w życiu:-) ja po glukozie ledwo siedziałam tak mi się spać chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×