Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

e ona ja tez nie mam brzucha i wlasnie dzis tez mnie to martwiło bo osttanio zdawało mi sie ze cos rosnie ale dzis tak patrze patrze a tu nic nooo, i stanełam na wage to waga taka sama od poczatku ciązy , a to juz niby 11 tydzien ciazy hmmmm mam nadzieje ze jeszcze urośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam: wypasione, opti fresh z lowicza i jeszcze białe+wapń :) Mam mega dobrze obadany ten temat ;) Opowiadalam Wam kiedys jak 40 minut lazilam po dziale z nabialem przecierajac oczy ze zdumienia, ze 80% produktow mlecznych nie ma przyswjalnego wapnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu...zeżarło mi już 3 posty...net w pracy zamula a w domu dalej nie mam;/ Melwa...miałam nadzieję że jednak będzie dobrze, że moze się pomylili...nie wiem co powiedzie4ć...jesteśmy z Tobą...z wami... Dziewczynki, cieszę się razem w Wami, zdjecia usg boskie...ja za tydzień idę do gin, a potem 8 na to usg genetyczne...chciałabym juz wiedzieć co tam u naszego skarbka...jak się ma... i zeby maż wkońcu mógł eż zobaczyć.... Ja mam chyba jakieś zwolnione tempo...też już poprzypalałam pare rzeczy i w ogóle;D głowa mnie dziś masakrycznie boli:/ Witam nowe koleżanki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Baby, dajcie spokoj z tymi brzuchami. Ja tez mam malenki brzuch, jak sie klade to w ogole jest plaski jak byl. Dzieciak jednak rosnie, macica tez. Badzcie spokojne i cieszcie sie malymi gabarytami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolik kurcze ja też mialam takie wrażenie że się powiększa ale czuje że podbrzusze nie rusza i mysle ze powieksza sie przez wzdecia bardziej, juz mnie to dodc mocno niepokoi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ONA termin masz na 22 a ja na 1 i brzuszka też wcale nie mam a jest wszystko ok :) spokojnie doczekasz sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo, brzuch nic nie rośnie, ale jak pojem to tak wywala. Ja też bym chciała, żeby wyszedł jak najpóźniej, chociaż jeszcze taki mały to uroczy, ale później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po usg przesunął się termin z 13 na 8, ale lekarz powiedział, że dopiero po usg w 19 tyg jeszcze dokładniej określi. Ale ja to olewam. I tak mało kto rodzi dokładnie w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z tego wychodzi ze jeszcze terminy tak na prawde mogą nam się poprzesuwać , no ale moze mi sie przesunąc na wczesniej, bo wole urodzic szybciej , hii juz bym chciała miec dzidziulka tak w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona, karolowa - ja wybrałam tą kliniki, ponieważ rodziła tam siostra mojego mena, bardzo była zadowolona z opieki :) do tego ta klinika jest 5 min. drogi samochodem od mieszkania mojego mena, a raczej w pozniejszych miesiacach bede juz mieszkała u niego, takze nie bede sie musiała tłuc godzine do centrum, aby dojechac do szpitala... :) lolikLOLIK - ta "moja" klinika ma również umowe z NFZ, dlatego poród bede miała bezpłatny, tylko, że trzeba byc na min. 5 wizytach pełnopłatnych. Ale przynajmniej bede wiedziała, że dobrze poprowadzą moją ciąze, bo ten mój lekarz to traktuje swoje pacjentki jak powietrze, nic nie powie, nie objaśni... tylko słysze w kółko: "wszystko wporządku" :P - choc dobre i to hehe :) A w ogóle to dziwi mnie jedno, wczoraj na usg genet. wyszło mi, że jestem w 12t4d, a dzis na usg u mojego lekarza: 13t1d... śmiesznie, choc i tak bardziej wierze wczorajszemu sprzętowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majakowa - dziekuje, że pytasz :) anoo troche lepiej, choc powiem Ci, że nie sprawdzam go, nie zaglądam w smsy, także tak na prawde nie wiem jak jest... ale przyznam, że przyjeżdża do mnie, interesuje sie, chce bym wiekszosc czasu spedzała u niego - pomieszkując... na temat ślubu narazie nie wchodze, czasem mnie denerwuje, ale to pewnie hormony :) ale ogólnie wszystko idzie w dobrą strone, chyba, że do czasu kiedy znów zaczne cos podejrzewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi termin z 8 spadl na 1 kwietnia ;) Jeszcze sie okaze, ze powinnam dolaczyc do grona kafeteryjnych marcowek ;) Boska, to fajnie, że lepiej sie Wam uklada. Mam nadzieje, ze ta idiotka sie od niego raz na zawsze odczepi. Ze slubem to nic na sile. Macie czas :) I jesli juz, to zrobcie to dla Was samych a nie tylko dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majakowa - ja też dostałam od lekarza po głowie:-)Po pierwsze za zadawanie pytań typu:"Pani doktor, ale czy na pewno nie widzi pani żadnych nieprawidłowości w obrębie macicy?", po drugie za czytanie internetu:-) Też nie mam dużego brzucha i niech tak będzie jak najdłużej!Jeszcze się nachodzimy z dużym balonikiem:-) U mnie w mieście są trzy szpitale z porodówkami: jeden z najlepszymi specjalistami,ale wygląda średnio i porody są hurtowe, drugi bardzo ładny po remoncie, nowoczesny sprzęt, oddział dla noworodków itd., trzeci mały, kameralny z małą, ale nowiuteńką porodówką, ale niestety nie mają patologii i jeśli coś jest nie tak po porodzie z matką lub dzieckiem, to przewożą do tego pierwszego szpitala.Będę miała duży dylemat, czy wybrać ten drugi czy trzeci. Oferują także darmowe zzo (które chcę), ale niestety wiadomo jak to w praktyce wygląda z tą dostępnością znieczulenia..No ale to temat na później, nie ma sensu już teraz o tym myśleć. Teraz hit - moja lekarka powiedziała, że w kwietniu 2013 to będzie istne zatrzęsienie na porodówkach!!Podobno mnóstwo pacjentek ma ten termin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaterina - moj lekarz tez mi to powiedzial! Jak bylm u niego z nowiną to powiedzial ze jestem jego 3 dlugo wyczekiwana pacjentką ktora w tym dniu oglosila mu ciąże :) A przypominam że my staralismy się bardzo dlugo, moj lekarz powiedzial ze niestety nie widzi dla nas juz innej szansy i dal namiary na klinike nieplodnosci - po 3 miesiacach wrocilam i jak tylko zbaczyl mnie na korytarzu to juz wiedzial :) Powiedzial ze nadwyraz duzo boćków latalo nad naszym miastem - aha, no i byla ladna pelnia wiec to tez moze to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiste hit
wiadomo ze po wakacjach jest wysyp , jak co roku zadne odkrycie tak nadajecie ze ciezko to komentowac ale ciezko tez przejsc obojetnie wobec tego belkotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, w piątek idę na usg genetyczne- czy na to usg mam sie jakoś specjalnie przygotować? tzn, np nie robić wcześniej siku, albo nie jeśc czy nie pić??? no i czy mam rację że to usg robi się przez brzuch a nie pochwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nic nie kazali robic wczesniej ani pozniej ;) Gdzies tam kiedys czytalam ze warto wypic troche wody, bo wtedy wszystko lepiej widac. Ja oczywiscie o tym zapomnialam i poszlam bez przygotowania. Mialam wczoraj to usg - 13 t.c. + 1 dzien. U mnie bylo przez powloki brzuszne. Dopochwowe robi sie raczej do 10 t.c., ale juz tu czytalam na forum, ze ktoras z dziewczyn miala dopochwowo tez w tym pozniejszym okresie, o ile dobrze zrozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno?? u mnie w Krakowie pogoda jak marzenie, cieszę się każdym promieniem słońca bo to już prawdopodobnie ostatnie. Sąsiad mi powiedział( góral z pochodzenia) że w górach halny wieje tzn że pogoda się zmienia, że prawdziwa jesień idzie. Dlatego ja dzisiaj robie sobie dzień przyjemności:) wypiłam sok z kilograma kapuchy kiszonej, byłam w centrum handlowym pooglądać ciuchy ciążowe ( zaskoczyłam się pozytywnie) byłam z psiną na spacerze a teraz czytam na kafe temat o szpitalach w Krakowie. Za jakąś godzienke znów pójdziemy na spacer póki jeszcze słońce fajnie grzeje a potem zrobi frytki na obiadokolacje:):):) ale już mi się strasznie ich chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniahgra
Dzielna z mielna ja mialam usg wczoraj. Weszliśmy z mężem we dwoje:) Lekarz robił mi najpierw przez brzuch usg a potem powiedział mi że chciałby dokońzyć dopochwwo, więc pogoniłam męża :P a co będzie nam na trzeciego przeszkadzał hihihihihhi ;) no i idokonczył przez pochwę. Powiem że wystraszyłam się bo podczas badania potrząsał moim dzieckiem we mnie dość mocno, bo nie chciało się odwrócić. Ale w koncu sie udało. Poprostu u mnie kiepsko było widać przez brzuch i łatwiej miał od środka-ale bałam się czy nie zrobi mu krzywdy... tak wyglądało moje usg jedna z Pań przedemną wobgole wyszła bo dziecko było odwrócone i musiala pospacerować i wrócić bo nie było możliwosci nic zbadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIELNA Z MIELNA ja również wczoraj miałam usg genetyczne {12t3d] nie przygotowywałam sie do niego. Co prawda nie jadłam bo mi sie nie chciało , wypiłam szklanke soku ale nie wiem czy to coś pomogło..... Siusiu wrecz zrobiłam praktycznie przed badaniem i może lepiej bo jak mi przycisnął ta głowic to mogłaby zostać mokra plama ;) USG miałam przez powłoke brzuszną , ładnie było widać Zdaje sie AGACIA miała przez pochwę i prawdę mówiąc nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna z mielna ja mialam usg wczoraj. Weszliśmy z mężem we dwoje Lekarz robił mi najpierw przez brzuch usg a potem powiedział mi że chciałby dokońzyć dopochwwo, więc pogoniłam męża a co będzie nam na trzeciego przeszkadzał hihihihihhi no i idokonczył przez pochwę. Powiem że wystraszyłam się bo podczas badania potrząsał moim dzieckiem we mnie dość mocno, bo nie chciało się odwrócić. Ale w koncu sie udało. Poprostu u mnie kiepsko było widać przez brzuch i łatwiej miał od środka-ale bałam się czy nie zrobi mu krzywdy... tak wyglądało moje usg jedna z Pań przedemną wobgole wyszła bo dziecko było odwrócone i musiala pospacerować i wrócić bo nie było możliwosci nic zbadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×