Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Dlaczego kobiety w tych czasach maja az tylu partnerów sexualnych ?

Polecane posty

No nie wiem ja się nie potrafię zakochać w głupim facecie :) Co do mądrości też szybciutko się ją weryfikuje po tym co dana osoba mówi i jakie tematy porusza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spałam z 15 facetami, dodatkowo z kilkoma innymi uprawiałam petting i mam centralnie gdzieś to, co kto o tym myśli. ta nagonka na "szanowanie się" (co to w ogóle za określenie! co to za bzdura!) jest tylko i wyłącznie efektem przemian, które zaszły w Średniowieczu, a mających na celu kontrolowanie kobiet. jak ktoś trochę zna historię, powinien wiedzieć, o czym piszę. przez wieki utrwalono ten chory światopogląd i odkręcenie tego zajmie kolejne wieki, co zresztą widać. stworzono bajki o tym jedynym, zanegowano istnienie potrzeb seksualnych u kobiet i stworzono pogląd, jakoby kobiety się "oddawały", wręcz poświęcały uprawiając seks! paranoja. jedna z najprzyjemniejszych czynności - czemu mam sobie tego odmawiać? bo co ludzie pomyślą? ja naprawdę mam to gdzieś. jak jestem w związku, jestem wierna jednej osobie, ale jak jestem sama, to nikomu nic do tego, z kim sypiam. wszystkim zwolennikom średniowiecznej ciemnoty współczuję zahamowań i problemów w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze mam kolege ktory sie lubi bawic (nie podoba mi sie to ale jego zycie) i smiac mi sie chce z tych glupich lasek co to zawsze zaczynaja od seksu bez zobowiazan a po 2 tygodniach miesiacu juz zaczynaja gadke o jakims zwiazku, ze chca uczuc i takie pierdoly a on zostawia zlewa i nastepnego dnia ma inna i poki mu nie zacznie kolejna dzwagac o uczuciach to ja ma kiedy tylko chce i zero z jego strony emocji. A mial ich na peczki i w 80% schetmat taki sam. On zalosny ale te laski co mu po 2 dniach wskakuja to juz totalna zenada, a pozniej stekaja takie ze je boli, ze je facet zranil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiara w siebie
Ja tam puszczalskie zawsze skreslam. Na dziewczyne tylko dziewica badz ewentualnie z 1 na koncie ale po stalym zwiazku gdzie planowali wspolna przyszlosc a nie tylko zwyklym chodzeniu ze soba gdzie facet zrobil sobie z niej materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdaf Hmm to współczuję koledze, nie wiem czy potem jakaś wartościowa dziewczyna sie takim zainteresuje, wbrew pozorom nam też zależy na mężczyźnie z zasadami, a nie wskakującym na pierwszą lepszą panienkę bo była okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog kumpel mial 2 dlugie zwiazki i podobno byl wierny, ale widac cos poszlo nie tak:) tak czy siak ja z tych co lubia stabilizacje, miec oparcie w kims i lubi e ta swiadomosc ze nikt mnie zdziwi w pewnym momencie kiedys sie staralem o kobiete wszystko bym dla niej zrobil, a nagla sie przyznala do swojego trybu zycia i wyszlo jak mnie latami oklamywala na kazdym kroku . coz takie zycie dajesz komus serce on ci pluje w twarz. takze z doswiadczenia swojego kolegi i obserwacji widze ze im bardziej rozrywkowa osoba tym zupelnie nie warto wchodzic w nia reklacje, chocby czlowiekowi wydalo sie ze swiata poza nia nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak glupi jestem bo niebawem bedzie rok od zakonczenia znajomosci a ja wciaz mysle o niej kazdego dnia:) debil ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy... a co do tego ma rak szyjki macicy? ech, jak ja uwielbiam taki bełkot. ani na nic chora nie jestem, ani w ciążę nie zaszłam. trzeba myśleć trochę. swoją drogą, ze mną jakoś ci faceci chcą być nawet po seksie na pierwszej randce. dwa moje długie związki zaczęły się w taki właśnie sposób. nie robię z seksu monety przetargowej, a z dupy świątyni. współczuję wszystkim, którym się wydaje, że seks to najwyższa wartość, którą mogą "dać" facetowi. smutne to. ja na szczęście mam do zaoferowania znacznie więcej niż sam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdaf To normalne, że myślisz, skoro nie pojawiła się żadna inna to tym bardziej. Myślę, że każde uczucie, którym kogoś obdarzymy gdzieś zajmuje kawałek serca i możemy potem być w najszczęśliwszym związku na ziemi, a i tak zdarzy nam się pomyśleć o tamtej osobie :) Jeszcze zależy co rozumiesz pod pojęciem rozrywkowa, bo można nie być kura domową, a być wierną i oddaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złą dziewczynka, nie upraszczaj w taki sposób, że jeśli ktoś uprawia seks tylko ze stałym partnerem, to ma do zaoferowania tylko seks. Każdy inaczej na to patrzy, to, że idę do łóżka z kimś dla mnie bardzo ważnym, nie oznacza, że poza seksem nie mam nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec rak szyjki macicy poczytaj skad sie bierze to sie dowiesz... podpowiem HPV- czesto bezobjawowe- poczytaj statystki nosicielstwa i nie mowie o takim HPV z ust, no ale pewno znajdziesz kontargument pozatym jesli masz zaprzyjaznionego jakiegos lekarze entuzjaste to niech ci opowiada o kilach hivach i innych mnie np rozbawila historiia jaka kolezanka mi opowiadala ze trzeba bylo 16 osob leczyc .. a przyszla 1 :) te tlumy w stacjach badania nosicielstwa hiv tez sa oznaka z pewnoscia ze wszyscy lubia myslec po nie przed pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×