Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Bullitka kochana nic juz mi nie mow na temat tych dywanow, nerwy stracilam i zmeczona jestem . musialam najpierw je wyczesac dokladnie zeby i inne wlosy zebrac haha i odkurzyc ale najgorzej z tym bo rurka ciazka a trzeba je odgarniac i ze srodka tam wszystko wyciagnac potem wieszam go na trzepaku i tre i sie robi kupa piany czego nie nawidze bo potem szlauchem musze dlugo plukac,do prania mam taki plyn w rozowej butelce do dywanow vanish ,tak sie to chyba pisze aj nie wazne potem wisi w suszarni tydzien zanim wyschnie dlatego wczesniej piore bo nie wiadomo jaka pogoda bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona juz jestem i senna ,chyba sie przespie z godzinke ale najpierw musze cos wsunac bo mam ochote na zezarcie haha czegos tylko nie wiem czego,mam smaki znow jak zawsze przed @ mialam na cebule smazona i czekolade z orzeszkami,ale jakos teraz nie mam tylko na fure frytek hehe nie wiem tylko kto je zrobi bo ja napewno nie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ja też tak mam z tymi zachciankami. Zjadłam już dziś tyle pierogów smażonych, że szok i miałam ochotę na coś słodkiego i tak się zastanawiałam co by tu wszamać i znalazłąm w szafce gorącą czekoladę i sobie ja zrobiłam. Teraz też mam smaki i może zjem czekoladę z żurawiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pokoj posprzatalam. na obiadek dzisiaj rybka z ziemniakami groszek z marchewka. teraz leze piwko wypije i ogladam tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa - najwazniejsze to miec sypialnie i salon i lazienke i kuchnie i sie wprowadzac a potem to juz jak sie mieszka to sie powoli bedzie robic wiec ja bym wziela ten kredyt. Agnes - ale obiecaj ze juz wiecej nie przelozysz spotkania. Kiedy dokladnie masz ten zabieg na te kolano? Dorotka - no wlasnie moj dywan tez by trzebabyli wyprac ale teraz to za zimno jeszcze. Ja narazie czyszcze tymi spray do dywanow ale to i tak za bardzo nie pomaga. A moj maz dzis kupil rybe i bedzie piekl w piekarniku a do tego ziemniaki w piekarniku i pieczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka obiecuje jak tylko z kolanem zrobie pozadek to umowie sie i pojade na wizyte. zabieg na kolano za tydzien w sobote rano jade i w ten sam dzien bede miala. w niedziele jak wsxystko bedzie oki to do domu. Szczesliwa - tak mamy dom duzy dwu pietrowy 5pokoi dwie lazienki kuchnia. duzy strych i piwnica z czterema pomieszczeniami. sami mieszkamy. mamy psa labradora tzn taki mieszaniec labradora z kundlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bullitka wszystko co mamy teraz na mieszkaniu to zabierzemy ze sobą, wszystkie meble itp mieszkanie zostanie "gołe" Wiadomo, że jak już się będzie mieszkać to powoli wszystko się będzie robić. Strasznie chciałabym już mieszkać w naszym domku. Wiadomo, że jeszcze dużo jest przy nim ale juk już jedziemy an budowę i coś tam robimy to aż się serce cieszy. Nie dla mnie mieszkanie w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to masz strasznie dużo sprzątania:) ale fajnie jest mieć swój własny kąt i wiedzieć, że będzie się tam mieszkać. Ja też mam duży dom ale mi wystarczy tylko tyle żeby się wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ja tak zawsze przed @ zachcianki na maxa,haha wszystko na raz a jak juz dostane to juz nie ma zachcianek tylko brak apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ojj sprzatania jest i czasami mi sie nie chce. ale my gore zajmujemy narazie jeden pokoj drugi do remontu jest z lazienki na dole kozystamy. i na schody bramke postawilam zeby pies nie wchodzil do giry i nie brudzil. najgorzej z oknami bo w calym domu musze myc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- ja tez mam nadzieje bo ilez mozna. juz bym schowala zimowa kurtke do szafy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny:) ją leże sobie w lozeczku jeszcze i wcale nie chce mi się wstawać ,wczoraj i dzisiaj miałam przytulanko no ale w sumie 2 tygodnie nic nie było to zolniezyki silne będą ale chyba za wcześnie żeby się udało zresztą wcale się nie nakrecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - ja tez leze w lozku tylko chodze czasami psa wypuscic i do pieca dolozyc. iiii wcale nie zamierzam dzisiaj wychodzic z pidzamki :-):-) i lozka bez potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness ją tak samo nie zamierzam wychodzić a jeszcze gardło mnie zaczyna boleć:/ wiece bardzo podoba mi się nasza sypialnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki,co slychac ciekawego :-)? Oczekujaca to ze nie bylo nic 2 tyg to wcale nie oznacza ze dobrze i ze beda silne, wrecz przeciwnie beda stare i slabe ,najlepiej kochac sie co 2-3 dni,ja tez robilam blad myslac ze codziennie znaczy sie dobrze bedzie a tu guzik,wszedzie i wyraznie napisane gdzie bym nie czytala i nie pytala to najlepiej co 2-3 dni i wtedy plemniczki sa nowe i mocne a jak sie robi dluzsze przerwy jak 7 dni to robia sie stare slabe i zaczynaja byc wybrakowane,takze w nastp.cyklu nie bede juz mojego tak meczyc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - jak ja tez bym tak chciala nie wychodzic z lozka . Mnie tylko choroba moze zatrzymac w lozku a to i tak nie zawsze Oczekujaca - sypinia juz calkiem wykonczona? Dorotka - niby wszedzie pisza ze co 2 dni ale i tak nie zawsze. Moja siostra powiedziala ze w dni plodne to trzeba nawet 2 lub 3 razy dziennie. Tak zostalo poczetych jej 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka w sumie jeszcze nie do końca jest wykończona myślimy zrobić może jakąś półkę i jakieś dodatki trzeba kupić może jakąś firanki i zaslonki nowe ale to dopiero przed świętami bo teraz mamy kupić te maszyny i pójdzie na to40tys albo więcej i musimy trochę zaczekać ale może w jesieni wymienimy drzwi w domu bo to też koszt jest z 6 tys żeby wymienić te drzwi bez zewnętrznych .dorotko mi gin powiedziala że najlepiej co3 dni ale to nie regułą jest i zdziwiło mnie że wczoraj i dzisiaj nic nie wypłynęło mi a normalnie lezalam sobie :) teraz powiedziałam mojemu że jak mamy kupić te maszyny za wspólne pieniądze to ją mam być też właścicielem bo wyda się kasę i wszystko na niego stoi a ją mam też do tych pieniędzy takie samo prawo jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka,jak ktos ma zajsc to 1 strzal wystarczy anie kilka razy w ciagu dnia i przez caly okres plodny,3 razy dziennie to raczej te plemniki za szczesliwe nie byly,a jak zaszla z ta 2 dzieci to znaczy ze zdrowa baba jak rydz i tyle i nikt poza Bogiem nie wie ktore to byly plemniki a moze te z 3 dni przed owulacja z przytulanka rannego albo te w dzien owulacji na bierzaco akurat wstrzelone ,tego nikt nigdy nie wie i sie nie dowie w drodze naturalnej,gdybym byla zdrowa to na tyle co sie przytulamy powinnam miec przedszkole,a nie mam wcale ,moj ma wyniki idealne ma 36 lat a lekarz powiedzial ze wszystkie wyniki jak u 20latka a ja,ja jak stara baba i to moja wszystko wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko to ile ty masz lat?moja koleżanka brała ślub dwa tygodnie po nas i ciągle mówiła że chce poczekać chociaż roku później zajść w ciążę a tu niespodzianka zaraz miesiąc po ślubie zaszła w ciążę i termin ma na wielkanoc ale lekarz mówi że wcześniej urodzi z tego co mówiła mi to codziennie było przytulanko więc chyba nie ma reguły jakiejś to zależy od tego komu co jest pisane jedni od razu zajdą inni za jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - dokladnie nie ma reguly. Oczekujaca - masz racje, skoro jestescie malzenstwem to wszystko powinno byc na was a nie tylko na meza. Powinnas to wszystko mniec na papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny boli mnie podbrzusze i jajniki mnie rwa nie wiem coś jest chyba nie tak:( a tu tyle czasu do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny normalnie zima znowu u mnie sie zrobila :-(. oczekujaca - nie panikuj tak wez nospe i sie poloz. a po co tak chodzisz do lekarza ciagle z byle bolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness nie chodzę z byle bólem do lekarza jeśli o to chodzi ,zależy mi żeby mieć dziecko a boję się że mogę mieć coś poważnego więc chce sprawdzić.dziewczyny ją opuszcza forum bo czasami mam wrażenie jak wogóle byscie nie chciały odpowiedzieć na pytanie,także życzę powodzenia w staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca - a co mamy Ci napisac na twoje bole niewiemy od czego one sa. po co sie obrazasz zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca 28 lat juz mam niestety,pierwszej mlododsci nie jestem ale mam nadzieje ze do 30 stki sie uda :-),zauwazylam ze po stosunkach masz takie bole potem,moze powinnas obserwowac siebie uwazniej,bedziesz wiedziala co i jak moze wejdz sobie na ta stronke ovufriend ,naprawde jest przydatna,nauczylam sie sporo rzeczy obserwowac kochana,nic nie ryzykujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca idz do lekarza najpierw i zrob badanie ekg i cisnienia po ostatnim Twoim zlym samopoczuciu i bolach w klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×