Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

Dowi27 to tylko gratulowac ze udalo ci sie zajsc w 2 cyklu gratulacje mam nadzieje ze z drugim dzieckiem tez sie uda musisz byc cierpliwa bo nic innego nie zostało, czasem tak jest ze z1 bach a z drugim problemy, ale nic sie nie zrobi jedni maja problemy z druga ciazę zajsc ,inni z pierwsza ehh róznie to bywa ale grunt to walczyc doki sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 u nas jest inaczej ja bylam wczesniej u kilku i szczerze chyba w googlch sie uczyli bo zaden nie potrafil dojsc do tego dlaczego nie mam kresu od roku czasu i tak od jednego do drugiego chodzilam i dupa nawet do polski polecialam i tez dupa wkoncu tu od znajomej dostalam namiar na niego super specjalista na pierwszej wizycie juz wiedzial co ze mna nie tak jedno usg i widzial ze macica zamknieta otworzyl i teraz okres mam tyle ze nieregularny bo sa wachania od 4 do 20 dni opozniej ale to sie ureguluje musze sobie dac czas po dlugim czasie braku @ wiec wiesz lekarz lekarzowi nierowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 u nas jest inaczej ja bylam wczesniej u kilku i szczerze chyba w googlch sie uczyli bo zaden nie potrafil dojsc do tego dlaczego nie mam kresu od roku czasu i tak od jednego do drugiego chodzilam i dupa nawet do polski polecialam i tez dupa wkoncu tu od znajomej dostalam namiar na niego super specjalista na pierwszej wizycie juz wiedzial co ze mna nie tak jedno usg i widzial ze macica zamknieta otworzyl i teraz okres mam tyle ze nieregularny bo sa wachania od 4 do 20 dni opozniej ale to sie ureguluje musze sobie dac czas po dlugim czasie braku @ wiec wiesz lekarz lekarzowi nierowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aala1984
Witam wszystkich. Piszę do Was bo na ogólnym nikt nie odpowiada:(Od pół roku moje cykle są w granicach 26-30, dzisiaj jest 34 dzień cyklu, @ brak, na przemian po obu stronach bóle w dole podbrzusza, wrażliwe piersi, większość tak jak przed @. Dzisiaj testowałam Quixx popołudniowo wynik negatywny. Pytam czy myślicie, że są szanse na fasolkę? Bardzo upragniną, starania ponad 12 cykli Czekam na Wasze opinie, jak nadal nie będzie @ przetestuję rano, dzisiaj oczekiwania wzięły górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 to tylko gratulowac ze udalo ci sie zajsc w 2 cyklu gratulacje mam nadzieje ze z drugim dzieckiem tez sie uda musisz byc cierpliwa bo nic innego nie zostało, czasem tak jest ze z1 bach a z drugim problemy, ale nic sie nie zrobi jedni maja problemy z druga ciazę zajsc ,inni z pierwsza ehh róznie to bywa ale grunt to walczyc doki sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny niestety czasem zmiana lekarza duzo daje ja zmarnowalam tez czas i to juz jest moj 4 lekarz, ale wiem ze trafilam na niego z plecenia innych ,dobrze bo jest bardzo dobrym lekarzem od leczenia nie plodnosci pomógl juz wielu parom itd,bo wczesnij sie leczylam ponad rok u innego ale nie dalo to zadnych skutków dopiero u tego widze ze cos sie zaczyna dziac inne ma podjscie i rzeczywiscie chce pomóc a nie tylko kasa i kasa jest po prostu ludzki a takich lekarzy jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny niestety czasem zmiana lekarza duzo daje ja zmarnowalam tez czas i to juz jest moj 4 lekarz, ale wiem ze trafilam na niego z plecenia innych ,dobrze bo jest bardzo dobrym lekarzem od leczenia nie plodnosci pomógl juz wielu parom itd,bo wczesnij sie leczylam ponad rok u innego ale nie dalo to zadnych skutków dopiero u tego widze ze cos sie zaczyna dziac inne ma podjscie i rzeczywiscie chce pomóc a nie tylko kasa i kasa jest po prostu ludzki a takich lekarzy jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny . Ale sie rozpisalyscie :). Ja teraz zaczelam testowac olej z wiesiolka , moze akurat pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolipopa ---> tylko te badania co napisalam mialam robione boi chodzilo o to ze po antykoncepcyjnych tabletkach wstrzymala mi sie @ i potem wywolywanie duphaston i luteina na regulacje przez rok ale ten rok jeszcze nie minal. wlasnie zrobilam test owuy - negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - testuj, moze pojde w twoje slady jak zadziala :) to jakies kapsulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba mam jakas infekcje bo "wejscie" mnie troche swedz i ipiecze i grudkowaty bialy sluz. kupilam clotrimazolum moze pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaraczka ale podstawa jest zrobienie progesteronu i LH inaczej nie wiesz czy nie jest to spowodowane właśnie brakiem progesteronu(pewnie tak skoro ci dał luteine) powinnaś też zrobić 17OHProgesteron, a jak masz zły stosunek LH do FSH to możesz mieć policystyczne jajniki. Bardzo marny ten twój lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a sam clotlimazor krem to zdecydowanie za mało, zlikwidujesz skutek a przyczyna która tkwi głęboko w pochwie pozostanie.Potrzebne Ci sa jakies globulki, jedyne dostepne bez receptu to albothyl ale z tym jest mase zabawy potem. wybierz się do gina po jakieś leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi do jutra sie nie poprawi to pojde do apteki nie mam zbytnio czasu na gina bo ona prywatnie przyjmuje i to wieczorami a ja pracuje wolnego nei dostane. poza tym nie wiem czy to infekcja czy nie ale wczorja mialam stringi z koronki ktora w praniu zrobila sie strasznei szorstka i nie wiem czy sobie nie podraznilam po prostu bo w srodku nie piecze i nie swedzi tylko przy wejsciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
iloska myslisz ze olej z wisiolka jest lepszy od castagnusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
oeparol o takich tabletkach przeczytalam na jakims forum ze pomagaja zajsc. znacie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plej z wiesiołka nie tyle co pomaga ale przede wszystkim na lepszy sluz ja sama sobie go chwalilam tyle ze bylo lepiej ale na mój wrogi sluz to nie jest lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
ja dokoncze brac castagnus i zobacze co potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mało się odzywam, ale staram się czytać wszystko o czym piszecie :) u mnie dziś 30dc i od rana lekko pobolewa mnie podbrzusze, więc coś czuję że @ pewnie się pojawi. Niby wczoraj zaobserwowałam żyłki na piersiach, ale w poprzednim cyklu też się pojawiły i @ był, więc się nie będę sugerować. Staram się nie nakręcać, szczególnie że domyślam się iż pewnie nic z tego nie wyszło, ale same wiecie jak to jest. Daję sobie jeszcze tydzień lub półtora i jak nie dostanę @ to zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja też staram się z mężem o 2 kreseczki już od 9 cykli łącznie ( od ponad roku) bo niestety były wymuszone przerwy .. Zażywam castagnus, folik, magnez, żelazo i euthyrox bo mam niedoczynność tarczycy .. dodatkowo piję zioła ojca sroki nr 3. W tym tygodniu planowana owulacja, nawet zaczęłam ją odczuwać. Olej z wiesiołka zażywalam przez tydzień ale wyskoczyły mi takie pryszcze jakbym znów zaczęła dojrzewać:D wiec odstawiłam .. jestem z Wami i mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona ... pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala - witamy :) dopisz się do tabelki :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................3 .................dolnoslaskie........ Dowi27.......27.................. 25.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................śląskie..... Lolipopa........28..............10..................śląsk/uk margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnoslaskie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubuskie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląskie ........ dreaminggirl......25............6..................śląskie ..... ilośka85............27............2.................mazowieckie.... enya_30...........30............2.................wielkopolskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzkie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/mazowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie macchiato.........30 lat......25...............świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes654
czesc dziewczyny ja jednak skoncze te tabletki co biore nie bede brala wszystkiego naraz bo sfiksuje nawet jesli to tylko ziola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa.83 dziękuję za ciepłe przyjęcie :) oczywiście już się wpisuję :) Nick .......... wiek ............ cykl starań .......woj......II kreseczki elli30 ......... 30 ..................3 .................dolnoslaskie........ Dowi27.......27.................. 25.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28..............10..................ślą sk/uk margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnosl askie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie ........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie macchiato.........30 lat......25...............świętokrzyskie mala1407...........23..........9...............śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elli30 ......... 30 ..................3 .................dolnoslaskie........ Dowi27.......27.................. 25.................Norwegia........ Sawa83........29................. 2.................. mazowieckie...... moris ..........27............... Erisss...........27...................................... ...........ciąża !! asiulka880204....24............. 10.............Śląsk..........ciąża !! onate.........29................. Lilou_28......28................. Agnes654........33.............. abcd123.........25.............. Waiting.........27...............14.................ślą skie..... Lolipopa........28..............10..................ślą sk/uk margo26........26.............. virada123.......28...............4................dolnosl askie.... bloody.mary .......26......... kamsia_k...........26...........43.................lubusk ie. .... Bullitka.............30............9............... malgosia089.......23...........5...................śląs kie ........ dreaminggirl......25............6..................śląs kie ..... ilośka85............27............2.................mazo wieckie.... enya_30...........30............2.................wielkop olskie.... Mruffkolinka......28............15................łódzk ie Beatrix26........26.............4.............dolnośląskie ..... ciąża !! ruda kura szuka sznura....26.......12....mazowieckie Dorotka78.......34..........4lata............łódzkie/ma zowieckie Eve_87......... 24 ...........4................pomorskie Roletkaa.........28............1................ śląskie kolo polo dera ..26 lat........2 .................mazowieckie macchiato.........30 lat......25...............świętokrzyskie mala1407...........23..........9...............śląskie< br /> czasucieka.........23...........15.............Wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginek jeszcze mi powiedziała, że jak 3 IUI sie nie uda to czeka mnie laparoskopia bo moze cos w brzuchu blokuje ,a tak sie Tego bałam no ,ale czego sie nie robi,zeby zajsc w ciaze!!!!!!!!!!!!!!!!ktoras z Was miala laparoskopie?? straszne to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasucieka przykro mi co dalej zamierzasz?nawet nie wiesz jak ja cie rozumiem:(:( Ilośka85 musisz byc cierpliwa ja juz jestem mod 4,5 roku nauczylam sie bo nie mialam wyjscia ,na ciebie przyjdzie pora spokojnie , tak to juz jest ze ktos inny zachodzi w ciaze ,ja mam dwie siostry które obecnie sa w ciazy jedna jest na poczatku ciazy a druga jest juz w 6-miesiącu ale mam szczescie ze mieszkaja daleko bo to mnie momentami jeszcze bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×