Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elli30

czekam na 2 kreseczki ... :) - dla nowych

Polecane posty

czesc dziewczyny rzeczywiscie cisza i smutno na topiku przydaloby sie go ozywic. ZAPRASZAMY NOWE STARAJACE SIE DZIEWCZYNY!!! Bullitka- praca konsultanta np. w plusie to pisanie umow przedstawianie oferty o telefonach abonamentach itp. kiedys pracowalam jak byla Era i podobala mi sie ta praca. teraz szukam podobnej. poza tym to po staremu. okres pomalu sie konczy. maz we wrzesniu wyjezdza na miesiac do niemiec. pogoda w kratke. ostatnio taka mocna burza byla tak mocno grzmialo ze pol nocy z podyszka na glowie spalam a raczej probowalam spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkoncu cos :) Oczekujaca - co potem sie dzieje z tymi zniwami?? Agnes - teraz rozumie. Teraz jest tylu przedstawicieli ze napewno cos znajdZiesz. A jak twoje kolano powiedz?? Witaj nowa kolezanko. Pewnie ze mozesz sie przylaczyc. Opowiedz nam cos o sobie :) A u mnie tez bez zmian. Dzis zauwazylam krwawienie choc do okresu jeszcze tydzien czasu. Echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolezanko zaczarowana. opowiadaj cos o sobie. ile sie staracie itd. Bullitka kolano boli na zla pogode za miesiac druga operacja i jyz sie boje. moze okres szybciej dostaniesz. a mialysny przeciez w tym samym czasie mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja was dalej podczytuje i kibicuje kobiety. Mało piszecie. Pozdrawiam ;) wiara-w-marzenia (nie wiem czemu nie moge sie podpisać w pseudonimie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no dostane napewno wczesniej ale to duzo za wczesnie. A pozatym jaka jest przyczyna tych krwawien przed okresem?? No bo to przeciez nie jest normalne. Wiara - moze przekrecasz jakoms literke w hasle?? A co u ciebie?? Jak dzidzi sie rozwija? Wiesz juz czy corcia czy syneczek?? Jak sie czujesz i ile to juz miesiecy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem czemu nie mogę się zalogować, jest napisane że użyto niedozwolonych znaków, a ja podpisuję się jak zawsze. Dawno nie korzystałam z kafe, a tu się pozmieniało być może dlatego U mnie wszystko dobrze trochę mi się w życiu pozmieniało. Skończyłam szkołę jestem już bezrobotnym magistrem :P Mąż od kwietnia wyjedzie mi na rok czasu ale na szczęście czasem będę go widywać. U dziecka dobrze, wszystko jest w normie i nie odbiega od standardów. Tak wiem kto mieszka u mnie w brzuchu - dziewczynka :) To już 6 miesiąc, szybko leci. Bullitka nawet nie wiesz jak ja Tobie kibicuje. Jak sperma męża poprawiła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie i dziękuję za pozwolenie dołączenia do Was :) staramy się z mężem o malucha od początku tego roku, odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, które brałam aż 5 lat! wyniki mam prawie w normie, podwyższoną prolaktynę, jajniki i macica w porządku, nieregularne miesiączki i plamienia. Dostałam luteinę, którą mam brać teraz od 10 sierpnia a po okresie będę miała pierwszy monitoring cyklu. wiem, że dużo o sobie pisałyście, niestety nie jestem w stanie nadrobić i przeczytać wszystkiego, dlatego proszę napiszcie coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczarowana, tak jak Ty miałam podwyższony poziom prolaktyny i mój poprzedni lekarz ciągle się na tym skupiał, a ona nie chciała wrócić do normy kiedy go zmieniłam na innego lekarza, ten uznał, że nie ma co martwić się tą prolaktyną i w końcu po ponad roku starań udało się i dziś jestem w 6. miesiącu :), czego i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zaczarowana - ja juz sie staram 1.5 roku i jak narazie nic z tego. Mialam juz 2 inseminacje ale bez rezultatow. Jak wygladaja twoje plamienia? Bo ja tez mam. Dostaje zawsze kilka dni przed okresem plamienia czerwone albo brazowe. Widac je najczesciej przy sikaniu i tak az do okresu bywa ze czasem chodze w podpasce nawet do 1,5 tyg Wiara - dziewczynka - cudnie :)))). Macie juz imie wybrane ? Meza sperma chyba sie kie poprawila bo nadal nie zaszl w ciaze. Ostatni pomoar byl tragiczny0.42 miliona. Teraz podczas wakacji nie robia inseminacji wiec czekam do nastepnego cyklu i podchodzimy do 3 inseminacji. Jak znowu sie nie uda to wtedy bedziemy wspomagac hormonami. Choc ja sama bardzo bym chciala jednak naturalnie zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba po takim czasie jak u Ciebie to juz dawno na wspomagaczach bym jechała. Imię wybrane bedzie Helenka. Dziewczyny na prawdę życzę wam z całego serca tego abyście zaszły w swoje ukochane ciaze. Nie da sie tego porównać do niczego innego. Szkoda, ze tak mało jest was tutaj bo nie bardzo macie jak sie wspierać. Moze nowe kobietki ktore doszły do forum zakrzepia nowa sile do walki :) pamiętajcie aby myśleć pozytywnie, wiem ze po takim czasie jest to bardzo ciężkie, ale pomaga we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wiara - tu w holandi oni staraja sie wszystko naturalnie robic. Gdy jestes chora to prawie na wszystko dostajesz paracetol. Gdy idziesz do apteki to zazwyczaj sa puste. Lekarz mi powiedzial ze 3 razy inseminacje naturalnie musze miec oparta na testach owulacyjnych domowych i jak sie nie uda to wtedy do niego wrocic i wtedy dopiero jakies wspomagacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny upal upal upal wszedzie tak goraco:-). co u Was jak starania. u mnie cos slabo maz pracuje dlugo i jakos niechce nam sie. hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnes - u mnie tez narazie nie ma staran. Mam nadal te plamienia. Juz 5 dzien a okres nie chce sie jakos rozwinac. Czytalam ze takie plamienia moga byc wynikim malego progestenolu. Kurde nie wiem co mam robic. Tu lekarz nic nie chce przepisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co u Was slychac? jak sie czujecie?? jak starania? my z mezem od tygodnia codziennie. a moze sie uda:-). Znowu nam sie troche wkrecilo. za tydzien w niedziele maz wyjezdzz na miesiac do niemiec a potem do francji:-(:-(:-(.bede dlugoooo sama. echh nie nawidze takich rozstan, ale coz praca jest wazniejsza niz nasza tesknota do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie. Dawno mnie tu nie było. Czytam Wasze posty i widzę, że tylko agnes nie daje za wygraną. My wszystkie odpuściłyśmy na razie starania. Witajcie nowe forumowiczki. U mnie stara bieda, ale jakiś przełom mały jest - kończymy już remont i w weekend się wprowadzamy, to może starania ruszą:) Nawet pokoik jest przygotowany (wszystkim mówimy, że to pokój Trusi - adoptowanego króliczka), ale w głębi serca już myślę jak umebluje go :) Ostatnio byłam u Endokrynolog, okazuje się, że mam dobre wyniki, tarczyca się leczy, więc odzyskuje wiarę w uratowanie się od leków. Ja jeszcze jutro do pracy i zaczynam 11 dniowy urlop :) Pozdrawiam Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie my dalismy sobie spokoj ze staraniami.kocham sie ale z mezem ale bez mysli o dziecku.u mnie duzo pracy bylo.tesciowa dalej wojuje.wczoraj byla afera jak powiedzialam ze teraz moj trzyma kase a ona ma swoja rete wiec niech sie odczepi od nas.u nas jutro swieto.odpoczne sobie moze pojade do rodzicow,upaly szaleja zadnego deszczu,robi sie susza.wkurzylam sie na mojego bo mielismy drzwi wyminic a on oddal kase na splate.zostalo nam jeszcze25tys moze do konca przyszlego roku splacimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem dziewczyny. Bylam u lekarza z tymi moimi plamieniami i w 20 do 23 dnia cyklu musze zrobic badanie progestenolu bo prawdopodobnie mam za niski i stad te plamienia. Teraz tez przygotowywuje sie do 3 inseminacji a jak znowu sie nie uda bo lekarz zaproponuje znowu co innego. Wlasnie sie dowiedzilam ze znowu ktos z rodziny jest w ciazy i ja juz naprawde ostatnia zostalam. Wszyscy patrza na mnie ze wspolczuciem. Wch szkoda gadac :(. A co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie dowiedzialam ze siostra mojego meza jest w 4 tyg ciazy. Miesiac temu wyszla za maz. Ja sie pochlastam!! Wszystkim tak latwo przychodzi tylko mi nie :(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Bullitka - ja mam plamienia zamiast okresu, brazowe, trwaja pare dni, to prawdopodobnie wina prolaktyny, mam podwyzszona, ale dostalalm luteine, zeby brac od polowy cyklu, zeby wywolac normalny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Bullitka trzymam kciuki mam nadzieje ze do trzech razy sztuk:-). a ja mam czasami bole jajnikow ale dopiero mam 24dc. dzisiaj lekarz zadzwonil i podal termin zabiegu na kolano. za miesiac. w niedziele maz wyjezdza do niemiec na ponad miesiac. echhh juz mi smutno :-(:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Zaczarowana - ja mam normalny okres tylko zanim sie zacznie to juz tydzien szybciej mam plamienia. Agnes - nie uda sie za 3 razem tez nie bo z niczego tych plamien nie mam, jest jakas przyczyna. Choc mam nadzieje ze jak juz 3 raz sie nie uda to dostane wkoncu jakies wspomagacze. No ale taka jest holandia. Wszystko probuja najpierw naturalnie. Tu nawet nie ma podtrzymania ciazy bo twierdza ze jak trzeba podtrzymac to cos jest nie tak. Dzis mam 10 dzien cyklu qiec tak od srody zaczne robic testy owulacyjne. Agnes a kiedy zaczniesz robic badania zwiazane z ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka a czemu tak późno zaczynasz robić testy? Zawsze masz owulacje w tym samym czasie? Ja na Twoim miejscu robilabym od zakończenia miesiaczki ( nie wiem ktory to dzien cyklu u Ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ciesz sie ze wogole probuja pomoc. mimo wszystko bede trzymala kciuki. a ja biore sie za siebie od wrzesnia. maz pojedzie to na spokojnie sobie wszystko zaplanuje i pojade do specjalisty jeszcze przed operacja na kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc - ja mam zazwyczaj owulacje ok 14 lub 15 dnia. Robie testy juz ok 6 mies i zawsze jest tak samo. Nie wiem czy to dobrze czy zle Agnes - no to wkoncu. Na spokojnie sobie zrob ale zrob plan dzialania. Miesiac bez meza . Ja bym nie wytrzymala. Podziwiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bullitka nawet nie wiesz jakie to trudne taka rozlaka. pomimo tego ze czasami sie poklocimy to strasznie teskno jest az nie chce mi sie pakowac meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny.u mnie wszystko bez zmian okres sie zaczal i w zyciu niemialam koszmarniejszego.straszny bol do tego biegunka przez2 dni masakra jakas:/ dzis jest juz lepiej . Mysle czy kupic ssobie testy owulacyjne ale sama niewiem czy cos dadza.w piatek chyba wybiore sie gin zeby wypisal mi leki takie ktore zmiejszaja bolesnosc miesiaczki.jesli nie zajde w ciaze do grudnia to ide na laparoskopie.chociaz z mezem stwierdzilismy ze pewnie w ciaze zajde jak juz splacimy dlugi.zostalo nam25tys i juz na swoim bedziemy.dzis odpoczywam caly dzien.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Maz pojechal raniutko. wczoraj fajny dzien spedzilismy. dzisiaj dostalam okres i kiepsko sie czuje. w sumie to wczoraj na wieczor juz plamienia mialam. w tym miesiacu tydzien szybciej niz w poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×