Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

moja waga 70 kg tak jak przypuszczalam ;) takze 10 musze zrzucic do konca pazdzienika a od listopada nastepne 10 czyli 20 kg zbednego obciazenia. Moje sniadanko filet z kurczka ,kawa bez cukru ,i woda ;)) I tak wlasciwie bede podjadala caly dzien ,w koncu bialko wchlania tluszcz;) A jutro cos dodam zeby nie bylo jednoskladniko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzę wszystkim dobrze idzie ! Chociaż to dopiero początek ale że tak powiem 'w kupie siła '. Trzeba się motywować i osiągać założone cele. 3majcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zaglądam na chwilkę bo w pracy jestem i kupa roboty;P Ja też mogę dopisać się do listy- waga z 6.08- 75kg, Dziś 72,5kg. Matko jak ja bym chciała dojść do 6 z przodu, nawet gdyby to było 69,9;P a paiętam jak 1,5 roku temu plakałam że 68 ważę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ta ,
lista jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataka 40
dziewczyny odmawiacie sobie na mz wszystkiego co nie dietowo? czy jecie tylko mniej /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja również chciałabym do Was dołączyć, co prawda faktyczną dietę zaczne pewnie dopiero od pon, bo teraz na wekendzie nie będę mieć zbytnio ku temu możliwości, w każdym razie będę się ograniczać w miarę możliwości.. :) jakieś 1,5 roku temu odchudzałam się z kafeterią i bardzo fajnie mi to szło, udało mi się zrzucić 10 kg.. niestety 6 kg powróciło :( ale postanowiłam znowu wziąć się za siebie! :) przez wekend zastanowię się nad strategią odchudzania, może najpierw zrobię jakieś 3 diety hardcorowej diety na oczyszczenie a potem już normalnie? muszę to przemyśleć heh :P przy wzroście 177 zaczynam z wagi ok 79 kg :( nigdy nie byłam tak na prawdę szczupła, dlatego nie wiem do jakiej wagi dąże, ale myślę że 66 kg byłoby idealne przy tym wzroście:) na początek jednak moim celem jest osiągnięcie 75 kg, małymi krokami do celu..:) mam nadzieję, że tym razem znowu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia dobra rada 2
Przeczytajcie fajny artykuł : http://www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologi cznie%2C_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane _przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe odchudzaczki. Trzymam sie dzisiaj bardzo dobrze. Co do listy zamieszcze ja w sobote wieczorem. Do soboty godz 12-ta czekam na chetne na wpisanie sie. Zgloszone do tej pory zapisalam. Taka sama procedura bedzie co tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaaxx
Cześć dziewczyny. Ja też chętnie do was dołączę. Może razem będzie lepiej mi szło odchudzanie, bo jakoś brakuje mi motywacji. Obecnie ważę 67 kg, chciałabym dobrnąć do 55. Jednak nie jakoś strasznie radykalnie, małymi kroczkami, a skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga z dnia 16.08 - 87,4 ;) Jak uda mi się zejść do 80 na 8 września to będę skakać z radości xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dzisiaj na śniadanie pół serka wiejskiego, później wypiłam kawe , około 10 zjadłam 2małe jabłka. Koło 12 zjadłam cały serek wiejski. A przed chwilą garść malin. Mało urozmaicona ta moja dzisiejsza dieta. Ale za chwilę obiad zrobię taki późny ze względu na męża bo po 15 wraca z pracy;) dzisiaj czuje się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamnkka
a to konto jest za free???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja założyłam i nic nie pisało o opłatach. Pamiętnik też założyłam. Z tego co wiem to płaci się za trenera i diety.. Nie wiem za co wiece długo tam nie siedzę bo jak dla mnie to ciężko w tym się połapać. A jak będę siedziała i tu i tam to więcej przytyje niż mam do zrzucenia :D na vitalie tylko zaglądam czy coś się pojawia ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja założyłam i nic nie pisało o opłatach. Pamiętnik też założyłam. Z tego co wiem to płaci się za trenera i diety.. Nie wiem za co wiece długo tam nie siedzę bo jak dla mnie to ciężko w tym się połapać. A jak będę siedziała i tu i tam to więcej przytyje niż mam do zrzucenia :D na vitalie tylko zaglądam czy coś się pojawia ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamnkka
dziekuje :) fajne sa tam przepisy , tez sobie zaloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sobie dwa ciekawe znalazłam i mam je w przepisach na swoim koncie. Jeśli chcesz to zajrzyj. Jestem tam pod takim samym nikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka masz numer gg???Jesli tak to podaj prosze, bo ten lekarz to kretyn. Napisze Ci o leczeniu tego co masz z kregoslupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×