Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

Dzień dobry!!! Ja już od 5 na nogach, śniadanko jadam- dwie kanapki z serem i szynką. Do pracy dziś wzięłam bułeczkę drożdzową wiśniami bo nie mam ochoty na kanapki:) A jak wrócę pomyślę o obiedzie.Jutro u domóweczka, jak zwykle zrobię kupę pysznego żarcia, będzie alkohol więc pewnie z diety jutro nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaaaaaaaaa
dziwczyny dolacze sie do was z tym odchudzaniem co ? jak pozwolicie. ja mam do zrzucenia 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej porażkaaaa a ile ważysz? na jakiej jesteś diecie? Nase forum rośnie w siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaaaaaaaaa
Narazie zadnej diety nie mam ustalonej ;))ale mysle o diecie bilakowej czyli same gotowane kurczaki od rana do nocy.do tego warzywa woda i kawa bez ktorej nie ,,zyje,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaaaaaaaaa
na wage nie staje cos z 68 kg mam jak nie wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaaaaaaaaa
ostatnio sie w ten sposob odchudzalam od kwietnia do lipca i schudlam wlasnie 15 kg no ale pofolgowalam i praktycznie wszystko wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo to tak jest chyba że jak wyłączasz zwykłe jedzenie z jadłospisu i zjadasz same niskokaloryczne a wtwoim przypadku powtarzające się) posiłki to po powrocie do normalnego trybu życia szybko łapiesz kilogramy. A ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. Ja rzeczywiscie po wczorajszym objedzeniu sie fasolka szparagowa nic nie dojadlam. Z czego bardzo sie ciesze. Dzis drugi dzien mojej diety,topik rosnie w sile-super. Ja jako szefowa moge sie cieszyc i zyczyc nam wytrwalosci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazkaaaaaaaaaaa
Wiem ze takie odchudzanie to lipa dlatego teraz chce dolaczyc inne produkty ,ale na poczatek zeby ten moj zoladek troche zwezyc to tylko woda kawa i kurczak;)) Mam wzrost 154;)) a najlepiej jest jak waze 50 kg i wchodzw w rozmiar 8-10 cala moja szafa ciuchow znow stoi i czeka na mnie wiec jaks motywacja jest;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam swój topik ze cztery lata temu jak byłam na diecie i powiem wam że to naprawdę fajna sprawa. Nie dość że wtedy schudłyśmy to prawie wszystkie do tej pory mamy na minusie kilka kg (utrzymujemy kontakt mino że już nie na forum) więc naprawdę warto tu się wspierać:) Ja nigdy na takiej prawdziwej diecie bez pieczywa, makaronu, ryżu, tłuszczu i słodyczy nie byłam (no raz na kopenhaskiej ale to tylko 12 dni trwało) ale na tym swoim mż zawsze dobrze wychodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerwienilam sie i mam nadzieje ze wytrwam z wami w tym moim odchudzanku. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo jesc z umiarem ,ale mnie wekeendy wykanczaja wagowo alkohol i fast foody i po kazdym wekeendzie 1kg wiecej. Dlatego teraz wprowadzam zakaz pizzy i innych dobrych rzeczy w moim domu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,ze sie zaczernilas-witaj w klubie. Dziewczyny prosze o podawanie aktualnych wag na dzien dzisiejszy-zrobie zestawienie nickow i kg. Za tydzien popatrzymy na efekty. Czekam z tym najpozniej do soboty godz.12-tej. Potem zamykam liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. nie mogłam wczoraj wieczorem napisać, bo bardzo późno wróciłam do domu.. kolacji też nie jadłam.. dzisiaj jestem już po śniadaniu. Dwie kanapeczki z serkiem twarogowym i pomidorem + woda z cytryną :) za jakąś godzinke wypije kawusie z mlekiem bez cukru. Nie słodze od czasu poprzedniej diety. Jak sie dzisaij macie?? dajecie rade?? bo ja przyznam że mam baaaaardzo dużo energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku zawsze jest nas wiele z czasem i to dość szybkim połowa odpada:) wiem to po swoim topiku:) było nas duzo i dużo chetnych a w rezultacie stałe bywalczynie to ja i 3 dziewczyny które sa dzien w dzien :) chyba tyle nas zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi pisalam. Zrobie liste dziewczyn,ktore regularnie do nas zagladaja. Dzis waga poczatkowa,co tydzien wazenie i porownanie wynikow. Tak bedziemy sie mobilizowac. Zapraszam do listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo mało tu dziewczyny o tym piszą :) moim zdaniem dobrze jest robić ok 100 brzuszków codziennie ja robiłam podczas mojej zimowej dity i naprawde polecam. co prawda ja nie schudłam dużo ale na początku gdy jescze ich nie robiłam to wydawało mi sie że mój brzuch zaczyna coraz bardziej zwisać( haha ;)) a później zaczął sie regenerować. Sama dieta nie wystarczy, choć nie każdy ma czas na ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALAMANDRA123 ja moge dołączyć ale z wagą z 15tego bo niestety znów mi waga szwankuje :( jak ja kłade na podłoge to pokazuja się zera ale nie chce warzyc:( wchodze nic :( wsumie dzis nie probowałam zaraz zerkne :( nie wiem czy to bateriamoze słaba czy sie popsuła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi jak najbardziej moze byc waga z 15-tego-zapisuje Cie do listy. A w wadze na pewno bateria siadla,tez tak mialam. Aneczkaa 100brzuszkow to dla mnie kosmos,ale cos porobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam że mi też na początku było ciężko robiłam seriami po 20 na raz :) az w koncu 100 !;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona na diecie-jestes na liscie.SUPER. Aneczkaa tak wlasnie mam zamiar robic,po trochu coraz wiecej. Teraz krece sie po domu i caly czas cos robie. Zobaczymy co bedzie w nastepny piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nowy plan :P rano 50 brzuszkow i przysiadow, 30min na orbitreku o ile dowioze i cwiczenia A6W czy jako one sie tam zwa :P te wejdera czy jakos tak wczoraj robiłam aby zobaczyc jak je się robi NIE JEST ZLE!!! mam jeszcze 32kg do zgubienia a chce to osiagnac max w 6mies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×