Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

SALAMANDRA123 chciałam nawet coś napisac w tym o sobie i yez kurna błąd :-/ a ja jestem nerwowa wiec to mi wręcz humor psuje :-/ Ty za kazdym razem zobaczysz efekty i to zawsze gdy tu spojzysz a ja kuzwa nie wrrr a to do uja motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,jak patrze na swoja stopke,to raczej sie zalamuje. Mam nadzieje,ze bedzie z czego sie cieszyc. Moze sprobuj zalozyc nowe konto z nickiem kiwi ale z innymi cyframi,bedziemy wiedzialy,ze to TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi to rzeczywiście coś z tą stopką twoją nie tak jest. Mój mąż wrócił do domu, jadł deser czekoladowy a tera pije wheskey z colą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALAMANDRA123 mika821 kliknełam tez aby załozyc nowy nick wpisałam kiwi1988 i dopisałam literke wpisałam hasło i nawet konta nie chce mi załozyc co za dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziecko diabetyka,czy wiecie ze jesli w jedzeniu spozywamy blonnik,to tyle ile jest gr.blonnika tyle odlicza sie gr. weglowodanow z diety. Warto jesc produkty z blonnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi zaszalałaś ze spadkiem wagi :) Co do ruchu to już od jakiegoś czasu staram się jeździć rowerem do pracy i zajmuje mi to jakieś dobre 25 min w jedną stronę. Jednak do tej pory jeździłam na zmianę raz rowerem raz samochodem, a od tej pory stawiam tylko na rower :) Z tymi brzuszkami i przysiadami na początku pewnie będzie ciężko i będą zakwasy, ale muszę dać radę :) Ocet jabłkowy - kupiłam kiedyś, wypiłam 1 szklankę i było to tak niedobre, że zrezygnowałam. Przyszedł czas na zużycie go, bo inaczej się przeterminuje. Zatkam nos żeby nie czuć tego okropnego zapachu i spróbuję wypić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowineczka ja bym tak nie mogla z tym octem z jednej prostej przyczyny- ja nie mogę się męczyć na diecie. Jem i piję to co lubię- może inaczej podane, w mniejszych ilościach ale musi mi to smakować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zła bo od tygodnia probuje przywiezc orbitrek do domu i dupa, wsumie od poniedziałku:> miałam jechac jutro ale mama pojechała i znow nie pojade ehhh a ja jestem taka nerwowa i w goracej wodzie kapana ze chce miec juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Mogę się do Was dołączyć ?:) Co prawda już udzielam się tu na jednym forum , chociaż ostatnio tam cicho jak nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuje mż:) Uciekam spać bo głowa mnie boli niemiłosiernie a wstaje o 5 rano, papapa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatka93 MŻ i wywalenie nie zdrowych produktów :P typu przetwory maczne, słodycze, cukier, napoje i td:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzisiaj wkurzyłam normalnie ;xx postanowiłam pójść do lekarza, gdyż od roku mam problemy z kregosłupem, czuję w odcinku lędźwiowym ucisk który promieniuje do nóg tak , że mrowieją albo ich czasami nie czuje.. U lekarza nie siedziałam nawet 5 min. liczyłam, że dostanę skierowanie na prześwietlenie jakieś a ona mi dała leki przeciwbólowe i jakieś na rozluźnienie mięśni i powiedziała, że za młoda jestem abym niepotrzebnie jajniki naświetlała ;/ od jutra zaczynam to brać. zobaczymy czy coś pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×