Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

Pierwsze śniadanie przed pracą - sałatka Drugie śniadanie w pracy - kanapka z szynką, jogurt, rogalik "Obiad" - bułka z masłem Kolacja - brzoskwinia i bułka z pomidorem :) Na dziś koniec, już nic nie jem. Oby mi się udało wytrwać w postanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,ze zagladacie i piszecie.Motywujace to bardzo. Ja tez czuje sie napchana,ale po fasolce mnie nadelo.Jeden plus,ze jak patrze na jedzenie,to mi niedobrze. Dzis szlaban na jedzenie do jutra. Wytrzymam na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej pozwalam,na nic nie daje zielonego swiatla. Odchudzajmy sie z glowa. I mowi to ta co ma brzuch wywalony od ciezkostrawnej fasolki.Jutro bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia33
Witam. Je też dołączam do Was. Od dwóch miesięcy ćwiczę po 20 minut. Ćwiczenia na brzuch, nogi talię i kręgosłup (jestem po 2 operacjach kręgosłupa, więc muszę uważać) do tego długie spacery. Od jakiegoś miesiąca jem mniej i ograniczam słodycze. Na wadze co prawda tylko 3 kilo mniej, ale widać, że brzuch się zmniejszył talia zarysowała itp. Sporo jeszcze przede mną, więc w grupie na pewno będzie łatwiej. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalia to ma darmowe wkoncu konta czy jak? jak wejde na ich strone i chce się zarejestrowac to płace za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi nie placisz za rejestracje, tam mozesz dokupic konto premium,ale nie musisz. Zarabiaja na dietach i na poradach trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Madusia 33 nick mi się pomylił. Polecam jeszcze taniec, bardzo ładnie rzeźbi ciało. Ja od września idę na zajęcia taneczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madusia:) Kiwi pieklisz się jak cholera:) Spokojnie to tylko jakaś awaria albo coś ni e tak robisz. ja jak próbowałam to nie zatwierdziłam regulaminu i też mi błąd wyskoczył:) Ja właśnie mialam teściową w gościach i musiałam coś postawić do herbaty a że lubi ciasta to kupiłam takie z kremem śmietanowym i co dziwne powstrzymalam się przed zjedzeniem chociaż ja nawet na diecie jak jestem to od czasu do czasu sobie folguje troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to juz wiem o co chodzi. Mnie ostatnio wkurzyl net,jak chcialam zrobic przelew,a za cholere nie moglam zalogowac sie do konta internetowego. Zmienilam przegladarke i poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączę się i ja :) Od jutra dieta i ćwiczenia. Plan jest następujący: - posiłki: 7:00, 10:30, 14:00, 17:30 - ćwiczenia (5 * w tygodniu): * rano 100 brzuszków i 100 przysiadów * 2 * dziennie po 30 min rower - brać chrom plus - pić ocet jabłkowy (3 * dziennie po 2 łyżki na szklankę) - stosować serum wyszczuplające Eveline - dużo wody i zielonej herbaty. Za 5 tygodni idę na wesele - chciałabym do tego czasu zrzucić minimum 5 kg :) Moim marzeniem jest przywitać nowy rok z "6" z przodu :) Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aminka daj spokój tym octem jabłkowym:) Ty robisz 100przysiadów za jednym zamachem? Ja po 30 ledwo żyję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×