Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

Dziewczyny ja już uzupełniłam stopkę, wy też wpiszcie ile ważycie i jakie macie cele jak możecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja dziś po śniadaniu miałam zbyt długą przerwę bo dopiero robi mi się obiad, ale byłam cały dzień poza domem stąd ta głodówka :/ Śniadanie było: 6 małych morelek, 3xwasa z serkiem borowikowym i pomidorem, a na obiad -> frytki z bakłażana - pychotaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka rzeczywiście ta przerwa baaaardzo długa, ja jak bym taką sobie zrobila to rzuciłabym się na cokolwiek w lodówce:D Ja siedzę tak pełna e masakra, po prostu pękam:) jijjika jak ja słyszę o proszku zasadowym na odchudzanie to mi słabo- sama nazwa mnie odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijika
kupiłam i mam w domu i nie wiem czy zazywac go czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - no zdecydowanie za długa ta przerwa była :/ ale mam skurczony już chyba żołądek bo gdyby nie zdrowy rozsądek to mogłabym dalej nie jesc bo wogóle mi się nie chce. Ale właśnie zjadam moje bakłażanowe frytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
jakie macie diety dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi wchodzisz w moje konto, wpisujesz i zmieniasz:) A jak się robi bakłażanowe frytki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftretret 34 ja mam dietę mż. Odstawiłam colę w tygodniu ( w weekendy sobie pozwalam:))Staram się jeść mniej i zdrowiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika821 robiłam juz tak nie raz:-/ moje konto login hasłoo potem szło do strony ze stopką wpisałam stopke zatwierdziłam i dupa, ciagle ze bład i hasło nie to i nie wazne jak bym nie robiła :-/ wpisywałam ocecne hasło, nowe hasło i wcale nic nie wpisywałam za kazdym razem to samo:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
bo ja mam problem z lodami, chlebem i słodkosciami i nie wiem jaka diete zazcac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
mam z 8 kg nadwagi codziennie zaczynam a po poludniu juz zjem cos ( wlaciwie to sie pbjadam) ciastem lub czekolada itp, lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika821 Bakłażana obierasz ze skóry i kroisz wzdłuż na plastry, posypujesz obficie solą tak by bakłażan wypuścił gorzkie soki. Po kilku minutach wycieramy bakłażany do sucha ręcznikiem papierowym. Kroimy je w słupki (jak frytki) - jeżeli chcemy bardziej mięsiste słupki muszą być grubsze, jak wolimy bardziej suche to kroimy cienko (druga opcja jeszcze bardziej w smaku przypomina zwykłe ziemiaczane frytki). Następnie pieprzymy, dodajemy dużo przypraw jakie lubimy: słodka papryka, chilli, czosnek w proszku etc. Sypiemy dużo przypraw gdyż następnie namaczamy nasze frytki w białku (na jeden duży bakłażan 2 białka). Następnie wrzucamy do piekarnika i pieczemy przez 15 min w temp. 180 a następne 10-15 min w temp.220. Papier na którym pieczemy lub blaszkę należy lekko posmarować oliwą. Trzeba też je rozłożyć równomiernie - nie jedne na drugich bo inaczej się skleją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka sasanka 11
ja robie takie z selera pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka sasanka 11
sa podobne do frytek , tylko dobrze przyprawy dac ( papryka sucha, itp) i robie sos z jogurtu i czosnku , wspaniale a twardosc jest podobna do frytek z z iemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ftretret 34 Ja mam dietę MŻ - 5 małych posiłków dziennie (dziś nie wyszło, za długa przerwa), ponadto eliminuję całkowicie chleb, makaron, ryż. Ze słodyczy pozwalam sobie na gorzką czekoladę a w ciepłe dni na loda. Piję dużo wody, herbat typu mięta, zrezygnowałam z alkoholu i gazowanych napojów. Owoce jadam tylko rano na pusty żołądek - wtedy lepiej się trawią, nie fermentują i nie ma uczucia wzdęcia. 3 x w tygodniu ryba i pierś z kurczaka, jajka, sałatki - dużo warzyw. Z dodatków musztarda i majonez lekki babuni. Szybkie marsze, a6w, basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
moze i ja tak sprobuje to nie bede podjadac wtedy te 5 posilkow zobacze jak mi to wyjdzie - dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co tu chodzki jakie kurna hasło??? cos takiego mi wyskakuje jak zatwierdzam stopke :-/ Forum - strona główna Blad Wystąpił błąd! Podane przez Ciebie hasło jest nieprawidłowe. Wróć do poprzedniej strony i popraw wpisane hasło zgodnie z zaleceniami. wkurwia mnie to bo kazdy moze ustawic a ja nie , kurna macie tam moze jakies kody obrazki czy cos, moze mi sie cos nie wyswietla :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi nie ma kodów... u mnie normalnie -> moje konto -> wpisuję login i hasło -> przekierowuje mnie na stronę gdzie mogę uzupełnić dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
no jakie mialas hasło aby zaczernic nika musisz je tam wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi a Ty masz przeglądarkę explorer? Bo jak tak to przez nią często są błędy bo jest niekompatybilna z różnymi stronami... Ja mam internet chrome i odkąd go sobie zainstalowałam to wszystko mi działa a wcześniej też miewałam problemy jak miałam explorera. Albo mozzillą chociaż spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
moze zle hasło wpisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
zrob nowy nik i zapamietak=j haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wona_na_diecie mozille mam ftretret 34 jak bym miała złe hasło to by mnie nawet na stopke nie przekierowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu zjadłam 2 porcje musli i brzuch mnie az boli:-/ zawsze zjadałam 30g musli i poł zklanki mleka a teraz zjadłam 60 bo miałam taka ochote i az mi zle :-/ jestem przejedzona :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
no tak masz racje , to ja nie wiem czemu tak masz , ja tez nieraz tak miałam ale po pary razach ustepowało , teraz tak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftretret 34
mam mozillee i chrome tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×