Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SALAMANDRA123

Do grudnia odchudzona :)

Polecane posty

REBBBEKA swoją własną :P jem wszystko gotowane na parze:) warzywa, filet z kurczaka lub rybe na obiad, duzo warzyw w postaci sałatek, surówek, musli z mlekiem 0,5%, jogurty ale tylko czasami i to bez cukru lub 0% tuszczu, pieczywo tylko chrupkie graham, czasami owoce, pije duzo zielonej herbaty, zioła mieta i td. Nie słodzę, nie jem słodyczy, nie jem pieczywa, nie solę, nie jem przetworów macznych, nie jem smazonego, tłustego i td:) wszystkie nie zdrowe produkty odrzuciłam:) taka mam dietę :) MŻ i zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
gratuluje , zr tak sie odzywiasz, ja tak do po łudnia, a potem sie rzucam na jedzenie choc nie mam nadwagi ( bmi wnormie() to z 5 kg nie moge zrzucic ja tez tak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA no ja sobie dzis tych kotletów nie moge darować :( i mimo że małe i że drobiowe :( ehhhh raz na całą diete zgrzeszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
a ja pieke ciasto kruche ze sliwkami dla rodziny i tak mi slinka leci nie wiem zcy dam rade a co myslisz o kopenhaskeij? tak sie pzrymierzam do niej i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
przepraszam za błedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA ja tam nigdy żadnych diet dukana, białkowa, amerykanska, kopenhaska sraska bla bla bla, nigdy takich diet nie prowadziłam i nie mam opini:) jakos takie diety do mnie nie przemawiaja :) mysle że najrozsadniej to poprostu jeśc zdrowo i mniej :) Np ja zgupiałam :) faceci jedza bialko aby przytyc tak? To jak to jest że na diecie masz sam nabiał i masz schudnac??? dziwne to jakies albo ja źle myśle :P w sumie nie znam sie na tym ale dla mnie to dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
bo oni cwicza na siłke chodza i dlatego, biora suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
a co z tym ciastem mozna kawalek? w ramach kalorii na razie mam 1000 kcal na dzien - do tej pory mam dopiero z 200 bo nie mialam czasu zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA ja znalazłam jakas diete 1,2 dzień kefir ile chcesz 3,4 serek biały ile chcesz 5,6 jajka gotowane ile chcesz 7,8 mieso gotowane ile chcesz 9/10 warzywa gotowane ile chcesz mozna na takim czymś faktycznie schudnąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
moja znajoma była na podobnej i schudła, ale bym ja nie dała rady tak jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA myslę że napewno raz na jakis czas mozna sobie pozwolic ale to kwestia psychiki:) jak nie bedziesz miała sumienia to zjedz tylko z rozsadkiem aby po 1nym kawałku nie był 2,3,4 :P wiesz dieta to nie kara :) Jedni jedza coś od czasu do czasu nie dozwolonego i maja sie dobrze ja np zjadłam kotleta dzis i jestem załamana bo mam wyrzuty sumienia mimo ze nie zjadłam nic takiego od ponad 1,5mies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
trzymam kciuki za ciebie powodzenia-dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA co ja mowie 1,5mies... 30czerwca urodziłam i od tamtej pory nic nie jadłam smazonego bo 3 tyg starałam sie o pokarm wiec od tamtej pory miałam diete a potem juz wogole dieta na całego, ograniczyłam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA ja bym dała rade :) lubie nabiał ale czy na takiej diecie mozna sporo schudnac bo jak mam sie narazic na jojo a schudnac tyle co na tej co teraz mam to mi sie to nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
moja znajoma stosowala podobna 8 razy po dwa dni miala 16 dni byl tu taki watek tez ale nie moge znalezc go schudła 6 kg ale jej nie widzialam dawno i nie wiem jak z jojo czy miala czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
ja kiedys na south beach schudłam 15 kg w 9 tygodni, a je sie duzo , nawet bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
moze lepiej nie zmieniaj i idz do tego dietetyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA south beach to nie dla mnie :P ja jem tylko drób, nie jadam wołowiny, wiepszowiny i td:) tylko drób i to w sumie od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA pojde pojde:) tylko sie martwie bo ja jem 1000kcl a bardzo czesto wychodzi o wiele mniej a ona ma mi dac diete gdzie bedzie wyliczone moje zapotrzebowanie minus 6000kcl i boje sie ze organizm sie teraz przyzwyczaił do takich kalori max 1000 a jak ona da mi z 1500/1800 to kuzwa jeszcze przytyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
a ja teraz po sb nie moge patrzec na mieso, i jem sporaycznie ( np w golabkach czy bigosie ) na niektore warzywa tez nie moge patzrec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowana miło by było gdyby to niezdrowe w zdrowe się zmieniło ale niestety... my byliśmy właśnie u rodziców a tam obiadzik, ja sobie odmówiłam bo zjadłam loda po drodze a tu wiadomo full żarcia w domu:) Kiwi daj spokój z tymi wyrzutami sumienia. Cym są dwa małe kotleciki drobiowe wobec tego co jadłaś do tej pory:) Ja sobie zawsze tak tłumaczę. Ja właśnie zjadłam makaron po chińsku z kurczakiem a za 10 min goście i karkówka z kopytkami z piekarnika wychodzi. Dziś nie mam co liczyć na małą ilość kalorii, będziemy siedzieć przy stole do nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika821 mam w domu książke dieta na jeden dzien tygodnia:P to własnie książka dla tych co w weekend sobie folgują heh może ci się przyda któras dietka heh Rebbbeka ja własnie lubie mięsko, dobra szyneczke i ser żółty i serki typu almette noz kuźwa az chora jestem za tymi serkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
ja tez tak mysle daj sobie spokoj z wyrzutami ja zjadlam caly [pasek tego ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
pasek ( brytfanny) dlugi taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA Ty to sie juz lepiej nie odzywaj heh ja mam 32 kg do zgubienia ty 5 heh i to nie koniecznie wiec o czym my tu mowimy heh... zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REBBBEKA no tak była mowa o jednym heh tylko nie było mowy jaki duzy heh... to sobie dogodzilas :) ja KOCHAM SERNIK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
moja sasiadka piekła dzis chciala mnie pozcestowac ( uwielbiam) ale odmowiłam a teraz w domu zjadalm swoj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBBBEKA
ona piekła sernik ,, a ja ze sliwkami na kolacje zjem bialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×