Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

Lilith-marlie a ty kiedy miałaś okres ostatni raz?cos mi sie kojarzy ze wtedy co ja-15.08 ale nie jestem pewna czy to bylas ty:) my mamy takie imiona-Antosia a chlopak(tu bylo trudniej) Tymek. Jak to jeszcze z imionami bedzie to zobaczymy:) moj maluszek mial 51,1mm ale to byl poczatek 13tyg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny z brzuszkami:) ale Wy wczesnie wstajecie:P ja to śpioch jestem zawsze musi obudzić mnie Majla żebym dała jej jeść;p przeziębienie moje nie ustępuje...kurcze jak kicham i kaszle to boli mnie brzuch na dole, troszke sie zaczynam martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, ale nie przejmij się, że Twój maluszek jest mały, bo to mój jest ponadprzeciętnie duży. Kolega z pracy z żoną są tydzień przede mną i ich na początku 13tc miał 55mm i też w normie. Nie wiem skąd to moje dziecko na razie takie wielkie rosnie, bo ja raczej normalnej budowy jestem (167cm) i moj chlopak tez (186cm), urodziliśmy się po 55 cm i 3500, az sie boje, ze to bedzie 4kg slon i nici z moich marzen o naturalnym sportowym porodzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam na 22maja;) no ja usg mialam w pierwszy dzien 13tygodnia. Ale niby taki maly a brzuch mam odstajacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój junior równo w 12 tc miał 5 cm miałam dwa usg - dowcipne i przez brzuch, na dowcipnym nie dał się już złapać i można było zobaczyć albo nóżki, albo tułów, albo główkę wg dowcipnego miał jakieś 52 mm, przez brzuch 5 cm - co akurat odpowiadało 12 tygodniom, czyli idealnie zgrywało się z datą OM, więc ten wymiar przyjęłam:) a, Dziewczyny, muszę się czymś pochwalić byłam sobie na spacerze i o dziwo napotkałam jakieś pepco, stwierdziłam, że wejdę i pooglądam ciuszki dziecięce, jak mi się zrobi mdło to wyję wyszłam z wielką torbą świątecznych świecidełek skrzętnie schowałam łupy wieczorem zaczęłam robić jakieś ozdoby - wycinane, szyte, klejone itp. (wiem, że wcześnie, ale ja strasznie przy tym brudzę i zawsze robię takie rzeczy przed sprzątaniem) mój mąż siedział jak zaczarowany oglądał te moje śnieżynki, gwiazdki i inne ustrojstwa, cieszył się jak dziecko więc już postanowione, 6 grudnia nasze mieszkanie będzie wyglądało jak kraina elfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelia - możesz zrobić nadmiar i wysłać do mnie :-) ja ani nie mam talentów manualnych, ani czasu po pracy, żeby się w takie rzeczy bawić, a takie domowe zabawki na choinkę, to mi się zawsze bardziej podobały niż kupne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) ja uwielbiam takie popierdółki, a czasu mam teraz pod dostatkiem jak się ten Nasz wątek zakopie w otchłani kafeterii to ciężko go odnaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Hallo dziewczyny... Macie czasem takie bóle brzucha, troszkę podobne jak przy okresie? Nie ciągłe, ale co jakis czas. Już drugi raz obudziłam się nad ranem z takim własnie bólem i dzisiaj tez co jakis czas czuję podbrzusze. W sumie równie dobrze może on być z rozciagania macicy jak i z czegos negatywnego. Nie chciałabym wyjść na panikarę;) Doktora mam dopiero za dwa tygodnie, a jak pojade na izbe przyjeć to na bank mnie zostawią na 3 dni w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katranka, dziewczyny tu wczesniej pisaly, ze maja takie bole brzucha w wiekszosci. Ja akurat nie mam, ale budze sie czasami z uczuciem rozpierania i zawsze wydaje mi sie, ze to pecherz w pierwszym odruchu, a to chyba te powloki brzuszne sie rozpieraja ciut. Do boli okresowego gym tego nie porownywala, bo mnie na okres to lupie w krzyzu przede wszystkim :-) mozesz brac na to spokojnie nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katranka - tak, niestety ale tak właśnie brzuch mnie boli, krzyż też, miednica też, czuje się jakbym miała okres czwarty miesiąc non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Od 6 rano nie śpię.. Ja bóle jak na @ miałam tylko na początku, potem były kłucia i czasem nadal te kłucia czuję ale rzadko. Rzadko też mnie boli brzunio. A jak boli to towarzyszy temu uczucie właśnie takiego rozciągania. Wczoraj miałam rozmowę w sprawie pracy z dwoma szefami firmy. Wiedzieli w jakim jestem stanie i zgodzili się podpisać ze mną umowę na niecały miesiąc i jeżeli się sprawdzę to kolejna umowa będzie na czas nieokreślony. Problem w tym że muszę znaleźć 4 osoby które w ciągu ostatnich 3 lat miały wypadek (np samochodowy, na chodniku) i którym coś się stało (złamania, widoczne blizny po ranach itp itd). Chodzi o to aby tym osobom pomóc w odzyskaniu odszkodowania. Macie może kogoś? :P Oprócz tego być może uda mi się rozkręcić ich działalność na UK, czyli pomoc polakom poszkodowanym w UK, do tej pory w innej firmie tym się zajmowałam i uwielbiam tą pracę bo wiąże się to z pomocą, a ja lubię pomagać. Także byle by mi się udało, bo inaczej będę w czarnej D :( Jutro idę na kontrolę do ginki, żeby sprawdzić moje ostatnie wyniki, Z tego co widziałam to i moczyk i morfologia wyszła ok. Też macie czasem takie jakby duszności czasami? U mnie najgorzej jak w kolejce gdzieś stoję w sklepie.. zaczyna mi się robić duszno i słabo :/ dostaje kołatania serca. Rano czasem też te kołatania mam. W dodatku mdłości nie odpuszczają :( Tragedia, mam wrażenie że im dalej tym gorzej się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miewałam takie bóle, ale to berdziej bylo uczucie jakby balon mi sie napełniał. teraz np nie moge juz kucnac ze zlaczonymi kolanami bo czuje ucisk, poza tym to meczace sikanie ktore rowniez powodem jest rosnacej macicy, jednak odbieram to jako pozytywny objaw ze wszystko jest ok i maluch sobie rosnie. dzis mamy czwartek, za tydzien o tej godzinie bede sie ogarniac zeby jechac na lotnisko i w koncu wrocic do domu w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się zdarzyło kłucie w brzuszku , z prawej strony, mocne i aż noga mi drętwiała. Przeczytałam w książce, że jeżeli przechodzi to nie ma się czym przejmować. Bóle brzuszka też mam. Do tego cały czas mam mdłości, a po dwóch tygodniach przerwy powróciły wymioty:( Myślę, że wymioty pojawiły się przez stres - mam mnóstwo pracy, na dodatek szef się na mnie wydarł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jutro mam wolne no normalnie padam na twarz w tym tygodniu,jestem jakos bardzo zmeczona...:/ przychodze do domu po pracy i zasypiam w chwile. A wy jak sie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroppeczka
hejka witam z pl. nawet nie mialam czasu nadrobic stronek odkad wyjechalam. rzucil mi sie w oczy temat bolu brzucha. ja od poczatku tyg mam takie. gdy tylko troszke pochodze czuje raz po jednej raz po drugiej stronie w podbrzuszu ni to kluce ni to bol, ze momentami musze kucac. w poniedzialek bylam na usg i bylo wsio ok ale dzis przeszlam naparwde malo i znow chwycilo i trzymalo nawet jak siedzialam. jutro ide sprawdzic, ale wszedzie gdzie czytam te bole to rozciaganie sie macicy ale wole sprawdzic czy na pewno bo przede mna lot. a co do kolatan tez miewam bylam nawet u kardiologa z tym wszytsko ok i uspokoil, ze jesli nie za mocno dokuczaja to jest to normlane gdyby jednak mocno dawaly sie we znaki wtedy mozna myslec o ewent. jakis lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama
czesc dziewczyny u mnie sennosc i bole glowy, raz w oczodolach raz skronie, a raz z tylu glowy. Bola was tez glowki? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A mnie katarzysko okropne dopadlo:o osz zawsze coś się musi do mnie przyczepić:o mnie tez cos tam nie raz po bokach zakłuje ale to chyba normlane...nasze maluchu w sumie juz takimi fasolkami nie sa i pomimo ze nie czujemy tego (bo ja dalej nie wiem czy to jelita czy maluch) to są bardzo ruchliwe i pewnie tez nie raz o coś nam ''zawadza'' i to tez moze nam sprawiac bol, swojego czasu moje dziecko lubialo mi chyba po pecherzu skakac:D normlanie czulam takie napieranie na niego ze szok teraz juz mniej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spac to mi bardzo chce, szczegolnie po 14stej, a najchetniej to o 21 bym juz zasypiala.... Ale najgorsze sa pierdzioszki :-) myslalam, ze sie zapadne pod ziemie dzis - stoje sobie miedzy regalami w hipermarkecie i ogladam tabletki do zmywarek, czuje, ze mi sie malutkiego chce, no to hyc, a tu taki glosny pierdzioch wyskoczyl, ze mam wrazenie, ze slychac go bylo w nastepnym rzadku :-D na szczescie wkolo nikogo nie bylo i szybciutko ucieklam z miejsca przestepstwa z byle pierwszymi tabletkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Uff, trochę mnie uspokoiłyście, dzieki dziewczyny:) Mnie tylko zaniepokoiło to że boli mnie tak wczesnym rankiem, ale może w nocy faktycznie jak ciało sie rozluźnia to macica sie bardziej rozciąga:) smiałam się, że na bank będzie chłopak i to wykapany tatus, bo mój męzulek tez tak potrafi się przeciągać nocą i wbijac mi łokcie w żebra:P Do tej pory miałam własnie tylko kłucia i takie "ciągnięcia", ale to więzadła na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff uff uff
to mnie uspokoiłyscie też mnie tak za boli co jakiś czas jakbym miała dostać @ ale jak się położę to przechodzi bez tabletek w środę idę do gin i zobaczymy co powie to mój 13tc i 4dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Zastanawiam sie dlaczego ja nie czuje, zeby mi sie cokolwiek w miednicy rozciagalo. Myslicie, ze to moze byc dlatego, ze b. Rozciagnieta od sportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Lilith, nie przejmuj sie, może masz po prostru na razie dość miejsca w miednicy i nic Ci na nic nie naciska:) ja tez dopiero teraz odczułam, w 15 tygodniu. Z tymi więzadłami to jest tak, że one utrzymują macicę na swoim miejscu. Także w ciązy muszą trochę popracować, ale kazdy organizm jest inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale to dlatego, że miałam ostatnie dni w pracy i nawał roboty na zakończenie. Przychodziłam do domu padnięta, zaczynało mnie mdlić, więc nie mogłam nic zrobić już. A teraz? Teraz już nie pracuję - zwolnili mnie (ze wzgl. na zmiany w firmie), a że byłam na umowę zlecenie to same rozumiecie... Mdłości praktycznie ustały - hurrra. Zdarzają się raz na kilka dni, ale takie leciutkie, wymioty też z raz na tydzień teraz :D Zaczynam więcej jeść i staram się pakować w siebie coś zdrowego - ale jest trudno ;) W poprzedni wtorek byłam na usg. Moje maleństwo mierzyło wtedy 5,3 cm i wyglądało tak: http://wstaw.org/h/43fa357599f/ Robiło fikołki, machało rączkami i nóżkami :) Jakiż to miły widok, wiedzieć, że wszystko jest ok :) Dziś kończę 13 tydzień, czyli tak to jakoś chyba się liczy, ze od jutra zaczynam II trymestr no nie? Zaraz zabieram się do nadrabiania zaległości, bo bardzo ciekawi mnie co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj czytam i czytam i mi jeszcze 10 stron zostało. Kiedy ja to nadrobię ;) Witam też nowe majówki: kroppeczka, anula2487, Michasia :-)) :-)) :-)), odgrzebałam tez tabelkę - wpisujcie się Wisnia0606.......9m-c...................1................ . ........01.05.2013 Nikola2008.............1...................1............. ... ........01.05.2013 monitka1985..........3....................1.............. .........01.05.2013 Zafasolkowana.........1...................1.............. .. .......02.05.2013 8avis7..................1...................1............ ............05.05.2013 jodyna..................?...................1............ ... ........07.05.2013 AniaW...................2...................?............ ...........08.05.2013 kamelia majowa.......0...................?........................10.05.2013 madrenka..............0...................1.............. ... .....11.05.2013 Strojecka..............2...................1............. ..........12.05.2013 kinguszka..............5 lat...............1........................13.05.2013 madzia..glasgow......50.................1................ .......15.05.2013 Madallenna.............2...................?............. ...........15.05.2013 allii......................6 lat...............2.........................15.05.2013 majowamamusia.......3,5roku..........?................... . ....16.05.2013 katranka........1........................1............... ...........17.05.2013 olkaaaaaaa.............6.................1............... ...........18.05.2013 mamanita................1..................1............. ...........19.05.2013 Path5.....................1..................1........... .............19.05.2013 justa27.................ok27..............?.............. . .........20.05.2013 lilith-marlie.............11.................?........... .............20.05.2013 mama majowa..........0.................1......................... 21.05.2013 agrataka...............1..................1.............. ...........24.05.2013 TTO .....................4..................1................... .....27.05.2013 Luisamaj................1..................1............. ...........29.05.2013 ...Juwelka mój maluch w 11t4d miał 5,3 cm, więc widzę, ze Twój będzie duży :) A mi mdłości zaczęły mijać jak zmniejszyłam dawkę duphastonu z 3 na dwie dziennie - prawie jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×