Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zocha33

maj 2013??

Polecane posty

katranka wlasnie wyliczylam ze tak wlasnie w tych okolicach powinnam miec @. odezwe sie jak wroce, zaraz jade na szpital, u mnie jest godzina 11. wiec czas sie zbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Zagraniczna za odpowiedź... zobaczymy jak to będzie u mnie... w piątek mam wizytęu midwife i po niej poinformuję pracodawcę...A wiesz ile nam przysługuje zasiłku z job centre....od czego to zależy? Trochę mnie zmartwiłaś szczerze mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam , ale mnie maluch przestraszyl , nie wiadomo skad i czemu bylo krwawienie ale dzidzius jest na miejscu i jest zdrowy i serducho bije jak dzwon :) jestem juz spokojniejsza, przelozyli mi tez wizyte bo wg tego usg malenstwo ma 48,8mm i jest to 11tc i 5dni a wg okresu 11 i 1 dzien, wiec zblizamy sie ku koncowi I trymestru. wrzucam fotke z usg ale nie patrzcie ze choinka juz w rogu stoi, kupilam ja z siostra na carboocie i po zlozeniu nie bylo pana zeby ja rozlozyc a zreszta nie ma gdzie jej schowac wiec zostala w rogu :)) http://imageshack.us/f/706/maluch11tc.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinguszka no to fajnie ze malec ma się dobrze:) moze rzeczywiscie dostalas ''okres'';) a mi we wtorek beddzie sie zaczynal 15 tydzien;) mam nadzieje ze juz nie dlugo poczuje kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki:) Kinguszka jak dobrze ze u ciebie wszystko w porządku :)!!! Już myślałam ze opuscilyscie forum ;( jakaś cisza ostatnio ... Ja już po badaniach , myślałam ze mnie tam dzisiaj wykoncza tak długo to trwało , ale na szczęście wszystko w porządku , jak zwykle nie potrzebnie sie stresowalam ..pozdrawiam wszystkie mamusie i odzywajcie sie częściej bo jakoś tu smutno .. Nikola 15 tydzien jak to pięknie brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) teraz ja powoli zaczynam się stresować bo w środę wizyta i usg. mam nadzieje ze z maluszkiem będzie wszystko dobrze:D rozpoczynam 10tydzien:D ale jakoś to tak szybko leci hehe:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Ja też zaczynam 10 tydzień i wizytę mam jutro i panicznie się boję.....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaa89 to już jutro będziesz miała to za sobą:D pewnie martwimy się niepotrzebnie:D napisz jak już będziesz po badaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinguszka: Całe szczęście! :)))) Drugi trymestr niedługo i będzie coraz lepiej :) Nikola: podobno w drugiej ciąży ruchy maleństwa czuć szybciej, już koło 18tego tyg., w pierwszej jakoś około 20? Mi czas bardzo szybko leci w ciąży, w sobotę też zaczynamy 15ty tydzień, aż mi się wierzyć nie chce, że minęło już 10 tygodni odkąd się dowiedzieliśmy o fasolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka ja w pierwszej ciazy ruchy poczułam już w 16-17 tyg ale to dlatego że chucherko jestem;) a teraz to nie wiem jak bedzie tyc zaczelam szybciej niz w pierwszej;) ale chyba cos z waga moja nie tak bo jak sie waze kilka razy pod rzad to za kazdym razem pokazuje mi inna wartosc:d ale w piatek mam wizyte z midwife wiec zwaze sie u niej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie na domowej wadze nie przybrałam ani grama a u lekarza mnie dzisiaj ważyły to 2 kg do przodu tyle ze w grubym swetrze i kozakach:) tez was tak ważą ? We wszystkich ubraniach ? A jak wasze brzuszki? bo u mnie jak narazie wieczorem coś tam widać , ale rano jak mi robił usg na leżąco to miałam wręcz wklesly brzuszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i nie martwcie sie tak przed wizyta... wiem ze łatwo powiedzieć ale to napewno nam nie służy ... Ja przed dzisiejsza wizyta miałam nieprzespana nocke , serce mi walilo i po co ? Wszystko w porządku ... a ja mam i tak przez ten stres zepsuty dzień bo dopiero teraz pomału mnie puszcza jak tak dalej pójdzie to oszaleje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Ja to bym już chciała czuć ruchy a gdzie ta co ta.... U nas w Zakopcu to tyle śniegu że szok, tylko kurtka zimowa i kozaki i czapa... jutro lekarz, modle się żeby wszystko było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wczoraj przechwalilam,mowilam wam ze odkad zaszlam to glowa mnie nie boli,yhy taa dzisiaj od rana mi peka:o a raczej zatoki mi dokuczaja bo jak sie nachyle to boli bardziej mam w domu paracetamol 500 ale jakos boje sie brac co kolwiek:o a co do brzuszka to mam taki malutki ale przez ciuchy nie widac jeszcze nic ktoras z was pisala nie dawno ze ma termin na 28.04 to ty niespodzianka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona Ja
cześć mam nadzieję że mi pomożecie zaczynam 11 tydzień i właśnie piersi bolały mnie tylko przy dotyku a dzisiaj hm jakby przestały tylko sutki trochę bolą czy to coś złego miała któraś z Was też tak? :( do gin idę dopiero w piątek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie mart sie ze piersi przestaly bolec. Mnie bolaly tylko chyba przez tydzien na samym poczatku ciazy a teraz juz tez tylko czasami pobolewaja i sutki mam troche bardziej wrazliwe. Ale ogolnie nie czuje juz jakos dotkliwie bolu ani dyskomfortu:) pewnie zaczna bolec znowu pod koniec ciazy:) takze o nic sie nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona Ja
Kurcze tyle się naczytalam złego że mam dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola: to masz fajnie, ja bardzo szczupła nie jestem, ani też przy kości, więc pewnie 20 tydzień będzie dla mnie ;) Mnie dzisiaj głowa też pęka, mężowi też, obydwoje zatokowcy. Może weź lepiej leki jak za długo będzie Cię bolała głowa? Byłam dzisiaj na wizycie u prowadzącego, wszystko ok, Maleństwo leżało ze skrzyżowanymi nóżkami, jakby miała mało miejsca, a w sumie ma dużo miejsca i może się spokojnie wyprostować. Niespodzianka: mnie też tak dzisiaj zważyli, w ubraniach i za każdym razem tak jest ;) Na wadze przybrałam 2,5 kg od początku ciąży. Brzuszka już troszkę widać, ale delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwiona Ja: mnie bolały przez ok. 9 tygodni i teraz też przestały, chociaż tkliwe dalej są. Nie przejmuj się, na pewno nie oznacza to nic złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona Ja
No to muszę czekać do piątku:( ale Predzej chyba oszaleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola to niestety nie mój termin , ja dopiero na 10 .5 ale tez pamietam ze któraś z dziewczyn pisała ze termin sie przesunął na kwiecień kończy mimo to może zostać :) Ja tez gdzieś zlapalam przeziębienie takie zatokowe , nie mogę dawać głowy w dół ani żadnych gwałtownych ruchów ale lekarz powiedział ze leki dopiero przy goraczce :( A co do piersi to tez bolały mnie bardzo krótko , wogole objawy ustaliły z dnia na dzień... tez sie zamartwialam niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaa89
Dziewczyny! Zatoki to moja specjalność.... zróbcie sobie inhalacje z olejku sosnowego albo amolu i posmarujcie zatoki maścią viksy, taką rozgrzewającą. Można też stosować ibuprom zatoki, taki aerozol do noska. Działa, ja mam chroniczne zapalenie zatok non stop od 16tego r. ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagraniczna, jesteśmy chyba w tym samym stadium ciązy ;) Ja mam w pt wizytę imidwife, pierwszą... domyślam się,że będzie polegała na wywiadzie ale zamierzam powiedzieć o moim problemie z torbielem i poprosić o jak najszybszy scan ... Niby ten torbiel jest tak duży a mnie kompletnie nic nie boli... Dziękuję Ci ślicznie za linka ;] Dużo Maternity Allowance chyba się nie różni od tego płaconego z pracy ... Piękne USG Niespodzianka :) Ja się nie mogę doczekać scanu bo tak własciwie przechodze ciążę bezobjawowo... jedynie narzekam na ból piersi i sutków i śpię dużo... Nie mam mdłości, czuję się ok :] Pozdrawiam i zbieram się do pracy :) 3majcie się mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja czuję się coraz lepiej, dolegliwości powoli ustają, nawet mam więcej ochoty i siły na wszystko, chociaż koncentracja dalej szwankuje ;) Dzisiaj zarejestrowałam się w urzędzie pracy. zafasolkowana: Udało mi się być pierwszej w kolejce a byłam godzinę przed otwarciem. Dopiero za niecały miesiąc mam umówioną wizytę z pośrednikiem. Udanego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Hello majóweczki:) Ja dzisiaj jestem o dobre kilo lżejsza - tyle mi kamieni spadło z serca;D Dobrnęłam do 12 tygodnia, USG wyszło super, dzidziol ma ponad 5cm, skacze, serduszko bije, nózki, rączki są na miejscu:) Mam nadzieję ze dalej juz pojdzie bezproblemowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja mysle ze wiekszosc z nas ma juz najgorszy okres za soba:) ja juz mniej się martwie:) jeszcze troszke i bedziemy czuc kopniaki:) zobaczycie ze po nowym roku poleci juz jak z górki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, ja dzis leze do gory brzuchem, mam zawroty glowy, dzis znowu mialam malenka ilosc krwi na papierze po siuskach, ale jestem dobrej mysli, we czwartek nastepne badania z usg i 22go w koncu polece do kochanej Polski, do kochanego męża i juz sobie umówiłam wizytę priv u ginekologa na 23go , nich w koncu oglądnie mnie specjalista. a z niego wiele kobiet jest zadowolonych, dzieki niemu koja przyjaciolka donosila ciaze a siostra urodzila zdrowego malucha, cieply i troskliwy.i chcialam tez zeby moj D byl ze mna na badaniu i usg po raz pierwszy widzac to co zdziałał, że w końcu udało mu się zrobić ''coś" co ma ręce i nogi :)) straszliwie senny dzień dziś mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA30!
Hej :) dziś zaczynamy 10 tydzień...jeszcze 30... :) Dziś pierwszy raz poczułam się zmeczona spacerem, poszłam do sklepu i jak wróciłam to dyszałam jak moja babcia i byłam padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA30!
Hej :) dziś zaczynamy 10 tydzień...jeszcze 30... :) Dziś pierwszy raz poczułam się zmeczona spacerem, poszłam do sklepu i jak wróciłam to dyszałam jak moja babcia i byłam padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA30!
Hej :) dziś zaczynamy 10 tydzień...jeszcze 30... :) Dziś pierwszy raz poczułam się zmeczona spacerem, poszłam do sklepu i jak wróciłam to dyszałam jak moja babcia i byłam padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×